Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96944) -Skylake- válasza milkabrams (#96942) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hogyne, hiszen ha azt gondolom hogy a jobb fejeshez egy jobb fejes kell, nem egy uj konnektor a falba, akkor mar csak troll lehetek. En tudod mi vagyok ? Racionalis. Tudok merlegelni es meg tudom itelni azt, hogy minek milyen sulya van. Igy kijon az, hogy ha mas hangu fejest akarok akkor mas hangu fejest veszek, mert annak sokkal nagyobb sulya van a hangra nezve, mint annak hogy delkelet fele nez e elen a dac vagy eszaknyugat fele fejjel lefele. Hiszek a tokeletesseg hajszolasanak lehetosegeben csak ahoz gyakorlatilag contaxq-on kivul itt senkinek koze sincs, mert a tokeletesseg hajszolasa az az elerheto legjobb FELETT van. Szoval amikor valaki uj tapkabelt vesz egy Dave-hez, ami egy kozel 4-5millios dacamp, akkor ertem mit csinal, mert neki mar onnan nem nagyon van feljebb. Mikor ugyan ebben a tapkabel tuningban latja valaki a megoldas kulcsat egy 60ezres dacampnal, ott meg nem hiszek. Mert ott a jobb hang korlatja a gyenge eszkoz. Azert vagyok troll mert logikusan vegiggondolom es arra jutok, hogy egy 50ezre forintos hw egy 50ezres tapkabelell a kozelebe sem er majd egy 100ezer fr hw-nak egy lenovo brand gephez csomagolt cipofuzovel ? Lol, hat ok. Letezik a hifiben az amit ti itt eloadtok, csak nem azon a szinten ahol eloadjatok es olyan szavakkal dobaloztok egy kabelvaltasnal egy ipod elott, amik meg a legmagasabb szinten sem ertelmezhetoek. Es en trollkodok. Aham...Amugy en sem tudom miert vagyok itt, kedvencek kozott van evek ota aztan el szoktam olvasni, mert vilagit. De vallasos nem vagyok, csak szeretem a hifit, szeretem az eszkozoket magukat. Persze zenet hallgatni is, hallgatok is sokat.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.