Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) CHIPman válasza Black-core (#3150) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A kanyarmester úgy kell, hogy széttuningolt autóval az első egyenesben az élre kerülsz, utána már csak a kanyarokkal kell foglalkoznod.
A kipörgetés meg úgy sem fog menni, mert ahhoz nem szabad az első helyre kerülni. ;]
sagesz93: Tévedés, a patchekkel folyamatosan javítják. :DDD

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3152) Black-core válasza CHIPman (#3151) üzenetére


Black-core
aktív tag

Én már úgy is próbálkozok hogy nem vagyok első,hanem direkt lemaradok,hogy ne keljen mással foglalkozni,de nem megy így se főleg a kipörgetés nem megy. :W Úgy is csináltam már,hogy bekapcsoltam az ideálís ívet és azon mentem kb 10el végig de úgy se ment.Végig csúszni kéne az ideális íveken?

(#3153) Lauda válasza kisza25 (#3147) üzenetére


Lauda
félisten

Kilepes. :W :C

Végig csúszni kéne az ideális íveken?

Ehhez kerj segitseget a paliktol, o tud ilyeneket. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#3154) kisza25 válasza Black-core (#3152) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kapcsold ki a kipörgésgátlót és minél nagyobb sebességgel minél tökéletesebben vedd be a kanyarokat és ennyi :P
lauda: Bugattira gondolsz? azzal csak így lehet kanyarodni 1000ló az ezer ló :D
na persze kipörgésgátló nélkül

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3155) fagy53


fagy53
nagyúr

Kíváncsi vagyok csak nálam van ilyen, vagy másnál is: XP-n rendesen megy a drift, de Win 7-en a másik véglethez van szerencsém! :D Tisztára X akták a dolog, ugyanazon pályán próbáltam többször is és amikor jelentős előnnyel első vagyok a három futamon az XP-n, a Win 7- tel az utolsó helyen kapaszkodom csak meg, lelkesen. ;]

(#3156) Lauda válasza fagy53 (#3155) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a beta op atka lesz. ;] :P

(#3157) - = Zk = - válasza Lauda (#3156) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálamis béta op van, és megy a drift :P
az más, hogy nemtudom kezelni :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3158) petho0506


petho0506
tag

Elhoztam ma a Momo kormányt. Eddigi tapasztalatok elég vegyesek. Elég sokat állítgattam rajta, de nem az igazi. Kanyarból kijövet ide-oda kacsázik az autó, baromi nehéz egyenesbe hozni. Egy gagyi gamepadal toltam eddig az nagyságrendekkel jobb.

(#3159) Voyage válasza petho0506 (#3158) üzenetére


Voyage
aktív tag

Nagyobb kormányzási holttér kell neki. ;)

Logitech G25 34.750,-!!!!!

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3160) fagy53 válasza Lauda (#3156) üzenetére


fagy53
nagyúr

Szerencsére csak ez az átok ül rajta, mert egyébként egyformán kezelhető minden a két OS-en, bár valamivel szebb a kép a Win 7-en. :)
Az azért egyfolytában piszkálja a csőröm, miért ad ugyanarra a teljesítményre jóval kevesebb pontot a Win 7 alatt futó Shift?

(#3161) sagesz93 válasza petho0506 (#3158) üzenetére


sagesz93
addikt

Holtjátékot told fel.
Mivan a logitech-el? 12k-ért momo most meg 35-ért g25?
Kész a vidi, funoltam egy nissannal :D 0:20-nál érdemes nézni a kamerát, elég lol :D
Az utolsó elötti kanyart élmény volt bevenni.. meg az azelöttit is.

[ Szerkesztve ]

(#3162) CHIPman válasza kisza25 (#3154) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Bekapcsoltam maxra a kipörgésgátlót, mert a Mustangot nem lehet máshogy úton tartani, és sorban kapom a kanyarmesteri címeket.
Voyage: Logi leáraz? ;]

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3163) Voyage válasza CHIPman (#3162) üzenetére


Voyage
aktív tag

Úgy tűnik... :D

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3164) barnam_ válasza Lauda (#3156) üzenetére


barnam_
nagyúr

A Win7 már nem beta :)

(#3165) Narancs


Narancs
őstag

Cső!
Az a gondom, hogy töltés közben sokszor kiakad a program (NFS SHIFT nem válaszol), csak leállítás segít... :W
Kompatibilitást beállítottam XP-re, képi témákat, asztali összeállítást letiltottam...

Beauty is pain

(#3166) sagesz93 válasza Narancs (#3165) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem is sokszor kifagy.. nemtudok vele mit kezdeni...

(#3167) - = Zk = - válasza barnam_ (#3164) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szvsz az RC sem:C.....ha szabad védenem:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3168) Lauda válasza - = Zk = - (#3157) üzenetére


Lauda
félisten

Majd belejossz! :DDD

Voyage: na ott rohadjanak am meg, ekkora areses kapasbol. En speciel leszarom az egeszet, de ez akkor se korrekt.

fagy53: Nemtom, de eleg fura a jobb kep is meg a kevesebb pont. :F :DD

Aggregátor Pedig sajnos az. ;]

(#3169) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Mostmár xbox-on is magyarul játszom :D

Üdv: Csabee.

(#3170) CHIPman válasza Narancs (#3165) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A DVD-ről DX-et, PhysX-et felrakni, és WIN98/Me-re állítani a kompatibilitást. Máshogy nem sokunknak megy.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3171) Csabee. válasza Narancs (#3165) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Win7nél felesleges a kompatibilitást állítanod, hiszen ez Win7 kompatibilis játék! Gondolom nem eredetibe van meg a game, azért van ez!:)

Üdv: Csabee.

(#3172) - = Zk = - válasza Lauda (#3168) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhh, sagesznek oda adtam a mentésemet, hogy a drifteket végezze ki:U :B ....
ami nem megy nem erőltetem, abból énmár kinőttem, hogy szenvedjek, bosszankodjak felesleges dolgok miatt... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3173) bokrosolajos válasza sagesz93 (#3161) üzenetére


bokrosolajos
őstag

:Y :D ezt a megfordulást kormánnyal csinálod?? tetszik a stílusod :R

(#3174) pincehely


pincehely
addikt

Nekem sincsen kompatibilítás beállítva.
Soha nem lépett ki még singleben, csak multiban, ott is ritka dolog.
Persze lekopogom.
Majd csütörtök tájékán segítségre lesz szükségem a MOMO beállításához, mert még sosem volt dolgom kormánnyal.
Van aki segítene majd msn-en? :C
Privátban várom a segítőkész hozzáértő kormányosok msn címeit :DD
Köszi szépen előre is.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3175) bokrosolajos válasza Csabee. (#3171) üzenetére


bokrosolajos
őstag

szerintem Xp-nél is, ha fenn van már a patch. nálam legalább is, azóta kivehettem a kompatibilitási pipát

(#3176) Csabee. válasza bokrosolajos (#3175) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A legújabb játékokat nem is értem miért kompatibilitási móddal akarják megbűvölni, amikor már alapból úgy írják meg hogy Win7-en Vista-n és Xp-n 100%osan menjen!

Ha még egy win98as játékot akarsz elindítani win7 alatt akkor megértem a kombatibilitást, de egy új 2009es játéknál? :F

Üdv: Csabee.

(#3177) barnam_ válasza Lauda (#3168) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt ne mondd hogy az RTM béta, mert akkor megeszem a kalapomat (ami nincs :P )

(#3178) Voyage válasza pincehely (#3174) üzenetére


Voyage
aktív tag

Ha oda kerülsz, irj egy privit, segitek neked is beállitgatni a dolgokat... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3179) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

hogy lehet elöcsalogatni a Maserati MC 12-t :F valami szintet kell elérni hozzá mert én az autok között nem találom.

(#3180) - = Zk = - válasza bokrosolajos (#3173) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sagesz állandóan dobálja a seggét:C
ha nekimegyek (egypárszor:U), akkormeg énvagyok a feketebárány:C:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3181) sagesz93 válasza bokrosolajos (#3173) üzenetére


sagesz93
addikt

jah, első 5 nem ment, aztán rájöttem jobb lenne ha én váltanék és akkor már ment :D Persze kell hozzá egy jó kocsi is... Szvsz evo-val nem menne ez a manőver.
Zk: Hát te löködsz ki .. evo seggét nem dobálom. Azt is kilököd. ;]
Még tehetek fel ilyeneket, E46-al szeretek szadulni, na az dobálja a seggét rendesen.
Most elemezgetem ezt a manövert 20másodpercnél, igen bután néz ki ezzel a kamerakezeléssel :DD

[ Szerkesztve ]

(#3182) DerStauner válasza DerStauner (#3144) üzenetére


DerStauner
senior tag

és drift autónak?

(#3183) Lauda válasza - = Zk = - (#3180) üzenetére


Lauda
félisten

sagesz állandóan dobálja a seggét:C ha nekimegyek (egypárszor

Perverz diszno... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3184) - = Zk = - válasza Lauda (#3183) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemtudod Te, mi a jó! :P.. :DDD

#3181) sagesz93: akkoris tevagy a hibás:DDD...
amúgy rohadt érdekes, hogy Gridben mindenféle állítgatás nélkül 100% élethű a kezelés ezzel a kormánnyal..Shiftben meg haldoklik a pedálom :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3185) pincehely válasza Voyage (#3178) üzenetére


pincehely
addikt

Köszi szépen :R

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3186) kisza25 válasza bendeguz 76 (#3179) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gyorsverseny kocsiválasztásnál 9-es gomb a csereautóknál lesz ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3187) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

G25 akciósan 34,7k

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3188) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#3181) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nagyon ellazultál, jó a kínyír technikád. :DDD

(#3189) Gulyo


Gulyo
tag

hamacsi
gulyo
shift
:D

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3190) bakosgabor57 válasza kisza25 (#3186) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Silverstone GP - Maserati 1:39,220 (tudom billel sokkal nehezebb) :)

(#3191) Gulyo


Gulyo
tag

Ha még valakit érdekel :DD ... Grid vs.Shift rövid összevetés ( szubjektív )
Mindkettő megvan szóval tulajdonképpen mindegy is de mégis :D

Grid
Pro :
nagyon szép menü rendszer
jól felépített carrier mód
kifinomult onlány versenyzés
kitünő drift mód
törési modell kitűnő ( hat a vezethetőségre )

Kontra:
elmosódott grafika ( homályos az egész )
autók sínautóként viselkednek a Shifthez képest :))
onlány módban pattogó autók a pályán
nincs tuning lehetőség
kicsit kevés autó illetve a választék annyira nem jön be mint a Gridben

Shift
Pro:
ultra realisztikus belső nézet és egyáltalán grafika
elképesztően eredeti hangok, hanghatások
TUNING !!!! lehetősége
autók külsőleg jobban testre szabhatók bár még mindig nem eléggé
autók vezethetősége, úton való mozgása ( jó-jó, nem a felettünk repülőké :DDD )
autóválaszték jobban bejön
moddolható ... moddolható ???

Kontra:
optimalizálatlan PC-re
komor menü rendszer
onlány picit eccerű lett
törés modell gyakorlatilag nincs ill hatása nincs ( 200-zal a falnak )
drift mód tragikus ( reméljük javítják majd ! )
karrier módnak hülyén van vége ... vagy nincs is ? :DDD

Ezek alapján számomra eldönthetetlen hogy melyik "jobb" ... mindkettőnek vannak erősségei-gyengéi és mindkettőt lehet szeretni ... erősen döntetlen szagú ez :C

A teljesség igénye nélkül :) ennyi ... egyébként meg a megoldás : a kettővel felváltva játszani :C

Üdv : Gulyó :R

[ Szerkesztve ]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3192) Narancs válasza CHIPman (#3170) üzenetére


Narancs
őstag

Köszi így most úgy néz ki jó lesz :C

Csabee:a marketing rizsa a dobozon és a valóság csak nyomokban fedik egymást. Végülis megy W7 alatt a játék, nem hazudtak, csak W98/ME komp.módban... ;]
Amúgy 7100-as Beta van fent, lehet ez a baja...

Beauty is pain

(#3193) barnam_ válasza Gulyo (#3191) üzenetére


barnam_
nagyúr

1-2 dologról én is elmondanám a véleményemet, ami a Shift-et illeti :)

elképesztően eredeti hangok, hanghatások
nekem úgy tűnt hogy annyira nem eredetiek, tuningolva az autók hangja echte ugyanaz mint a gtr evo-ban a wtcc autók hangja. persze van valami az autók saját hangjából is, de az meg halk, csak a turbó süvítését lehet hallani, ami már a könyökömön jön ki (mindegyik autóra ugyanazt a turbót teszik? :D )

autók vezethetősége, úton való mozgása
gyári autók esetében még lehet, de a fullra tuningolt autók nálam pattognak mint a nikkelbolha. Gondolom az autó beállításaival van gond, ami gyáriként még jó, tuningolva már nem.

Szóval engem egyedül ezek zavarnak, a teljesítménnyel nincs gondom. Viszont ezek miatt nem fogom végigvinni a karriert, még ma meglesz az 50-es szint, aztán csá :D

(#3194) #70869248 válasza Gulyo (#3191) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem a Grid nem is akart szimes képben feltünni, ennek ellenére egészen jól irányítható.
Viszont a Shift pontatlan...egy szimben alap hogy ki tudjam engedni az autóm a rázókőre pontosan minden körben, és ezt csak akkor tudom megtenni ha a kormánykezelése pontos.

A Grid-ben is nagyon béna az AI, de a Shift-ben...agresszív béna :D
...
A Grid mellett azért könnyebb érvelni, mert az mikor kijött egyből jól ment, és az irányítása bár pepecs volt, de azért könnyen autózható. ..és az fwd-rwd nagyon jól érezhető.

A Shift egyáltalán nem rossz, de majd a javításokkal lehet jobb. Itt egy fwd full tuninggal olyan mint egy 4wd, és szép hogy belepakolták a setup részt, de sztem kicsit játékosbarátabb módon is ábrázolhatnák hogy mi micsoda, mert én értem, és egy átlag szimesnek sem okoz gondot, de az NFS tábor már jó ideje nem szimes beállítottságú játékosokból áll.
pl. a cimbim be sem megy a beáll részhez mert nem érdekli...holott ha szimes szemmel nézem akkor 5-10másodpercek vannak ott eldugva egy 2perces pályán.
és a gyorsbeáll nem elég, az nem állít gázelvételi difit, vagy terpesztést.
A Viper Racing már ezer éve tök jól megcsinálta hogy értsd mit állítasz, nem tudom miért kellett a szimesektől átveni ezt a szamárságot, még ha egy mondatban magyaráz is...mert ez baromira nem egy mondat. :)

(#3195) madgie válasza #70869248 (#3194) üzenetére


madgie
titán

Megmondom őszintén, én elborzadtam a beállításoktól. Sokan írják itt, hogy sok minden pont fordítva van, mint ahogy írja, és ezek mellett minden egyes beállításnál várjak 3 percet, míg betőt egy pálya. Na nem, egy évtizede még türelmesen megvártam a Gran Turismo-nál, türelmesen hallgatva a CD olvasó nyekergését... de már 2009-et írunk ,sokgigányi helyet foglal a gépemen egy játék, és sokszor tovább tart a betöltés, mint egy kör meg a beállítások összesen :(

Úgyhogy fogtam magam, és végigküzdöttem az utolsó futamokat is (a bajnokságban persze, szintet nézve még csak 21-es vagyok, vagy mennyi) az Audi R8-cal, mert bár pattogott, meg tényleg nem lehetett kétszer ugyanúgy kilökni Laguna Secán a rázókövekre, de mind a két rövidlátó szememet összeszorítva megoldottam a problémákat... aztán, ha a huszonhatodik patch javít majd a betöltésen és irányításon (RX8 az ovál pályán hihetetlen miket művelt), akkor elkezdem állítgatni a finomságokat, mint anno a régi szép időkben (nem túlzás, a GTO 92 Twinturbo-t anno hetekig csak állítgattam) :)

(#3196) CHIPman válasza madgie (#3195) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tedd fel a peccset, fél perc lesz a töltés, nem 3.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3197) #70869248 válasza madgie (#3195) üzenetére


#70869248
törölt tag

De ez ám senkinek sem jó...a szimes online versenyzésnek is nagy problémája, hogy az újoncok nem akarnak megtanulni több oldalnyi leírást a beállításokról, meg ezer köröket beletenni egy pályára hogy fel tudják venni a versenyt az elejével. Az eleje meg ritkán ad jó beállítást mert félti a már elért munkáját....egy nagy feneség az egész.
Ráadásul egyáltalán nem életszerű, egy versenyző elmondja az érzéseit, megbeszéli ezt a versenymérnökével aki lefordítja a szerelőknek, és ők állítanak.
Nem baj ha képben van a versenyző, de részletesebb versenytechnikáknál ez már nem müködik ilyen hangyarészleteséggel.
Meglepődtem mikor megláttam a Shift alatt, nem hittem volna hogy átveszik ezt.
off vége :) és sry

(#3198) madgie válasza CHIPman (#3196) üzenetére


madgie
titán

Fent van, így is három. Igaz, Win7-em van, lehet azé' (?)

b-type: ráadásul fel sem ismerte a gamepad-et, így custom módon állítgattam be, elég darabos így irányítani, de egy kormány nem fér el a pici szobába :))

[ Szerkesztve ]

(#3199) kisza25 válasza bakosgabor57 (#3190) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

1:45... os időt sikerült már mennem, de az a baj, hogy bill-hez úgy kell belőnöm az autót,hogy csússzon a kanyarban amitől ugye sebességet veszít, tehát esélytelen kb2-3másodpercet lehetne javítanom egy tökéletes körrel :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3200) bokrosolajos válasza Gulyo (#3191) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nekem eddig a Grid nem volt meg, de mivel ilyen sok szó esett róla, két napja tesztelem párhuzamosan :D

Grid - sommázom: egy kalap...

Az AI autók úgy haladnak egymás mellett a pályán, hogy mindenféle fizikát nélkülöznek, ideális ív nem létezik, külső-belső kanyaríven ugyanolyan sebességgel!. Pályák fék nélkül teljesíthetők, irányíthatóság kb mint a Sega játékokban, autóknak tömege nem létezik, beálíltások szinte semmit sem érnek. Viszont nagyon szépen törnek a modellek!

A Shift nem rossz játék, csak kiforratlan. Nagyon nagy előnye, hogy moddolható, textúrázható, ami hamarosan nagy távlatokat nyit! Elsőként normális fizikát kell adni neki, jó irányítással - ami arcade game-ekhez képest már most is elég jó.

Szimesként semmi bajom vele, szórakozni, fun race-re kíváló! Csak könyörgöm, ha hátulról belerongyolok egy autóba, ne repüljön már fel nekem , mint a papírszalvéta az ebédlőasztalról egy lágy nyári szellőtől!!! :W :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.