Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) - = Zk = - válasza Daffni2 (#1998) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én Grides vagyok, a Shiftet csak tesztelem ;)
Nagy NFS fan vagyok, hiszen a kedvencem a High Stakes és a Carbon.

inkább shiftes, mint sittes ;] :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2002) csoli31 válasza Lauda (#1960) üzenetére


csoli31
aktív tag

Van egy Ps2-es kormányom de azt még nem üzemeltem be, mert nem mükszik rendesen a pc-men. Amilyen drivert letöltött magától az xp, az nem jó, mert a fékpedál nem mükszik. Mellesleg le se tudom törülni, hogy egy másik drivert tegyek fel hozzá valahonnan. :((( Egy Logitec Rumblepad 2-vel nyomom csak. Eleinte az 1-es szinten is kínlódtam vele, de már megy a 3-as szint is (most a 4-es szinttel kínlódok). :DDD

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2003) Daffni2 válasza Lauda (#2000) üzenetére


Daffni2
addikt

Kormanyra leszek nagyon kivancsi,

Az az igazi, ne keseredj el ha elsőre nem fog menni, meg kell tanulni azzal is, meg ki kell tapasztalni a beállításokat.
Sajna én nem tudom használni,mert túl közel ülök az asztalhoz és így nem lehet a pedálokat rendesen kezelni.

"Aki ad,az nyer"

(#2004) proci985 válasza bakosgabor57 (#1990) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Zonda mennyire szereti az első gyorsabb részt a pályán (van a kezdő bal, két/három Skanyar, utánna egy emelkedő és utánna közvetlenül egy laza jobbos majd egy erős bal... az emelkedőn GTR evoban a Koenigseggnek elszállt a feneke 250 fölött, GTR verzió bírta kb 280ig:DDD)?

milyen áttéteket használsz? és leszorítóerővel mit lehet játszani? a teljes játékban engedi az advancedebb futómű beállításokat/van azoknak értelme (u2ben is lehetett futóműt állítani, csak éppen hatása nem volt)?

GTR Evoban a zöld pokol a kedvenc pályám volt, kíváncsi vagyok, itt hogy néz ki ahhoz képest. pár eszméletlen szűk kanyar, pár 6odikban fullgázon is átcsapatható rész, technikás, hosszú és összességében remek darab.

más: hozzászólások alapján kezd úgytűnni, hogy nagyon jól sikerült... kivéve a hd4xx0problémákat, de valszeg azt az új driver majd orvosolja.

más, kormány: CMR2.0ában stabilan 5%al lassabb voltam kormánnyal legnehezebb (kvázirealisztik fokon) mint billel. cserébe viszont nem 10edszerre sikerült mennem egy normális időt, hanem mondjuk másodszorra (a manuális váltó motorfék featurejére nagyon sok idő áttérni, de utánna gyakorlatilag az egyetlen mentsvár ha picit gyorsabban esik be az ember egy kanyarba, ez volt az egyik ok... a másik, hogy néha nem mertem megpadlózni ott, ahol billentyűzettel nem volt más választásom:DDD). tényleg szokni kell, elsőre nagyon fura lesz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2005) Zozzy válasza Lauda (#2000) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Anno a Pro Street miatt vettem kormányt, mert nagyon nem akart menni billentyűzettel, de nem bántam meg, sőt! 30 elmúltam, de úgy vigyorogtam, mint egy tejfölös szájú kisgyerek, mikor először kipróbáltam, és azóta is egy élmény minden autós játék nekem. :D
Ha megteheted, mindenképp ffb-st válassz, ne csak vibrást!
Hogy ne csak off legyek: a Shift nekem is nagyon bejön, a grafika szép, a játékélmény meg hatalmas! Szerencsére én nem szenvedtem vele egy percig sem, mondjuk nem Ati 48xx videokarim van. Egyeőre lvl 23 körül járok, de még csak a kettes szintű versenyeket csinálom.
Amit viszont kérdeznék: a hangokkal kapcsolatban, mindenkinek "bömböl"? Már szinte a torzítás határán van, olyan hangos! A win rendszerhangerő a lehető legkisebben van, ami egyéb alkalmazásokat és játékokat nézve már szinte légyzümmögés, ráadásul a shiftben is minden egyes hangot levettem 60% körülire, de még mindig attól parázok, hogy átjön a szomszéd verekedni, amikor játszok! :DDD
Másik kérdésem, hogy a megállított visszajátszás közben készített képeket ugyan feltölti valahová, ahol elvileg meg is lehetne nézni, na de hol ez a hely? Az EA acc-nál nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Free04 válasza Zozzy (#2005) üzenetére


Free04
tag

Én is gondolkozok egy kormány megvételén.Nem is értem h miért pont most jött rám az a "kell egy kormány" érzés,pedig elég sok simulatorral játszottam már,ahol nem éreztem ennyire a hiányát,elvoltam a billentyűzettel.
Nálam nincs ilyen gond a hanggal,de ha másképp nem megy, vedd még lejjeb 60-ról.Ha pedig így is hangos,akkor szerezz be egy sokkolót,viperát,esetleg egy baseball ütőt(biztos ami biztos).
Képet print screennel és frapsal csináltam, ha nem sikerül EA-vel,akkor ez is megoldás lehet.

(#2007) barnam_


barnam_
nagyúr

Hogy minél jobb időt menjetek a Nordschleife-n :))

(#2008) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na skacok mára befejeztem 20szint, 363csillag, 3,16millió$ :)
egy kérdés: a nyeremény autokhoz hol lehet hozzáférni, mert én sehol sem találom, vagy valamit félre értettem :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2009) Mariann294 válasza Daffni2 (#1989) üzenetére


Mariann294
őstag

iszom egy sört megnézem mennyit ront az alkoholos befolyásoltság. :DD
LoooooooooooooooooooooL!!!!!!!!!!!! :C :DDD :DDD

(#2010) Daffni2 válasza Mariann294 (#2009) üzenetére


Daffni2
addikt

Na nem rontott,úgyhogy megpróbálok még egyet. :DD

Tudja valaki,hogyan lehet épített szuper autót csinálni?
Kinéztem egy Aston Martint minden fejlesztést rápakoltam és mégsem jelenik meg sehol az átépítésre küldés. :W
A verseny lehetősége már megnyílt előttem.

"Aki ad,az nyer"

(#2011) Daffni2


Daffni2
addikt

A második sör már nem tett jót :W

Játszottam egyet online, kipróbáltam.
Nem rossz, bár a köcsögösködés itt is jelen van, szándékosan b@sznak ki a pályáról.

Folyt köv holnap :W :W :W ill. ma.

Össze lehetne hozni egy kis online hacacárét az itt :C :C jelenlevő őrültekkel

"Aki ad,az nyer"

(#2012) bakosgabor57 válasza proci985 (#2004) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Pagani Zonda beállítások:
Kormányzási szöget levettem 16-ra(!), kerékösszetartást elöl 0 hátul +0,1-ra, többi maradt.
Lengéscsillapítóknál az első-hátsó kersztstabot közepesre, többi maradt
Áttételt még nem bántottam, leszorítő erőt sem....., még. Ezeket így első blikkre, a korábbi szimulátorok alapján.
Nem tudom mennyire van hatása a változtatásoknak, egyelőre csak toltam és toltam a játékot.
Kormány beállítások:

[ Szerkesztve ]

(#2013) Skizz válasza Lauda (#1993) üzenetére


Skizz
addikt

Milyen kormányt veszel?

(#2014) kisza25 válasza Daffni2 (#2010) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem lehet minden autót átépíteni csak amelyikhez oda van írva ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2015) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok ez a World Tour nagyon hosszú..:)

World Tour 1. szakasz:
4 db 5körös verseny! Kb 30-35perc folyamatos játék

World Tour 2. szakasz
4db 5körös verseny +Nürburgring (20km-es pálya) kb 35perc folyamatos játék

World Tour 3.szakasz:

Most megyek ;) De csillagok alapján rövidebbnek tűnik!

Üdv: Csabee.

(#2016) Tom5 válasza Csabee. (#2015) üzenetére


Tom5
addikt

áhhh...TDU-ban sem bírtam ezeket a maratoni versenyeket. :(
Úgylátszik öregszem, már meguntam a játékot. :(

(#2017) AT1S


AT1S
tag

Tegnap végigvittem az NFS World tourt, ahova úgye csak a "LEGJOBB" versenyzők juthatnak el. Na ez úgy történt h. rajtam kívül még 2 jó volt, a többi meg idegesítő töltelék, akiken át kell vágni magad, persze úgy hogy szanaszét kacsáznak az úton beléd jönnek, lökdösődnek. Szóval maga a kihívás, hogy az élre törj, nem az h. megtartsd a pozíciódat. Ja és csak az áljon neki, akinek van legalább 1 szabad órája, mivel 5 körös és hosszú pályák vannak, a végén már marhára untam. A nehézségről annyit, h. közepes-en már könnyű volt (talán a vége volt húzósabb), de profin meg alig lehet utolérni az élen haladókat. Szóval sztem. egy kicsit nagy a különbség a 2 között, jó lett volna még valami köztes is.

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#2018) kisza25 válasza Tom5 (#2016) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

meg lehet azt állítani, meg gondolom 4 külön verseny más más pályán közben is lehet pihizni :)
egyik nap nyomtam egyhuzamban 10-órát :Y hol van attól a 35perc :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2019) Csabee. válasza kisza25 (#2018) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én úgy tudom nem elhet megállítani mer tegnap én is abba a hitben voltam! És ellről kezdhettem ma reggel!

World Tour 3. szakasza 5 körös csak!

Jelentem Vége a játéknak (legalábbis a szerkesztőket,készítőket most sorolja!)

World Tourban minden csillagot megszereztem! Szerintem nem volt nehéz! Én egy Bugatti-val mentem! A versenyek második fele nekem kezdtek unalmasak lenni, annyira vezettem!:)

Üdv: Csabee.

(#2020) Tom5 válasza kisza25 (#2018) üzenetére


Tom5
addikt

A seggem fáj már ennyi gép előtt üléstől... :U

[ Szerkesztve ]

(#2021) luw2win


luw2win
őstag

Érdekes kép:Este vagy és a szemembe süt a nap?

Amúgy, most szeretném újratenni a rendszert, eddig XP-m volt, és most win7-et szeretném felpakolni.
A mentést csak a dokumentumokból kiszedem majd win7-en viszateszem?
köszi

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2022) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Bár játszani nem tudok, a döglött vga-m miatt, de hozok egy kis helpet annak, aki most tolja:

Aki kormánnyal játszik annak mindenképp ajánlott de aki nem annak is!
Sokkal jobb lesz az irányítás még hátsókerék meghajtású verdákkal is!
Tesztelve!

A lényeg, hogy bug van az irányítással.
Méghozzá igennagy hihetetlen

Menjetek be az autótok menüjébe és a tuning opciónál az oversteert állítsátok magasabbra.
Véletlen összekeverték az EA-nál az understeer-rel.
Így ha az oversteer 30 (szerintem) akkor sokkal irányíthatóbb lesz az autó...

Angol komment:

Go into the tuning section, select simple tuning and move the slider to more overstear! Yes, more.
It seems to be that the slider is inverted in the wrong direction.

Try it. It makes the car a lot more stable.

Edit, talking about the PC version here.
Here is another bug for EA to fix.

[link]

Everybody lies.

(#2023) Csabee. válasza luw2win (#2021) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Te hallod. Nekem még nem volt esti futamom! Melyik szakaszban jönnek be az esti futamok?

Üdv: Csabee.

(#2024) Barthezz2 válasza Csabee. (#2023) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem esti futam, hanem bug a fekete égbolt :D

Everybody lies.

(#2025) bakosgabor57 válasza CHIPman (#1996) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Egy egész jó menet a Nordseiszén 6:36,030 --- You Tube video --- Még mindig látok benne 5mp-et. :D
Barthezz Én meg éppen, hogy lejjebb vettem 17-re és teljesen jó, de majd ránézek 30-al

[ Szerkesztve ]

(#2026) Csabee. válasza Barthezz2 (#2024) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah jó...!

Igazándiból nekem nagyon-nagyon tetszik a játék! De az időjárási tényezőket hiányolom benne, pl lehetne benne eső.. vagy szél ami picit eltolná az autókat..és ellen kéne kormányozni! De sajnos nincs benne ilyen..

Üdv: Csabee.

(#2027) Barthezz2 válasza bakosgabor57 (#2025) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igazából egy másik oldalon találtam ezt, és kipróbálni most nem tudom, de gondoltam beteszem ide, hátha valakinek segít.

Everybody lies.

(#2028) bokrosolajos válasza Barthezz2 (#2022) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ez nagyon jó köszi!

Én eleve feljebb toltam, és nekem könnyebbnek tűnt az irányítás, de eddig azt hittem csak azért, mert ügyi vagyok :) Mondjuk szomorú, hogy kiderült, nem :D

De midenképp hasznos info, köszönjük, hogy megosztottad velünk!!!
Van elég bug ebben a játékban, azt hiszem szűk volt az idő a fejlesztésre

Mielőbbi vga karit neked! ;)

(#2029) No-kia válasza luw2win (#2021) üzenetére


No-kia
őstag

lehet a fényszóród fénye verődik vissza a tábláról

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2030) Csabee. válasza No-kia (#2029) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az biztosan nem a fényszóró..

Üdv: Csabee.

(#2031) luw2win válasza No-kia (#2029) üzenetére


luw2win
őstag

Nem végig ilyen volt, és néha erőssebben néha meg gyengébben attól függ milyen szögbe autóztam, de durva nagyon :DDD

valaki mentéses tud-e segíteni, nem akarom ujrakezdeni :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2032) Lauda válasza Barthezz2 (#2022) üzenetére


Lauda
félisten

Na jo ezt tudni, thx az infot! :D Akinek magyar az mit allitson es hova? :DDD

Kormanyos tema: Nekem meg sosem volt, ezert piszkosul varom mar, hogy meg tudjam markolni es menni egy jo kort. Vegen meg eloveszem a gridet es a dirt-ot is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2033) Barthezz2 válasza bokrosolajos (#2028) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát igazából köv hónapra terveztem egy nagyobb kiadást(akkor lesz pénzem), vagy telefon, vagy vga, de azt hiszem itt eldőlt a csata, mert a telefonom bírta tovább :D
Már nézegetem a vga-kat. 4870-et láttam 1 Gigásat 40k-ért. Egész jó vételnek tűnik :)

Everybody lies.

(#2034) Daffni2 válasza kisza25 (#2014) üzenetére


Daffni2
addikt

Hát ez az, ott van alul,hogy milyen fejlesztések elérhetők, ott van a nitro, a W betűhöz hasonlój el,hogy átépítés aztán mégse.
A nitrot sem találom a fejlesztések között.

"Aki ad,az nyer"

(#2035) Lauda válasza Barthezz2 (#2033) üzenetére


Lauda
félisten

Ez sokkal jobb vetel 40-ert szvsz: [link] :)

(#2036) mephi666 válasza Lauda (#2035) üzenetére


mephi666
nagyúr

+1 voks a gtx260-ra... ha most vennék vga-t, tuti ez lenne a cél...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2037) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Kössz a tippeket, valóban nem rossz :R Ahol néztem a karikat, az egy itteni bolt, náluk az ilyen 50k..

Everybody lies.

(#2038) Lauda válasza Barthezz2 (#2037) üzenetére


Lauda
félisten

2500-ert a kezedbe adja a futar, raadasul ha beszarik a szallitast is ok intezik. ;)

(#2039) csoli31 válasza Daffni2 (#2034) üzenetére


csoli31
aktív tag

Tessék csak neked csak most! Itt egy kép csak hogy tud mi hol van! Csak azután engedélyezi az átépítést, ha már minden fejlesztést rápakoltál!

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2040) Barthezz2 válasza Lauda (#2038) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tudom, a monitorom is tőlük van :) De nem 3600? tavasszal még annyi volt.. :U

Everybody lies.

(#2041) Lauda válasza Barthezz2 (#2040) üzenetére


Lauda
félisten

Jelenleg bruttó 2500Ft súlytól és távolságtól függetlenül, amely magában foglalja a GaranciaFutár szolgáltatásunkat. [link] :)

csoli31: 10 milla :Y :C

(#2042) csoli31 válasza Lauda (#2041) üzenetére


csoli31
aktív tag

Bizonyos szintekért csak úgy adogatta a fél, illetve 1 millákat! :DDD

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2043) Barthezz2 válasza Lauda (#2041) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:R

Everybody lies.

(#2044) Lauda válasza csoli31 (#2042) üzenetére


Lauda
félisten

Az jo. ;] :DD Regebbi nfs-ben nehezebb volt gyujteni a let, xarra kellett magad versenyezni, hogy tudj venni egy jobb verdat, itt meg egy du alatt lett murcielago. :DDD

(#2045) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szerintetek melyik a legjobb autó? Nekem a Bugatti bejön, de van-e ennél gyorsabb? Zonda gyorsabb?

Üdv: Csabee.

(#2046) csoli31 válasza Lauda (#2044) üzenetére


csoli31
aktív tag

Én is azt vettem először a 3-as szintű autókból. De aztán eladtam, és egy Nissan GT-R SpecV R35-öt vettem. Azért adtam el a Murcit mert a kanyarokban nem igazán feküdt nekem. Viszont ez a Nissan, meg valami elképesztően jól irányítható. Igaz hogy nem olyan gyors, viszont az irányíthatósága kárpótol érte. :R

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2047) Lauda válasza csoli31 (#2046) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi a tippet, tuti kiprobalom, a nagyobb kanyarsebesseg szerintem is fontosabb. De billel mar nem szenvedek tobbet. :U :D

(#2048) AT1S válasza Csabee. (#2045) üzenetére


AT1S
tag

Nekem a Zonda jött be... Csak néha keresztbe akar állni úgyhogy finoman kell vele bánni a húzósabb kanyarokban. Előtte egy átépített Murcielago-val nyomtam.

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#2049) Daffni2 válasza csoli31 (#2039) üzenetére


Daffni2
addikt

Ok ezt eddig is tudtam, de nálam nem jelenik meg a nitro sem.
Vagy csak 2.kategóriájú autókat lehet átépíteni?

"Aki ad,az nyer"

(#2050) csoli31 válasza Daffni2 (#2049) üzenetére


csoli31
aktív tag

Hármas szinttől fölfelé, már nem elérhető a nirtó! Csak azokhoz van nitró amelyiknél van egy kis palack rajzolva, illetve az átépítés is csak azoknál érhető el amelyiknél ott figyel a W betű.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.