Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Ma jött meg a telom és előfizetéses simem,de máris kínlódok :(
Pénteken rendeltem,ma reggel hozták ki, go+ tarifa...ott kezdődött hogy az alap szolgáltatás tiltással ért ide ahogyan kell, de nem tudtam online a szokott módon aktiválni, mert ahhoz valami kódot is követelt a rendszer amit én elvileg e-mailben kaptam...de én nem kaptam ilyet,plusz az online felület a beirt telefonszámra kiírta hogy hibás, ügyfélbiztonsági kód szintén hibás.
Hívtam a 1270-et, ott sem volt jó az ügyfélbiztonsági kód, de azonosítás után aktiváltak, és elvileg az ügyfélbiztonsági kódomat is módosították arra amit szerettem volna. Azt hittem minden ok.
Viszont most jöttem rá hogy nem tudok a voda online ügyfélszolgálatán regisztrálni, mert az első lépésnél ahol kéri ugye a telefonszámot, azt az üzenetet kapom hogy "a művelet végrehajtása sikertelen volt,a megadott telefonszám hibás "

Szerintetek csak túl friss vagyok,és holnap már sikerül, vagy ennyi herce hurca után más gond lehet? Valahogy semmi nem klappol...

Tapasztalat? Várjak türelmesen, vagy ha még reggel sem enged regelni, akkor ne várjak hanem erdemes átesni az újabb 1 órás ügyfélszolgálati híváson?

(#32552) membrandj válasza badxgirl (#32551) üzenetére


membrandj
nagyúr

Voda oldalra való regisztrációhoz nekem is kellett vagy 1-2 HÉT, mire engedte. Ha felhívod az ügyfélszolgálatot, akkor tuti megmondják,hogy mennyi az átlagos átfutási ideje ennek.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32553) badxgirl válasza membrandj (#32552) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Puff....pedig jó lenne mert másik előfizu is van ott a nevemen, azzal persze tudtam regelni mert régebbi...és az ügyintéző pasi valami olyat mondott hogy ha pl van az egyiken rgy 2000-es számla a masikon meg egy 3000-es és én befizetek 5000-et akkor szétosztódik meg ilyenek, meg nem is tudom,kb úgy adta elő hogy befizetek x összeget és a rendszer kb abba az előfizetésbe írja jóvá a befizetést amelyikbe akarja....erre szeretnék jobban rálátni...
mert az egyiket öcsém használja és fizeti, a másikat én, és jó lenne bizton tudni hogy mindenki befizetései a saját számlájába íródnak jóvá. ... vagy nem volt toppon az ügyfélszolgálatos és félre beszélt?
Mert legtöbbször otp automatán fizetünk be,ott ugye telszámot kér,és akár 10000-et is fizethetek mikor csak 2000 forint elmaradás van,akkor a maradék 8000 ott csücsül a vodánál, és beleíródik az időközben érkező számlákba....na most ez ugye tel számhoz kötött dolog,nem értem hogy tudnának 2 előfizetés és 2 telszám közt kedvükre barangolni a befizetések,csak mert az előfizető személye közös?

(#32554) HofiZoli válasza csernak75 (#32549) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Vagy azt hogy el lehet tolni a bicajt :DDD

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#32555) membrandj válasza badxgirl (#32553) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ha egy napon van a számlazárásuk és egy számlán szerepel a 2 telefonszám, akkor simán elképzelhető, bár nekem ezt nem tudták megoldani..
Amúgy ilyen speckó kérdésekre hamarabb kapsz választ a 1270-en.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32556) badxgirl válasza membrandj (#32555) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Csak ott egyszer ezt mondják máskor azt...
De elvileg úgy van, hogy ha az egyik számlán túl fizetés van, akkor van pénzmozgás a számlák közt. ..
Tehát ha az X előfizun van rgy 3000-es számla, az Y előfizun pedig egy 4000-es, és te az X számlára bankautomatán mondjuk nem 3000-et hanem 5000-et raksz, akkor a fennmaradó 2000 nem áll a rendszerben míg újabb számla nem érkezik, hanem automatikusan beleíródik az Y előfizu számlájába így ott is csak 2000 ft tartozás marad.
Nekem ma így magyarázták,szerintem így is van mert ez érthető és logikus is...

(#32557) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Sziasztok!

Na úgy néz ki, hogy holnap hozza a futár a Samsung Galaxy s4 minim, viszont most jön a következő probléma :D A telóba ugye micro sim kell, nekem meg egy 12 éves normál simem van. Ha beállítok a vodába, hogy micro sim akarok gondolom lehúznak pár ezerrel, hogy nem ott vettem a telót. De! A fő kérdés az az, hogy Vitamax Standardos vagyok, ami egy lezárt tarifa, szóval cserénél maradhatok az vagy kitalálják majd, hogy hát sajnos tarifát is kell váltani MAX-ra ami újabb 2-3k..... Mert, akkor el****** a ******a :D Sose értettem az ilyen lehúzásokat, nem az lenne az érdekül, hogy használni tudjam a telót?

(#32558) mukibuci válasza badxgirl (#32556) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azt kellene kideríteni, hogy a két előfizetés egy ügyfélszám alatt van-e, tehát egy számlát kapsz-e róluk

HAGYMAFA: nem, nem húznak le

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32559) Daffni2 válasza HAGYMAFA (#32557) üzenetére


Daffni2
addikt

Mert, akkor el****** a ******a :D Sose értettem az ilyen lehúzásokat, nem az lenne az érdekül, hogy használni tudjam a telót?

Mivel ezt Te találtad ki,nem értem miért kell rögtön "köpködni"

Semmi alapja nincs.
Ingyen cserélik, csak a neveden legyen a kártya.

"Aki ad,az nyer"

(#32560) HAGYMAFA válasza Daffni2 (#32559) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Jó csak mindenütt olvasni az 5000,-Ft os fizetést, ha nem vodánál lett vásárolva hanem függetlenül. :)

(#32561) Daffni2 válasza HAGYMAFA (#32560) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem tudom mikor olvastad, de már jó ideje díjmentes.

A Te neveden van?

"Aki ad,az nyer"

(#32562) HAGYMAFA válasza Daffni2 (#32561) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Igen persze 12 éve vásároltam azóta nyúzom :)

(#32563) Bozek válasza Daffni2 (#32561) üzenetére


Bozek
nagyúr

Feltéve, ha erről az ügyintéző is tud. Nekem is pénzért cserélték anno. Amikor ezt elmeséltem az előfizetés miatt felhívó Vodafone-os kisasszonynak, ő is furcsállotta.

Egyébként nekem is minden megmaradt a régiben, pedig a Joker Plusz is már ezer évvel ezelőtt megszűnt.

(#32564) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok, jól emlékszem hogy volt/van a Vodánál valami olyasmi hogy "kapj évente új telefont" (a régit visszaadva)? Hol találom?

(#32565) club1 válasza Sholom (#32564) üzenetére


club1
veterán

Ááá nem olyan ritkán cserélik. Három havonta adnak új telefont, az a lényeg, hogy havonta legalább 20 Ft-ot elkölts. 40 Ft havi költéstől már S5 jár... :C

(#32566) mukibuci válasza Sholom (#32564) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak az új előfizetéssel vett iphone6ra vonatkozott az akció - lap alja

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32567) badxgirl válasza mukibuci (#32558) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Szerintem igen, mert ha a my vodafonba belépek valamelyik számmal, akkor mindkettő ott van, ki-be lépkedés nélkül tudom valtogatni a tel számokat, plusz egyik telszám alatt összesítve látom a másik telszámon lévő számlatartozást stb.

Mondjuk gőzöm nincs mi az az ügyfélazonosító meg azt honnan lehet megtudni...

Ja még valami. Családi kedvezmény go+-ra ugye ingyen van. A másik pedig sima go, azt 800 ft-ért lehetne bevonni. Kérdés hogy egyszeri vagy havi 800 ft? És a havidíjkedvezményt a go-ra is megkapom vagy csak a go+-ra?

(#32568) Sholom válasza club1 (#32565) üzenetére


Sholom
tag

Pff ... Vicces figura vagy. Tartsd meg magadnak ezeket a poenokat. Minden evben veszek uj telefont amit aztan eladok. Ha van ra akcio miert ne? (Ja S5 nem kene ingyen se)

Mukibuci koszi!

[ Szerkesztve ]

(#32569) mukibuci válasza badxgirl (#32567) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha 1 go és 1 go+ csomagod van, akkor nincs havidíjkedvezmény és havi 800ért hívhatja ingyen a go szám a másikat - szvsz semmi értelme, megcsörget és visszahív - ingyen van.

itt nincs külön számlája a két számnak, egy közös számla van a két számról és ennyi. Nem tudod külön fizetni őket :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32570) Daffni2 válasza badxgirl (#32567) üzenetére


Daffni2
addikt

plusz egyik telszám alatt összesítve látom a másik telszámon lévő számlatartozást

Mivel egy számlád van a két előfizetésről, nincs olyan, hogy az egyiken látsz tartozást.
Egy számla egy tartozás.

A a számlafizető azonosítót a számlán találod meg.

"Aki ad,az nyer"

(#32571) badxgirl válasza mukibuci (#32569) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Na ez nem volt leirva sehol a voda oldalán...hogy ha az egyik csak sima go, akkor eleve nincs szó havidíjkedvezményről. Engem meg pont az érdekelt volna, szóval akkor ez is letisztult bennem. Meg így 2-3 nap után már a többi is...hála nektek, lassan a helyére kerül minden :D
Komolyan mondom sokkal közérthetőbben fogalmaztok, és sokkal jobban képben is vagytok, mint sok ügyfélszolgálatos :D

(#32572) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Vodafone fórumról egy vodás moderátor válasza micro sim cserére: 2014. decemberi hozzászólás
A kérdező független készülék miatt akart micro-t és a boltba 5000-et kértek tőle.

"A SIM-kártya cseréjének díja feltöltőkártyás előfizetés esetén 5 000 forint, ettől azonban pozitívan eltérhetünk. SIM-kártyádat díjmentesen méretre vágjuk bármelyik üzletünkben, ha fizikailag alkalmas az átalakításra, de előfordulhat, hogy technikai okokból ezt nem tudjuk megtenni. Ha így van, szintén díjmentesen biztosítunk egy újat, ha a neveden van az előfizetés."

Ez most csak szerintem nevetséges? :D Most akkor 5000,-Ft vagy ingyenes? :D

"ettől azonban pozitívan eltérhetünk" És ez mi a alapján? Ki szimpatikus vagy mi? :D

(#32573) mukibuci válasza HAGYMAFA (#32572) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

két-három mondatot értelmezni nem itt fognak megtanítani :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32574) HAGYMAFA válasza mukibuci (#32573) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Örülök, hogy te érted :)

(#32575) membrandj válasza HAGYMAFA (#32574) üzenetére


membrandj
nagyúr

Havonta kb 4x van átbeszélve ez a téma..
Nem véletlen unja.

Elméletileg ingyen cserélik, főleg ha idős,de ha nem, akkor max közlöd,hogy néha dobálja a térerőt stb és akkor 100% ingyen cserélik.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32576) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:
Mi ez a szolgáltatás a Vodánál?: Vodafone PostPaid Payment
Mi ez a kártya: Go Sim kártya?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#32577) membrandj válasza Adler (#32576) üzenetére


membrandj
nagyúr

?
Ezeket valamelyik külföldi oldalon látod?
Post paid az előfizetéses.. Nem pre paid, tehát nem feltöltöd a kártyát, hanem hó végén kiszámlázzák.
Sim kártya mit jelent?:D
Go az egy csomag itthon.
[link]
Javaslom a google használatát.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32578) kutga válasza HAGYMAFA (#32574) üzenetére


kutga
nagyúr

Elég baj hogy te nem. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#32579) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy a TESCO-ba vásárolt mobil működik voda vitamaxos kártyával. A fórumban csak a TESCO kártyát kérdezték vodás telefonban. Engem meg pont fordítva érdekelne.

Xiaomi Redmi note 7

(#32580) Kicsirics77 válasza grafikus17 (#32579) üzenetére


Kicsirics77
veterán

telenor virtuális hálózatot használ a tesco mobil a legjobb tudomásom szerint
valószínűleg nem fog csatlakozni a hálózathoz.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#32581) grafikus17 válasza Kicsirics77 (#32580) üzenetére


grafikus17
senior tag

Szerintem meg vodát

Xiaomi Redmi note 7

(#32582) Kicsirics77 válasza grafikus17 (#32581) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor meg minek kérdezed ha szerinted azt használja.
tedd bele és egyből kiderül.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#32583) jeni


jeni
félisten

üdv
a feltöltős Vitamax csomagok átalakultak véglegesen kötelező feltöltésé ami csak 30 napig érvényesek?

(#32584) Lauda válasza jeni (#32583) üzenetére


Lauda
félisten

Nem alakult at semmi sem.

(#32585) p2pp


p2pp
őstag

A Tesco gazdaságos Vodafone-t használ.

Iphone 14 Pro 17.5.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#32586) jeni válasza Lauda (#32584) üzenetére


jeni
félisten

akkor pontosítok:
jelenleg a hirdetett feltöltős csomagok vannak. a korábbiak azok megszűntek,illetve megmaradtak azoknak akik még használják,nem mondták fel (ide értve a megszűnését,az érvényes használati idő lejárt azoknak)
Lauda
a dolgot megmagyaráznád ha feltöltési csomag nincs a listában?
ha az előfizetésemet nem hosszabbítom meg, hanem váltok feltöltősre akkor melyik kapom meg? :F

[ Szerkesztve ]

(#32587) Lauda válasza jeni (#32586) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor megegyszer. Nem valtozott semmi.

(#32588) koxkids


koxkids
őstag

Nem értem a Vodafone-t..

Ez mire jó neki? :(

Elenged átvételkor 5.000 Ft-ot, de 24 hónapig fizess 1.000 Ft-ot. :F :F
Illetve hogy Go+ esetén (ami ugye drágább..) még többre jön ki a készülék, mert ott a részlet..

(#32589) eami válasza koxkids (#32588) üzenetére


eami
addikt

Nekem úgy tűnik hogy 19 ezer forintért jó nekik. Az nem elég jó indok? :DDD

(#32590) Bozek válasza koxkids (#32588) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha hitelre veszel valamit, annál is jóval többet fizetsz ki a végére, mint ha egyből kifizetnéd a teljes összeget. Bár mondjuk ez az 5000 Ft elég vicces, de azt azért hozzá kell tenni, hogy senki nem kötelez rá.

(#32591) mukibuci válasza jeni (#32586) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

oldal közepe

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32592) Lauda válasza koxkids (#32588) üzenetére


Lauda
félisten

Es meg szamold hozza, hogy a havidij is tobb 500ft-al, mint keszulek nelkul es akkor vettel egy fuggo keszuleket.

(#32593) koxkids


koxkids
őstag

Hát igen.. az 5.000 Ft különbség a vicces itt.
Na mindegy.. Csak logikátlan. ;)

(#32594) HXY


HXY
addikt

Az ingyen 100MB internet mikor szűnt meg?

OM-et kellett elküldeni a 1270-re...

(#32595) Z0C! válasza HXY (#32594) üzenetére


Z0C!
őstag

már vagy 3-4 hónapja kb..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#32596) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Az normális jelenség, hogy egy előfizetéses net csomagnál, egy android-os telónál az apn-nél a default-hoz és a supl-hez is kell pipa? Ha csak a default-nál van pipa, akkor nincs internet.

APN: internet.vodafone.net

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#32597) HXY válasza Z0C! (#32595) üzenetére


HXY
addikt

Tudnál valamit ajánlani helyette?
Valami hasonlóan olcsó ingyenes kellene. Évente egyszer szoktam 3000-et feltölteni, és nem tudok tarifacsomagot váltani.
Más szolgáltató is lehet. (a 10MB sajnos nem elég, min. 100MB kell)

(#32598) Hege1234


Hege1234
addikt

ha veszek a tablethez sim-et
[link]

tudom azt használni a telefonomhoz ?
persze gondolom hívni nem fogok tudni de netem lesz ?

(#32599) szabogabor10 válasza Hege1234 (#32598) üzenetére


szabogabor10
veterán

Persze,

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#32600) Hege1234 válasza szabogabor10 (#32599) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.