Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) UnConnecteD válasza hfrankee (#4950) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

na megneztem. Adott egy par kocsit, pl. 67-es shelby mustang, meg ilyenek, azok ott vannak a my cars-ban. a reward cars-ban pedig egy ujabb tipusu GT500-as van. ez a quick race-ben, ahol a kocsit tudod kivalasztani

[ Szerkesztve ]

(#4952) hfrankee válasza UnConnecteD (#4951) üzenetére


hfrankee
senior tag

Aha!!Én meg a carrierben nem találtam.
Kösz

(#4953) UnConnecteD válasza hfrankee (#4952) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

level 22 korul kaptam egy Audi A8-at. en meg azt nem talalom :F

(#4954) hfrankee válasza UnConnecteD (#4953) üzenetére


hfrankee
senior tag

Sztem az R8-as és a gyors versenynél tudod kiválasztani.

(#4955) UnConnecteD válasza hfrankee (#4954) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

level20nal sose volt eleg a penz, most level30-nal meg mar nem tudok mit csinalni vele. poenbol vettem egy Paganit 1.1millioert, es meg mindig maradt 5. a drift mar egesz jol megy. de meg mindig vannak szivatos palyak. a legjobban nekem az E36 BMW es az RX7 csuszik. Ti mit hasznaltok erre ?

(#4957) benecz


benecz
tag

Üdv!
Érdeklődnék mi minősül tiszta körnek?Ha nem megyek neki senkinek,vagy végig az aszfalton megyek,vagy a zöld vezetőcsíkon?
Egy egykörös versenyen kéne tiszta kört csinálni,de nem jön össze sehogy sem....pedig próbáltam már azt is hogy végigcammogtam,de nem lett jó....
Amúgy mennyire fontosak ezek,hogy ezért az 1 csillagért érdemes ennyit szivózni?

(#4958) hfrankee válasza benecz (#4957) üzenetére


hfrankee
senior tag

Minden csillag számít.Normál sebességgel az aszfalton kell végig menni,ütközés és kicsúszás nélkül.

(#4959) UnConnecteD válasza hfrankee (#4958) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mihhez kell sok csillag? pl. mi a kulonbseg 550 es 570 kozott ?

(#4960) hfrankee válasza UnConnecteD (#4959) üzenetére


hfrankee
senior tag

A csillagok számának növelésével nyilnak meg az új versenyek.A nagyobb mennyiségnél már nem hiszem h dzámít.

(#4961) xenon2


xenon2
senior tag

Behalt ez a fórum,pedig nem is túl régi a game. :o

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4962) C64 válasza xenon2 (#4961) üzenetére


C64
őstag

a dirt2-őt nyomja mindenki, ak csak szeret autókázni :D

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#4963) Tibi87


Tibi87
tag

Szevasztok jöhetnétek játszani hamachin keresztül, egy haverral tolom + 8 MI(bot) de ugy gondolom izgalmasabb lenne ha legalább 4-5 en lennénk!

------> Intel Core i5 2500K I Love You <------

(#4964) Tibi87


Tibi87
tag

valaki esetleg? :U

------> Intel Core i5 2500K I Love You <------

(#4965) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Valakinek tudna segíteni abban, hogy van egy Genius Speed Whell 3 Vibration, szarom.. csak a stift kedvéért vettem.. De kifagy vele ahogy elíndítom a játékot valamikor van még fél percem körözni és teljesen jól működik..

Ezt csinálta a Most Wanted-del is de miután feltettem a legfrissebb drivert, azon megoldódott..

Q35-ös alaplapom van.. Amiben elég sok olyan extra van amibe a Windows 7 megbolondul lehet hogy ez is a lap miatt..?

(#4966) ProdyG


ProdyG
senior tag

van egy kis problémám a játékkal.
egész jó gépem van, a grafikai beállítások nagyjából max-on vannak. megy is minden szépen, de verseny közben kifejezetten más kocsival való ütközéskor, illetve éles kanyarokban megakad a játék. elég idegesítő. tapasztaltok ilyet?
milyen grafikai beállítással lehet ezt kiküszöbölni?

(#4967) XTREEEM válasza UnConnecteD (#4955) üzenetére


XTREEEM
csendes tag

bmw szinte összes , meeeg rx asszem..

TEL: 06306318578

(#4968) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Most 3 rongy a játék a CDgalaxys-ban, szerintetek érdemes megvenni a multi miatt?

(#4969) hfrankee válasza horvathkrisz (#4968) üzenetére


hfrankee
senior tag

Kijátszottam vagy 3szor,de sose multiztam.Még egy játékkal sem :N
A single miatt is megéri ennyiért,sztem.

(#4970) rudeee


rudeee
őstag

Sziasztok!
Az adataimban lévő konfiggal a játék közel max. beállításokon (1680x1050, 0AA, 4AF) kicsit gyatrán megyeget.
Ez alatt azt értem, hogy a startnál és a versenyzés alatt is ha több auto szerepel a képernyőn, akkor az FPS-em kb. 17-23 között mozog. Ha néhány autó van jelen, akkor 25-30fps megvan, de akkor a leggördülékenyebb ha egyedül versenyzek.
A konfigommal ez az FPS mennyiség reális vagy többnek kéne lennie?

(#4971) hfrankee válasza rudeee (#4970) üzenetére


hfrankee
senior tag

Az én konfigommal 1280×1024-ben minden fullon,a min 28-75 fps.Tehát nálad többnek kellene lennie,sztem.

(#4972) xenon2 válasza hfrankee (#4969) üzenetére


xenon2
senior tag

Igazából a multi ad értelmet a játéknak.Én nem rég kezdtem multizni,de azóta csak az megy. :)))

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4973) hfrankee válasza xenon2 (#4972) üzenetére


hfrankee
senior tag

Nekem heti pár óra játék az adagom,és így a jó,számomra.

(#4974) horvathkrisz válasza xenon2 (#4972) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ezekszerint jó a multija. Lehet hogy tényleg megveszem... ;)

Amúgy szerintetek multiban befolyásolja az FPS szám a valódi sebességet? Úgy értem, akinek gyorsabban fut a játék, annak valójában gyorsabb is a kocsija?

(#4975) rudeee válasza horvathkrisz (#4974) üzenetére


rudeee
őstag

Az FPS szám nem befolyásolja a játékban lévő autók sebességét.
Egyedül az irányításba szól bele a képkockasebesség, mert ha túl alacsony, akkor a játékos pontatlanabbul tudja vezetni az autót mivel szaggat és akadozik a kép. 30FPS-től viszont az irányítással sincsen gond, mert ez az a határ ami elméletileg már szaggatásmentes képet szavatol.

[ Szerkesztve ]

(#4976) horvathkrisz válasza rudeee (#4975) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Köszönöm a felvilágosítást. ;)
De akkor mi határozza meg egy online versenynél az autó sebességét?

(#4977) rudeee válasza horvathkrisz (#4976) üzenetére


rudeee
őstag

Nem akarok hülyeséget írni, mert pontosan én sem tudom ennek a működését de valószínűsítem, hogy online módban a kliensek (egymáshoz) vagy egy szerverhez csatlakoznak és azon keresztül kommunikálnak. Mivel mindenki egységesen ugyan azzal a játékkal csatlakozik ezért eltérések nincsenek. Az FPS-nek ott is csak akkor van jelentősége, ha kevesebb mint 30 képkocka megjelenítésére van lehetőség, mert az hátrányosan érintheti a játékost.
Persze online módban a versenyzésbe beleszól a szerveroldali és a felhasználó oldali sávszélesség, lagg (késleltetés) és az is, hogy ezt a játék hogyan kezeli le - hogyan üt vissza a gyakorlatban.

(#4978) hfrankee válasza horvathkrisz (#4976) üzenetére


hfrankee
senior tag

A net mínősége ami számít.jó legyen a ping.
Az autó sebességét meg az határozza meg,hogy mennyire nyomod a gázt!

(#4979) xenon2 válasza horvathkrisz (#4974) üzenetére


xenon2
senior tag

Nem tudom biztosan,de amióta nem laptopon játszom és nem 20-30 fps-el megy a játék,2-3 másodpercet javultak a köridejeim.Szóval szerintem igen,de ezt lehet,hogy mások megcáfolják. :)

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#4980) horvathkrisz válasza xenon2 (#4979) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem lehet hogy azért, mert a folyamatosabb kép miatt jobban tudod irányítani és ezért te magad javítottál a köridőn? :F

(#4981) horrorshoes válasza horvathkrisz (#4974) üzenetére


horrorshoes
csendes tag

Nekem a Shift egyáltalán nem működött multiban (de még LAN-ban sem), nem picit voltam morcos, pedig amúgy jól megy a gépen. Anno még az Underground első részénél volt nekem ilyen csúszás és lag halmaz, követhetetlenül ugráltak az autók a pályán, mintha csak teleportálnának... nem volt jó.

i freak you freaky freaker

(#4982) hfrankee válasza horrorshoes (#4981) üzenetére


hfrankee
senior tag

Ha nem ment a multi,akkor a játék nem eredeti!

(#4983) RottenTomato


RottenTomato
csendes tag

Üdv!
Most újítottam a virágbolti verzióról eredetire. Már letöröltem a régit, felraktam az újat. Lehet-e/érdemes-e a régi állást használni, mert nem kevés játékóra van benne.
Online játékról mik a tapasztalatok? Mert pl. a Carbon anno gyakorlatilag játszhatatlan volt online a csalók miatt...
Más... Spa, első kanyar, fel az emelkedőre, kb. 100 próbálkozásra se adta meg tökéletesre. Ez bug, vagy valaki tud tippet, hogy hogyan? Annyira a zöldön megyek, hogy szerintem jobban már nem lehet, és mégse.

(#4984) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Igaz, ezt a grides topikba írtam, szóval ne oda válaszoljatok rá, de nekem nagyon pozítív tapasztalotom van a Shifttel: [link]

(#4985) hfrankee válasza RottenTomato (#4983) üzenetére


hfrankee
senior tag

Nem hiszem,hogy a felülírás jó ötlet lenne.
Az a kanyar meg rajtad múlik,mert nekem megvan perfect-re.

(#4986) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

992 csillaggal fejeztem be a jatekot. tetszett :R

(#4987) horvathkrisz válasza UnConnecteD (#4986) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Jó, akkor most menj és vedd meg (3000Ft) aztán gyere netre gurulni! :DDD

(#4988) rudeee


rudeee
őstag

Olvasgattam kicsit a neten és nagyon sok helyen találtam negatív tapasztalatokat azoknál a játékosoknál akik Radeon kártyával játszanak. Nagyon rossz FPS értékekkel fut a játék még a 4850/4870/4890-es kártyákon is. Ha jól vettem ki, akkor az NVidia keze van a dologban, mert az ő kártyáin röhögve elfut a game. Ezt nem kicsit tartom bosszantónak. Írnak még valamit a Physx-el kapcsolatban is.
Elég röhejes, hogy egy Dirt2 és Grid szűrőkkel lazán fut 40+ FPS-el, ez a Shift meg szűrők nélkül a gázos helyeken 20FPS-t is alig karcolja úgy, hogy a procim közel sem megy 100%-on és a VGA magja is 65% körülre van terhelve...
Mit tudnék tenni a probléma megoldása érdekebén, vagy egyáltalán meg lehet-e oldani?

(#4989) horvathkrisz válasza rudeee (#4988) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Igen, van megoldás:
fel kell rakni az 1.1 majd az 1.2 patchet és gyönyörűen fog futni Ati kártyával. Nekem is az van és nálam is volt ez a probléma, de a patch megoldotta.

Egyébként felettéb érdekesnek tartom, hogy a Pro Street is így volt: amikor kijött, Ati-n szarul futott, majd 3-4 hónap múlva a patch-el tökéletesen együtműködött az Ati kártyákkal is.

Szerintem az nVidia és az EA összedolgoznak, ez nem lehet egymás utáni 2-3 NFS esetében is véletlen, egyszerűen nem akarom elhinni hogy ilyen hülyék a programozók.
Inkább marketing.

Az én teóriám:
Kijön az új NFS. Vedd meg a játékot, aztán vegyél hozzá nV kártyát. Miután már ezt nem lehet tovább csinálni, illetve a "hülyébb" rétegről már lehúzták a pénzt, kiadnak egy patchet, hogy aki nem hajlandó ezért kártyát cserélni, az is vegye meg a játékot.

Az én esetem Shiftnél:
1920*1200-ban medium beállításokkal sokszot leesett 20 FPS alá. Patch után 1920*1200-ban 2XAA, minden magas beállításon stabil 60FPS(Vsync-ON)

És mégegyszer hangsúlyozom, aki nem hisz nekem próbálja ki, a Pro Streetnél is legalább ennyire látványos javulást hoz a patch.

(#4990) rudeee válasza horvathkrisz (#4989) üzenetére


rudeee
őstag

Köszi a segítséget, sikerült megoldani a problémát!
A patcheket feltéve valóban úgymond erőre kapott a játék és nem csak vergődött ahogyan eddig.
1680x1050-ben minden grafikai beállítás maxon, 4xAA és 16AF-el, vertical sync bekapcsolva stabil 35+ FPS-t hoz a játék. A legdurvább részeken sem esik le 32 FPS alá.

(#4991) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!
PS3-on tolom a Shift-et,van net,mégsem tudok bejelentkezni :W
Azt írja,hogy nem sikerült csatlakozni az EA Nation szolgáltatáshoz.Be kell jelentkezned az EA Nationbe,hogy hozzáférj a játék online lehetőségeihez.
Hozzáteszem,azóta nem tudok bejelentkezni,mióta a utolsó futam közben elment a net,és kiléptetett.Ha valaki tud segíteni,megköszönném.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#4992) Plutor válasza manutdzoli (#4991) üzenetére


Plutor
aktív tag

Mi a haverral pc-n mennénk játszani egyet,de mi sem tudunk bejelentkezni az EA Nation-hoz. :W

(#4993) Plutor válasza Plutor (#4992) üzenetére


Plutor
aktív tag

Közben kiderült,hogy mi a gond.
Az Upc hálózatáról nem sikerül csatlakozni.Adsl kapcsolattal igen. :F

(#4994) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

az első olyan NFS amit egyszerűen nem volt kedvem végig csinálni :((( pedig már a legelsővel is függtem ... :( nagyon unalmas és felejtős lett :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#4995) rétisün


rétisün
veterán

elértem a world tour-ig. megcsináltam két futamot, kiléptem, a következő játéknál megint a legelső futammal kezdte...ezek szerint csak egyben lehet lenyomni a 10 futamot? annyit tuti nem bírok vele játszani egyben, azért nem annyira jó játék.

visszaolvastam, az első 5-ig nem érdemes abbahagyni, mert az elsőtől kell kezdeni megint....na, ez se ma lesz. (az az idióta barom, amelyik ezt kitalálta)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4996) rétisün


rétisün
veterán

most, hogy megint játszok vele, eszembe jutott, miért hagytam abba annak idején....ilyen nulla fizikával megcsinálni egy játékot. az oké, hogy nem egy szimulátor, de ahogy ebben csúszkálnak, pattognak az autók, hát az egy nagy sz*r, nem fizika.
és még csodálkoznak az EA-nál, hogy egyre kevesebb fogy a sz*rukból. nem a warez miatt, hanem mert egyre ócskább need for speed-eket adnak ki.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#4997) superecneB


superecneB
őstag

Valaki tudna segíteni hogyan kéne bekalibrálni DRIFThez a kormányt meg az autót? Logitech MOMO kormányom van de a drift nem megy úgy ahogy kéne neki... Sima pálya verseny közben könyebben megy mint ebben a módban. Valahogy furcsa agáz adás is és a kormány is. Vagy kipörgök vagy csak kacsázok valami nem jó.

(#4998) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

bocs hogy ide írok, de valaki megtudná mondani, hogy a most wanted v a carbon jó multiba?
(törtel) :F

(#4999) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy miért írja mindig azt ki, hogy "ez a játék már nem elérhető"? Akármelyik versenymódba próbálok belépni, mindig ez jön. Bejelentkeztem EA Nationba is, elvileg ezek a dolgok rendben vannak. Tűzfalon is átengedtem, esetleg a Router beleszólhat még valamibe? UPC Fiber Power 120 és win7 x64.

Alister from Hell

(#5000) horvathkrisz válasza Alastair' (#4999) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Remélem nem szüntették meg a multiját a World miatt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.