Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) madgie válasza ToBeY (#3600) üzenetére


madgie
titán

Hát Quick Race-ben kell egyedül megnézni, mit tud a masina :)

(#3602) Eagle16


Eagle16
addikt

Na látom vannak modok, beállítások, így megpróbálkozom a játékkal még egyszer.
Majd visszaolvasgatok, hogy mit érdemes feltenni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3603) ToBeY válasza madgie (#3601) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Majd megnézem bár azzal nem vagyok kint a vízből,mert versenyen kéne 2:21 alá menni hogy csillagot kapjak:)

(#3604) madgie válasza ToBeY (#3603) üzenetére


madgie
titán

Quick Race-ben kitapasztalod az autót, az íveket, futamon meg majd tarolsz :)

(#3605) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Csatlakozom én is a "sírók" táborához. Ugyanis szaggat a játék...
A gépem:

Corsair 450W pro82+
C2D E7400
Asus xonar DX PCI-E
XFX HD 4890 Black Edition (GPU 1000 MHz)
2*2 GB Geil value

Ezen a gépen azért nem kellene szaggatnia nem?
1920-ban megy a játék, 2*2-es szűrőkkel, minden maxon egyébként.

Ötlet van?
Akinek ilyen gépe/kártája van milyen beállításokkal játszik?
Ja, oprendszer: windows 7.

(#3606) ToBeY válasza madgie (#3604) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Milyen autóval próbálkozzak zonda,bugatti?

(#3607) madgie válasza ToBeY (#3606) üzenetére


madgie
titán

Fene tudja, aszongyák itt, a Zonda R nagyon megy. Nekem van, de a Lambo Murcit jobban szeretem, az irányíthatósága miatt (4X4).
A Bugattit csak a meghívásos Zöld Pokolban vezettem, azóta feléje se nézek :)

(#3608) blazsey2 válasza JackShephard (#3589) üzenetére


blazsey2
senior tag

Köszi a 2-es gombot majd megnyomom :B Frapsal vettem fel hang is van de amikor konvertálom kiírja hogy nincsenek audiósávok ezért néma :((( Amúgy Spa-n Corvette Z06 lehet 2,13-as időt menni [link],az egyik legjobb autó átépítve :K

PSN ID:blazseydr

(#3609) bakosgabor57 válasza ToBeY (#3592) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Maseratival, Zondaval, meg amivel akarod... :DDD

(#3610) bokrosolajos válasza icecave (#3605) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszönjük meg az NVidiának ezt a játékot is, hogy direkt úgy íratták meg, szarul fusson AMD kártyával ... Elegáns üzleti hozzáállás

(#3611) icecave válasza bokrosolajos (#3610) üzenetére


icecave
nagyúr

Remélem azért lesz "peccs" vagy valami....

(#3612) Daffni2 válasza icecave (#3605) üzenetére


Daffni2
addikt

Ezen a gépen azért nem kellene szaggatnia nem?

De bizony!

A processzorod édeskevés a VGA-nak.

bokrosolajos

El kellene már felejteni a tévinformációkat.

Megfelelő konfigurációval tökéletesen fut a játék, tök mindegy,hogy ATI vagy Nvidia.

"Aki ad,az nyer"

(#3613) curtis2


curtis2
tag

Hát..nálam az e7200 prockóval kiválóan fut..

[ Szerkesztve ]

curtis

(#3614) JackShephard válasza blazsey2 (#3608) üzenetére


JackShephard
tag

Konvertáláshoz továbbra is ajánlom: Format Factory
Ingyenes, tud magyarul is és minden formátumból mindenbe tud konvertálni.

(#3615) bokrosolajos válasza Daffni2 (#3612) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ja persze. Megfelelő hadrverrel. Inkább ne mondjak semmit!!! Szerinted miért nem használ 50%-nál több CPU-t és 45%-nál több GPU-t ? A vasban több van, mint amit kihasznál a játék!

ATI guys already said, Shifts performance wont be fixed with the next drivers because its a game engine problem, and thats up to SMS to fix it... they have a hard work for this next patch....many things to fix...

Tévinformáció az, amit te beszélsz, hogy a proci édeskevés.

A valóság az, hogy nincs optimalizálva a játék, magyarán slendrián munka, tele buggal!
Ezt pedig mi sem bizonyítja jobban, mint hogy ezerrel dolgoznak a következő patch-en

De legyél büszke a konfigodra, nálad biztos szuperül megy! Persze az is lehet, hogy még jobb is lenne, de hát kinek mi az igény?! :D

(#3616) bokrosolajos válasza JackShephard (#3614) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Format Factory tényleg jó, egy ideig én is azt használtam!

(#3617) sagesz93 válasza bokrosolajos (#3615) üzenetére


sagesz93
addikt

Ezt mondtam 1000hsz.-el ezelött is, érdemes ránézni a gépigényre, ott 2,5ghz és 3850 szintű kari kell a fullgraf.nak.
Itt meg mindenki szénné húzza mindenét, hátha jobb lesz.
Haver példája is elég durva, e2180 alapon + gts250 és kimaxolva megy a játék....
Szóval hagyjuk :D

(#3618) Daffni2 válasza bokrosolajos (#3615) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerinted miért nem használ 50%-nál több CPU-t és 45%-nál több GPU-t ?

Nem tudom miről beszélsz, itt egy Everest log,Shift közben Win7 alatt.

Egy referencia HD4890 VGA-hoz is igen kevéske egy E7200 processzor, nemhogy egy OC változathoz.

De erről ne nyissunk vitát, vannak bőven erre vonatkozó tesztek.

"Aki ad,az nyer"

(#3619) blazsey2 válasza JackShephard (#3614) üzenetére


blazsey2
senior tag

Köszönöm :R De a probléma továbbra is fennáll,felveszem frapsal, van is hang ahogy kell de konvertálásnál egyszerűen nem tesz hozzá hangot :(((

PSN ID:blazseydr

(#3620) madgie válasza Daffni2 (#3618) üzenetére


madgie
titán

Nekem nem nagyon megy 50-60% fölé Shiftnél a procihasználat, Phenom II X3 720/3000 MHz-nél, igaz, csak 1280*1024-ben.

[ Szerkesztve ]

(#3621) Eagle16 válasza Eagle16 (#3602) üzenetére


Eagle16
addikt

Kipróbáltam, semmivel sem lett jobb :D
Ugyanúgy driftelek a kanyarokban...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3622) Str8 sk8r válasza Daffni2 (#3612) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...délelött feltelepítettem EZ miatt a régi Pentium 4-esemre (3200MHz) amibe egy 3850-es AGP-s VGA van és 2x1.5 giga memo, és bár néha szaggat, de azért játszható... :U ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#3623) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Egyszerűen képtelen vagyok munkára bírni ezt a kib@szott játékot.

Visszaolvastam a topikba, hogy másnak is fagyott ki a játék, amikor megkezdődne a tesztvezetés. Újraraktam a szükséges drivereket (gépem lásd adatlap), Win7 7100 az oprendszerem. Patch 1.1, de egyszerűen nem lép tovább; ja még a telepítő lemezen levő dx-et is felraktam.

Futtattam XP SP3 kompatibilitással úgysem jó. :O

Feladom... egyszerűen lövésem sincs mit kéne tenni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3624) sagesz93 válasza Kareszovics (#3623) üzenetére


sagesz93
addikt

98 kompatibilitással szokott jó lenni.
És töröld ki az nfs shift mappát a dokumentumokból.
Hátha :U

[ Szerkesztve ]

(#3625) Gulyo


Gulyo
tag

Van ez a " Can you run it " oldal amivel ugye meg tod nézni hogy fut-e a játék ... ott azt írja ki hogy jelenleg win 7 alatt nem fut ... amit most tettem fel :F most fut vagy nem ??? :F

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3626) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Azt sem írja a ki a végén hogy ki milyen kocsival ment?

(#3627) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Spa GP Corvette Z06-al és két piruettel. Corvette-el se megy 2:10 alá...

(#3628) barnam_ válasza Gulyo (#3625) üzenetére


barnam_
nagyúr

Megy Win7 alatt is.

(#3629) palbence


palbence
tag

nem az a gond itt, hogy gyenge a user procija (általában), hanem az, hogy a physix nem kapcsolható ki a játékban (pl. a mirror's edgeben kikapcsolható), ezért az ati-soknak (akiknek ugye nincs physixjük) a cpu számítja a fizikát. lehet a usernek 4ghz-s corekettője, az is kevés ehhez a számításhoz. ilyenkor a játék (jellemzően sok autó között, ütközéskor, a pálya elején) leterheli a procit és ezért esik le az fps. ennyi. várni kell egy patchre, amiben majd kikapcsolható lesz a physix és minden ati-s happy lesz. ennyi. arról nem is beszélve, hogy a physix, amikor cpu-n számol, csak egy magot használ.

[ Szerkesztve ]

(#3630) Gulyo válasza barnam_ (#3628) üzenetére


Gulyo
tag

Nekem csontra ugyanaz a problémám mint Kareszovicsnak ... 100%-ban ... megoldás ???

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3631) Blaze71


Blaze71
őstag

Sziasztok!

Hogyan lesz egy autó épített? Mert nem elég megtuningolni, arra már rájöttem. :U

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#3632) Csabee. válasza Blaze71 (#3631) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tuningolásnál pl a kasztnit változtatni az is már annak számít! Nem?

Üdv: Csabee.

(#3633) Voyage válasza Blaze71 (#3631) üzenetére


Voyage
aktív tag

Épített autó az lesz ami:
vásárláskor fent a listában a típus mellett ott van szélen egy fehér nagy W betű, miután megvetted, az összes elérhető fejlesztést megvetted hozzá, végén felkínálja, hogy átépíted-e. :K

Más: Ti Nordschleife-Nurburg pályán mennyit tudtok menni?
Nekem az istenért se megy 2:20 alá, az is csak az R8-al fulltuningban. De a tuning beállításokhoz nem nyúltam, minden jó nekem közepesen... :)

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3634) barnam_ válasza Gulyo (#3630) üzenetére


barnam_
nagyúr

Melyik Win7-et tetted fel: RC v. RTM?

(#3635) Zozzy


Zozzy
aktív tag

Gyakoroltam én is egy kicsit SPA-n a Zondával. :)

[ Szerkesztve ]

(#3636) Gulyo válasza barnam_ (#3634) üzenetére


Gulyo
tag

win 7 build 7100 ...

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3637) bakosgabor57 válasza Zozzy (#3635) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nem jó a linked.

(#3638) Zozzy válasza Zozzy (#3635) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Na mégegyszer:

(#3639) Zozzy válasza bakosgabor57 (#3637) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Javítottam, épp lejárt a szerkesztési idő, mire összehoztam a képet is meg a linket is... :D Egy szakadt / hiányzik a végéről, azért nem fogadja el. :F

[ Szerkesztve ]

(#3640) barnam_ válasza Gulyo (#3636) üzenetére


barnam_
nagyúr

Előtte mi volt fenn, XP? Azon ment gond nélkül?
Egy RTM-t mindenképpen meg kellene próbálni, mert az RC az béta, ergo nem garantált a hiba mentes működés.

(#3641) Gulyo válasza barnam_ (#3640) üzenetére


Gulyo
tag

xp-n ment gyakorlatilag 100%-osan ... picit akadt néha

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3642) zuchy válasza palbence (#3629) üzenetére


zuchy
őstag

A Shift nem támogat semmiféle GPU-s fizikai gyorsítást, így Nv és ATi kártyáknál egyaránt a CPU számolja az effekteket. A PhysX egy API, azért kell feltenni a gépre, hogy menjen a játék. Itt egy teszt. [link]
Az hogy lehet Nvidia GPU-val gyorsítani az egy plusz dolog. Jelen esetben nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#3643) sagesz93 válasza zuchy (#3642) üzenetére


sagesz93
addikt

Mondjuk megnéznék egy dualcore /core2 3850/9600gt tesztet.
Fogadjuk az nvidiával szerelt gép jobb lenne?

[ Szerkesztve ]

(#3644) Blaze71 válasza Voyage (#3633) üzenetére


Blaze71
őstag

W betüs autóval próbáltam, méghozzá egy Murcialagoval. Rátettem egy halom cuccot, bár lehet, hogy a kasznisokból nem mindent. Nem jött ilyen üzi, hogy átépítem-e.

Sagesz93! Nekem mindkét gépen, ami a profilomban van, megy szépen a Shift. Igaz, hogy csak 1024x768-ban futtatom, de nem veszek észre különbséget, pedig Sávszélességben van különbség a két kártya közt. FPS-t nem tudok, mert nem tudom, hogy mivel tudnám megnézni. Ha van link egy progira, amivel mérhetem, akkor megnézem.

[ Szerkesztve ]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#3645) bakosgabor57 válasza Zozzy (#3639) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nem rossz. Már azt hittem állhatok neki jobbat csinálni... :DDD

(#3646) Voyage válasza Blaze71 (#3644) üzenetére


Voyage
aktív tag

Mindent rá kell aggatni, kivéve a kasztnit, abból elég a 3. szint, mivel csak egy lehet rajta, de ha nincs minden feltéve, akkor nem lehet átépíteni.
Egyébként jobb alsó sarokba jön majd az üzi... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3647) sagesz93 válasza Blaze71 (#3644) üzenetére


sagesz93
addikt

fraps a progi neve.
képet tudsz lopni, videót felvenni, fpst kiiratni :)

(#3648) Blaze71 válasza Voyage (#3646) üzenetére


Blaze71
őstag

Lehet, hogy én nem figyeltem rendesen, mert minden rá lett aggatva a III-as szintű tuningból és a versenyből. A kasztninál a 3-as szintű van rajta, meg talán a súlycsökkentés. Majd ha a gyerek elmegy a géptől, akkor megnézem, hogy mi a helyzet és figyelem az üzit. Köszönöm az infót. :R

Sagesz93! Kellene egy link, ahonnan leszedhetem. Mondjuk ma már nem, mert lépnem kell. Majd holnap este lesz rá időm leszedni is, meg kipróbálni is. Majd írom az eredményeket. A beállítások azonosak lesznek.

[ Szerkesztve ]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#3649) Zozzy válasza zuchy (#3642) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Nem tudlak megcáfolni, csak a tapasztalataimra hagyatkozom, de szerintem tuti hogy van ebben a PhysX-ben valami, mégpedig ahogy a legtöbben mondják, a rajtnál. Ellenben szvsz nem a sok egyszerre kirajzolt kocsitól van gond, hanem a sok lengetett zászlótól! Aki látta a Mirrors Edge-et PhysX nélkül, illetve bekapcsolva, az tudja, mire gondolok. Futam közben is előfordul egy-egy zászló, de közel nem annyi, mint startnál. Na meg, időfutamnál, repülő rajtból sem akadozik, pedig van autó akkor is rendesen.
Ettől persze még igaz is lehet, hogy nem támogat semmiféle GPU-s fizikai gyorsítást, mivel nekem is megfekszik a GTX285, azaz valamit igencsak a proci számol. Az is tény viszont, hogy 16xAA-ról 2x-re visszavéve (minden más grafikai beállítás full) jelentős gyorsulást tapasztaltam, de a kezdő képsoroknál 22-25 FPS-körülre zuhanás megmarad akkor is.

(#3645) bakosgabor57: Na neeeem, azért annyira nem eszik forrón a kását! :D Természetesen az a cél, hogy utolérjelek végre... :R

(#3650) Voyage: Nincs itt semmi gubanc, csak nem mindegy, hogy mikor indítod el a Fraps logot. nekem is van olyan log, amiben 47 a minimum, pedig nem 20mp-es mérés volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#3650) Voyage válasza Zozzy (#3649) üzenetére


Voyage
aktív tag

:Y
Valami nagyon nagy gubanc lehet ott...
Nekem AMD 4 magos proci+GTX260-al 1920x1080-ban, minden lehető legmagasabbra tettem, és a minimum fps fraps szerint 47 volt... :F :Y

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.