Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Sayuar válasza 313313 (#31400) üzenetére


Sayuar
őstag

ha ezt az illetékes írta volna...talán...

[ Szerkesztve ]

(#31402) krystman


krystman
őstag

Sziasztok!

A Vodafonnak van olyan NET csomagja aminek a havi keret után működik, csak lassítva? Kártyáshoz kellene. Megrendeltem a ZSebnet 100 at, lement a adat, de ki is kapcsolták. Van esetleg ilyen, vagy csak plusz adatos az összes net csomag?

(#31403) Vangelis válasza krystman (#31402) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Úgy tudom itt még nem találták fel azt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31404) krystman


krystman
őstag

Köszi

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy van Vodafone Mobile Wifi Routerem R206-os. És meg lehete oldani, hogy Tesco Nettel használjam? Mert beleteszem, el is fogadja, fel jelentkezik, csak a NET nem indul el, gondolom egy beállítás miatt. Tesco is Vodafone hálózat, gondolom azért.

(#31405) goop válasza krystman (#31404) üzenetére


goop
őstag

Megy pedig a 206-os mifivel a tescos net, csak át kell állítani apn-t: internet.tescomobile.hu -ra.

(#31406) krystman válasza goop (#31405) üzenetére


krystman
őstag

Szia!
Le tudnád írni pontosan hogy hol és mit kellene átálítani? :)

Köszönöm.

(#31407) krystman válasza goop (#31405) üzenetére


krystman
őstag

Közben sikerült! Köszönöm a tippet! :R :C

(#31408) DjKoxi


DjKoxi
senior tag

Sziasztok!

Vállalkozói fix5000 előfizetést lehetséges kötni ha nem vagyok vállalkozó?

(#31409) Daffni2 válasza DjKoxi (#31408) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem!

Mindenképpen cég vagy egyéni vállalkozó kötheti.

"Aki ad,az nyer"

(#31410) DjKoxi válasza Daffni2 (#31409) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Köszi, ettől féltem. Pedig jó csomag, olcsó telefonárakkal.

(#31411) d3zs0


d3zs0
tag

Üdv!

1-2 éve lejárt előfizum van (50+).
lumia 530 + Go az elképzelés...

Ez kizárólag 2 éves rablánccal lehetséges?
1 éves hűséggel nem?
Hűség nélkül?

Előre is kösz a választ!

(#31412) Vangelis válasza d3zs0 (#31411) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az 530-at inkább ne. :)

Nézzél még szét.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31413) mukibuci válasza d3zs0 (#31411) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hűség nélkül meg tudják csinálni a tarifaváltást, de akkor a készüléket listaáron/vitamax kártyával/máshol kell megvenni hozzá

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31414) Sayuar válasza d3zs0 (#31411) üzenetére


Sayuar
őstag

ne vegyél telefont úgy, hogy nem próbálod ki. Én amikor a kezembe vettem az 530-at nagyot csalódtam. Még mesterséges világítás mellett is (tehát nem utcán, napsütésben) a kijelzője nagyon gyenge.
Akkor már inkább 735. Ráadásul a vodánál most ez jó árban is van.

[ Szerkesztve ]

(#31415) zeon.hu válasza Sayuar (#31414) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a Go előfizetéshez több készülék is kb féláron van a többi csomaghoz képest (csak egy összegben fizethető).
a fene se érti ezt a nagylelkűséget :)

#?*@&!

(#31416) AMD Power válasza zeon.hu (#31415) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt én most meg is nézem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31417) Bogyi007 válasza 313313 (#31400) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ismerősi körömben éppen rendőrségi ügy van ilyenből T-Mobile érintettséggel....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31418) Def26


Def26
félisten

4g hálózat várható idén?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31419) Zsocy155 válasza AMD Power (#31416) üzenetére


Zsocy155
őstag

Na, mire jutottál? :)

(#31420) AMD Power válasza Zsocy155 (#31419) üzenetére


AMD Power
titán

Semmire. Egyiket sem találtam annyira vonzónak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31421) Zsocy155 válasza AMD Power (#31420) üzenetére


Zsocy155
őstag

Detto.
Megnéztem 4-5 komolyabb készüléket és függetlenül olcsóbb mint 2 év hűséggel, de hát tudjuk, a Vodafone nem telefonbolt.

(#31422) AMD Power válasza Zsocy155 (#31421) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi. Inkább megveszem bent magamnál függetlenül. Úgy olcsóbb. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31423) domerator válasza Def26 (#31418) üzenetére


domerator
veterán

Ez engem is erdekelne, mint sokakat... ha mar egyszer lte az air... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31424) Bling95


Bling95
őstag

Ha a webshopon aztirja a 16 gigás asztro iphone 6-ra hogy raktáron akkor 31-én ki is szállítják ?

(#31425) Bozek válasza domerator (#31423) üzenetére


Bozek
nagyúr

Minek? Több internetadót akartok fizetni? :D

(#31426) domerator válasza Bozek (#31425) üzenetére


domerator
veterán

Igen

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31427) membrandj válasza Bozek (#31425) üzenetére


membrandj
nagyúr

Borzasztóan unalmas már ez az internetadó dolog. Gondolod , aki LTE-vel akar netezni és erre alkalmas készüléke van, azt a 700 FT földhöz fogja vágni? Gondolhatod,hogy nem a havi 500 MB-os csomagra fizet elő, aki ilyen sávszélt akar használni.

Másik dolog : Mindenki kész tényként kezeli ezt, holott még közel se biztos.

Ez nem ellened szólt,nehogy félreértsd.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31428) pjen válasza membrandj (#31427) üzenetére


pjen
félisten

Tudod vannak egy páran akinek a 700 Ft is hiányzik,de nem is igazán erről van szó,az elv a lényeg.Azonkivúl ha a szolgáltatókra is ki róják,simán átháritják,vagy majd korlátozzák,egyébként is már millió új adó van de semmivel nem jobb.

(#31429) membrandj válasza pjen (#31428) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ezt kellene megoldani úgy,hogy ne tudják továbbhárítani. Tavaly a telefonadó miatt volt hőbörgés. Jött mindenki azzal,hogy 2 ft / percet kell majd fizetni mindenkinek+ 3000 ft és társai. Én ilyet nem kapok. Nyilván történt minimális változás,de a töredékét tudták csak áthárítani.

"Tudod vannak egy páran akinek a 700 Ft is hiányzik"
Az nem LTE-re vár a 100k feletti készülékével.
Az elvet értem, engem csak az zavar,hogy amikor 25-ről 27%-ra meg lett emelve az áfa( ami ugye mindent érint), akkor ne volt ekkora hőbörgés..

Igazából addig, amíg ez nem lesz teljesen konkrét, addig kár tippelgetni. 2 naponta jönnek új hírek kb.
Ne offoljunk tovább szerintem.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31430) Vangelis válasza membrandj (#31429) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De igazából csak neten van ilyen nagy felháborodás.

Mert minket érint... leginkább :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31431) eami válasza membrandj (#31427) üzenetére


eami
addikt

amúgy meséld már el nekem hogy LTEvel milyen csomagra fizetsz elő (telefon)? :D pff lol.. hát nem sok semmilyenre. LTE amúgy sem ezért érdemes várni mindenkinek hanem azért mert LTE alatt kevésbé terhelt a rendszer így előbb utóbb jobban beleférhet egy forgalom korlát emelés minden csomagnál.

[ Szerkesztve ]

(#31432) membrandj válasza eami (#31431) üzenetére


membrandj
nagyúr

Igazad van, javítom.,de előtt pff . lol, xd és egyéb.
Lte alatt arra gondoltam,hogy 200 mb, 500 MB, 1GB-os csomag esetén nincs túl nagy jelentősége, mert kb 10 perc alatt le lehetne forgalmazni az egész kereted.
LTE-nek nem igazán telefonon van jelentősége, hanem pl annak aki laptopról netezik megosztott nettel és társai.

"LTE amúgy sem ezért érdemes várni mindenkinek(vessző helye) hanem azért(vessző helye) mert LTE alatt kevésbé terhelt a rendszer(vessző helye) így előbb utóbb jobban beleférhet egy forgalom korlát emelés minden csomagnál."

Ezt nem tudtam, mármint a technikai részét. Köszi az infót.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31433) pjen válasza eami (#31431) üzenetére


pjen
félisten

Látod,látod milyen hasznos fórumozni.Helyesírásból korrepetálnak. ;] :P

(#31434) eami válasza pjen (#31433) üzenetére


eami
addikt

bizony, legjobbb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31435) Bozek válasza membrandj (#31427) üzenetére


Bozek
nagyúr

[moderálva]

Leírom Neked, hogy mi ebben a túlzás:
Megkapod a fizetésed - SZJA
Befizeted a internetdíjat - tranzakciós adó
Letöltesz valamit - internetadó
Veszel CD-t, amire kiírod - ÁFA és jogdíj

Mindezt akkor is fizeted, ha csak egy linux disztró kell. Nem a 700 Ft sok, hanem ez így együtt. És azt még nem is vetted figyelembe, hogy valaki mondjuk hónapokig gyűjtögetett, hogy legyen egy normális, LTE képes mobilja.
Egyébként tudnál mondani az utóbbi időben olyant, amit kész tényként kezeltek az emberek és mégse lett belőle semmi? Mert én sajnos nem, mindent lenyomtak a torkunkon.

[ Módosította: Karma ]

(#31436) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg tweet csomagban vagyok, amit nov. 1-el kivezet a voda. Mivel ez a csomag megszűnik, kaphatok valamilyen kedvezményt, az új előfizetésemből? Legutóbb amikor beszéltem az ügyfélszolgálattal, akkor a hölgy azt mondta, hogy egy spec. ajánlattal fognak keresni. Ez volt egy hónapja... Most hívom őket, de nem veszik fel... Van valakinek ilyen tapasztalata?

(#31437) AMD Power


AMD Power
titán

Ha Mo-ról hívom Angliát (Mátrix 1) az mennyibe kerül percenként nekem?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31438) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Ha bemegyek a Vodafone-hoz mint cégtulajdonos, akkor azt megtehetem, hogy (a két éves hűség közepén bármikor) átirattatom magánszemélyre, saját magamra? :DDD
12+100gb elég fincsi lenne...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#31439) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Régi SIM okozhat olyat, hogy telefonáláskor néha nem érthető rendesen? Fater ha valakivel beszél, néha nem hallják őt, de ha lerakja és újra telefonál, akkor tökéletes. A SIM már kb. 10 éves

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31440) membrandj válasza Sztbeni (#31439) üzenetére


membrandj
nagyúr

Egy cserét mindenképpen megér a 10 éves sim. Ha ezt bent elmondja, akkor ingyen cserélik szerintem, max tegye hozzá,hogy megpróbálta más telóval és ott se jó.
Gertrius
Hívd fel az ügyfélszolgálatot.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31441) Daffni2 válasza nonsen5e (#31438) üzenetére


Daffni2
addikt

Megteheted,a "hűség" továbbmegy,azonban a jelenleg fizetett havidíjnál nem lehet kevesebb az új csomag havidíja.

Természetesen csak lakossági ÁSZF hatálya alá tartozó díjcsomagra válthatsz.

"Aki ad,az nyer"

(#31442) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Sziasztok.

Szerencsétlen módon tegnap kiesett a kezemből a telefonom és pont úgy esett, hogy berepedt a kijelző a bal felső saroktól kezdődően. A pláne az, hogy be is folyt illetve nem érzékel senkit.

Így néz ki

Most jön az a része ami ide tartozik.
A készülékre készülékbiztosítás van kötve ( Készülékbiztosítás Extra L ) ami 2012.11.19.-én köttetett.
A telefont egy ismerősöm hozta ki nekem a cégétől ahol dolgozik, így első pillanattól fogva én használom azt. Biztosítási papír aláírva nálam van illetve a telefon gari papírja és minden gyári tartozéka.

Megoldható szerintetek a csere probléma nélkül, vagy kelleni fog az ismerősöm hozzá? Kicsit macerás lenne mivel az ország másik végére költözött , de ha nincs más választás akkor muszáj valamit kitalálni. Csak akkor már olcsóbban kijönnék ha szimplán kijelző cserét csinálnék, az legdrágábban is 27 ezerből kijön. A biztosítás pedig 25 ezer + az úti költség... az már úgy húzós.

Mit tudok tenni?

Köszönöm
Üdv.

Bankkártyával? Hát persze!

(#31443) Vangelis válasza sirszevenap (#31442) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aki aláírta a szerződést felhívja a biztosítót. 1270 megmondja a számát, de biztos ott van a papíron.
Kap egy kárszámot és be kell vinni leadni.

Szerencse, hogy megvan az aláírt szerződés!!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31444) Daffni2 válasza sirszevenap (#31442) üzenetére


Daffni2
addikt

Idézet a biztosítási ÁSZF-ből:

12. Kárbejelentés és kárrendezés
12.1 Kárigényt csak a Biztosított vagy az a Károsult jelenthet be, akit a Biztosított erre írásban vagy a telefonos kárbejelentés során szóban meghatalmazott.
12.2 Amennyiben a Biztosítottnak a jelen Szerződés alapján kárigénye keletkezik minden  esetben legelőször is  fel kell hívnia az Adminisztrátort a (06 1) 477-4127-es telefonszámon, munkanapokon 9.00-17.00 óráig.
a) Lopás és Rongálás esetén a Biztosított: (i) annak felfedezéstől számított 48 órán belül köteles feljelentést tenni a rendőrségen (külföldi tartózkodás esetén a tartózkodási hely szerint illetékes rendőrségen), és a feljelentésről jegyzőkönyvet kérni.
A rendőrségi jegyzőkönyvnek tartalmaznia kell a Lopással, illetve Rongálással érintett Készülék IMEI-számát;
(ii) annak felfedezéstől számított 48 órán belül köteles a kárt az Adminisztrátornál telefonon
(+36 1 477 41 27 telefonszámon) bejelenteni; (iii) köteles követni az Adminisztrátor utasításait;
(iv) a fenti bejelentést követően 48 órán belül személyesen fel kell keresnie valamelyik kijelölt Vodafone márkaképviseletet, az ellopott Készüléket köteles a visszaélések elkerülése végett véglegesen letiltatni;
(v) Rongálás esetén köteles a megrongált Készüléket az eredetileg értékesített készülékcsomag tartalmából rendelkezésre álló tartozékaival együtt a Vodafone- részére átadni.

b) Véletlenszerű Károsodás esetén a Biztosított
(i) annak felfedezéstől számított 48 órán belül köteles a kárt az Adminisztrátornál telefonon (+36 1 477 41 27 telefonszámon) bejelenteni;
(ii) köteles követni az Adminisztrátor utasításait;

(iii) az Adminisztrátornak történő bejelentést követően 48 órán belül személyesen fel kell keresnie valamelyik kijelölt Vodafone márkaképviseletet, és át kell adnia a sérült Készüléket az eredetileg értékesített készülékcsomag tartalmából rendelkezésre álló tartozékaival együtt a Vodafone-nak.

c) A kárrendezés során a Biztosított az alábbi dokumentumokat és egyéb tárgyakat köteles bemutatni:
(i) személyazonosságot igazoló dokumentumát (személyi igazolványt, útlevelet vagy jogosítványt);
(ii) saját tulajdonú készülék esetén jótállási jegyet;
(iii) saját tulajdonú készülék esetén a vásárláskor kapott számlát vagy szolgáltatási szerződést;
(iv) Lopás vagyRongálás esetén a rendőrségi jegyzőkönyvet;
(v) a sérültKészüléket, amennyiben ez alkalmazandó;
(vi) aKészülék összes meglévő gyári tartozékát;
(vii) azAdminisztrátor által közölt kárszámot.

Ezek alapján úgy gondolom nem intézheted a kárrendezést,főleg,hogy valószínűleg a barátod sem az előfizető.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#31445) nonsen5e válasza Daffni2 (#31441) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem akarok semmilyen díjcsomagot váltani, az maradjon csak mert szeretem. Csak ne a cégem nevén legyen hanem a sajátomon.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#31446) sirszevenap válasza Vangelis (#31443) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszönöm a gyors választ! :R Akkor holnap végig is játszom.

Még egy kérdésem viszont lenne. Úgy tudom, hogy már nem forgalmaznak iPhone 5 - öt. Ebben az esetben ugye az van, hogy a készülék biztosítási árának max 110% ig választhatok egy új készüléket. Nos az iPhone 5 e szerint a LISTA szerint 130 ezer forint. Tehát gyakorlatilag ebben az esetben 143 ezerig választhatok készüléket? És ez a 143 ezer forint ugyan úgy erre a listára értendő?

(#31444) Daffni2 Köszönöm, ez így érthető. Egyébként az ő nevén van az előfizetés, tehát minden bizonnyal tud tenni valamit az ügyben! :K Remélem sikerül intézkedni valamit.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#31447) Daffni2 válasza nonsen5e (#31445) üzenetére


Daffni2
addikt

Magánszemély nem szerződhet üzleti ASZF hatálya alá tartozó díjcsomagra.

"Aki ad,az nyer"

(#31448) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ez a lista számomra újdonság.

Nekem Lumia 625 van ami kb 6-7 ezer forinttal val a 735 alá taksálva - nincs rá biztosításom kötve és áprilisban vettem a készüléket Go+ csomagban, ha szeretnék rá biztosítást leejtés ellen most még köthetnék rá vagy azzal már elkéstem?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31449) mukibuci válasza Bogyi007 (#31448) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elkéstél

sirszevenap: nem kell izgulni, lesz még ott sima 5

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31450) nonsen5e válasza Daffni2 (#31447) üzenetére


nonsen5e
addikt

Akkor nagyon megéri majd engem tartani a Vodafone-nak... :D Ingyen adják majd a netet nekem. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.