Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) 313313 válasza Lauda (#31750) üzenetére


313313
addikt

Nem hiszem, hogy sokan mászkálnak 2 ugyan azon szolgáltató által biztosított mobilszámmal...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31752) Lauda válasza 313313 (#31751) üzenetére


Lauda
félisten

Most ezt nem ertem. Kerdeztel valamit, kaptal ra peldat. Nekem fogalmam sincs hany ilyen eset van, de aki beleesik az emlitett kosarba, annak jol johet a dual sim-es telo.

--------------------------

Egyebkent en nem tudom mit csinal ez a vodafone, de jot megint egy szamlaszeruseg, amin kotyvasztottak osztottak szoroztak es az egyik oldalon az van, hogy a szamla alapjan fizetendo 0 forint. Na itt belehuztak es alul megint addig turmixoltak, mig az jott ki, hogy fizetendo osszesen 2168 forint. Aki koveti a topikot tudja mirol van szo. Komolyan mondom szanalom ez mar. Tobb mint 2 honapja lemondtam ezt az elofizetest, akkor nem volt tartozasom, sot mint kiderult nekem jarna vissza a hokozi megszakitas miatt az elofizetesi dij egy resze, erre itt szorakoznak meg mindig. Mondjuk engem nem erdekel, megint csak sima level.

[ Szerkesztve ]

(#31753) club1 válasza 313313 (#31751) üzenetére


club1
veterán

Én így használom a dual sim-es telefonomat. Első slotban egy korlátlan hipergagyinet kártya van, a másodikban pedig a telenoros kártyám (hanghívásra).

(#31755) 313313 válasza Lauda (#31752) üzenetére


313313
addikt

Szolgáltatónál ha lehetne is kapni dual simes készüléket, gondolom függő lenne. Jobb esetben csak az egyik slot, rosszba mind a 2 slot. Így nem látom értelmét, hogy miért áruljon ilyen készülékeket.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31756) HXY válasza 313313 (#31755) üzenetére


HXY
addikt

A TescoMobile-nál (ami egyébként 50%-ban Vodafone-hoz tartozik) általában függetlenek a telefonok.
Legalábbis nálam 4-ből 4 az volt.

(#31757) Sayuar válasza HXY (#31756) üzenetére


Sayuar
őstag

ez engem is érdekelne. Samsung S4 mini is független lenne?

[ Szerkesztve ]

(#31758) HXY válasza Sayuar (#31757) üzenetére


HXY
addikt

Azt nem tudom, de a 2012-es, 2013-as alsóbb kategóriás Samsungok és Alcatetelek azok voltak.
De lehet, hogy csak szerencsém volt 4 darabbal...

(#31759) hbala válasza Daffni2 (#31746) üzenetére


hbala
aktív tag

A T kidobott dominoban 530DS-t. Szupermarketekben, meg ediginél lehet kapni. Mindkét sim foglalat lock-kolva van.

(#31760) Bogyi007 válasza hbala (#31759) üzenetére


Bogyi007
veterán

Metroban 29950 forintért meg függetlenül van most....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31761) Lauda válasza 313313 (#31755) üzenetére


Lauda
félisten

:Y

(#31762) kutga válasza Lauda (#31761) üzenetére


kutga
nagyúr

Hagyd rá. Neki nincs erre szüksége, ergo senkinek sincs. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#31763) hbala válasza Bogyi007 (#31760) üzenetére


hbala
aktív tag

Legtöbb helyen annyi a független. A T-s meg 19990.

(#31764) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

XIII.ker már megint volt egy félóra internet kiesés.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31765) Soma01


Soma01
veterán

Nekem ma azt mondta az ügyfélszolgálat a 4G ről, hogy karácsonyra lesz az egész ország területén (értsd jó, azaz nem csak a fővárosban), de még csak BP-en van és csak Red-eseknek. Azt nem tudom, hogy karácsonyra mindenkinek lesz-e vagy szintén csak Red-eseknek.
Egyetértek azzal, hogy ilyen 4G sebesség teljesen felesleges ha az adatforgalom meg ennyire korlátozva van. A 3G sebessége is bőven elég. Abban viszont jobb a 4G, hogy a késleltetések kisebbek, tehát pl. Skype voip, online játék jobb lesz.

(#31766) Kicsirics77 válasza Soma01 (#31765) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Csak redeseknek lesz ingyen biztosítva.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31767) HXY válasza Kicsirics77 (#31764) üzenetére


HXY
addikt

Nagyon gáz...
Nekem meg most jöttek az SMS-ek, hogy a mai nap délután 2 és 3 között 2 darab nem fogadott hívásom volt. Ez csak azért érdekes, mert non-stop be voltam kapcsolva, itt vagyok a belvárosban full térerő mellett, és ezen a telefonszámon ma nem is beszéltem senkivel se. Sajnos nem is csörgött....
Már a múlt héten is ez volt, igaz, akkor egy másik telefonom, másik kártyájával.
Nem tudom, hogy mit csinálnak a Vodafone-nál, de régebben ilyen sosem volt.

(#31768) Bozek válasza HXY (#31767) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha nem NET-ezel, akkor vedd le csak GSM-re.

(#31766) Kicsirics77: És ezt honnan tudod?

[ Szerkesztve ]

(#31769) HXY válasza Bozek (#31768) üzenetére


HXY
addikt

Feature phone, 2G only... És mégis ez van.

(#31770) eami válasza Kicsirics77 (#31766) üzenetére


eami
addikt

azért az elég szánalmas lesz ha tényleg úgy lesz. Főleg hogy nettó net sebességben úgysem lesz annyival fentebb vodanal a sebesség határ hogy emiatt buslakodni kellene. Ezekkel a forgalmi korlátokkal meg amúgy is kit érdekel...

inkább indítaná már a Voda is a MobilTárcát, teszt időszakban elsők voltak, most meg beelőzte őket a T.

[ Szerkesztve ]

(#31771) iday válasza Bozek (#31768) üzenetére


iday
aktív tag

Elég hülyeség ez a GSM only mód. :U
Ha már 3G képes készüléke van valakinek, akkor használjuk ki a hálózat által adott jobb hangminőséget. :K
Amúgy a telenor-nál elkezdődött a GSM 900Mhz sávnak a lekapcsolásának az előkészületei. :U

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#31772) kutga válasza iday (#31771) üzenetére


kutga
nagyúr

Én használnám nagyon szívesen, de bosszantó hogy pl irodán belül nincs 3G kapcsolat, a telefon meg szenved, folyton visszakapcsol 2G-re. Utcán, otthon jobb a helyzet, csak épp időm nagyrészében a munkahelyen vagyok, és nem egyszer szúrtak már le mert nem voltam elérhető. Nekem ez így használhatatlan.

Let the Zone take me if I am.

(#31773) Sztbeni válasza iday (#31771) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ezt honnan veszed, hogy a Telenor lekapcsolja a 900-as sávot?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31774) Kicsirics77 válasza Bozek (#31768) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Csak onnan,hogy megkérdeztem a red aszisztenst.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31775) 313313 válasza Sztbeni (#31773) üzenetére


313313
addikt

És lehet van benne valami.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31776) Sztbeni válasza 313313 (#31775) üzenetére


Sztbeni
őstag

És akkor mi lesz a kevésbé lakott helyeken? Csak 1800-on akarják megoldani a GSM-et? 900-on pedig 3G lesz?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31777) Sztbeni válasza Soma01 (#31765) üzenetére


Sztbeni
őstag

Lehet, hogy valóban az ország egész területén lesz, ha bekapcsolják a 800 MHz-et

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31778) 313313 válasza Sztbeni (#31776) üzenetére


313313
addikt

Nem tudom, én csak próbáltam informálódni. Pár hónap és mindent megtudunk...
Mondjuk engem nem érint, nem Telenoros vagyok :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#31779) HXY


HXY
addikt

A Vodánál soha nem volt 900MHz, így nincs is mit lekapcsolni.

(#31780) iday válasza Sztbeni (#31773) üzenetére


iday
aktív tag

Tesék.

[ Szerkesztve ]

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#31781) iday válasza HXY (#31779) üzenetére


iday
aktív tag

A vodánál van 900Mhz, van mit lekapcsolni. :D
Mind GSM, mind 3G szolgáltatás.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#31782) club1 válasza HXY (#31779) üzenetére


club1
veterán

A Vodafone jó ideje 900 MHz-en nyomja vidéken a 3G-t. Ezért lehet 96%-os 3G lefedettségük.

(#31783) Sztbeni válasza HXY (#31779) üzenetére


Sztbeni
őstag

A vodának már több, mint 10 éve van 900-on GSM, és 2012 óta 3G is

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31784) Sztbeni válasza iday (#31780) üzenetére


Sztbeni
őstag

Akkor a telenornak elét gyenge lesz a vidéki GSM lefedettsége.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31785) Soma01 válasza Sztbeni (#31784) üzenetére


Soma01
veterán

Nem vagyok guru, de ha 3G lesz neki, mint a Vodának, akkor ott nem csak net lehet, hanem beszéd is. Így az újabb készülékek tudnak majd csatlakozni. De a régiek, megint nem fognak tudni. De nem is kell olyan réginek lennie a készüléknek. Elég, ha nem tudja a 900-on a 3G-t.

(#31786) Sztbeni válasza Soma01 (#31785) üzenetére


Sztbeni
őstag

Pontosan. 3G-van hang, de ha a teló nem tudja a frekvenciát, akkor nem fog menni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31787) Bozek válasza Kicsirics77 (#31774) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szóval egy ügyintéző mondta, akiknek általában el kell osztani kettővel a szövegét... Biztos vagyok benne, hogy ilyen információkat ők nem fognak neked kiadni, csak egy saját vélemény lehetett.

(#31788) puru


puru
senior tag

Hello!
Ma kaptam új vodás sim kártyákat, amik már sötétebb színűek, és van rajtuk 3 "antenna jel".
Ez már NFC-s simek lennének?

(#31789) eami válasza puru (#31788) üzenetére


eami
addikt

gondolom igen, nekem másfél éves az nfc sim, de azon még nfc felirat van.

(#31790) Kronk válasza puru (#31788) üzenetére


Kronk
őstag

Le tudod fényképezni?

Az én nano sim kártyám, májusi, nem tudom, hogy tud-e nfc...

http://totesz.myminicity.com/

(#31791) puru válasza Kronk (#31790) üzenetére


puru
senior tag

Ilyet kaptunk a cégnél.

(#31792) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Felmerült egy kisebb problémám. Az előbb kaptam meg az utolsó elektronikus számlát, ami a vodás előfizumhoz tartozik. Mivel elhordoztam a számom más szolgáltatóhoz, így nem tudok belépni a voda fiókomba, hogy megnézzem vizuálisan a számlát mielőtt kiegyenlíteném.

Online ügyintézés pedig megint csak saját fiókon keresztül történhet, ami ugye a számhordozás megtörténtével automatikusan megszűnt és erre a számra nem is enged regisztrálni új fiókot (nagyon helyesen), mivel nem vagyok vodás már.

Nem találtam a voda oldalán sehol e-mail címet, ahol kérdezhetnék/helyreigazítást kérhetnék az ügyben.

Jaj... mégis ráakadtam a panaszkezelési részen egy kitölthető űrlapos felületre, remélem jó helyen járok, szóval egyelőre OFF az eddig leírtak

read-only mode on the forum

(#31793) Kicsirics77 válasza Bozek (#31787) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Majd meglátjuk!
De nekem lesz igazam....

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#31794) pjen


pjen
félisten

Üdv Urak.Egy rövid példa a Voda ügyfélbarátságáról.Vettem egy telót egy 91 éves hozátartozómnak.Az én nevemrevan a szerződés,én adtam meg a biztonsági kódot.vettem bele egy 3000 ft os kártyát és levittem vidékre,ahol majd használják.Valamelyik nap kaptam egy levelet hogy a karit aktiválni kell mert ha nem LETILTJÁK.amit én kifizettem.Bediktáltam a kódot,biztonsági kódot tel számot nevet,de nem fogadták el mert arról a telóról kell amelyre a feltöltő kártyát vettem.Most ahányszor töltök a telóra annyiszor utazzak 300 km ert beütni a kódot.Szerintem ez röhej.A voda direkt packázik lassan állam lesz az államban,remélem a DIGI hamar megveszi.

(#31795) mukibuci válasza pjen (#31794) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem kell minden töltésnél, csak egyszer megtenni ezt és nem a feltöltés miatt, hanem hogy érvényes legyen a szerződésed

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31796) pjen válasza mukibuci (#31795) üzenetére


pjen
félisten

Akkor sem értem,ha minden azonosítót meg tudok adni ami a szerződésben szerepel,akkor mi ez a szőrszál hasogatás.Vagy akkor minek az azonosító. :F

(#31797) AtHoS válasza pjen (#31796) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez a kártyás vásárlási szerződés utolsó lépse. Nem veled kivételeznek, hanem az adott címre (ami a szerződésbe került) küldenek egy levelet. Nyilván adatbiztonsági eljárás része a folyamat, így ellenőrzik valós lakcímes személy köti a szerződést. Egyébként a levélben kapott kódot sms-be kell beírni és elküldeni a mellékelt voda számra ha jól rémlik. Ha személyesen vodás boltban kézzel aláírod a szerződést, akkor nem kapsz ilyen levelet csak távszerződés kötésekor.

Több ilyen nem lesz, de ezt az egy sms-t elküldeni biztos van az idős rokon közelében olyan szomszéd, aki segít és meg tudja oldani a problémát

read-only mode on the forum

(#31798) pjen válasza AtHoS (#31797) üzenetére


pjen
félisten

Még mindíg nem értem akkor minek az ügyfél kód,biztonsági kód lakcim, név+ugye az én nevemre van a szerződés.Legközelebb majd DNS mintát is kell adnom.

Több ilyen nem lesz, de ezt az egy sms-t elküldeni biztos van az idős rokon közelében olyan szomszéd, aki segít és meg tudja oldani a problémát.És ha nem,letiltják azt a telót amit én megvettem,és mindenféle elvárható módon igazoltam hogy az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#31799) mukibuci válasza pjen (#31798) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem azért, mert senki nem hiszi el neked, hogy valóban az-e a cimed:U

tehát ha én valahol bediktálom, hogy Bivalybasznád Fő utca 8 alatt lakok és utána még jól megmondom az általam kitalált számsort is, akkor azzal hitelt érdemlően bizonyítottam, hogy valóban ott lakok?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31800) pjen válasza mukibuci (#31799) üzenetére


pjen
félisten

A bediktálandó számsort a Vodafone küldi arra a címre ahová a szerződés köttetett,régóta ezzel igazolom is hogy én lakom ott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.