Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#3245) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Shift drift piff paff puff (rugóláb nyusziseriff)

(#3252) apollo12 válasza bakosgabor57 (#3251) üzenetére


apollo12
veterán

ez egy kegyetlen drift pálya

(#3253) CHIPman válasza bakosgabor57 (#3251) üzenetére


CHIPman
nagyúr

0:42 körül milyen rendet raktál. :DDD

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3254) - = Zk = - válasza bakosgabor57 (#3251) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah ha ez a közeljövőbeni pályák egyike, akkor látom sagesz sötét jövőjét:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3255) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#3251) üzenetére


sagesz93
addikt

Ez tényleg egy gagyi pálya.
Majd összehozok rajta valamit várjá csak :D
zk, az igenbuta nem neked szolt, hanem igenbután lehet menni a kocsival :D
A jövőmet inkább hagyjuk :DD

[ Szerkesztve ]

(#3256) - = Zk = - válasza sagesz93 (#3255) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, bocs :DDD
a jövődet én úgyértettem, hogy az én Accountomban fogsz driftelgetni :B ;) :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3257) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#3255) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Felveszek a GRID-ből egy drift részletet, hasonlítsátok össze mit lehetett művelni ott és itt.

(#3258) Csabee. válasza bakosgabor57 (#3257) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Várjuk :)

Üdv: Csabee.

(#3259) - = Zk = - válasza bakosgabor57 (#3257) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah ott pl tudok driftelni :C....
igaz kormánnyal még nem próbáltam ,de ami késik...:C... ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3260) macy válasza bakosgabor57 (#3251) üzenetére


macy
addikt

Vaze, pont úgy vezetsz mint én :DDD

(#3261) bakosgabor57 válasza bakosgabor57 (#3257) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Itt van a GRID-ből hirtelenjében egy részlet, azért látszik, hogy a Shift driftjével átestek egy egész lovasezred túloldalára... :)

(#3262) - = Zk = - válasza bakosgabor57 (#3261) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondolom ezt is kormánnyal követted el?...:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3263) bakosgabor57 válasza - = Zk = - (#3262) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Még a Gyurcsány kormánnyal...
Nem vagyok kormány ellenes. :DDD CCakát :)

[ Szerkesztve ]

(#3264) Csabee. válasza bakosgabor57 (#3261) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Van időd gamelni!:DD Itt picit jobb a drift:)

Üdv: Csabee.

(#3265) - = Zk = - válasza bakosgabor57 (#3263) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Még a Gyurcsány kormánnyal... "
jahogy Te vagy az, aki jobban él, mint 4 éve:C ;]
jóccakát:R

...én nem politizálom a PH! hasábjain.. ink nem ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3266) bakosgabor57 válasza Csabee. (#3264) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Ez most felvétellel, konvertálással, feltöltéssel volt vagy tíz perc... :)

(#3267) kisza25 válasza bakosgabor57 (#3261) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem is tudtam, hogy ez az autó Driftre van
még, hogy Shiftben nem lehet driftelni :DD
úgy látszik túl élethű azért olyan nehéz :U
te mivel veszel fel és mivel konvertálsz?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3268) Hebry


Hebry
senior tag

Kicsit mintha csalna gép.

Második vagyok, előttem kisodródik az ellen, végigmegyek, úgy hogy nem előz meg senki, és második vagyok, na erre varjál gombot.

Szeretem, hogy a pálya és a kinti rész között félméteres különbség van, bár nem látszik, de ha lemetél az útról nem lehet rá visszamenni.

Már megint felbasztam rajta az agyam.

[ Szerkesztve ]

(#3269) bakosgabor57 válasza kisza25 (#3267) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Fraps-al veszek fel és Any Video Converter-el konvertálok MPEG II-be.

(#3270) kisza25 válasza bakosgabor57 (#3269) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a frapsot használom én is ezt az Any Video Convertert meg én is kipróbálom
köszi :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3271) mycso válasza bakosgabor57 (#3261) üzenetére


mycso
veterán

Ami a shift-ben van az nem drift...(eleve a drift mapok betöltésénél az a szöveg...valami jó hozzáértő írhatta, aki nem még életében nem látott drift versenyt...)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3272) Csabee. válasza bakosgabor57 (#3269) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A video-nak mekkora szokott leni így a mérete?

Üdv: Csabee.

(#3273) blazsey2 válasza Csabee. (#3272) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én három kört vettem fel Silverstone Gp-ről és 4GB lett :O .You Toube meg 2Gb-ig engedi feltölteni.

PSN ID:blazseydr

(#3274) Csabee. válasza blazsey2 (#3273) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De 2gb-os videót is ki néz meg?:DD Az már nagyon elszállt...
sztem egy videó ne legyen több 50-100mb nál :D

Milyen felbontásba szoktátok felrakni?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#3275) bakosgabor57 válasza Csabee. (#3272) üzenetére


bakosgabor57
őstag

1 perces Fraps mentés teljes képernyő felbontásban kb 1GB, konvertálva(640x480) kb 15MB, félképernyősben feleennyi.

[ Szerkesztve ]

(#3276) blazsey2 válasza Csabee. (#3274) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én semmilyenbe mert lusta vagyok szerkeszteni :B .A többiekét nem tudom.Amúgy 763 csillagnál tartok,remélem péntekig meglesz a 800 :K

PSN ID:blazseydr

(#3277) Csabee. válasza blazsey2 (#3276) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hétvégén én is belehúzok a 700. csillagomig, de 1 hete már nem is játszottam vele:)
Mennyi a max csillag? 1000?

bakosgabor57: köszi

Üdv: Csabee.

(#3278) blazsey2 válasza Csabee. (#3277) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nagyjából annyi de még egyszer sem számoltam meg.De aki az összeset megszerzi azelőtt megemelem a kalapom :K

PSN ID:blazseydr

(#3279) Csabee. válasza blazsey2 (#3278) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hétvégére ha nekiülök a 900at bizti megtudom csinálni!Pláne hogy most már magyarul is megvan :) De majd jelentkezem

Üdv: Csabee.

(#3280) #70869248 válasza mycso (#3271) üzenetére


#70869248
törölt tag

pl. most hétvégén Tökölön :) (nagyon színvonalas a hazai drift, nagyon tudom ajánlani mindenkinek)..amit ezen a sebességen ki lehet hozni azt nagyon szépen autózták a srácok (és egy csaj :) ).

Szal a Shift driftje nem jó...megnéztem a videót is, de én a driftet kormánnyal képzelem el, nem azzal a kütyüvel...elhiszem hogy lehet vele menni, de kormány van szerelve az autóba.

Szal csak néztem mit müvel alacsony fordulaton az autó, ráadásul motorháztető nézetben (a gép röcögöt belső nézetnél) nincs motorhang bizonyos autóknál.
A Grid dritje pl. kifejezetten jól sikerült szvsz, én mondjuk azokat a pályákat nem kedveltem, ami lent linkelve lett, inkább a kikötői...de ott némi gyakorlás után nagyon rá lehetett érezni, és bár nem vagyok a millás driftek híve, a lényeg hogy nagyon élvezhető volt.
Megtalálták azt a pontot amikor az ember érzi hogy most beleállt az autó a driftbe és innen gázzal viszem, az áttevések is egész jól érezhetők voltak, és müködött a balfék illetve a rugott kuplung.
A Shift-nél én igyekeztem vezetni, a cimbim hahotázott, én meg néztem a képernyőt hogy ezt most az Rx8 miatt van, vagy azért mert nincs hangja...de a fordulatszámmérő kisfordulaton van...ami Wankel viszonylatban kb. meg se kellene forgassa a kereket. :)
Hozzátartozik hogy után a cimbinél láttam hogy a Bömös már nem annyira rossz, de én már nem ültem vissza a kormányhoz.

(#3281) kisza25 válasza Csabee. (#3279) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na mégsem untad meg? :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3283) Gulyo


Gulyo
tag

Új modok itt [link]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3284) bokrosolajos válasza Gulyo (#3283) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ezt a pályacsoffító modot én is letöltöttem tegnap, de tegnap éjjel nem mertem elindítani, mert azt írja 30 perc a kicsomagolás...

Ismét egy nagyszerű mod, a végén teljesen átalakul szimulátorrá a Shift! :) :R

mondjuk a damage modenak sok értelmét nem látom, teljesen végigjátszhatatlanná teszi a gámát, ha az éles tárgyak is kiszúrhatják a kereket : :(((

(#3285) Gulyo válasza bokrosolajos (#3284) üzenetére


Gulyo
tag

Elkúrtam valamit :W ezt a modot buziztam és .... :W játék elindít, épített cosworth a főmenüben ... viszont "Karrier mód elindít" képernyő fogad !!!!!!!!! Nullázódott a játék ... azóta má wint visszaállítottam de nem segített ... én barom ... nem tud vki küldeni egy mentést ... .30-as szinten voltam már ... :Y :Y :Y most rakom újra :(((
Előre is kösz ... :R

[ Szerkesztve ]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3286) barnam_ válasza Gulyo (#3285) üzenetére


barnam_
nagyúr

Uh, sajnálom. Tudok küldeni mentést, 47-es szinten vagyok, de csak 98 csillagom van (a karrier móddal keveset foglalkoztam.)

(#3287) Daffni2 válasza Gulyo (#3285) üzenetére


Daffni2
addikt

Küldtem mentést.

"Aki ad,az nyer"

(#3288) Csabee. válasza kisza25 (#3281) üzenetére


Csabee.
nagyúr

1hét szünet után jó lesz újra játszani vele. Épp most kezdem el! :)

Üdv: Csabee.

(#3289) Gulyo válasza Daffni2 (#3287) üzenetére


Gulyo
tag

köszi megkaptam ... de valami nem jó vele ... vagy én vok béna ... kell lenni egy könyvtárnak névvel + egy graphicsconfig xml ... :R

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3290) sagesz93 válasza Gulyo (#3289) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát ha csak 1 fájlt küldött el akkor csinálj egy mappát egy ugyanolyan névvel.
A graphicsconfig nem lényeg.
bakosgabor: Hát, gridbe én yokohama A1-en nissan silviával mentem úgy régen hogy csak na :D 10kör = 600millió, 99es szorzó végig :DDD

(#3291) bokrosolajos válasza Gulyo (#3289) üzenetére


bokrosolajos
őstag

graphicsconfig.xml nem kell, csak ha butított grafikát használsz - mint pl én, aki így kevésbé szív Atival +10 autós részeknél :DD

Életem első Atija, két hete csak copok vele... Viszont HD filmezésre nagyon jó! :)

(#3292) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Kéne egy kis help. Akadozik, vissza- vissza ugrál a kép, miközben játszok, pedig 45+ FPS-m van. Ez mitől lehet? A játék grafikai beállításaiban kell matatni? Esetleg van patch?
textúra szűréshez mit válasszak és a V-sync on vagy off legyen?

A válaszokat előre is hálás köszönöm, fontos lenne, mert így nem lehet játszani. :(

Egyébként elég realisztikus
:D :C

[ Szerkesztve ]

(#3293) pincehely


pincehely
addikt

Csak érjek haza.
Majd jól kipróbálom a momo-t

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3294) kisza25 válasza pincehely (#3293) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát én meg rendeltem egy gamepad-ot, mert elegem van a billel, de kormányra nem fussa :N
kíváncsi leszek :DD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3295) dokee78


dokee78
félisten

Nekem megyeget billel is,így már 3 ujjal össze tudok rakni egy atombombát.

(#3296) fagy53


fagy53
nagyúr

Van mit javítani a játékon, zavaró, hogy pl a beállított váltó áttételeket elfelejti játék közben, és a gyárit alkalmazza, majd ismét a beállítottat. Az egésznek így semmi értelme, mert hol 126km/ó-nál vagy 142km/ó-nál szabályoz le. Ezt nemcsak egy autótípusnál csinálja. Van amikor teljesen érzéktelen a változtatásokra, vagy a várttól teljesen eltérően alkalmazza a program a beállításokat.
Persze ez elsősorban a szimulátorokhoz szokott usereket fekteti meg, de egy jól belőtt verda, és nem csak a teljesítménytuningot értem ez alatt, csodákat produkálhat a pályán a gyári alaphoz képest, ez pedig a versenylázban égőknek is jól jöhet!
Lehet, hogy korai még javítást várni?

(#3297) Pecc válasza kisza25 (#3294) üzenetére


Pecc
őstag

Milyet rendeltél?

(#3298) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tier 4-ben van egy olyan verseny works car requied ide milyen kocsi kell? :U
Zondával nem enged nyomúlni :(((

(#3299) Daffni2 válasza Gulyo (#3289) üzenetére


Daffni2
addikt

A mentést amit küldtem,nevezd át arra ami a Te mentés könyvtáradban található,majd egyszerűen írd felül a mentésedet vele.

"Aki ad,az nyer"

(#3300) sagesz93 válasza ToBeY (#3298) üzenetére


sagesz93
addikt

feltuningolsz és átépítesz, kisebb szintű kocsit.
más: ha valakinek megvan a rally tyúk(másnéven wrc tyúk) Egy olyan felvétel, amin egy rallyautót utánoznak kotkodácsolva. Na ha ez valakinek megvan privi pls! THX.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.