Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#3797) üzenetére


blazsey2
senior tag

Uram nem tudok mit mondani csak :C :R ,a végén a bójákat rendesen taroltad ;] ez a kör már rendesen a határon volt.

PSN ID:blazseydr

(#3802) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#3801) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Tőled kaptam az 5-öst?
Az előzőben "sokadszorra se lesz elég jó"-t akartam írni

[ Szerkesztve ]

(#3803) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#3802) üzenetére


blazsey2
senior tag

Igen!

PSN ID:blazseydr

(#3804) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#3803) üzenetére


bakosgabor57
őstag

(#3805) Csabee. válasza kisza25 (#3791) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor magyarázd meg hogy a Corvettem mért nem indul el?:D

Üdv: Csabee.

(#3806) AMD Power válasza bakosgabor57 (#3800) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem vagyok arkados.. így tetszik game. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3807) barnam_ válasza AMD Power (#3798) üzenetére


barnam_
nagyúr

Megane RS nekem is nagyon bejön :)

(#3796) Gulyo: Szokás mondani hogy egy szimulátor nem a grafikától lesz szimulátor :) Shift után tényleg furcsa ránézni :D

(#3808) AMD Power válasza barnam_ (#3807) üzenetére


AMD Power
titán

Már 28x valahány lóerős. :K

Most is toltam egy keveset. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3809) blazsey2


blazsey2
senior tag

Sikerült 1mp-et javulnom 2.11.140 Spa Corvette

PSN ID:blazseydr

(#3810) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#3809) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nalássa, gamepaddal jó is az :C
Kikalapáltam a Veyron-t is, 2:09,250

(#3811) Daffni2 válasza blazsey2 (#3809) üzenetére


Daffni2
addikt

A, picsába :W :W :W :W :W

"Aki ad,az nyer"

(#3812) bakosgabor57 válasza Daffni2 (#3811) üzenetére


bakosgabor57
őstag

MOMO?
blazsey doki, nem van jól van a corvette beállítva, mé csak 170-et megy az egyenesben?

[ Szerkesztve ]

(#3813) Daffni2 válasza bakosgabor57 (#3812) üzenetére


Daffni2
addikt

Király a MOMO, én vagyok béna. :W

"Aki ad,az nyer"

(#3814) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

A gyönyörűséges Maseratival is megugrottam az időt Spa-ban, 2:09,630 :)
Azért az gáz, hogy a Bugattit lehet ugyan hangolni, de pl mit állítok a leszorító erőnél, mikor nincsenek is rajta szárnyak, meg hol van a 7- sebesség az áttételekből?
blazsey2 Közben rájöttem, nekem is úgy van a Corvette-em beállítva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3815) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#3812) üzenetére


blazsey2
senior tag

Azé mer az mérföld :D.Most a Porschékból akarok valami értelmes időt kihozni,mert feltuningolva hihetetlenül bénán megy :O .Úgy pattog az úton mint egy bolha.

PSN ID:blazseydr

(#3816) dragonfx


dragonfx
veterán

na hogy müxik eza netes hamachis dolog?
felraktama progit 2es verziót.
mit kell hova beírni??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3817) BalaNce87


BalaNce87
addikt

sziasztok!

Vettem egy chillstreamet és ezerszer hobb így a játék és a vezetési élmény is, mint billentyűzettel!!! Aki nem játszotta még paddal vagy kormánnyal az sztem nem formálhat reális véleményt a játékról. :K
De felmerült egy kérdés is bennem, mikor hajtű kanyarok vannak úgy érzem, hogy nem tekeri el a kormányt eléggé... Ez mitől lehet??? Vagy csak benézem és túl gyorsan megyek?

(#3818) DerStauner válasza Daffni2 (#3792) üzenetére


DerStauner
senior tag

az újratelepítést kipróbálom. majd meglátjuk.

(#3819) bakosgabor57 válasza BalaNce87 (#3817) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Kerékösszetartáson lehet állítani, elsőket negatívba, hátsókat pozitívba. Belehet úgy lőni, hogy helyben megforduló bevásárló kocsi lesz belőle, és egyenesen már nem is tudsz menni... :DDD

(#3820) Str8 sk8r válasza Vasinger! (#3786) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...kvikkrészben se engedi? :U ...bár ugyanezen gondolatok nekem is megfordultak a buksimban, de még nem zártak ki versenyből mert levágtam, és max 1x fordultam menetiránynak háttal, akkor is segítettek... :DDD ...

...(#3819) bakosgabor57: "bevásárló kocsi"...ez jó... :C ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#3821) DerStauner válasza DerStauner (#3818) üzenetére


DerStauner
senior tag

így sem jön vissza az eddigi mentés. tehát egyértelműen kijelenthető, hogy ez egy hiba.

(#3822) Lauda válasza blazsey2 (#3809) üzenetére


Lauda
félisten

Ez hogy lett 2.11? :DDD Eleg gyatra kor pedig, meg egyenesben se megy a vas, murci sokkal gyorsabb es 2.20 ala nem tudok menni. ;]

(#3823) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Becsúcsosítottam a napot egy Zondával Spa-ban 2:07,380
Aztán ráaggattam egy Porsche GT 2-re minden fejlesztést, és majdnem elaludtam, mire az egyenes végére ért... :DDD
Lauda Próbáld ki, milyen lassú mikor mész vele...Az előbb mentem egyet a McLaren F1-el, kétszer olyan gyorsnak tűnt, mint a Corvette, mégse tud csak 2:14 körül...nem is foglalkozok vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#3824) Edween válasza bakosgabor57 (#3823) üzenetére


Edween
őstag

Ámulok és bámulok, nézem a videókat eszméletlen jól nyomod, az utolsó amit feltettél a legjobb szerintem, gratulálok! :DDD

(#3825) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#3823) üzenetére


sagesz93
addikt

Gábor sok lesz nem? :D
Hagyj lehetőséget a többieknek is :D
Kicsit lassabb autókkal nem akarsz/akartok menni? Mert akkor még aszondom hogy van esélyem, de nem komálom ezeket a gyorsabb kocsikat.

(#3826) bakosgabor57 válasza Edween (#3824) üzenetére


bakosgabor57
őstag


Én meg azon nézek nagyot, hogy hol vannak a többiek? Neommá csak nekem menjen... :U
sagesz93 Lassabb autóval nem olyan nagy a kihívás, az az igazi, mikor a kör végére kiugrik a szemed annyira figyelsz.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3827) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#3826) üzenetére


sagesz93
addikt

Csak azért irtam ezt a lassabb kocsi dolgok mert biztos hogy több esélyük lenne a többieknek :D (persze nekem is.. ;] )
Na mentem jo8, majd holnap lehet összerakom a kormányt aztán megyek 1-2 kört.

(#3828) Mariann294 válasza bakosgabor57 (#3823) üzenetére


Mariann294
őstag

Aztamindenit! :Y Nagyon jó vagy,gratula!!!! :Y :R

(#3829) Lauda válasza bakosgabor57 (#3823) üzenetére


Lauda
félisten

Kiprobaltam a corvette-t is, de se azzal se a murcival nem tudok 2.20 ala menni 3. szintu kocsival. :D Most Ti vagy 4. szintu fejlesztesekkel mentek, vagy van valami titkos beallitas, amit mi nem tudunk. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#3830) blazsey2 válasza Lauda (#3822) üzenetére


blazsey2
senior tag

Belülről az óra mérföldet mutat,gyatra kör?gamepaddal? :D Na mentem Murcival gyorsan egy 2.17-es időt konvertálás után rakom is fel :K Murciból én szerintem egy 2.16-os időt kihozhatok.Bakos Gabi meg vagy 2.14-et.

PSN ID:blazseydr

(#3831) blazsey2 válasza blazsey2 (#3830) üzenetére


blazsey2
senior tag

Lamborghini Murcielago Spa 2.17.660Bakos Gabi:Porsche gt2-ből milyen időt tudsz kihozni Spán?ha nem titok :B

PSN ID:blazseydr

(#3832) #70869248 válasza bakosgabor57 (#3800) üzenetére


#70869248
törölt tag

Egyfelől ugye biztos hogy nem 100%-s szim. :)
Nem a kezelhetőséggel van a baj...aki tud menni mondjuk az rF 1979-s F1-s moddal stabilan az kivigyorogja ezt a nehézséget.
Az irányítás ami elveszi a szimes kedvét..az irányítás nagyon pontatlan, Én spec. nem szerettem a GTR-t a gumija miatt, de az autó orra odament ahova szántad.
..ha van kedved töltsd le a NetKar Pro demóját, és menj az f1600-l Prato-n pár kört és rögtön érzed azt hogy az irányítás 100%-n biztos. :)

(#3833) bakosgabor57 válasza #70869248 (#3832) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Sokat toltam a GTR-eket is, most az előbb felraktam a Race One demóját, hát kb a századik bőr az ősi motorral készülö GTR-ekröl. A kormányzás - irányítás az biztos, hogy halál pontos, de pont amit mondasz, a gumik vagy talán a fizika miatt ott sem százas a kontakt az úttal. Minden esetre a Grid-hez képest, amiben nem is lehet állítani semmit az autón, sokkal közelebb van egy szimhez. Igaz a Gridet nem annak szánták.
Lauda A Corvette az átépített..., neked nem?
blazsey2 Mindjárt ránézek a Porschéra, a Murcival meg valami gond van, ha jól rémlik átépítés után akármit csináltam vele, már az 5. sebességig se tudott felgyorsulni, 210-nél nem is ment többet :F

(#3834) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#3831) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Átépítés előtt a Murci 2:18-körül tudott, utána, mindent csutka gyorsulásra állítva(250- lett a végseb) így hirtelen 2:15 jött össze...
A Porzsákot is megnézem majd... :DDD

(#3835) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#3834) üzenetére


blazsey2
senior tag

Mondtam én hogy tudsz :K

PSN ID:blazseydr

(#3836) DerStauner


DerStauner
senior tag

én egy időre végeztem ezzel a játékkal. egyszerűen katasztrofális, ahogy most megy. korábban még közepes fokozaton is pár másodperccel vertem mindenkit, de most meg még könnyűn is küzdenem kell az első helyért. meg az autók irányítása is most valahogy nehezebb. pedig ugyanazokat a beállításokat használom, mint korábban. pl a 2. szinten az európai versenyszériában, amikor kihívom a mitudoménkit, hiába van 10 fölötti autóm, egyszerűen legyorsul az ellenfél. és mindez könnyű fokozaton. meg az ovális körpályán: elindulok a porsche cayman-nal, és rögtön az induláskor neki akar menni a falnak. hát normális ez? meg a látszólag sima aszfalton ugrálni van kedve. így viselkedik egy versenyautó a valós életben?

(#3837) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#3835) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Porsche csiga, ment a levesbe...

(#3838) Edween válasza DerStauner (#3836) üzenetére


Edween
őstag

ezért nem játszom, hasonlóan viselkedik nekem is a játék, de lehet betudható a konfigomnak is, evvan :O

(#3839) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#3837) üzenetére


blazsey2
senior tag

2,20 nem is olyan rossz...nem tudom miért de a porschék a zsánereim,azt hittem ütni fog mindent mint évek óta a gt bajnokságben :( .Tévedtem.

PSN ID:blazseydr

(#3840) dragonfx


dragonfx
veterán

Nekem sajna erősen akadozik így nehéz vezetni.De azért itt van 2 idő nem tudom milyennek minősül az utolso harmadban talán beférek.

Lambo Gallardo @ LP-730-4 ;]
Silverstone GP 1.54.47
Spa GP 2.25.74

Mind2 még szerintem is csiszolandó erősen.nekem.
De eza gép nagyon ott van ha betapad a 4 kerék húz mint a picsa még a nagytesot is otthagyom meg a vipert gt2öt mindent. :K
De 290nél tovább nekem még nem ment ki. :U

látom a Spa a menő pálya...a Silverstone.t nézze már meg valaki a gallardoval.mennyi fos időm akarom tudni :B

Eza falnak menés meg ugrálás nekem is előjön.. a falnak menés azért van mert helybe gumitéget kidriftel a segge..beállítás kérdése..az ugrálás meg alacsony hasmagasság miatt van pláne ha lemész a betonról akkor nézd meg mitművel sivatagos pályákon.katasztrófa igazán jöhetne egy combos patch ami javít pár elég kellemetlen hibát.engem is eddig legyorsultak amugy és én is könnyűbe nyomom és elég nehézkes néha elsőnek lenni.

hard.on meg mindent kikapcsolva nem tudom mi lenne :Y :Y ....nekem csaka fék és szervorásegítés van alacsonyra többi kezdő.de eza kettő kell mert így is befékez a gép néha hamar elég idegesítő...meg az is hogy a gép az ideális nyilas íven megy ott mész betapad a verda nem már azonnal csuszik is kifelé..ez azért valóságban nem így van, pláne hogy a zöld nyilas íven nem lehet a gépet megelőzni mert ő mindig ott megy szinte, és mivel megelőzőm így azt jelenti én jobb ívet tudok kiokoskodni, de mér csuszik le egyből ettől az útról nem vágom.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3841) bakosgabor57 válasza DerStauner (#3836) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Az az ugra-bugra egy érdekes dolog, csak néhány autónál jön elő és az autó beállításaival van összefüggésben. Az hogy legyorsulnak inkább az autó választásod hibája, nem a játéké..
Más...
Estefelé hamachin csinálnék egy banokságot. Hogy egyenlőek legyenek a feltételek, és ne az döntsön kinek milyen autót sikerült összetákolni, gyári alap autóval menne a verseny, 3 pályán 5 kör.

[ Szerkesztve ]

(#3842) DerStauner válasza bakosgabor57 (#3841) üzenetére


DerStauner
senior tag

igen, azt tudom, hogy az én hibám, hogy rossz autót választok, és legyorsulnak. na de nem értem, hogy hogyan, mikor a lehető legjobbat választottam 2. szinten, beletettem minden fejlesztést, és még így is legyorsulnak.

(#3843) bakosgabor57 válasza dragonfx (#3840) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Zöld nyilat meg a trakcion controllt kapcsold ki, és ott mész ahol akarsz, nem fog lelassítani.
Vettem miattad egy Gallardo-t, megnéztem Silverstone-t 1:47,5nem rossz autó, de van jobb.

(#3844) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#3843) üzenetére


sagesz93
addikt

Nálam a nyomvonal bevan nyomva néha segít, multiba is láttam amilyen iveket te mész.. :D
Néha egész hasznos.
Most kicsit játszottam, corvettel 2.13-t mentem spa-n. Még alap cucc volt, majd lehet hangolom.
OFF::DDD

[ Szerkesztve ]

(#3845) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#3844) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Az a pici mekkorát tudhat már sz@rni? :DDD

(#3846) trémobil


trémobil
tag

Üdv!

Tegnap telepítettem fel a Shift-et, és nem indul! Mi lehet a baj?
XP sp3-van a gépen.

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#3847) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#3844) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Multiban azért nem mindig tudsz az ideális íven araszolni...
Azé' Silverstne-ban is beaplikáltam a Zondát 1:40 alá. :)
Bajnokságra lesz valaki? Nem szégyen az kérem ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3848) Lauda válasza blazsey2 (#3830) üzenetére


Lauda
félisten

Ja hogy merfold. :Y :C Nalam meg rosszabb az a kocsi mint a lambo.

bakosgabor57" Sima 3. szintu meg csak. :DD

Jo ez a silvers korod, kis driftel megfuszerezve. :C

Picco Probald meg igy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3849) Picco


Picco
addikt

logitech formula force ex

steereing lag nalam is jelentkezik, pedig 100%ra allitottam az erzekenyseget es minden segitseg ki van kapcsolva, tudna valaki segiteni? igy jatszhatatlan szamomra.

tobbi jatekban nincs vele problema...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3850) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#3847) üzenetére


sagesz93
addikt

1:42 corvettel.
Elég technikás kanyarok vannak a pályán, mindig lecsúszok a nyomvonalról :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.