Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) membrandj válasza Rick4 (#31300) üzenetére


membrandj
nagyúr

De cégre,mint írtam rájön valami 1500 ft körüli összeg. A vál fix 5000-nél már nem jön rá semmi és az teló nélkül valami 4470 ft.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31302) Rick4 válasza membrandj (#31301) üzenetére


Rick4
félisten

Megkérdeztem, ne a két évvel ezelőtti dolgokat hasonlítsuk már a maiakhoz, tehát jelenleg:

Havidíj: 1750+ áfa (2222Ft + 400Ft az 50MB net, emiatt viszont nincs a 2Ft-os telekom adó),
viszont ez egy az egyben lebeszélhető.
Mindig, mindenhova 8Ft+ áfa (10.16Ft bruttó)
Ha kérsz vezetékes opciót, havi bruttó 500Ft, onnantól minden vezetékest 3Ft+ áfa áron hívsz.
Ha cégnévre veszed, akkor is ugyanennyit fizetsz mindenért.

Vagyis ha csak a havidíjat akarom lebeszélni, akkor 2622Ft-ot fizetek, és 258 percet beszéltetek, mindezt másodperc alapon. Ha többet beszélek, akkor is csak 10.16Ft-os percdíjjal számol. 4470Ft-ért 439 percet tudok beszélni.

Szerintem ez a mai napig elég jónak számít, de persze a felhasználás függvényében mindig lehet jobb csomag.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31303) krystman


krystman
őstag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy van kártyás MAX tarifa helyett olyan aminek semmi havidíja nincs? Melyikre lehetne váltani? Köszi.

(#31304) david5745


david5745
tag

Üdvözletem :) Olyan kérdésem lenne, hogy ha egy új telefont szeretnék venni de én nem tudok mert még hűségnyilatkozatom van de egyik jó ismerősöm akit most hívjunk csak Bélának. Ő pont most tud frissíteni és nem mellesleg sokkal olcsóbb az a bizonyos készülék mint a saját előfizetésemben akkor az ő nevén lévő telefonra ami valójában az enyém tudok én biztosítást kötni hogy azt az én számlámhoz írják hozzá ??? :F

(#31305) Bozek válasza david5745 (#31304) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem. Hivatalosan tudtommal eladni se lehet az előfizetéses telefonokat (főleg mivel gondolom az előfizetése miatt lesz kedvezménye), így szerintem ne is nagyon hangoztasd. :)

(#31306) david5745 válasza Bozek (#31305) üzenetére


david5745
tag

Milyen egyéb lehetőségek vannak ara hogy biztosítást kössek rá ??? Hagyományos nagy biztosítok valamelyike esetleg ??? :U

(#31307) 313313 válasza david5745 (#31306) üzenetére


313313
addikt

Semmi, de nem mellesleg biztosítási csaláshoz kérsz segítséget...
Azt nem árt ha tudod, hogy a szolgáltatók is olvassák a fórumot...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31308) eami válasza david5745 (#31306) üzenetére


eami
addikt

akár olyan lehetőség is van hogy valamelyik nagyobb lakásbiztosítónál kötsz egy kiegészítő biztosítást, amivel sokkal olcsóbban ugyanott vagy de nem csak egy készülékre vonatkozik hanem egyszerre többre is (telefon,tablet,tv,stb). Lopás esetén nem csak a készülékre fizet, de még a SIM letiltás új igénylésének költségét is téríti.

Pl Generalinál van alap lakásbiztosításhoz Házőrző Smart kiegészítő biztosítás

A havi díja töredéke a vodafone által kínált biztosításnak. Az önrész is kevesebb. Gondolom más biztosítónál is vannak hasonló ajánlatok. Szerintem nem éri meg a vodánál biztosítani készüléket...

[ Szerkesztve ]

(#31309) david5745 válasza 313313 (#31307) üzenetére


david5745
tag

Akkor gyorsan el is hallgatok

eami Köszi :R Utána nézek majd a lakásbiztosítónknál ami ha jól tudom a AEGON.

(#31310) membrandj válasza Rick4 (#31302) üzenetére


membrandj
nagyúr

"Ha cégnévre veszed, akkor is ugyanennyit fizetsz mindenért."
Ezt szerintem hibásan tudják. Az összes flottás csomagra rájön cég esetén ez a plussz díj.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31311) Rick4 válasza membrandj (#31310) üzenetére


Rick4
félisten

Szerinted. Szerintük meg nem. :U Miféle díj ez?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31312) membrandj válasza Rick4 (#31311) üzenetére


membrandj
nagyúr

Kiegészítő havi előfizetési díj. 1500-1600 ft, pontosan nem tudom fejből. Egyéni vállalkozó,cég stb mindne esetén rájön. Még a RED tarifánál is.

"9 990 Ft
+ havi 1 250 Ft kiegészítő havi előfizetési díj "[link]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31313) Rick4 válasza membrandj (#31312) üzenetére


Rick4
félisten

Erre a dologra már leírtam, itt mi van, ha visszaolvasol, megérted Te is. Egy biztos, ilyen kiegészítő havidíj nincs. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31314) membrandj válasza Rick4 (#31313) üzenetére


membrandj
nagyúr

Én értem,hogy téged így tájékoztattak,de a tapasztalat az,hogy 99%,hogy van különdíj cég esetén. Első kőrbe nekem sem említették. Ha még a voda red-re is rávágják, akkor egy 2000 ft-os flotta esetén nem hiszem,hogy kivételeznek.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31315) Rick4 válasza membrandj (#31314) üzenetére


Rick4
félisten

Megtennéd, hogy visszaolvasol? Egyszer már leírtam ezzel kapcsolatban a tényeket, nem hiszem, hogy rajtad kívül azok után másnak magyarázatra szorul.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31316) Bozek válasza Rick4 (#31313) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az ÁSZF (6. oldal) egy kicsit máshogy gondolkozik erről, mint Te. :)

"Kiegészítő havi előfizetési díj
• Minden, bármely típusú SIM kártyára fizetendő havidíj tétel, mely nem lebeszélhető és nem leforgalmazható.
• Ezen tétel Ügyféltípusonként:
o Közép- és Nagyvállalati ügyfél esetén nettó 2500 Ft/hó/SIM kártya
o Kisvállalati ügyfél esetén bruttó 3175 Ft/hó/SIM kártya
o Flotta tarifacsomaggal rendelkező üzleti ügyfél esetén bruttó 889 Ft/hó/SIM kártya.
"

(#31317) membrandj válasza Rick4 (#31315) üzenetére


membrandj
nagyúr

Jaj, félreérted. Engem teljesen hidegen hagy, hogy te mit hiszel el..:D Túl sokszor találkoztam már ilyenekkel,hogy persze így van,hogyne. Utána meg jön a meglepi,hogy "jah,hogy cééééég? úúú, akkor még ennyi, meg annyi"

Nem szükséges visszaolvasnom, elsőre is érettem,hogy mit írsz. Amit te ténynek hiszel, az szerintem nem biztos,hogy az. Persze 100%-ra nem mondom,csak fura lenne,hogy pont egy 2 filléres flotta tarifára ne raknának semmit, a 10 ezres red esetén meg már rányomják a külön tarifát+ az ország egyik legnagyobb flottája esetén is.

Nem kell felkapni a vizet. Azért mert teszel 1-2 szemforgató smiley-t a mondatod végére, még nem leszel menőbb, nem lesz igazad.

Azt persze el tudom képzelni,hogy ez valami speciális flotta és 1500 ft helyett 400 ft csak a különadó,de akkor nem a nettel kellene írniuk. Lévén,hogy azért nincs külön adó, mert az az 50 MB( WTF? ) kötelező ezek szerint.

Bozek
Ettől viszont kedvezőbben eltérhetnek, azt is tudom. Ezért " csak" 1500 ft az én céges flottámba a külön díj, ha most kötöm.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31318) Bozek válasza membrandj (#31317) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én csak erre reagáltam: "Egy biztos, ilyen kiegészítő havidíj nincs.". Nem vagyok cég, úgyhogy hidegen hagynak a kiegészítő díjak.

(#31319) membrandj válasza Bozek (#31318) üzenetére


membrandj
nagyúr

Értem, köszönöm.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31320) Rick4 válasza membrandj (#31317) üzenetére


Rick4
félisten

Engem is hidegen hagy, hogy Te mit hiszel, nekem ugyanis nem kell hinnem. Leírtam, nem olvastad, vagy ha olvastad, nem tudtad/ akartad felfogni. :D Nem kaptam fel, épp ellenkezőleg, röhögök, hogy leírtam, nem olvastad, és így nem érted.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31321) Rick4 válasza Bozek (#31316) üzenetére


Rick4
félisten

Te tényleg azt hiszed, hogy annak az egyedi szerződésnek van köze a normál tarifás ászf-hez? Még a tarifacsomag sincs benne ebben az ászf-ben. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31322) membrandj válasza Rick4 (#31320) üzenetére


membrandj
nagyúr

"Leírtam, nem olvastad, vagy ha olvastad, nem tudtad/ akartad felfogni. :D Nem kaptam fel, épp ellenkezőleg, röhögök, hogy leírtam, nem olvastad, és így nem érted.. :U"
Ez zseniális! :D
Nem olvastad. Nem tudtad, akartad felfogni. köv mondat ---> nem olvastad ,( nem kell vessző) és így nem is érted.

Na most akkor nem olvastam vagy nem tudtam felfogni vagy nem akartam felfogni vagy nem olvastam esetleg?:D Esetleg még az lehet,hogy nem olvastam.

Olvastam, felfogtam, nem gondolom,hogy igaz lenne. Nem téged hazudtollak meg, szimplán valószínűleg téves információt kaptál. SZERINTEM.

Leírtam azt is,hogy lehetséges,hogy a te flottád esetén nem 1500 ft a különdíj, hanem " csak" 400Ft, de akkor hibásan van feltüntetve, mert nem kellene összemosni a kötelező 50 mb nettel.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31323) Rick4


Rick4
félisten

Megkérdeztem egy másik ismerőst, júliustól lett 8Ft+ áfa a percdíj, előtt 9+ áfa volt, 1700 a havidíj, 500 a net, nincs egyéb költség, az ember cégnévre kapja a számlát, 15 előfizu van nála. Ő nem a flotta tulaj és a kapcsolattartó, hanem egy másik ember a csoportból, aki csak szimplán használja a telefont. Ugyanezt már leírtam, de az okosabbja hitkérdést kevert bele.
Aki ezek után továbbra is azt állítja, én hiszek-e bármit, az meg is érdemli. :D

membrandj: Anélkül, hogy értenéd, rátapintottál a lényegre, szóval olvasd el amit most írtál: 50MB net. Mit írtam rá, na mit? Írtam egy éve is, meg többször is, valahogy véletlenül mindig ugyanazt.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31324) membrandj válasza Rick4 (#31323) üzenetére


membrandj
nagyúr

"Megkérdeztem, ne a két évvel ezelőtti dolgokat hasonlítsuk már a maiakhoz, tehát jelenleg:

Havidíj: 1750+ áfa (2222Ft + 400Ft az 50MB net, emiatt viszont nincs a 2Ft-os telekom adó),
viszont ez egy az egyben lebeszélhető."

pár órára rá meg már 1700 + 500 ft..:D Bónuszba gondolom ez nettó összeg, mert előbb még nettó 1750 volt.
Össze vissza beszélsz.

Ezt az érted, nem érted dolgot pedig ne erőltesd. Azért mert azt mondod valakinek 3x,hogy nem érti, attól nem lesz igazad.

A kalácsnak is ordíthatod,hogy muffin, attól még nem lesz az.
Sok lesz az off.

Szerk. : Amit nem értesz meg: Leírtam kb 3x,hogy ha régen kihoztad, akkor azon nem változtattak. Nyilván nem fizet különadót. Ha MOST hozod ki, akkor már lenne külön díj. Tavaly október után vezették be .

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31325) Sayuar válasza membrandj (#31317) üzenetére


Sayuar
őstag

a szívemből szóltál :C

(#31326) Rick4 válasza membrandj (#31324) üzenetére


Rick4
félisten

Össze vissza beszélek? Megint nem látod a fától az erdőt, és ebben még társra is találsz. :D
Nem mondod, hogy 50Ft-on + 100Ft-on akadsz fent? :D A kettő két helyről jött, gondolom sejted, hogy a cégvezető nem épp a voda számláival a zsebében ül az irodában, és várja, hogy felhívjam, mert pár okos a voda topicban nem érti, hogy ez a csomag eleve nem az általános szerződési feltételek alapján jött létre, és nem kell semmiféle ezervalahányszáz forintos céges pénzt fizetni mellé. :D
Fogalmad sincs, hogy egy ilyen csomag hogy, milyen módon, és milyen alkuk közepette áll össze. :D

Leírom, ha már ezt se akarod érteni:
Az egyik a hivatalosat mondta, forintra pontosítás nélkül legyen 2622Ft. Ha mégis tévedne, mert ő is ember, legyen, felhívom a másikat, mert tudom, hogy cégesek a kártyák. A másik amire emlékszik az szó szerint az volt amit írtam. 1700+500, ez nálam. 2200Ft. Hogy most akkor erre jön-e a net a maga 400Ft-jával, ami már 2600Ft lesz, vagy sem, az valóban teljesen irreveláns, mikor a téma csak és kizárólag az, hogy van-e ezervalahányszáz forint plusz csak azért, mert céges.
A válasz, nincs.
Megkaptad, okoskodhatsz tovább, hogy mi lett a 22Ft-tal.

A kettő között van 422Ft, ezzel szemben Te 1500Ft-os költségekről beszélsz. :D Természetesen miután olyan emberek is beleszólnak, akik érdemben hozzátenni ehhez sem tudnak, részemről be is fejezve, ha kérdésed van, privátban szívesen elmagyarázom. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#31327) membrandj válasza Rick4 (#31326) üzenetére


membrandj
nagyúr

"elhívom a másikat, mert tudom, hogy cégesek a kártyák"
Ezt értsd már meg. NEKEM is van céges flottás tarifám. EGY FT nem jön rá plussz adóba. Nem is fog jönni,mivel tavaly október előtt kötöttem.

Ha most besétálnék,hogy szeretnék egy szagra színre ugyan ilyen simkártyát, tarifával stb, akkor már ~ 1500 ft-al többet kellene fizetnem, ugyanazért a szolgáltatásért.

De azt is leírom harmadjára,hogy nektek lehetséges,hogy kedvezően eltértek és csak 400 ft a különdíj, de te a 400 ft-ot a netre írtad és erőltetted,hogy már pedig nincs külön adó.

Vagy van különadó és az 400 ft nálatok vagy nincs különadó, de akkor ti is október előtt kötöttétek és ha most bemennétek, akkor drágább lenne.

Részemről is befejezve.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31328) berbatov2


berbatov2
senior tag

Ugysem enged egyikotok sem pls fejezzetek mar be!

[ Szerkesztve ]

(#31329) karldergroße


karldergroße
senior tag

Hogy micsoda kicsinyes banda ez! Mától hosszabbíthatok/nék szerződést, 10 (tíz) éve vagyok folyamatosan az előfizetőjük, átlag 10000 Forint felett van a számlám.. Erre az "én ajánlatom" a következő: pontosan annyiért hosszabbíthatok, amennyiért más új készüléket vehet... Köszönöm Vodafone, igazán nagylelkű. Ezt nevezem sz@rrágásnak.

Az hiszem, itt az idő váltani.

(#31330) Daffni2 válasza karldergroße (#31329) üzenetére


Daffni2
addikt

Valamit elnézhettél,mert 10000 Ft/SIM átlag esetén évente 1000 Ft a készülék kedvezmény összege.

Máshol még ennyit sem kapsz.

"Aki ad,az nyer"

(#31331) Zsocy155 válasza karldergroße (#31329) üzenetére


Zsocy155
őstag

Pedig járna eltöltött évenként 500 - 1000 - 2000 Ft (neked asszem 1000). Ez sem túl sok, csak a semminél több.

(#31332) mukibuci válasza Daffni2 (#31330) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kivéve, ha flottás

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31333) eami válasza Daffni2 (#31330) üzenetére


eami
addikt

"Máshol még ennyit sem kapsz."

és akkor mivan? attól még igaza van...

(#31334) Juliuska válasza berbatov2 (#31328) üzenetére


Juliuska
senior tag

ohh, most ez mééér' kellett...?! :F
eddig olyan jól szórakoztam...még pár poszt és bejött volna az alkalmazott matematika spec területe (=kinek ? cm :D), aztán egy gyors történelmi múltra visszatekintés a családfakutatás terén... ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#31335) pjen


pjen
félisten

Üdv.Tegnap hosszan beszélgettem az ügyfélszolg al.Gó flottás vagyok a honlapjukon változatlanul írják"egyenlegét on line bármikor díj mentesen megnézheti,ehhez képest 2 hónapja nem működik,bár arra hivatkoznak ez kényelmi szolgáltatás.Akkor mért így reklámozzák a hon lapon.Szerintem ez az ügyfelek megtévesztése,Minden lehetséges fórumon panaszt teszek.(fogyasztó védelem,Önkormányzat ker oszt,és ahol még lehet. :(( :(( :((

(#31336) membrandj válasza pjen (#31335) üzenetére


membrandj
nagyúr

Nekik írtál már panaszlevelet? Talán ott kellene kezdeni.. Írásos panasznak kell lennie. Az,hogy az ügyfélszolgálaton egy sima ügyintézőnek panaszkodsz, az semmire nem elég.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31337) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Azt nem tudjátok miért van, hogy Go+ tarifacsomaggal csak részletre lehet telefont venni? :(
Összességében ugyan ott vagyok, mintha ha kártyásan venném, és még két évre lekötnek..

(#31338) pjen válasza membrandj (#31336) üzenetére


pjen
félisten

Nem igazán találtam lehetőséget,de szerintem a sima ügyintéző pont azért van ott.Viszont a fogy véd nek írtam panaszlevelet.

[ Szerkesztve ]

(#31339) membrandj válasza pjen (#31338) üzenetére


membrandj
nagyúr

Pedig nem lett volna nehéz. Google első találat a panasz vodafone beírására:

[link]
[link]
Fogy véd-nek is szerintem az lesz az első reakciója,hogy mit reagált erre a vodafone.. Erre te max azt tudod mondani,hogy hát szóban ezt mondták..

Írásos panaszlevél kell.
Az ügyintéző nem panaszkezelő. Erre egy külön osztály van.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31340) pjen válasza membrandj (#31339) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem én az ügyintézővel vagyok kapcsolatban,Ő pontosan azrt van ott.(A beszélgetést rögzítik):-(

(#31341) Kicsirics77 válasza pjen (#31340) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Akkor is írásos panaszlevelet kell írni amiben a voda 8 napon belül reagál.Addig max mehetsz a sóhivatalba azzal,hogy ezt meg azt mondtak.A beszélgetés rögzítése nemtudom mibe tartozik,az biztos,hogy minőségbiztosítási okokból rögzítik.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31342) pjen válasza Kicsirics77 (#31341) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem ha felhivom
a 1270et és a hiba bejelentést választom aztán az ügyintézövel beszélek az hiba bejelentés.

[ Szerkesztve ]

(#31343) 313313 válasza Kicsirics77 (#31341) üzenetére


313313
addikt

30 napot akartál írni :)
De írásos panasz nélkül mindenki el fogja hajtani...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31344) Kicsirics77 válasza 313313 (#31343) üzenetére


Kicsirics77
veterán

A 8 napot csak tippeltem.
30 teljesen normális,nem olvastam utána,de ez a lényegen akkor sem változtat,hogy nyoma legyen a panasznak.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31345) membrandj válasza pjen (#31342) üzenetére


membrandj
nagyúr

Húzhatod, csavarhatod még. Tavaly nekem is volt problémám. Ügyfélszolgálat mondta,hogy panaszlevelet kell írni. Annak van nyoma, úgy utána tud nézni az panaszosztály. Így senki nem fog utánanézni neked.
Megírtam a levelet és reagáltak is rá. 30 napjuk van rá, nem 8.

A beszélgetést rögzítik és vissza is hallgatja a panaszkezelő, ha úgy van. Ha nem jut el hozzá, akkor senki nem intéz semmit.

A fogyasztóvédelemnek el tudtad küldeni a levelet,de a vodának már nem? :S Be is linkeltem,hogy ne kelljen kettőnél többet kattintanod. Én csak segíteni akarok,de tőlem erőltetheted,hogy szóba jelezted. Nem lesz belőle semmi kb.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31346) Kicsirics77 válasza pjen (#31342) üzenetére


Kicsirics77
veterán

De most őszintén melyik részét nem érted annak,amit már legalább hárman próbálunk megértetni Veled?
Papír nélkül Én sem dolgozom mert annak van nyoma amit leírnak.
Tudod:szó elszáll írás megmarad...
De szerinten ez Nálad már pusztába kiálltott szó :DDD

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31347) pjen válasza membrandj (#31345) üzenetére


pjen
félisten

O.K.írtam.

(#31348) pjen válasza Kicsirics77 (#31346) üzenetére


pjen
félisten

Nem tom melyik részét nem érted,ha Upc nél vagy akár távfütő műveknél hibát jelentek az ügyintézőnek, nem kell panasz levelet írnom.Simán jönnek és megcsinálják.Szerintem ez a dolga,de mondom,már írtam.

(#31349) Kicsirics77 válasza pjen (#31348) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nem óhajtottam vitázni veled,csak látom nehezen lehet érvekkel meggyőzni...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31350) pjen válasza Kicsirics77 (#31349) üzenetére


pjen
félisten

Semmi baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.