Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) Juliuska


Juliuska
senior tag

Ehhez a hírhez - melyet ma kaptam sms-ben - csupán a holnapi napon fogok kommentet írni:
"...Tisztelt Ügyfelünk!
Készülékén a hálózati beállításokat frissítjük az éjszaka folyamán. Kérjük a megfelelő működés érdekében indítsa majd újra készülékét. Köszönettel Vodafone..."

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#31702) felhasználóx


felhasználóx
tag

sziasztok!
Ismét roamingoltam kintről. Találkoztatok olyannal, hogy csak a kinti Voda hálózatot peferálja a magyar Vodas-s sim? (ha van kinti voda szolgáltató akkor a többi szolgáltatót nem engedi kiválasztani)

Olaszországban és Romániában is ezt tapasztaltam. Volt nálam egy Telenoros kártya is annál nem volt ilyen probléma. Vélemények? Tapasztalatok? Köszönöm előre is.

(#31703) HXY


HXY
addikt

Mit csinálnak a Vodafone weboldalával???

Ugyanis az elmúlt egy hónap alatt amikor felkerestem az oldalukat, akkor az esetek 80%-ában csak ez jött be:

Most is ez van.

Ennyire készülnek a 4G-re??? :D

(#31704) Daffni2 válasza HXY (#31703) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem a böngésződ tárolt oldalt hív elő.

Töröld ki a címsort és úgy írd be a címet.

[www.vodafone.hu]

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#31705) Juliuska válasza Juliuska (#31701) üzenetére


Juliuska
senior tag

Kézzel fogható változást nem észleltem; az Andrássy út továbbra is "külvároshoz" tartozik a Voda LTE szolgáltatása szempontjából :D

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#31706) Orgi válasza HXY (#31703) üzenetére


Orgi
őstag

Én 3 napja próbálom elektronikusan befizetni az utolsó számlám és mindig azt írja, hogy "Átmeneti technikai probléma lépett fel. Kérünk, próbáld meg újra egy pár perc múlva!"... :(

(#31707) HXY válasza Daffni2 (#31704) üzenetére


HXY
addikt

Lehet Shift +F5, vagy inkognitó mód, egyre megy neki. Így nem hiszem...
Most éppen jó. A 80% pedig azért egy kicsit túlzás volt a részemről.

[ Szerkesztve ]

(#31708) Kolondrum

Érzem némi igazságtalanságot a levegőben, de sajnos nem lehet vele mit kezdeni. Volt ez a fekete pének, kaporra jött a vodás meg a T-s simnek a Lumia 530 DS. Felmentek hálózatra nem volt gond, DE amikor hívni akartam a 4k-s egyenleggel azt mondta a számot kikapcsoljuk. ÜSz azt mondta ez így van és már nem lehet visszafordítani. Miért nem kaptam róla SMS-t? Egy 7650-ben ment a kari de üzi nem jött erről. Csendben lejárt a kari... :( Épp mikor elkezdtem volna aktívan használni nettel. Mennyire kicsin múlott...

[ Szerkesztve ]

(#31709) Juliuska válasza Juliuska (#31705) üzenetére


Juliuska
senior tag

Jó hír a RED-eseknek: tényleg vannak olyan helyek Bp-en (ilyen pl. a Corvin negyed is a lakóhelyemen), ahol már valóban érezni a kiemelt törődést: itt ugyanis 4G-n vagyok - pict, pict. Köszönjük Vodafone! :C

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#31710) ESP23 válasza Juliuska (#31709) üzenetére


ESP23
senior tag

Ezek az eredmények nem valami meggyőzőek. :DDD

(#31711) Kicsirics77 válasza Juliuska (#31709) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Terézvárosban továbbra sem megy pedig megkaptam az sms-t én is :DDD
De jó hallani,hogy tényleg történik valami lassan.
Ez milyen robot telefon?

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31712) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

A vodafone kifogyott a számokból?

Nemrég hoztam el egy flottás sim kártyát, a hozzá tartozó telefonszám korábban egy kaputechnikai kft-hez tartozott (legalábbis erre következtetek abból, hogy napjában többször is felhívnak ilyen témában, mondanom se kell, ez már nem az ő számuk).

Mit lehet ezzel kezdeni? Az ilyen számokról érkező hívásokat szépen berakom tiltólistára, de mégis elég bosszantó.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#31713) HXY válasza kutga (#31712) üzenetére


HXY
addikt

Adnak egy másik számot pár ezer forintért.

(#31714) kutga válasza HXY (#31713) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt éppenséggel nem akarok, marad az együttélés. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#31715) Kicsirics77 válasza kutga (#31712) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Az enyémet is eladták annak idején :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31716) ESP23 válasza kutga (#31714) üzenetére


ESP23
senior tag

Nem vagy ezzel egyedül, engemet heti rendszerességgel hívogatnak idős hölgyek, hogy Marikát meg Sárikát keresik.
Hiába mondom nekik hogy ez az én számom már 3 éve, azt válaszolják hogy pediglen én tudom rosszul. :DDD
Tegnap kaptam egy SMS-t, amiben boldog születésnapot kívántak egy István nevű egyénnek. :DD

(#31717) Kicsirics77 válasza ESP23 (#31716) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Lehet az enyémet kaptad meg akkor :DDD
István is vagyok meg a születésnapom is mostanában volt :DDD
Viszonz sem Marikát sem pedig Sárikát nem ismerek...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31718) eami válasza kutga (#31712) üzenetére


eami
addikt

amúgy miért cserélgetitek ennyit a számotokat?

(#31719) HXY


HXY
addikt

Igaz, hogy ez a Voda topik, de én eddig náluk még nem tapasztaltam ilyet.
A Telekomnál viszont rendszeresen, kb.minden ötödik tőlük vásárolt telefonszám "erősen használt" szám.
Ők 6 hónap után újra eladják a használt számokat. A Vodafone-nál nem tudom mennyit várnak.
De a Telekom legalább ingyen cseréli, ha felhívod őket, és kicsit erélyesebben lépsz fel.
Rendszeresen hívogattak, a szülők, hogy a gyerekük hogy teljesít az iskolában, illetve a gyerekek, hogy mi a házi feladat, még volt aki be is diktálta azt, sőt még SMS-ben is elküldték, mikor lesz az osztálykirándulás, stb. Ezt pár hónapig bírtam, aztán kaptam egy új számot.
Egy másik kártyánál pedig Siófokról kaptam egy Erste bankos illető kártyás vásárlásai után az értesítő SMS-eket. Felhívtam az Erste-t, elmondtam, hogy mi a szitu, erre kikapcsolták az SMS értesítést. De kb. 1 év múlva újra elkezdtek jönni az SMS-ek... Lehet, hogy még mindig jönnek az SMS-ek, de az a kártya már nincs meg, mert nem töltöttem rá pénzt, így megszűnt.
A másik pedig akik szoktak hívogatni, hogy ingyen küldenek nekem prémium minőségű svájci borotvát, azaz akarom mondani kb. 1000Ft-os postaköltségért cserébe...

Szerk. Én nyereményjáték függő vagyok. Mindent összegyűjtök, kivágok, megfejtek, beküldök.
Ezekhez pedig számok kellenek. Általában egyszerre 2-3-mat tartok erre a célra, és évente 1 újat veszek.Van egy elsődleges telefonszámom, ami a Vodafone indulása óta megvan. Emlékszem, hogy akkor még a Westel 900, és a Pannon hálózatára is lehetett szabadon roamingolni... :D

[ Szerkesztve ]

(#31720) Kicsirics77 válasza eami (#31718) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Mivel meglévő előfizetőknek nincs akció,így egyszerűbb felmondani a 2 év hűséget miután lejárt és mint új előfizető újra megkötni más számmal.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31721) eami válasza HXY (#31719) üzenetére


eami
addikt

szóval miért cserélgeted a számod?

(#31720) Kicsirics77: ja, hát akkor tessék élvezni a "kedvezményt"...

[ Szerkesztve ]

(#31722) HXY válasza Kicsirics77 (#31720) üzenetére


HXY
addikt

A bankok is csak az újakat jutalmazzák.
Egyébként a Telekom és a UPC is amikor felhívtam őket, hogy lemondom az előfizetést, akkor mindig egyedi kedvezményt ajánlottak fel, csak hogy ne tegyem. De ezt a legtöbb ember nem teszi, csak fizeti szépen a számláját. Ha már az előfizetőjük vagy akkor már nem igazán akarnak veled foglalkozni, csak akkor ijednek meg, amikor el akarod őket hagyni... :K

(#31723) Vangelis válasza HXY (#31722) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én most kettőt mondanék fel a telekomnál... de xart sem ajánlanak.

Azt kérdezték, hogy indítsák-e a felmondást :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31724) Kicsirics77 válasza eami (#31721) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nem véletlen,hogy így csinálom mert a régi ügyfeleket leszarják.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31725) HXY válasza Vangelis (#31723) üzenetére


HXY
addikt

Érdekes.
Nekem a UPC 3 hónapig vállalta hogy fizeti helyettem a havidíjat,
a Telekom meg havi 500Ft-ot elengedett.

Akkor ezek szerint ki kell fogni a megfelelő ügyintézőt.
A hibabejelentésnél is van amelyik ugyanarra a hibára felajánl 1000 Ft jóváírást, míg a másik nem ad semmit se.

(#31726) membrandj válasza HXY (#31725) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ez nem ettől függ. Attól függ,hogy éppen mennyi kedvezményt adták már, mennyire vagy jó ügyfél, stb Kismillió dologból épül fel, amire a rendszer kidobja az ügyintézőnek,hogy meddig mehet le árban.. Ha te már a minimumon vagy, akkor azt mondják,hogy viszlát.
UPC-nél 2x el tudtam ezt játszani,hogy csökkentsék. Harmadikra már mondták,hogy nincs ennél lejebb, akkor viszlát.

UPC azért is tud variálni, mert ott ugye van neted, tv-d, telefonod stb. Vodának meg csak telefon van, arra nyilván nem fog kedvezményt adni. Max lebeszélhetőséget vagy plusz adatforgalmat .

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31727) eami válasza Kicsirics77 (#31724) üzenetére


eami
addikt

érdekes, nekem éveken keresztül könyörögtek hogy írjak már alá egy kis hűséget és akkor megkapom azokat a kedvezményeket amit amúgy bárki más is aki még alávés 1-2 évre. Egyetlen egy dologgal találkoztam csak ami nem nagyon megy általában csak régi számmal az a részletfizetés. De egyrészt általában olcsóbban meg lehet úszni vodán kívül részletre amúgy is, másrészt van olyan csomag ahol be van építve a havidíjba és olyankor lényegesen olcsóbban el lehet hozni telefonokat és akkor még nem is beszéltünk a köszönet programról vagy épp szezonálisan futó külön akciókról. vagy milyen kedvezményre vágysz még? mi lenne az a verzió aminél úgy érzed nem vagy leszarva?

szerintem a mobilszolgáltatók ilyen szempontból még a jobbak között vannak.

[ Szerkesztve ]

(#31728) pjen válasza eami (#31721) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Lassan 3 éve vagyok egy flottában,belépésnél új számot kaptam,azóta is rendszeresen keresnek egy Janó nevű urat a telómon :F :F :F

(#31729) eami válasza pjen (#31728) üzenetére


eami
addikt

szia. amikor én léptem be flottába akkor bementem személyesen és szépen ráaktiváltuk a még pannongsmnél vett de már vodás telefonszámomra a flotta tarifát így rajtam nem keresik Janót mert én vagyok az első tulajdonosa a számnak :)

(#31730) kutga válasza eami (#31718) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem akarom cserélni. :P Ez a szám is kényszerből kellett, csak érdekesnek találom a helyzetet.

Let the Zone take me if I am.

(#31731) pjen válasza eami (#31729) üzenetére


pjen
félisten

Én egy vállalati flottábán vagyok,és mindent a cég intézett.

[ Szerkesztve ]

(#31732) eami válasza pjen (#31731) üzenetére


eami
addikt

vagyis akkor nem is a te elofizud?

(#31733) pjen válasza eami (#31732) üzenetére


pjen
félisten

Így igaz én csak tag vagyok.A dolgozó 4 család tagját bevihette a flottába.

[ Szerkesztve ]

(#31734) draco31


draco31
veterán

Mikorra várható a friss árlista?
Illetve nővérem 2013 januárban hozott ki készüléket az előfizetéséhez, tud már most is újat kihozni, vagy majd csak januárban?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#31735) Kicsirics77 válasza draco31 (#31734) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ha 2 évre kötött akkor már elméletileg igen,mert 3 hónappal a hűség lejárta előtt tud hosszabbítani illetve készüléket cserélni.(régen ez is 6 hónap volt)

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31736) draco31 válasza Kicsirics77 (#31735) üzenetére


draco31
veterán

2 évre volt. Reméljük lesz valami jó akció.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#31737) Kicsirics77 válasza draco31 (#31736) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Black friday,meg lassan karácsony is lesz :)

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31738) oscar1985 válasza kutga (#31712) üzenetére


oscar1985
csendes tag

Szia!

Nekem meg kuldott egy SMS-t egy behajto ceg hogy 3 napon belul rendezzem a tartozasom kulonben megteszik a szukseges jogi lepeseket. Aztan mikor hivtam oket kiderult, hogy valami Jozsef-et kerestek, gondolom az ove volt a szam. Szoval lehet, hogy nem is olyan rossz ez a kaputechnika dolog, ha felhajtasz egy ilyen ceget es tovabbitod a hivasokat meg lehet, hogy jutalekot is kapsz. :D

(#31739) kutga válasza oscar1985 (#31738) üzenetére


kutga
nagyúr

Jaja max adok nekik valami szakmai segítséget. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#31740) buca84


buca84
őstag

Sziasztok!

Van valakienk infója, hogy Lumia 730DS-t fog forgalmaznia voda?

(#31741) ESP23 válasza buca84 (#31740) üzenetére


ESP23
senior tag

100% hogy nem fogja forgalmazni, soha nem is forgalmaztak ilyen készülékeket.

(#31742) buca84 válasza ESP23 (#31741) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Érdekes, mert a 735-öt meg forgalmazzák. Amúgy a Lumia 730DS= Nokia Lumia 730 Dual SIm. :)

(#31743) 313313 válasza buca84 (#31742) üzenetére


313313
addikt

Itt a DS-en van a hangsúly, mit kezdesz egy SL(Sim Lock)-os készülékkel? Raksz bele 2db Vodafone kártyát?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31744) ESP23 válasza buca84 (#31742) üzenetére


ESP23
senior tag

A 735-ös egy SIM kártyát kezel, még jó hogy forgalmazzák. :U

(#31745) buca84 válasza 313313 (#31743) üzenetére


buca84
őstag

Látom nem a kérdésre jönnek a válaszok! Köszi!

(#31744) ESP23
Attól, hogy TE egy SIM-et használsz, más még használhat kettőt...

[ Szerkesztve ]

(#31746) Daffni2 válasza buca84 (#31745) üzenetére


Daffni2
addikt

Basszus, nem érted.

A szolgáltatók nem forgalmaznak 2 kártyás készüléket.

"Aki ad,az nyer"

(#31747) ESP23 válasza buca84 (#31745) üzenetére


ESP23
senior tag

Attól hogy te pediglen 2 SIM-es készüléket használsz, a Vodafone nem fogja betenni a kínálatába. :DDD
A Telenor csinálta egyszer ezt meg egy Samsung modellel, de nagy bukás lett a vége.

(#31748) 313313 válasza buca84 (#31745) üzenetére


313313
addikt

Ez vissza is igaz :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31749) kutga válasza 313313 (#31743) üzenetére


kutga
nagyúr

Miért ne tehetne? Nekem is vodás a munkahelyi és az otthoni kártyám.

Ettől persze nem valószínű hogy így forgalmazni kezdik, DS jellemzően kártyafüggetlenül fordul elő.

Amúgy meg ajánlom figyelmetekbe a Lumia 630 topikot. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#31750) Lauda válasza 313313 (#31743) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, nekem is volt 2 elofizum egyszerre, miert ne hasznalhatnam 1 telefonban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.