Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) Lauda


Lauda
félisten

Daffni2, Aggregátor, kisza25

Koszonom! :R ;)

(#3402) Narancs


Narancs
őstag

Nektek mennyire megy gyorsan a játék? Nekem 800*600 noAA no AF, minden Medium. Ha feljebb teszem már esik az FPS sok autónál.
Gép: X2@2.7GHz, HD 3850 512MB, 2GB DDR2.

Grid sokkal jobban megy...

Beauty is pain

(#3403) kisza25 válasza Narancs (#3402) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gépem az adatoknál 1280*1024 minden medium kivéve textura az maxon V-sync be és 2xAA
25-45FPS
a kártyánk kb pariban van, nálad a proci a sovány meg a 2Gb ram,
mivel ATI kártyád van a fizikát a proci számolja

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3404) Narancs válasza kisza25 (#3403) üzenetére


Narancs
őstag

Kösz, akkor a prockó a gyengus keresztmetszet. :(

Beauty is pain

(#3405) - = Zk = - válasza kisza25 (#3403) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondoltam ráküldöm CPU Controlt, de egetverő eltérést nem tapasztaltam...
majd 7végén jobban nekileselkedek, hátha...most úgyis 3,6-on ketyeg, izzasztani kell..:C
mert pl annó Stalker CS alatt 1,5-2%-ot gyorsult a gém:C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3406) Manitou válasza Pecc (#3395) üzenetére


Manitou
addikt

Csak annyi, hogy a menünél tovább nem jutok. Jönne a video ,de hibával kidob, és nem vagyok egyedül a problémámmal :W :(

[ Szerkesztve ]

(#3407) DerStauner


DerStauner
senior tag

mondja már meg nekem valaki, hogy a zonda r-rel miért nem tudok 4-es szintű versenyeken részt venni? átépített autó kell ide, de az autót nem tudom átépíteni sem. ha rámegyek a fejlesztések menüpontra, kiírja, hogy ehhez az autóhoz nem tartoznak fejlesztések. a garázsban, ha ki van választva az autó, akkor ott alul látom, hogy nitró, drift, átépítés. akkor most hogy is van ez?

(#3408) CHIPman válasza DerStauner (#3407) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Csak olyat lehet átépíteni, aminél a jele mellett van a W betű.
Alul az csak jelmagyarázat, mindig ott van.
Manitou: win98-me kompatibilitás+a DVD-n lévő DX+a DVD-n lévő PhysX felrakása?

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3409) Manitou válasza CHIPman (#3408) üzenetére


Manitou
addikt

Nem megy, úgy is kilép :(

(#3410) Egzee


Egzee
őstag

Na jólvan... Most telt be a pohár! Mi az, hogy egy GT500-as (alap de akkor is) 2-esben nem kapar el, úgy, hogy 1-es tiltásról váltok???????????????? Habi mi fizikát tettünk a játékba! Maximum fikát! Ez egy fos... Dirt-öt jobban élveztem...

(#3411) barnam_ válasza Egzee (#3410) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez legyen a legnagyobb gond a játékkal, szerintem :) Kipörgésgátlót ugye kikapcsoltad? :DDD

(#3412) CHIPman válasza Egzee (#3410) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Na, te se sokat játszottál vele. Tudod mekkora élmény volt, mikor a maxtuningos kis sz@r BMW M3 E92 Nordschleife egyenesben 5-ösben 5krpm körül nitróval elkapart(alacsony kipörgésgátló)? :C
Na meg amikor a Porsche 911 GT2-nek max tuninggal sikerült kivinni a hátulját magas kipörgésgátlóval? :D
mod: Én is kezdem megunni...

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3413) barnam_ válasza CHIPman (#3412) üzenetére


barnam_
nagyúr

kis sz@r BMW M3 E92
Nana, nem szar az... :D

Egyébként bekapcsolt kipörgésgátlóval és stabilitáskontrollal is szépen lehet csúszkálni a tuningos M3 E92-vel.

Modok szempontjából ígéretesnek ígérkezik a Shift, úgyhogy érdemes ezt a topicot (is) nézegetni. (Biztos foglalkoznak máshol is Shift modokkal, de én ezt az oldalt ismerem.)

(#3414) Pecc


Pecc
őstag

A végére értem.
[link]
Vajon van olyan akinek megvan az összes csillag?:)

(#3415) Mariann294 válasza Pecc (#3414) üzenetére


Mariann294
őstag

Aztamindenit nem vagy semmi. :Y Gratula! :R
Mióta nyomod,és kb mennyit?

(#3416) Pecc válasza Mariann294 (#3415) üzenetére


Pecc
őstag

Kb 2hete.
Átlagban napi 2-3óra szvsz.

(#3417) blazsey2 válasza Pecc (#3414) üzenetére


blazsey2
senior tag

Szép :C .Én meg csak 900-nál tartok,és még csak a 4-es szintet nyomom.

PSN ID:blazseydr

(#3418) dokee78 válasza Narancs (#3402) üzenetére


dokee78
félisten

Ha nVidiád lenne akkor kicsit jobb lenne a helyzet,de lehet nem.

"A játék ATI kártyákon szarabbul fut mint NVIDIA-n.
Ez akkor jön elő amikor több autó kerül a látótérbe (pl. rajt).
A játék a fizika kiszámolásához az NVIDIA kártyákban lévő physix funkciót használja,
így a vga számolja a grafika mellett a fizikát is.
Az ATI kártyákban ilyen funkció nincs, ezért a fizika számolása a CPU-ra hárítódik..
ezért "CPU limites"...ezért mindegy hogy 4670 vagy 4870 x2, mert nem a grafikával van a gond.. "

(#3419) bakosgabor57 válasza Pecc (#3414) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nekem(933*) még hátra van a 20 meghívásos - kieséses, ha még azt hozzászámolom, akkor lesz 993. Aztán van 3-4 olyan verseny, amin nem startol el az autó. És persze sok olyan, ami nem lett max csillagos, de azokkal már nem fogok kínlódni csak azért, hogy 100% legyen. :)

(#3420) bakosgabor57 válasza bakosgabor57 (#3419) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Megszámoltam a csillagokat ...(a játékban :DDD ) :
Eddig van 933*
Hiányzik :
Meghívásos - 72*
1. szint ---------2*
2. szint --------25*
3. szint---------53*
4.szint----------36*
World Tour---- 0*
Az elérhető maxinyom tehát : 1121*

(#3421) Veron válasza bokrosolajos (#3371) üzenetére


Veron
őstag

Hi!
nem hinném, hogy ez a baj. a kormánybeállításokat már agyonállítgattam, fel-le, jobbra-balra, sehogy sem jó. ugyan összes segítséget nem vettem ki, de kétlem, hogy a kipörgésgátló meg hasonlók ilyen hatással lennének az autóra.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3422) Tom5


Tom5
addikt

Én szerintem soha az életben nemviszem végig. Már kb 2 hete játszom (igaz nemsokat) de még mindig egy rahedli verseny hátravan és még ad be újakat. A drift meg enyhénszólva sem tetszik és nem is megy. CarBattle-ben meg vagy mákom van és kilököm az ellenfelet (így nyerek nagyonhamar) vagy szopkodás van félórákig. :(((

(#3423) Veron válasza Egzee (#3410) üzenetére


Veron
őstag

szerintem nem lehet összehasonlítani egy Dirttel, nem egy kategória a kettő még akkor sem, ha nagyot alkotott realisztikus irányítás és játékélmény szempontjából az NFS fejlesztőbrigádja.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3424) CHIPman válasza Pecc (#3414) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Haver 1011-nél van, és még nem csinált meg minden versenyt. De sanja nem csinálja tovább, megunta. Lassan én is megfogom, egy max tuningos Subaru Imprezával sokszor lenyomnak a Japán vs. Európa versenyen.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3425) madgie válasza CHIPman (#3424) üzenetére


madgie
titán

Én oda a Nissan GT-R Vspec-cel mentem, úgy könnyű volt nyerni. De az R8 is jóféle cucc, hiába sovány a teljesítménycsíkokban, a kanyarokban atomstabil, így versenyeken szépen lehet vele tarolni.

(#3426) bokrosolajos válasza Egzee (#3410) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Hát, ha a DiRT szerinted valóságosabb, akkor ezek szerint még az életben nem vezettél autót :D

Egyébként is mindenkinek: azért rossz a Shiftben a Drift, mert ennyit tudunk az életben is. Remélem senki nem hitte el az előző NFS-eknek, meg a Gridnek, hogy valóban olyan könnyű erőcsúsztatni az autót!

Próbáljátok ki LFS-ben. Ha ott menni fog, itt is! :R

(#3427) madgie válasza bokrosolajos (#3426) üzenetére


madgie
titán

Nem, az autó nem úgy indul ez az életben, mintha szappanos lenne az út... legalábbis a drift-et kétszer próbáltam, mindkétszer "tartsuk a vazelines úton a matchboxot" érzésem volt. Szvsz "normál" futamokon sokkal életszerűbben lehet csúsztatni.

(#3428) bokrosolajos válasza madgie (#3427) üzenetére


bokrosolajos
őstag

De vajon drifter autóval indultál-e már? Amiben más az áttétel az utcai autókhoz képest? :)
Mondjuk én a Shift Drift részét egyáltalán nem próbáltam, soha nem vonzott a téma ;)

(#3429) madgie válasza bokrosolajos (#3428) üzenetére


madgie
titán

Nem. De a bemutató videóban sem úgy csinálja a srác, mint ahogy a játékban mondják :)

De amúgy átépített autóval indulni lehet a sima futamokon is, ott meg totál másképp viselkednek.

[ Szerkesztve ]

(#3430) kbencee


kbencee
aktív tag

Nekem ez már nagyon nem need for speed, de ha elvonatkoztatunk tőle, kifejezetten jó játék lett.
6750, 4gb ram, 8800gt, és 1440*900-ban minden maxon átlagosan 45-50fps, akadás nélkül :C

(#3431) Csabee. válasza kbencee (#3430) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Pedig ez az:) Csak másabb irányba ment picit, és szerintem teljesen jó! Nincs vele gond!

Üdv: Csabee.

(#3432) #70869248 válasza bokrosolajos (#3428) üzenetére


#70869248
törölt tag

Volt szerencsém....igaz csak egy parkolóban Pécsen kölcsönverdával, nem is tartom magam drifternek.
De az LFS-ben nem egy driftvideóm volt ha már szóbakerült.
Az Rx8 egy vicc...alapjárat felett eltekeri a Wankel az autót?!

(#3433) madgie válasza #70869248 (#3432) üzenetére


madgie
titán

Az oválon, keresztbe, csutkagázzal. Én is jókat mókáztam vele, aztán persze eladtam a francba :(
(pedig all star verda nálam az eddigi NFS-ekben)

(#3434) CHIPman válasza kbencee (#3430) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Monnyon le az nv.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3435) bokrosolajos válasza CHIPman (#3434) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Szerintem is! :W

(#3436) JackShephard


JackShephard
tag

Sziasztok!
Mostanában kezdtem el nyomni a Shiftet, nagyon tetszenek az autók benne, jó a grafika is, az irányítást még szoknom kell kicsit.
Az RX-7-tel csapattam éppen egy versenyt, imádom ezt a kocsit: rx-7 kocsikázás
Mivel 4:3-as monitoron játszom, nem 16:9esen ezért ilyen a kép, nem a feltöltéssel volt gond. :DDD
Egyébként konvertálni szerintem ez a legjobb (tud magyarul is), totál ingyenes és minden formátumot ismer: Format Factory

(#3437) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag


(#3438) Mariann294 válasza JackShephard (#3436) üzenetére


Mariann294
őstag

Attól hogy 4:3-as.attól még nem kell ilyennek lennie.Rosszul konvertáltad. :) Nemtudom minek használsz egyéb programot...a sima windows movie maker is megteszi.

(#3439) bakosgabor57 válasza Mariann294 (#3438) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Movie Maker-el nem tudsz You Tube-ra konvertálni...

(#3440) barnam_ válasza bakosgabor57 (#3439) üzenetére


barnam_
nagyúr

Dehogynem, a wmv-t is megeszi a YT. A minőség/méret arány viszont nem túl jó, egy majdnem 3 perces videó 60MB lett wmv-ben.

(#3441) bakosgabor57 válasza barnam_ (#3440) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Hát ez az(rosszul fejeztem ki magam). Amit Fraps-al mentek 1perc ~ 1GB, ebből akármi más csinál egy elfogadható minőségű 10MB-ot ....

[ Szerkesztve ]

(#3442) JackShephard válasza Mariann294 (#3438) üzenetére


JackShephard
tag

1280x1024ből lett konvertálva, szerintem ebből mindenképpen ilyen "kocka" képernyőarány lesz. A youtube hivatalos közleménye szerint: Recommended: 1280 x 720 (16x9 HD) and 640 x 480 (4:3 SD) Tehát ők erőltetik a szélesvásznú szabványt a HD-re.
Szerinted Méri akkor mekkora méretre alakítsam amit feltöltök és milyen formátumra?
Illetve ha másnak van ötlete, azt is megköszönöm.

(#3443) Mariann294 válasza JackShephard (#3442) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem.Ugyanekkora a felbontásom mégse lesz kocka. :)
"Legjobb minőség számitógépen való lejátszáshoz"opciót használd movie maker-nél. :)

(#3444) DerStauner válasza CHIPman (#3408) üzenetére


DerStauner
senior tag

most akkor azt akarod mondani, hogy kiszórtam az ablakon 1,3 millió dollárt egy 4-es szintű autóra, amit sehol sem tudok használni?

(#3445) dokee78 válasza DerStauner (#3444) üzenetére


dokee78
félisten

Ha nem jó add el,visszakapod a pénzt.

(#3446) sagesz93 válasza DerStauner (#3444) üzenetére


sagesz93
addikt

Ha eladod, visszakapod az árát.
Meglett a zafír 4730-asom, shift közben síri csend van, hangja nuku, a játék tömegbe nem megy 24fps alá, ha nincs mellettem senki 50fps ami azé nem rossz :)
Amúgy volt nálam egy 8800gt 512mb is, fullon ment a game 30fps fölött... rohadt fiziksz. :W

(#3447) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Tolja valaki 256 megás HD2600XT-vel a gammát?
Havernak feszt belefagy, XP-n is és Win 7-en is. 2 verseny lemegy aztán game over. Csak restart segít.
2 giga rendszer ram és 4600+-os AMD, akár alapon, akár húzva.

Alister from Hell

(#3448) Pecc válasza bakosgabor57 (#3420) üzenetére


Pecc
őstag

A meghívásosból még jópár hiányzik, most jut eszembe:)
Nekiállok annak is.

[ Szerkesztve ]

(#3449) sagesz93 válasza Alastair' (#3447) üzenetére


sagesz93
addikt

az nem vga miatt lesz.
Gondolom valami rendszer gond vagy játék. A mentést kikéne törölni és úgy megpróbálni.

(#3450) Pecc válasza bakosgabor57 (#3419) üzenetére


Pecc
őstag

Aztán van 3-4 olyan verseny, amin nem startol el az autó

Itt arra gondolsz, hogy ahogy elindul a verseny, sötét kép fogad, a motort tudod pörgetni, de az autó nem startol el? :F

Megszámoltam:) 17db meghívásos verseny még hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.