Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) gaby666 válasza Barthezz2 (#4700) üzenetére


gaby666
tag

ok, megnézem a ramokat, elöre is kösz ha eszedbe jut a megoldás,ja és mindegy , hogy eredeti a játék vagy sem mert mind a kettövel ezt irja ki! köszi: gaby :R

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#4702) gaby666 válasza gaby666 (#4701) üzenetére


gaby666
tag

Ramok rendben, esetleg ha a biosban keresgélnék? Valami beállitás,

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#4703) Barthezz2 válasza gaby666 (#4702) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

tuning van a gépen?

Everybody lies.

(#4704) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Hi!Valaki tudja a Tunngle-t használni??Nagy nehezen összehoztam hogy belépek,látom a játékokat Chatelni tudok,de Játszani azt nem.Tudnátok nekem segíteni hogy játszani is tudjak Multiban?

Előre is köszi!

(#4705) gaby666 válasza Barthezz2 (#4703) üzenetére


gaby666
tag

nincs, minden gyárin van!

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#4706) NeoExDeath válasza BullKoxa (#4704) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

A Tunngle-t kb ugyanúgy kell használni mint a hamachi-t, csak még jobb :)

Lényeg, belépsz, és megkeresed a listából azt a játékot, amivel játszani akarsz. Ez esetben a NFS Shift szobába lépsz be a Sportjátékok közül. Ott általában van 10-30 ember, tudsz csetelni stb.

Ha játszani akarsz, annyi a dolgod, hogy elindítod a játékot, főmenüből Online, majd Helyi hálózat. Ha már létező játékba akarsz becsatlakozni, akkor Keresés, ha épp nincs játék, vagy éppen futnak és nem tudsz becsatlakozni, akkor te is létrehozhatsz egyet. Akkor beállítod a cumókat, majd vársz hogy jöjjön valaki versenyezni.

Ha nem látsz futó játékot, és hozzád se lépnek be akkor ellenőrizd hogy mindent jól csináltál e. A hálózati csatalók között a tunggle csatolója kell hogy az első helyen legyen. Valamilyen játék amúgy szinte mindig fut, max nem tudsz belépni mert zajlik a verseny :)

A héten akkora versenyek mentek éjfél és 2 óra között hogy az valami elképesztő. :)

(#4707) BullKoxa válasza NeoExDeath (#4706) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi szépen!!Én csak X-n szoktam játszani,a Hamachi is olyan lenne nekem mintha Chinai lenne.

(#4708) BullKoxa válasza NeoExDeath (#4706) üzenetére


BullKoxa
őstag

Sajnos nem megy nekem ez,Pedig az első a Tunngle!It nem kell az EA-nál regisztrálni?

[ Szerkesztve ]

(#4709) Mika1227 válasza Barthezz2 (#4696) üzenetére


Mika1227
őstag

Azt, hogy játszottam vele elég sokat aztán egyszer indítanám elindul, fekete képernyő és utána annyi nem megy tovább. Előtte pedig elég sokat toltam! :Y

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4710) NeoExDeath válasza BullKoxa (#4708) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Nem kell. Miért nem megy?

(#4711) BullKoxa válasza NeoExDeath (#4710) üzenetére


BullKoxa
őstag

Sikerült,Vasárnap játszottam multiban. Tunngle-ra írtam,és kb 1 óra múlva írt egy srác és játszottunk.

köszi mindenért :R !

[ Szerkesztve ]

(#4712) Zlika


Zlika
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek sikerült már megoldani az ütközéskor jelentkező fura lassulást?
Ha igen akkor megosztaná velem?
Nagyon köszi!

(#4713) Zlika


Zlika
aktív tag

(a vsync-et már kapcsolgattam és nem segített...)

(#4714) RootRulez


RootRulez
félisten

Windows 7, HD4850 és Need for Speed Shift közösüléséről van valami tapasztalat, mert tesómnak nem nagyon akar menni...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#4715) SEMTEX válasza BalaNce87 (#4049) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Sok mindennel el van rontva az NFS sorozat... 1920x1080-ban nagyon sivár az egész, az irányítás az viszont jól sikerült. Nem értem, miért nem lehet a játék alá egy normális motort tenni.. lásd Dirt2.. fényévekkel gyorsabb, szebb. Nem értem az EA-t :(((

...

(#4716) SEMTEX válasza Mika1227 (#4695) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Igen, Vistával. Kell az 1.2-es patch, az megoldja :R

...

(#4717) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Eladó vagy cserélhető PS3-as játékra teszkós 1 hónapos magyar shift PC-re ... érdeklődni nálam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4718) Barthezz2 válasza gaby666 (#4705) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor passzolom..

Mika1227: játékmentésen belül a graphicsconfig.xml fájlt töröld le, és indítsd úgy.

RootRulez: van, nálam win7 x64, 1 gigás 4850 és az 1.02-es patch után 40+ FPS-el simán megy. Ott mi a gond?

SEMTEX: mi bajod vele 1920x1080-ban? Nekem bejön a grafika. Nem a legjobb, de fényévekkel jobb az elődnél :K

Everybody lies.

(#4719) Mika1227 válasza Barthezz2 (#4718) üzenetére


Mika1227
őstag

Minden egyes alkalommal mielőtt indítom?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4720) Barthezz2 válasza Mika1227 (#4719) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam a régi vga-val azt kellett :(
Meg az fontos, hogy ezután visszaáll alapra a gafikai beállítás, és ha valami olyan dolgot állítasz el, ami a játék újraindítását igényli, megint nem fog menni..

Aztán nálad lehet nem ugyan az a helyzet, mint nálam volt. Patch-ek fentvannak?

Everybody lies.

(#4721) Barthezz2 válasza Mika1227 (#4719) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

sorry 2x..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4722) Mika1227 válasza Barthezz2 (#4720) üzenetére


Mika1227
őstag

Nincsenek. De az a fura, hogy ment a játék aztán csak egyszer már nem pedig semmi változás nem történt, ugyanazzal a géppel nem indult el.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4723) Barthezz2 válasza Mika1227 (#4722) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát akkor a patch-eket sürgősen tedd fel, és meg kell szűnjenek a gondjaid :K

Everybody lies.

(#4724) athomi


athomi
veterán

Sziasztok!

Nem tudja valaki hol lehet lecserélni a driftgumikat? Sajnos sehol nem találom. :(

[ Szerkesztve ]

(#4725) Zlika


Zlika
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek sikerült már megoldani az ütközéskor jelentkező fura lassulást?
Ha igen akkor megosztaná velem?
Nagyon köszi!

(#4726) Barthezz2 válasza athomi (#4724) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Miből gondolod, hogy lelehet? Mert szerintem nem..

Everybody lies.

(#4727) Black Dragon válasza Zlika (#4725) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem alapvető az, hogy ha összeütközöl valakivel akkor lelassulsz.:D

(#4728) hahajdu válasza Black Dragon (#4727) üzenetére


hahajdu
aktív tag

és ha hátulról jönnek beléd? :D

hunpad.com

(#4729) Black Dragon válasza hahajdu (#4728) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az ciki:DDD

(#4730) hahajdu


hahajdu
aktív tag

cockpit view-ba miért csak 20 fokot mozog a belső kormány? most valami vicc?

hunpad.com

(#4731) Barthezz2 válasza hahajdu (#4730) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nemtudom hogy vagy vele de én az utat szoktam nézni, nem a kormányt..
Amúgy meg szerintem annyit mozdul, amennyit a vezérlő kormány. Kicsit viccesen nézne ki, hogy te fordítasz a kormányon 20 fokot, közben ott meg teker rajt kettőt :U :D

Everybody lies.

(#4732) hahajdu válasza Barthezz2 (#4731) üzenetére


hahajdu
aktív tag

lol.. nem állok le vitatkozni

hunpad.com

(#4733) dunc


dunc
nagyúr

Halihó driftre valami tipp? Vagy ez egy csúnya tréfa a fejlesztőktől ? :Y :U

(#4734) Zlika


Zlika
aktív tag

Szóval akkor ez a fura lassulás megoldhatatlan?
Akkor törlöm a pi****ba a shiftet és marad a jó öreg grid. :D

(#4735) Black Dragon válasza dunc (#4733) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát én próbáltm driftelni de az csak ugy lehetséges hogy rámész a rázókőre és onnan kell ugyeskedni a kanyarban, nekem ugy sikerült de még ugyse mindig. :N

(#4736) Black Dragon válasza Zlika (#4734) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem a GRID 1000x jobb mint a Shift ugyhogy inkább maradj annál. :K

(#4737) Barthezz2 válasza hahajdu (#4732) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ahogy érzed..
De ne haragudj, ez részemről a "kössünk bele az élő fába is" szindróma. Azzal belátom hülyeséget írtam, hogy annyit fordul amennyit a vezérlő, mert eddig sosem azt figyeltem, hogy a kormány hogy mozog, vagy a pedált ha 20%-ba nyomom le, akkor vajon a játék is annyira nyomja-e le.. könyörgöm már :W Ez NEM szimulátor, ha arra vágysz, akkor játssz azzal. Hiába szimulátorosabb, még mindig NFS-ről beszélünk. Ha szimulátor kell, akkor ott az LFS, a GTR, az rFactor... Mellesleg szerintem azokban sem annyit fordul a kormány, mint a valóságban..
De ha neked ez nem tettszik, akkor ne játssz vele, ennyire egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4738) bpx válasza Zlika (#4734) üzenetére


bpx
őstag

ma megint elővettem a shift-et, felraktam a legújabb patch-et is, és nálam is jelentkezett a probléma
(ha ütközök valakivel, akkor egy pillanatra megakad, aztán rendesen megy tovább a játék)

régen ("régen", 2-3 hónapja :) ) patch nélkül nem volt semmi ilyen probléma

a patchet meg igazából csak azért raktam fel, mert ugye be volt harangozva, hogy az ATI kártyákon megszünteti a lassulásokat pl. rajtnál amikor sok kocsi van - de nekem nem volt semmi ilyen problémám, úgyhogy már telepítem is újra patch nélkül, hátha úgy jó...

(#4739) bpx válasza bpx (#4738) üzenetére


bpx
őstag

na most nem az 1.02-t, hanem a legelső patch-et raktam fel (ami pár nappal a megjelenés után jött ki), megszűntek az ütközéseknél a lassulások

(#4740) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv,

Peccst honnan szedek? Mert nekem is feltűnően lassú, hiába vettem vissza a Graphics-ot, ugyanaz. És mennyi van összesen? Csak 1.1 és 1.2? Amennyiben igen, elég a későbbit feltenni csak?

De most nagyobb problémám van, mivel nem tudok játszani... Kölcsönkaptam, és miután feldobtam, az első nap magával ragadott, röpke 3 órát nyomtam a pedált, másnap azonban állandóan hiba-üzivel kifagyott, amikor kezdődött volna a verseny. Ezt meg tudtam valahogy oldani, talán a Momo driver-jét lőttem le, nem tudom, viszont most már 2 napja állandóan ezt csinálja, és nem tudok versenyezni. A kocsit tudom berhelni, a menü okés, csak versenynél fagy ki. Most raktam újra, de ugyanez. Ezzel mit lehet kezdeni?

(igen, sajnos egyenlőre virágbolti csak.. :( )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4741) bpx válasza hoffman_ (#4740) üzenetére


bpx
őstag

elég a másodikat felrakni
[link]

(#4742) hoffman_ válasza bpx (#4741) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

(közben olvastam vissza is, és végül felraktam az 1.2-őt, és megy is, annak ellenére, hogy a(nem teljesen tiszta..) .exe nem lett pecselve, és továbbra 1.0. De ennek ellenére megy :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4743) RootRulez


RootRulez
félisten

HD4850 + Windows 7 + Shift

A probléma, hogy nem jön be. Shift feliratig betölt, utána megfagy

Valakinek valami ötlet?

═════════════════════════════════════════

(#4744) zakroland válasza butcher eu (#100) üzenetére


zakroland
tag

nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én driftelni egyáltalán nem tudok benne...
1500pont helyett jó ha 1000-et elérek... :(((

(#4745) zakroland válasza zakroland (#4744) üzenetére


zakroland
tag

rootrulez: Nekem hd3670-el, prescott 3.0ghz-vel simán megy full grafikán, szóval nem tudom mi lehet a baj

(#4746) RootRulez válasza zakroland (#4745) üzenetére


RootRulez
félisten

9.12-essel megszűnt a galiba :K

═════════════════════════════════════════

(#4747) Gorath


Gorath
tag

Nem tudtok valami megoldást arra, hogy hogyan lehet kihagyni versenyeket egy versenyszériában? Mert az előbb egy 5 versenyes szériában a 4. verseny után kilépett a játék (egyike a megannyi technikai problémának) és most azért, hogy megcsinálhassam az 5. versenyt, meg kell csinálnom újra az 5 körös versenyeket, ami majdnem egy óra... :F (És persze még ez sem garancia rá, hogy nem fog megint behalni...)

Meg az egyik endurance versenyen már csak a tökéletes kanyarok csillag hiányzik, és közben másik versenyen megcsináltam már az összes kanyart, tehát ha belépek erre az endurance versenyre, azonnal megkapom a csillagot, de végig kell mennem rajta ahhoz, hogy el is mentse... Elég idegesítő.

Az egyébként mekkora baromság már, hogy a verseny elején az autómutagatós műsort billentyűzettel nem lehet elnyomni? Kormánnyal simán, de amíg billentyűzettel játszottam, már téptem a hajam, amikor sokadszorra végig kellett várni...

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#4748) Gorath


Gorath
tag

Még valami: a "pördíts ki 4 ellenfelet" csillagokat meg tudta szerezni valaki? Én eléggé esélytelennek érzem. 2-3 már sikerült, de négyet képtelen vagyok összehozni. Mondjuk nem is értem, hogy rakhattak bele ilyen idióta feladatot, köze nincs a versenyzéshez. :F

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#4749) Barthezz2 válasza Gorath (#4747) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Kormánnyal hogy nyomod el a videót? :F

Everybody lies.

(#4750) Gorath válasza Barthezz2 (#4749) üzenetére


Gorath
tag

Beállítottam az egyik gombra (Logitech Momo Racing-en a bal felső piros) a kéziféket és azzal. Nemtom, hogy ez összefügg-e azzal, hogy mit állítok be rá, vagy mindenképpen ez a gomb való erre, de ezzel lehet az OK, Tovább, stb. funkciókat is elérni, tehát ezt nyomkodom állandóan.

Egyébként a 4 ellenfelet kipördítős feladatot közben sikerült megoldanom, ha valakit érdekel, tudok adni néhány tanácsot.

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.