Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) blazsey2 válasza BalaNce87 (#3998) üzenetére


blazsey2
senior tag

Hát akkor ne hardon nyomjad hanem a közepes nehézségen,úgyse számít semmit hogy milyen nehézségen játszod végig a játékot szerintem.Igen később nehezebb lesz :D,annyiszor belém szálltak már hogy csak na :O kavicságyból figyeltem hogy mi is történt most.

PSN ID:blazseydr

(#4002) madgie válasza blazsey2 (#4001) üzenetére


madgie
titán

Én a végefelé azzal szívtam, hogy kanyarban ha hozzáértem valakihez, automatikusan kivágódott az autóm a kavicságyba. Mindegy volt a szög, a sebesség, ő lazán ment tovább én meg ki a pályáról...

(#4003) bakosgabor57 válasza dragonfx (#3993) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Corvette Z06 3-as szintű, átépítve vetekszik a Zonda R-el, némely pályán jobb is(mondjuk nem a Nordschleife-n). Jó a Bugatti is, ha tudod irányítani. :)
Olyan kérdésem lenne, hogy két felvételből melyik szekesztő progival tudok egy osztott képeset csinálni?

(#4004) madgie válasza bakosgabor57 (#4003) üzenetére


madgie
titán

Nálam a Corvette és a Viper a két tisztelendő csoda, de gamepad-del egyszerűen irányíthatatlanok... ott nem lehet olyan finoman a gázt adagolni, ezek a dögök meg elég kellemesen keresztbefordulnak egy jobb kanyarban :)

(#4005) bakosgabor57 válasza madgie (#4004) üzenetére


bakosgabor57
őstag

A Viper-el (és a Murcival) az a gond, amit Zozzy is írt # 3985, a Corvette-el meg a többivel nincs ilyen bug.

(#4006) csoli31 válasza bakosgabor57 (#4003) üzenetére


csoli31
aktív tag

Osztott képernyős videót, egy videó szerkesztő programmal lehet. Ajánlom a Sony Vegast! Én mást használok, de sokak szerint az a legjobb. :K

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#4007) #70869248 válasza bakosgabor57 (#4003) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azt nem tudom melyik ingyenes képes rá, és esetleg melyik program trial változata.
De mondjuk Sony Vegas-szal meg tudod csinálni (meg sok mást is).

(#4008) madgie válasza csoli31 (#4006) üzenetére


madgie
titán

A Vegas-t azért szeretik sokan, mert az egyik legegyszerűbb, de mégis elég pro tudású videószerkesztő progi.

(#4009) bakosgabor57 válasza madgie (#4008) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Köszönöm mindenkinek... :R

(#4010) dragonfx válasza bakosgabor57 (#4003) üzenetére


dragonfx
veterán

sony vegasra szavazok. :))

hamachival ti hog veszitke észre egymást a játékban hogy tudtok konnektálni??2 haverrla próbáltuk és nem veszi észre a létrehozott játékot.

Nekem a gémben a legnagyobb csalódás a porsche.k szereplése, ugrál csámpázik, driftel, pattog, és hozzáérnek már repül kifelé, gt2, gt3 és a caymannal is ugyanezt érzékeltem.
meg az aston martin se nagy show AM challangeben V8 Vantage.mentme és elég keményme meg kellett küzdeni a 3. csillagért.

London river>>V8 vantage@ 1.28.57 ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4011) Laraxior


Laraxior
titán

Emberek..másnak is van olyan hogy egyszerűen meghal az autó amikor el kellene indulni a versenyen, hiába taposom neki a billentyűt nem megy...újra kell inditani a menetet...
Állítok a tuning szekcióban,utána kipróbálnám egy gyors versenyen,de nem indul el. ez az egyik. Ez egy Corvette-el történt...
Másik: Murciélago: ~180km/h a max... mentem vele haverrel lanba,majd gondoltam gyakorlok kicsit magamban szintén gyorsversenyen. Aztán elindultam a 20km-es pályán,hogy kicsit kihúzassam az egyenesben,de 190nél többet nem ment.... mintha kiégett volna az autó,azelőtt SPA-n nyomtam 270el is vele... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4012) Laraxior válasza Laraxior (#4011) üzenetére


Laraxior
titán

látom már másnak is volt ilyen gondja a Corvette-el :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4013) dragonfx válasza Laraxior (#4011) üzenetére


dragonfx
veterán

270??290??mi van veletek....nekem a fikázott gt3 porsche kimegy 280ig.
gallardoval még nem néztem de szerintme megvana 300 kiló.

A corvettes verseny egy talány marad.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4014) Laraxior válasza dragonfx (#4013) üzenetére


Laraxior
titán

nekem inkább kanyarokban jeleskedik a kicsike, Bugattival sikerült 300 felett mennem, Undercoverben érdekes 429et mentem... itt 330se volt meg egyik autóval sem :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4015) DerStauner válasza dragonfx (#4013) üzenetére


DerStauner
senior tag

zonda r-rel bőven megy 300 felett (persze ha a sebesség a lényeg a leszorítóerővel szemben)

(#4016) bakosgabor57 válasza Laraxior (#4014) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Most néztem a König seggét 365
Lauda nem tom ,miért nem mükszik a printscreen a WMP-ben... :F

[ Szerkesztve ]

(#4017) Lauda válasza bakosgabor57 (#4016) üzenetére


Lauda
félisten

Eleg jo segge van, kicsit sotet de jo..... :C

Ebbe mar en is belefutottam regebben. Valamiert a lejatszott cuccot nem latod a kepen, de ez nem csak a wmp-nel van igy. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#4018) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#4016) üzenetére


sagesz93
addikt

nekem se megy, a fraps viszont jó :)

(#4019) bakosgabor57 válasza Lauda (#4017) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nem vaj,van BSP, csak a 364-es pillanat sikerült... :)

(#4020) Lauda válasza bakosgabor57 (#4019) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper! :C Ez nem az a palya, amin karrierben eloszor kell menni a kisebbik pagani zondaval? :DD :D

(#4021) Edween válasza bakosgabor57 (#4016) üzenetére


Edween
őstag

teljes képernyős megjelenítésnél nem megy a printscreen, próbáld meg ablakos módban

(#4022) dragonfx válasza DerStauner (#4015) üzenetére


dragonfx
veterán

megvolt....

kb 2 óráig bizbaxoltam a porschechallanggel eddigi legnehezebb volt igazi kihívás. :C ..még kezdő szinen is leszorítanak kilöknek az utról.és van catch upjuk :C
De megvan akkor is letoltam őket az 550 lovas gt3.mal. :K
gallardohoz képest ami szerintme joval jobban süvit.sikerült porséval egy 2.28at mennem.(Spa GP.n van a futam)
:K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4023) madgie válasza Edween (#4021) üzenetére


madgie
titán

De még egyszerűbb, ha a videófelvételeihez használatos Fraps-nél megnézi, melyik hotkey-re van beállítva a képlopás :)

(#4024) bakosgabor57 válasza Lauda (#4020) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Ez a Norschleife-i egyenes...
madgie Igaz, csak ott 360 - körül, mikor rá vagy szívódva a monitorra..., meg így ki lehet kockázni. :K

(#4025) madgie válasza bakosgabor57 (#4024) üzenetére


madgie
titán

Kormánygombra nem lehet programozni? :)

(#4026) bakosgabor57 válasza madgie (#4025) üzenetére


bakosgabor57
őstag

De biztos, annyira nem lényeg... :)
Hanem itt egy összeállítás 10 autó végsebességéről :
Need for Speed Shift Top speed of 10 Shift cars
Úgy vannak belőve az autók, hogy 6.-ban az egyenes végére érje el a max fordulatot azzal az áttétellel amelyikben még képes rá, szárnyak 0-án.

[ Szerkesztve ]

(#4027) hfrankee


hfrankee
senior tag

Mondja már meg valaki,legyen szives milyen autoval lehet a épített autók versenyébe játszani?!
Egy konkrét példát megköszönnék... :R
Csak mert semmivel nerm enged,,,
Kösz

(#4028) pincehely válasza hfrankee (#4027) üzenetére


pincehely
addikt

Bármelyikkel ami átépíthető, és te már átépítetted!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#4029) kayman


kayman
senior tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám a játékkal. Feltelepítettem és a többi...
Indítanám, és itt a hiba : az induló képen a felirat alatt a töltési vonal kb 2/5 résznél megáll és onnan sehova.
Gépem bírja : PhenomX4, 4Gb/1066, 4850 512Mb és a tűzfalam sem reklamál hogy ki akarna menni és azért állna meg.
Nincs fent az új patch sem, akkor lehet még ennyire sem indulna el.
Ha valakinek ismerős a tünet, akkor kérem privátban árulja el a megoldást.

HyperTransport az úr!

(#4030) hfrankee válasza pincehely (#4028) üzenetére


hfrankee
senior tag

Egyet mondj,légyszives!
Kb négy különbözővel próbáltam!

(#4031) hfrankee


hfrankee
senior tag

Megvan!!!
Mindent megvettem az autohoz,csa :B k nem vettem észre az átépit funkciot

(#4032) bakosgabor57 válasza bakosgabor57 (#4026) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Tettem bugyborékot a Top Speed videóra, hogy értelmezhetőbb legyen...
A Bugatti 7-sebességes kombinációban rosszabb volt, mint 6-ban.
madgie Aztán hol vannak a rekordok?

[ Szerkesztve ]

(#4033) madgie válasza bakosgabor57 (#4032) üzenetére


madgie
titán

Sehun, nincs időm most jáccani.

(#4034) klinga80


klinga80
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4035) Lauda válasza bakosgabor57 (#4026) üzenetére


Lauda
félisten

Jo lett ez a video! :C

(#4036) bakosgabor57 válasza Lauda (#4035) üzenetére


bakosgabor57
őstag

:R
Klinga80 Egen, sok múlik azon, milyen gyorsan sikerül az egyenes előtti kanyar...,azért nagyjából egyezünk. :D
Spa-ban 2:07-alá mentem a Zondával (ismét találtam valamit a tuningban), és még lesz jobb... :DDD

(#4040) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok
van egy kis gondom a játékkal SPA pályán ilyen nagy fekete tornyok vannak ahogy haladok az autóval ja és egy sátor is van a pályán van ötlete valakinek mitől van?? :W :W

(#4041) kayman válasza kayman (#4029) üzenetére


kayman
senior tag

valakinek esetleg tipp?? :F

HyperTransport az úr!

(#4042) Csabee. válasza zolisx4 (#4040) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hideg van, a csövesek a meleg felgumizott aszfaltra költöztek!:DD

Egyébként sztem csak bug! vagy folyamatos jelenség?

Üdv: Csabee.

(#4043) Gebriel válasza Csabee. (#4042) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4044) zolisx4 válasza Csabee. (#4042) üzenetére


zolisx4
őstag

lehet hogy csövesek :DD
nem vettem észre hogy máshol is csinálná de borzasztóan zavar

(#4045) Dany007 válasza zolisx4 (#4040) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem csak gyenge a kártyád ;] és csili-vili paloták helyett csak sátrat tud renderelni... :U

(#4046) zolisx4 válasza Dany007 (#4045) üzenetére


zolisx4
őstag

ezt te sem gondolod komolyan :U

(#4047) pincehely válasza zolisx4 (#4046) üzenetére


pincehely
addikt

Pedig lehet benne valami!
Én anno 9550-es karimnál láttam ilyen "butítást".

http://kefetemap.deviantart.com/

(#4048) zolisx4 válasza pincehely (#4047) üzenetére


zolisx4
őstag

nem hiszem hogy gyenge lenne mivel cf et használok,mondjuk nem jelent semmit más játéknál nem csinálja szerintem olyan mint mikor valaki felrakta hogy neki fű van az aszfalton
de kipróbálom az NV kártyámmal is azzal is előjön akkor más a hiba

[ Szerkesztve ]

(#4049) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Képzeljetek ide minden lehetséges mocskos és undorító káromkodást. És ezeket üzenem annak a tehetséges készítő csapatnak akik szerint a ku..... versenypályákon szabályos ha 200-nál az egyenesben kipöccintik egy hátsó kerekes autó seggét (Reventón kieséses meghívásos).
Kb 40 percig próbálkoztam, a legjobb a 4-ik helyen való kiesés volt 1, ismétlem 1 alkalommal!!! Ha véletlen sikerült előznöm, akkor is minden egyes alkalommal telibe basznak oldalról, mikor belső íven előzöm őket. És ez folyamatos... :Y
Nemtudok mit csináni velük, kénytelen leszek közepesre állítani, mert nevetségessé kezd válni. Eddig is untam, de mikor 5-6 perc körözés után kiszedik a seggemet egy kieséses versenyen, ráadásul szándékosan akkor kurvára viccesé kezd válni és a fejem robban szerte széjjel :O :O :O
Mondjuk az is nevetséges, hogy milyen féktávokat vesznek!!! A kanyar előtt épphogy kezdenek el fékezni... 200 ról :DDD
Mindig elbasszák valamivel a játékot, hihetetlen.

(#4050) Dany007 válasza zolisx4 (#4048) üzenetére


Dany007
veterán

Csak vicc akart lenni... :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.