Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Vodafone GO csomagban vagyok, nem rég váltottam Mátrix 1-ről. Azt vettem észre, hogy mostanában nagyon gyorsan fogy a net. Eddig hellyel közzel elég volt hó végéig a 100/150 MB, mostanában két hét alatt elérem a limitet és vége a dalnak. Opera minit használok, ami takarékos, csak böngészek, annak is legnagyobb része PH, pici index.

Változtattak valamit ami miatt ez előfordulhat? Lehet esetleg beállítási probléma?

(#31902) iTomi81


iTomi81
tag

Hello. Mindenki. Idáig Telekomos voltam most szeretnék Vodára váltani és a RED Basic csomagot néztem ki készülék nélkül 2 évre havi 9990Ft lenne. Én szinte csak hálózaton kívül beszélnék. Van e esetleg valami apróbetűs leírás hogy a korlátlan az valóban az e illetve gondolom ez az összes mobilra és vezetékesre is vonatkozik? Esetleg szokott e lenni valami plusz költség valamiért a számlán ha csak belföldi előfizetőket hívok de jó sokat :)) Előre is köszönöm a segítséget és válaszokat. Jöhet jó és rossz tapasztalat. Illetve ugyan ez a szolgáltatás miért lehet drágább 1000Ft-tal a T-mobile-nál? Tudja e valaki?

[ Szerkesztve ]

(#31903) Daffni2 válasza iTomi81 (#31902) üzenetére


Daffni2
addikt

Valóban korlátlan, nem csak vezetékes és mobilhívás,hanem a kék számok, SMS,MMS is.

Kivétel természetesen az emelt díjas számok hívása.
Plusz költség a parkolás,mobilvásárlás.

Hogy miért drágább a másik szolgáltató?? Komolyan kérdezted? :U

"Aki ad,az nyer"

(#31904) SpongyaBob válasza club1 (#31879) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, ez egy hasznos info volt. :K Vodás 5s-em az alábbi LTE sávokat támogatja a gyártói oldal szerint (sávok: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20) Persze lövésem sincs, hogy ez hány MHz.:)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#31905) szabogabor10 válasza SpongyaBob (#31904) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálunk (meg Nyugat-Európában) a 3-as sávot (1800 MHz), a 7-es sávot (2600 MHz) és a 20-as sávot (800 MHz) használják LTE-re. Ezekre figyelj oda új teló vásárlásakor.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31906) SpongyaBob válasza szabogabor10 (#31905) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! Akkor nincs probléma :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#31907) Sztbeni válasza szabogabor10 (#31905) üzenetére


Sztbeni
őstag

Van már néhány szolgáltató ami a 900 és a 2100 megahertzet is használja LTE-re. De ritka.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31908) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ezt gondoltam berakom ide:

Ha valakit érdekelne, hogy melyik szolgáltató mennyi frekvenciával rendelkezik. Sajnos a 900-as sáv nincs rajta jelölve

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31910) xSide


xSide
őstag

Mobil Vodafone-ban vagy böngészőben megtudta nézni valaki a számláját mostanában?

(#31911) kutga válasza xSide (#31910) üzenetére


kutga
nagyúr

Mit jelent a mostanában? November 13-án töltöttem le legutóbb számlát.

Let the Zone take me if I am.

(#31912) xSide válasza kutga (#31911) üzenetére


xSide
őstag

A napokban jött értesítésem, hogy van új.
Nem tudon megnézni, hibát ír 2 napja a rendszer webes felületen.
24 a fordulónapom.

(#31913) kutga válasza xSide (#31912) üzenetére


kutga
nagyúr

Passz. Én majd jövő héten kapok értesítést.

Let the Zone take me if I am.

(#31914) sirkan13 válasza xSide (#31912) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Pc-n és tableten is megy nekem.Tegnap este néztem es töltöttem le.

(#31915) Zsocy155 válasza xSide (#31912) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem is simán bejön web-en, Chrome-al. 25.-én zártak engem is.

(#31916) Daffni2 válasza xSide (#31912) üzenetére


Daffni2
addikt

Nekem is működik rendesen.

"Aki ad,az nyer"

(#31917) DeFranco válasza DeFranco (#31901) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerényen upolnám a kérdést :B

(#31918) eami válasza DeFranco (#31917) üzenetére


eami
addikt

milyen telefon? milyen appokkal?

(#31919) hegti


hegti
aktív tag

Rendeltem egy telefont a webshopon keresztül, de egyrészt :A megrendelés jelenleg feldolgozás alatt van.
másrészt státusz sikertelen megrendelést ír ki... :(

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31920) kutga válasza hegti (#31919) üzenetére


kutga
nagyúr

És mit vársz itt a fórumon? :U

Let the Zone take me if I am.

(#31921) hegti válasza eami (#31918) üzenetére


hegti
aktív tag

Melyiknek higgyek? Várjak estig? Jó lenne, mert ma 10 000 Ft-tal olcsóbban megvehetném.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31922) Zack1899 válasza hegti (#31921) üzenetére


Zack1899
tag

Várj! Biztos csörögnek, ha meg nem rendelési azonosítóval 1270 ;)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#31923) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Arról van info, hogy mikor lesz a valódi 4G start?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31924) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Pécsen már több helyen van 4G, legalábbis a mobilom jelezte. De nem tudtam rácsatlakozni, mert nem vagyok RED-es.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31925) hegti válasza Zack1899 (#31922) üzenetére


hegti
aktív tag

Ma délelött mikor megrendeltem, megszakadt a net,nekifutottam mégegyszer; emailt megnéztem: kétszer sikerült leadnom a rendelést :))

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31926) SpongyaBob válasza Sztbeni (#31924) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Jelentem Miskolc belvárosában is van LTE és mint RED-es fel is tudtam rá menni, bár igaz elég gyenge még. Néhány méterrel távolabb már nem volt.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#31927) n@p@lm válasza SpongyaBob (#31926) üzenetére


n@p@lm
őstag

úgy látszik a voda is demo lte-zik ;) (by tomp :) )

(#31928) hegti válasza Zack1899 (#31922) üzenetére


hegti
aktív tag

most hívtam fel a 1270-et,nem sikerült leadnom egyik rendelést sem :( nem jó a KEDDem :W

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31929) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

A Vodafone Go mellé a + 1GB internet 1500Ft ugye havonta?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31930) Bozek válasza AMD Power (#31929) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen.

(#31931) xSide válasza SpongyaBob (#31926) üzenetére


xSide
őstag

Miskolc Kilián - lakáson belül is megjelent az LTE.
Csatlakozni még nem tudtam lehet a flotta csomag miatt.

(#31932) Zack1899 válasza hegti (#31928) üzenetére


Zack1899
tag

Mit is rendeltél? :)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#31933) Tuscoboy válasza ragazzo (#51) üzenetére


Tuscoboy
újonc

1hónap ingyen internet még jár?

(#31934) AMD Power válasza Bozek (#31930) üzenetére


AMD Power
titán

Ez gondolom akkor hozzá adódik az alapcsomagban benne lévő 150MB nethez!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31935) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Flotta Go+ csomagot használ valaki? Felhívott ma a voda hogy válthatnék, holnapig kell eldönteni, de egész jónak tűnik, szülők vodánál vannak, előző hónapban a más hálózatba indított hívásaim is 150 perc alatt maradtak, bele is férnék.

Csak ha a szolgáltató ajánl valamit, mindig szkeptikus vagyok, csakúgy mint a bankoknál, nincs-e valami rejtett költség, a két éves hűséget leszámítva.

Let the Zone take me if I am.

(#31936) AMD Power


AMD Power
titán

Rendeltem egy telefont, szerződés hosszabbítással. De mint tudom és írták is csak én vehetem át. De mi van akkor ha nem vagyok itthon. Ez decemberben sajnos a sok meló miatt elég sokszor így van. Mi van ha pl mind a két alakalommal mikor jön a futár nem vagyok itthon!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31937) membrandj válasza AMD Power (#31936) üzenetére


membrandj
nagyúr

Gondolom lehet írni meghatalmazást,de talán egyszerűbb lett volna személyesen megvenned,főleg ha tudod,hogy nem vagy otthon javarészt.
1270 amúgy.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31938) AMD Power válasza membrandj (#31937) üzenetére


AMD Power
titán

Igen de akkor nincs rá kedvezmény a vétel árból. Meg kérdés ,hogy hol melyik boltban van a telefonból stb... nincs kedvem az egyetlen szabadnapomon Voda boltokat látogatni. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31939) membrandj válasza AMD Power (#31938) üzenetére


membrandj
nagyúr

Az ár az más tészta, a készletet 2 perc alatt ki lehet deríteni.
1270 meg megmondja,hogy milyen meghatalmazást kell írnod pontosan.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#31940) AMD Power válasza membrandj (#31939) üzenetére


AMD Power
titán

Beszéltem velük. Meghatalmazással Nem lehet! Be kell mennem amúgy is mert változott a sz.i számom és így nem lehet neten megrendelni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31941) eami válasza kutga (#31935) üzenetére


eami
addikt

szerintem ne kapkodd el ugyanis:
- szerintem bármikor valthatsz flotta go+, flotta red csomagokra
- ilyen tájt futnak az ünnepi flottás készülék kedvezmények is. Ha telefonon váltasz, semmi kedvezményt nem fogsz kapni külön.

szóval gondold át, szeretnél e olcsóbban telefont, ha igen akkor milyet, majd menj be egy területi képviseletre és ott intézd el.

(#31942) n@p@lm válasza kutga (#31935) üzenetére


n@p@lm
őstag

ezeket csak két év hűséggel lehet kötni?

(#31943) kutga válasza eami (#31941) üzenetére


kutga
nagyúr

Telefon szolgáltatótól nem érdekel, csak függetlent veszek.

Amiért nekem jó lenne az, hogy a mostani flottásban csak a céges flottával beszélek ingyen, ennél viszont minden vodás számmal, a 150 perc más hálózatba meg elég lehet, bent maradhatok a havidíjban. Azt nem tudom mikor lehet ezt választani, mert én már amúgy is flottában vagyok, fene tudja.

MOD
n@p@lm
Gondolom, legalábbis nekem ezt mondták. A mostani előfizetésem jövő szeptemberig hűséges, az gondolom arra vonatkozik, hogy vodánál maradok, tarifát lehet váltani.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#31944) davao válasza kutga (#31943) üzenetére


davao
tag

Szia(sztok)!

Én Flotta Go+ -t használok. Valóban minden annyiba kerül és annyi percet/adatmennyiséget tartalmaz, amit mondanak / ami ki van írva. Nincsenek rejtett költségek. (Egyedül a 26 éven aluliaknak igényelhető 1 GB adatmennyiséget nem lehet kérni a flotta csomag miatt)

(#31945) hegti válasza Zack1899 (#31932) üzenetére


hegti
aktív tag

Nokia Lumia 735
múlthéten, 3-án a Média Markban megnéztem közelebbről,ára kicsitt sok volt: 85 000 Ft

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#31946) AMD Power válasza hegti (#31945) üzenetére


AMD Power
titán

Függetlenül sajnos drága. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31947) Bozek válasza AMD Power (#31934) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, de minden hónapban külön meg kell rendelned, ez nem automatikus. Ha már túllépted az adatforgalmad mondjuk 200 MB-al és utána rendelsz 1 GB-ot, akkor onnantól számít az egész és 1 GB-od lesz hátra, nem csak 800 MB-od.

(#31948) AMD Power válasza Bozek (#31947) üzenetére


AMD Power
titán

:R Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31949) Zack1899 válasza hegti (#31945) üzenetére


Zack1899
tag

Hosszabbítás, újszám? írj privit ha még nem oldódott meg ;)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#31950) noxon


noxon
őstag

Van akinek MobilNet L csomagja van és nem megy az éjszakai 100 GB? Nekem egy hónapja kb nem aktív ez az opció éjszaka, és olvastam sok helyen, sok embernek se megy már egy ideje, valami nagyon nem oké a vodánál...

We live in a simulated world...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.