Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) david5745 válasza Gubu0101 (#67000) üzenetére


david5745
tag

A kamionsofőrök döntő többsége redes havi 16 ezer forintért ezek közül mindenkit megszivatak, hogy korlátlan de mégsem vajon hányan fognak szerződést hosszabbítani vagy csak szimplán maradni ? A hálózat problémákról nem is beszélve de sajnos teljesen mindegy, hogy VodaFOS Hu vagy VodaFOS I vagy VodaFOS ES mindenhol tárgya ami meglepő a saját hazájában is Angliában.

(#67002) Lauda válasza david5745 (#67001) üzenetére


Lauda
félisten

A kamionsofőrök döntő többsége redes havi 16 ezer forintért

Ezt honnan tudod?

(#67003) david5745 válasza Lauda (#67002) üzenetére


david5745
tag

Kamionsofőr vagyok barátnőmmel együtt így elég sok kamionos barátunk ismerősünk van és szoktunk beszélgetni a parkolóba a témáról.

(#67004) csab2 válasza MadMancs (#66997) üzenetére


csab2
veterán

Jogos.
De az applikációban miért azt írja, hogy korlátlan?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#67005) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! az automatikus plusz adat(300mb)nál nem volt összeg!És díjmentest ír? Ez lehetséges? köszönöm
Ui: jó dolgok megszűnt? köszi

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#67006) Lauda válasza david5745 (#67003) üzenetére


Lauda
félisten

Szóval a kamionsofőr ismerőseid döntő többsége redes. :)

(#67007) Lauda


Lauda
félisten

Kemény. :D

(#67008) tkesy


tkesy
őstag

Sziasztok,

Valakinek helyrerakták már a feltöltő kártyás hibát? Családban van egy ilyen szám, és most már több mint egy hete nem érhető el, és eddig nem úgy tűnik mintha bármi is történne ez ügyben, ami nonszensz...

Előre is köszi a választ

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#67009) prsq válasza tkesy (#67008) üzenetére


prsq
tag

Nekem még aznap. (De online belépve még mindig se egyenleg, se szolgáltatás, semmi.)

Ismerősnek három nap után állt helyre. (Érdekes módon ő hívható volt, de ő nem tudott telefonálni egyáltalán.)

[ Szerkesztve ]

(#67010) N0R


N0R
csendes tag

TUTI+ esetében vásárolt egyszeri 1GB adatopciót ha lemondom az appon keresztül a díja idő- és/vagy fogyasztás arányosan visszajár?

(#67011) jack982 válasza N0R (#67010) üzenetére


jack982
aktív tag

Nem.

(#67012) Tulipa válasza N0R (#67010) üzenetére


Tulipa
kezdő

Ha lemondod, akkor azonnal törlődik is az egész, a maradék netet sem tudod elhasználni. (A telekomnál a lemondás után a 30. napig még tovább lehet netezni, de a vodánál nem.)

(#67013) Lauda válasza N0R (#67010) üzenetére


Lauda
félisten

Beugratós kérdés lesz. Eleve az egyszeri adatcsomagon nincs is mit lemondani.

[ Szerkesztve ]

(#67014) draco31


draco31
veterán

Valaki nem hallott esetleg infót, helyreáll valaha a voda rendszere?
Telefon törlesztőt rendszeresen nem írják a számlához, már ha van számla. Most pl. múlt hónapban 2x vette le a rendszer az akkori számlát, most meg nem készült új, még mindig túlfizetést ír, aztán pár nap múlva már a következő számlának kellene elkészülnie.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#67015) pitiless válasza Lauda (#67007) üzenetére


pitiless
senior tag

Az első szám nettó, a második bruttó.

(#67016) Somatom válasza Lauda (#67006) üzenetére


Somatom
veterán

Én kiugrottam belőle, amikor lehetett, de nekem is ez a tapasztalatom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67017) Diák66 válasza Somatom (#67016) üzenetére


Diák66
őstag

Az 5G lefedettségi tékép frissült, a 4G viszont nem. Érdekes.

(#67018) borges7


borges7
aktív tag

Miért nem lehet belépni se az appba, se böngészővel a fiókba?
Na mindegy, ezek szerint kénytelen leszek megint bemenni az üzletbe, hogy lemondjam a másik(nem használt) feltöltőkártyám 3 GB-os megújulóját. Vagy elég, ha sms-t küldök? Mert legutóbb még ez se működött normálisan.

(#67019) 4Grider válasza borges7 (#67018) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én böngészővel használom, nem volt a héten gond, most sincs.

(#67020) Gubu0101 válasza Diák66 (#67017) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azam.Szolonkra raneztem,hat mokas,hogy korbe van 5G kis telepuleseken Szolnokon meg semmi :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#67021) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Úgy látom hónapokkal később sem kerek valami a vodafonénél az app egy fos pedig mikor volt már az a pár napos karbantartás... Múltkor duplán mutatta a net keretet pl a hátralévő percek helyett most meg be se jön.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#67022) Diák66 válasza Pityu. (#67021) üzenetére


Diák66
őstag

Addig jó, míg látsz benne valamit. :DD Nekem a mobilnetem 150+150 helyyett azóta is 303.3 GB (50+100+150 GB). Böngészőben sose látni, mobil app jelenleg nem működik.

(#67023) Pityu. válasza Diák66 (#67022) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez örökké való pár napos fejlesztés lesz.....

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#67024) Gubu0101


Gubu0101
veterán

En nem tudom mit csinal ez a vodafon,de elmehet a picsbe.Multhonapban kikuldte a szeptemberi szamlat,most meg oktober+novembert ugyan az a fizetesi hatarido csak 1 nap elteres van a ketto kozt :W perkaljak 55 ezret most,mert ok ……….k :U Na ezert is mennek a levesbe aprilisban :((

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#67025) Lauda válasza pitiless (#67015) üzenetére


Lauda
félisten

Elég nagy baj ez. Mint a múltkori, ahol 2000ft kedvezmény volt bal oldalon, jobb oldalon meg levont 1930.68 ft-ot.

Egyébként most is így van a számlán, csak mivel kaptam a jóváírást, így nem ér kár.

[ Szerkesztve ]

(#67026) asdf_ válasza Gubu0101 (#67024) üzenetére


asdf_
veterán

Készült-e egyetlen számla is korábbi határidővel, mint a normális táncrend, vagy pedig késve készültek a korábbiak, tehát eddig ingyen hitelezett neked a cég, és most, amikor visszaáll a dolog a normális mederbe, és valójában pedig ennek semmi gondot nem kéne, hogy okozzon, hiszen te tudod a havi költésedet, félreraktad a pénzt és most csak elő kéne venni azt, de a voda a hülye, mert te nem raktad félre és most nincs mit elővenni, jól értem-e? :U

[ Szerkesztve ]

(#67027) Gubu0101 válasza asdf_ (#67026) üzenetére


Gubu0101
veterán

Egy ideje mar rendes keregvagasban volt,sot meg tulfizetesem is volt (forgalmi elolegbol) amibol vonta a szamlat igy le is nullazta.Most meg megint kaosz.Kibirom fizetni nem arol van szo,de akkor is …. :W

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#67028) baloghgabor


baloghgabor
aktív tag

Gondoltam akkor én is benézek már, hogy is állok?! Kár volt. Vagy megint hétvégi karbantartás, vagy csak a szokásos?! :W

bégé

(#67029) Gubu0101 válasza baloghgabor (#67028) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nallad van a gond,mert en bongeszon is be vagyok lepve meg most appban is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#67030) Lauda válasza baloghgabor (#67028) üzenetére


Lauda
félisten

Erste bank, péntek délelőtt:

Sem az app, sem az online bankolás nem működik. Mit lehet ezekre mondani? :W

(#67031) asdf_ válasza Lauda (#67030) üzenetére


asdf_
veterán

Nyilván nem tervezett karbantartás, hanem meghalt valami.

(#67032) Lauda válasza asdf_ (#67031) üzenetére


Lauda
félisten

Nem írtam, hogy tervezett karbantartás lenne. A fórumozó illesztett be képet, hogy a vodánál ilyenkor is karbantartanak, erre reagáltam, hogy egy bank rendszere is be tud szarni csúcsidőben.

[ Szerkesztve ]

(#67033) RoyalAirForc


RoyalAirForc
tag

Azért a voda rendesen vágja maga alatt a fát….

(#67034) baloghgabor válasza Lauda (#67030) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Nálad van a baj. Ennyi. :K

bégé

(#67035) david5745 válasza RoyalAirForc (#67033) üzenetére


david5745
tag

Ilyen gyorsan és tartósan zuhanó színvonalat ritkán látni még Anglia nem lépett ki az unióból semmi gond nem volt a vodával részünkről de ami most megy az vicc. Meg akartuk szüntetni az előfizetés azt mondták ki kell fizetni a készüléket mondtuk semmi baj mondják mennyit és hova kell utalni akkor derült ki, hogy az akkor hivatalos független forrásból beszerezhető készülék 480 ezer forintos ára helyet ha le akarsz lépni tőlük ugyan az a telefon már 600+ ezer pontos számot nem tudok elfejtettem a hirtelen beköketkezet agy vérzés hatására de már kínomban csak röhögni tudok a kapálozásain az egész cégnek :C

(#67036) szebe válasza david5745 (#67035) üzenetére


szebe
őstag

Bárhol máshol ugyan úgy ki kell fizetned az előfizu fennmaradó részét (rosszabb esetben + kötbér), gondolom ennyivel drágul meg a készülék.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67037) Pityu.


Pityu.
nagyúr

De jó lenne tudni hány perc telefonàlásom van még a kedvezményből nem csak kétszer azt írná ki,hogy hány mega netem van mert pont az nem érdekel

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#67038) Teal'C válasza szebe (#67036) üzenetére


Teal'C
addikt

Bárki elhiszi ezeket a mondvacsinált számokat. Eleve a nagyker ár 150e vel kevesebb mint a magyar ár átszámítva és még erre rájön a voda szerződéses kedvezmény. És ezek után képesek azt hazudni hogy 5-6-7száz ezer forint a készülék és ezt fizessem ki nekik. A két szép szememért engedték el az ár felét mi :Y
A vezetékes szolgáltatásnál még pofátlanabbak ott egy havi net majd 30e de mert jópofák odaadják nekünk 3600ft ért :F
Igaz nem csak ők csinálják de ettől ez még nem lesz okés.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#67039) egykori válasza Pityu. (#67037) üzenetére


egykori
őstag

Engem is érdekelne. Sajnos az új, kiváló rendszerben már nem mutatja az app.

(#67040) szebe válasza Teal'C (#67038) üzenetére


szebe
őstag

Milyen mondvacsinált számok?
Ha ki szeretnél lépni, megkapod a papírt, hogy mit kell kifizetni. Gondolom a szerződésben is benne foglaltatik, hogy miket terhelhetnek rád olyankor.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67041) Teal'C válasza szebe (#67040) üzenetére


Teal'C
addikt

Attól hogy oda van írva még egy mondvacsinált szám. Hisz semmi valóságalapja nincs annak az árnak. Két megoldás van vagy nem veszel telefont így vagy a hatóságnak kéne tenni valamit tisztességtelen üzleti viselkedés címén. Én biztos hogy soha többé nem veszek szolgáltatónál telefont, annyival nem olcsóbb hogy megérje azt a sok cécót velük.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#67042) #76055552 válasza Diák66 (#67017) üzenetére


#76055552
törölt tag

Csak 1 kérdés: a vodafone 5G mitől "jobb/másabb" mint a vodafone 4G (sebesség ugyanaz, ping ugyanaz).
Mert ebben a formában kb. a telefonon kiírt 5G = marketinggel...

(#67043) Diák66 válasza #76055552 (#67042) üzenetére


Diák66
őstag

Azért valamivel gyorsabb, legalábbis Budapesten. A vidéki 700 MHz-es hálózat csak azért gyorsabb, mert nem nagyon engedik rá alapból a 4G telefonokat. Helyette 800 MHz-en "dugulnak el". Ha van 700 MHz és kell a gyorsabb net, a routeremet arra korlátozom, mert a 800 MHz általában terheltebb.

(#67044) pitiless válasza Teal'C (#67041) üzenetére


pitiless
senior tag

Soha nem fordul elő ilyen a hazai szolgáltatóknál :D

Ennek a független ára olyan 14500 Ft.


De hogy a vodánál maradjunk Mi 11 Lite 5G NE kezdett valami 190e Ft körül... De van ellenpélda is, pár ezressel olcsóbb volt a 7T Pro, mintva oneplustól.

(#67045) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Q.vára elegem van a vodából! Mint már írtam az ő hibájukból nem sikerült egy részletfizetéses Iphone 13 mini rendelésem (rossz cím, rossz telefonszám), amit próbáltam többször is töröltetni, mert beragadt a rendszerbe. Folyamatban van szerintük a törlés, de a mai nap jött a számla, melyben benne van a meg sem kapott telefon részlete is. Hát a t...köm fog nekik fizetni, természetesen az üfsz el sem érthető. :W

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#67046) 4Grider válasza the.odzsy (#67045) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem csak itt fordul elő az ilyesmi...

(#67047) eddie17 válasza the.odzsy (#67045) üzenetére


eddie17
addikt

Ne is mondd.
Szeptember 20 óta várom, hogy átrakják a számon flottából magánba.
Ma voltam bent a Westend-be, laza 2 óra várakozás.
Majd ezt követően bocsi, még mindig rossz a központi rendszer, nem tudnak mit csinálni.
Kösz. :U :((
Mindegy, van bent vagy 7 panaszom erre, ők is vettek fel párat az elmúlt időszakban, meg most is hogy bent voltam.
Ezután jön a szerelmes levél, fogyasztóvédelemmel.
Konkrétan nekem anyagi kár, hogy még mindig ott vagyok a flottában.
Nevetséges, hogy július óta minden szar náluk.

[ Szerkesztve ]

(#67048) Lauda válasza the.odzsy (#67045) üzenetére


Lauda
félisten

Én tennék panaszt a panaszos vonalukon, így van nyoma ismét a dolognak és hogy miért nem fizeted be a számlát.

(#67050) Lauda válasza #72445440 (#67049) üzenetére


Lauda
félisten

Nem írtam, hogy halasztó hatályú.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.