Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) SUPERBIKEMEN válasza FrigoCoder (#8529) üzenetére


SUPERBIKEMEN
csendes tag

Nagyon durva és alaptalan vádak ezek az m50-re. Nekem is m50em van és ebbe a topicba ajánlották. Az elmúlt 1.5 évbe több mint 1000 órát használtam. Szerintem nagyon jól eltalált fejes melynek igen kedvező az ára. Kellemes hallgatni volt ,hogy egy nap 15 órát használtam és teljesen kényelmes volt végig. Főleg zenét hallgatok és filmet nézek vele. A mély hangok nagyon pontosak és egy kicsit túlsúlyosak (ez legtöbbször pozitívumként élem meg) a közepek enyhén hátérbe szorultak, a magasak ideálisak. Klasszikus zenék kivételével minden műfaj jól szól rajta. Hallgatam sok hasonló árú és sokkal drágább fejest és szerintem az egyik legjobb vétel a maga kategóriájában.

[ Szerkesztve ]

Azért mert drága nem lesz jó.

(#8552) cyberkind


cyberkind
félisten

Heló !

Csak játékra milyen fejest ajánlanátok ?
:R

Paranormal Cocktivity

(#8553) Vasinger! válasza cyberkind (#8552) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ilyet, meg ilyet

(#8554) chrisnagy13 válasza cyberkind (#8552) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Mintha a HD800 lenne a legjobb gamer fejes... :))

(#8555) Bodz válasza thesound (#8550) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Tetszett vele?

(#8556) fattyu válasza SUPERBIKEMEN (#8551) üzenetére


fattyu
veterán

az megvan hogy amit leírtál az a V hangkép? :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8557) vodkaboy22 válasza fattyu (#8556) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Sok embernek tetszik :P Föleg azoknak szerintem akik hallkan hallgatnak zenét akkor igazán jó a V :) Ott a tyúkneszt is ezért találták ki (Loudness).

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8558) thesound válasza Bodz (#8555) üzenetére


thesound
őstag

Nagyon telt volt a hangja. Elsőre úhh mondom ez nagyon jó, de hosszútávon nem tudom hogy milyen lenne, nem lenne-e sok? (kb 15 percet volt a fejemen, szal nem tudom megmondani, de ennyi alapján azért inkább pozitív "tapasztalat" a fejes).
Kényelem: az első fejemre tételnél mondom ehh, de szoros, viszont meglepően kényelmes volt (kissé melegedett a fülem alatta a szorossága miatt... ez nem jó vagy rossz és végképp nem kekeckedés... valamit valamiért, kinek mi jön be).
Szóval még meg fogom hallgatni az tuti.
Mivel a DAC-okhoz sem/nem értek így most nem is variáltam azokkal túlzottan, de ahogy olvasom érdemes. Mivel illene meghallgatnom? Kis fityóval esetleg?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#8559) Bodz válasza GabeeeS (#8532) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Most nézem csak, hogy mennyit is kérnek érte...
Szóval csatlakoznék a többiekhez. Apróról a jó állapotú AD900 megfelelő lenne. Igényes benyomást kelt, szóval ilyen szempontból ajándéknak is kitűnő.

(#8560) Vasinger! válasza fattyu (#8556) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Őőő nem. Tény, hogy közel van hozzá, de nem. Nem V karakterisztikájú, mivel nem a teljes középtartomány megy le, csak egy kis része, a közép többi része neutrális. A magasak megy egyáltalán nincsenek kiemelve úgy, mint egy 681B-ben vagy DT990-ben. Na azok V karakterek, az M50 nem.

[ Szerkesztve ]

(#8561) Bodz válasza thesound (#8558) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A Matrix RIP egy mély kiemelős "buli" dac. Nem igazán való az M50-hez szerintem. Fáradj át a dac-os topikba, adj meg egy (minél nagyobb) összeget, lesz megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#8562) fattyu válasza Vasinger! (#8560) üzenetére


fattyu
veterán

tehát csak kicsit v? értem én. :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8563) matyi94


matyi94
senior tag

Valaki meg tudna mondani hol tudnek valamilyen jo minosego kabelt es 3,5-es jacket venni Budapesten a hd 681-emhez?

Legyen szép napod!

(#8564) FrigoCoder


FrigoCoder
csendes tag

Kíváncsiságból megint előszedtem az M50-emet és rádugtam a FiiOra a 681 mellé. Egyértelműen több magasa van mint a szűretlen 681-nek, nemhogy még a szűrtnek. Ha valaki nem hiszi az nyugodtan eljöhet a legközelebbi fejes talira és megvizsgálhatja mindkettőt és ellenőrizheti hogy nem hamis az M50 és hogy a Superlux nem cserélte ki tök véletlenül a 681 driverét egy planar magneticre.

[ Szerkesztve ]

(#8565) vodkaboy22 válasza matyi94 (#8563) üzenetére


vodkaboy22
addikt

sima 3.5 jack 3.5 jack kombó kell? :)
Vagy mini 1.8 jack egyik oldalt másik 3.5 jack?
Ha nagyon nincs akkor válasz egy szimpi kábelt vegyél 2 csatit és forraszd le (Vagy kér meg valaki 1 sörös munka kb :) )

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8566) alexbp39


alexbp39
csendes tag

Sziasztok! A Beyerdynamic DT860-ról van tapasztalata vkinek? Melyik Beyerhez hasonlít? köszi :R

(#8567) matyi94 válasza vodkaboy22 (#8565) üzenetére


matyi94
senior tag

Megcsinalom en magamnak csak azt szeretnem tudni, hogy hol kaphatnek f@sza arnyekolt ket eres kabelt es egy jo, pl. neutrik jacket.

Legyen szép napod!

(#8568) vodkaboy22 válasza matyi94 (#8567) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Kábel pesten 11kerület mikronika jack + többi jó kérdés ugyanott van aranyozott sima neutrik nem tudom.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8569) bajnokpityu válasza matyi94 (#8567) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Elimex zoranyi stb hangositasi boltban.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8570) guppy válasza vodkaboy22 (#8568) üzenetére


guppy
őstag

Ami szétment jack a talin, az is a mikronikából volt :U (pedig direkt jobb minőségűt kértem...)

(#8571) Cheesy


Cheesy
őstag

Megérkezett a Shure 440. A DPD fekete fóiája alatt külön egy átlátszó vastag fóliába csomagolva, belül még egy fóliában a fejes... A tálalás, a fejhallgató anyagai, a kiegészítők (tok, külön becsomagolva, összehajtva, nagy jack, spirálkábel) minősége... az előző AKG és a jelenlegi Maxell Retro DJ a nyomába se érhet és még nem is hallottam hogy szól, majd csak este ha hazaértem (épségben, mert esik a hó Szolnokon...).
Tegnap beszereltem a Sonar DGX-t, igaz kicsit moddolnom kellett a hűtést, majd teszek fel képeket, de a hőmérsékletek alapján működik a dolog. :)

Áh, alig várom már, hogy kipróbáljam, hogy szól! Fejre felpróbáltam, 6-os a méret, ennyire nagy fejem van :D

Később meg fi:zi'ktől meg beújítok egy 480-as fülpárnát, ha már annyira jó dolgom lesz, bár a plüss még jobban tetszik, csak arról meg azt olvastam, hogy lötyög a helyén. De "fejhez simuló" füleim vannak, így talán nem fog zavarni a gyári párnák kis mélysége.

www.vakbelmutet.hu

(#8572) vodkaboy22 válasza guppy (#8570) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Most az alap china aranyozott konverz jacktől sajnos nem lehet sokat várni, de a mikronikában van 1 nagyon nagyon minőségi jó duplaeres árnyékolt mikrofon kábel!

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8573) Dave™


Dave™
nagyúr

(#8574) PuMbA válasza GabeeeS (#8532) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, jó :) Eléggé semleges.

(#8575) #71562240 válasza GabeeeS (#8542) üzenetére


#71562240
törölt tag

Krichd ezt írta erre a kérdésedre: "Új áráért szerintem senki. Talán kammerer esetleg, ha idetéved, de lehet inkább HD518-at ajánlaná."
Igen (és ezzel valóban nagyjából egyedüli vagyok ebben a topikban), én ajánlani tudom a HD 558-at, mint egyik ajánlhatót ebben az árkategóriában, és egyébként a szintén említett HD518-at is, de inkább az 558-at. Sokak nézetével szemben én azt gondolom, hogy a HD558 (és 518) hangja sokat változott az előd HD555 (és 518)-hoz képest, és általában előnyére változott. Elég informatív, mégis kellemes, lágy, de mégsem túlzottan színezett hangon zenél, és szeretem benne, hogy egységes tere van, megjeleníti a zenekart is, nem csak az egyes hangszereket, mondhatni látja a fától az erdőt is - szoktam mondani. A többiek azt mondják, hogy az árához képest nem elég jó, szerintem igen.
Mindazonáltal láthatod, hogy a kollégák nagyon szeretnék, ha a megajándékozott lány ízléséhez képest lehetne kiválasztani a fejhallgatót, mert ebben az árkategóriában (szigorúan az új árat nézem, megértem, hogy ajándékba nem akarsz használtat venni) a legjobbak között nem nagyon van olyan fejhallgató, ami amolyan "középarányos" hangot nyújtana, tehát minden ízléshez egyformán alkalmazkodni tudna, egyik ebben jó, másik abban jó. Szerintem a fórumtársaknak, ha még foglalkoznak a témával, azt kellene kitalálniuk, hogy az árkategória legjobb fejhallgatói közül melyik az, amelyik a legnagyobb esélyt nyújtja arra, hogy biztosan ne lőj mellé, amikor azt választod meglepetésajándékként az érzékeny hallású kedvesednek. Én azt hiszem, a jó és széles körben elismert hangminősége valamint a viszonylagos kényelmessége miatt, a Shure SRH-840 lehetne egy ilyen "legkisebb közös töbszörös", ebben talán sokan egyetértenének velem - én pedig mondanám e célra a HD558-at is, de amiatt "lehurrognának".
Egyúttal próbáld meghallgatózni az ajánlott fejhallgatókat, hátha jutsz valami következtetésre a kedvesed igényével kapcsolatban.

(Ellenben a Sultansmith által linkelt Hello Kitty fejhallgatót nem ajánlom! :D )

[ Szerkesztve ]

(#8576) guppy válasza vodkaboy22 (#8572) üzenetére


guppy
őstag

Hogy hívják, mennyi métere, és lehet e belőle 20 cm venni ? :))

(#8577) sultansmith válasza #71562240 (#8575) üzenetére


sultansmith
senior tag

;]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8578) #71562240 válasza #71562240 (#8575) üzenetére


#71562240
törölt tag

Még azt tenném hozzá, ha ilyen szintű fejhallgatót kap a kedvesed, akkor megfontolandó, hogy valószínűleg hasznos lenne a költségkeretbe egy 10-15ezer forintos külső USB-s hangkártya betervezése, kipróbálása, megvásárlása is - bár tudom, hogy az iMac-ekben az átlagosnál nagyobb figyelem fordíttatik az alaplapi hangcsip és környezete minőségére.

(#8579) vodkaboy22 válasza guppy (#8576) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Hmm lehet :)
Mi a neve tudja a fene, de az egyetlen 2-eres 0.500mm^2 per ér + szigetelt mikrofon dupla vak ér dielektrikummal amit eddig találtam! Így tudni fogják dupla ér/szigetelt/0.500mm^2 :R
Lassan mindenhova ezt használom! :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8580) guppy válasza vodkaboy22 (#8579) üzenetére


guppy
őstag

Ez az a fehér színű szigetelésű ?

(#8581) vodkaboy22 válasza guppy (#8580) üzenetére


vodkaboy22
addikt

szurke ? belul 2 er barna feher +2 vak er fekete dielektrikum

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8582) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]

erről esetleg vélemények ?

(#8583) Zoli133 válasza nepszter1 (#8582) üzenetére


Zoli133
őstag

Van külön gamer fejhallgatós topik, ott kérdezd meg.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#8584) DBAtti válasza SUPERBIKEMEN (#8551) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Ehhez azért szólnék pár szót...

"A mély hangok nagyon pontosak és egy kicsit túlsúlyosak (ez legtöbbször pozitívumként élem meg) a közepek enyhén hátérbe szorultak, a magasak ideálisak. Klasszikus zenék kivételével minden műfaj jól szól rajta."

A kiemelt két apró részletben tér el a véleményem, szerintem az M50 egyik hibájának pont az róható fel, hogy mélyben pontatlan (összefolyik, nem elég a felbontás) és eléggé kiemeli az alsó tartományt. Ennek eredménye egy ilyen terjengős mély, mondjuk egy SRH 840-essel összevetve (ami szerintem mindenhol jobb felbontásban). Ezek aránylag közel állnak egymáshoz árban, voltak kb azonosak is, azóta már tükrözi jobban a saját viszonyrendszeremet a magyar kisker lista. Vagy mondhatnám zártak közül a Linearomat, de akkor elfogult vagyok, meg sokaknak nem tetszik... az relative részletes, úgy hogy van benne mélynyomó is.

Vasingernek én is mondanám: igen, ez V karakter, ilyen harsányan ne kérjük már ki magunknak... Najó, tőlem lehet v, de akkor már legyen √ , ahol jobboldalt vannak a mélyek. :K
Ami lineáris, az az én fülemet már bántja. Ettől függetlenül az M50 ajánlható, de messze nem hibátlan.
40k-ért jelenleg nem tudok egyből mást ajánlani helyette, de (abszolút szubjektív vélemény: ) nekem pl. nem kéne.

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#8585) Vasinger! válasza DBAtti (#8584) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jó, akkor Te és fattyu is mondj ellent nekem aki már több hónapja rendszeresen hallgatja a fejest összehasonlítva hasonló árkategóriás cuccokkal, akár különböző forrássokkal és ellentmondotok fi:zi'k-nek is aki ezek szerint szintén egy "senki", mert Ő is ezt mondta amit írtam.

Mint írtam, nagyon forrásérzékeny véleményem szerint, lehet nem a legjobb forrásról próbáltátok.

[ Szerkesztve ]

(#8586) bajnokpityu válasza Vasinger! (#8585) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ezek a fejesek ilyenek. rendszeresen józan ész/ izlés, szokás, és logika ellen vannak.

saját olvasatomban egyszerűen annyi,hogy a sok rossz közül agy kiválasztja a legkevéssé rosszat.
megesik,h kevéssé hazudós cuccot azért húznak le, mert sajnos ő megmondta...

nemrég "teszteltünk". rossz forrással, rossz kábelekkel, az győzött,aki a legjobban elmosta a hibákat. hogy ezért ő jó? hát igen,van olyan nézőpont.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8587) vodkaboy22 válasza Vasinger! (#8585) üzenetére


vodkaboy22
addikt

nene... "senki" ne írj ilyet!
Nem ugyanolyan a fülünk! Van akinek felül már elég jól vág a füle és könnyen lehet, hogy a V-s fülest mélydúsnak éli meg szimplán és nem V-nek !!!
No meg az is lehet, hogy amiről hallgatod arról pont nem V pedig alapból az. És aki lehet csak 5*5 percet hallotta de 5 különböző cuccról az ebben jobb véleményt mondhat, mer 5 különböző cuccnál már meg lehet mondani, hogy alapból milyen lehet 1 fejes!

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8588) Deadzone41 válasza Vasinger! (#8585) üzenetére


Deadzone41
őstag

innerfidelity-s mérés, headroom-os mérés. a raw mérésük kb egyezik, azért ekkora a difi mert úgy látszik itt eltérő kiegyenlítést használtak. [link] mehet tovább a harc, szerintem V ;]

(#8589) Vasinger! válasza bajnokpityu (#8586) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Épp ez az. Szubjektív. Csak speciel nem ezt látom amikor írtok az M50-ről, hanem az, hogy egy fos, ne vedd DT770 veri, 840 sz@rrá alázza, vegyed azt. Félreértés ne essék, nem fizet engem az ATH és én se vagyok oda 100%-osan a fejes-ért, de nem szeretem amikor általánosítanak. Én is azon kevesek közé tartozok, akik a 840 és a DT770M hallgatása után is az M50 mellett maradott, mérések ide vagy oda.

vodkaboy22:

A "senki"-t nem véletlenül tettem idézőjelbe. Mindannyian tudjuk milyen elismert ember Ő a fórumon, ezért sem értem, hogy legalább az Ő szavára miért nem adtok egy kicsit.
Szvsz. fiatal vagyok még ahhoz, hogy ilyen drasztikus halláskárosodásom legyen. Sőt, eléggé éles fülem is van az átlag emberhez képest ahogy megfigyeltem, tehát kéltem, hogy innen jönne a dolog.

Deadzone41:
Engem a grafikonokkal, száraz adatokkal sosem fogsz meggyőzni. Eleget fürödtem már be ezekkel olyan helyzetekben, amikor a szubjektivitás sokkal nagyobb és pontosabb rálátást adott az adott termékek jellemzőire, mint egy grafikon.

[ Szerkesztve ]

(#8590) krichd1 válasza Deadzone41 (#8588) üzenetére


krichd1
addikt

Ami nekem volt M50, az nem volt V. Grafikon is van róla. :D

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#8591) Vasinger! válasza krichd1 (#8590) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most már kezdek gyanakodni. Nem lehet, hogy van rev 1. és rev. 2-es verzsön aminek más a hangja?

Bodz:

Nekem az jött le és gyanítom nem vagyok egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#8592) Bodz válasza Vasinger! (#8589) üzenetére


Bodz
Topikgazda

De, pont azt látod. Szubjektív. Szubjektíven porba alázza a DT 770 Pro szerintem (technikailag egyébként is jobb, bár a karaktere nehezen elviselhetőbb), más szerint az SRH840. Ez van, ez ilyen játék. Felesleges ezen felhúzni magad. Senki nem mondta, hogy egy szar füles lenne az M50.

Bassz, keresd meg, hogy majd 300k-s T1-ről miket írtak a népek! :D Az se jött le túl jól. És akkor mi van? Semmi. Én szerettem, a többi másodlagos.

[ Szerkesztve ]

(#8593) bajnokpityu válasza Vasinger! (#8589) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Én még emlékszem olyan idézetére contaxg-nek, hogy ha úgy szól a stúdiód,mint az M50,akkor jó az akusztikája.

Nem is nyilatkoztam, ne nekem mondd,h miért ajánlottam.

Próbálok ma már úgy fogalmazni, hogy ne szerepeljen a veri, vagy alázza szó a mondatban. És nem véletlen, amikor mismásolós mondatot irok. Lásd, amikor Bkercsoval megbeszéltük az erősítőink képzeletbeli sorrendjét, egyet is értettünk, baromira nem ez jött most le Nektek. Naés? Örüljünk annak, ha valaki megtalálja a saját számítását, és boldogan hallgat zenét. Magam is ezt teszem, kívánok mindenkinek hasonló jókat

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8594) DBAtti válasza Vasinger! (#8589) üzenetére


DBAtti
aktív tag

Annak örülök, hogy hallgattad a 840-et is, de akkor eléggé eltér az ízlésünk - amivel nincsen probléma, csak így van és kész.

Azt soha nem mondtam -ha rám gondoltál- hogy sz@rrá alázza a 840 az M50-et, de az én olvasatomban (hallvasatomban ;] ) mindenütt jobb, mégpedig pont ott, ahol korábban előnyként lett kiemelve pár tulajdonság (#8551) SUPERBIKEMEN hsz-ében. Ez olyan szinten eltér az én véleményemtől, hogy úgy éreztem, meg kellene nyilatkoznom.

fizik-el már találkoztunk párszor, adok is a véleményére. :R
Bár mérésekre nem szoktam hagyatkozni, most hogy (#8590) krichd1 beküldte a grafikont, be kell lássam én is, valóban nem V.

A lényeg meg hogy tetsszen annak aki hallgatja, ebben meg tudunk egyezni, én is szeretem a Linear II-t, és sokan nem. Tudomásul van véve.

[ Szerkesztve ]

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#8595) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na, csak közös nevezőre jutottunk mindenkivel :D

Egy plusz megjegyzés csak úgy ezektől teljesen függetlenül M50-ről:

Amíg csak egy dob, egy vokál és egy vagy maximum kettő effekt van egy jó minőségű felvételben, addig a beszabehu' üzemmód van bekapcsolva részemről, de amikor beindul mondjuk egy refrén, akár egy rockban való "zúzás" vagy egy pop számban szintén - nehéz leírni szavakkal - úgymond beindul a szám akkor minden eléggé mosottá válik, tehát nem hallani ki mondjuk a 3 gitár közül mindet egyenként, az effekteket stb. csak ha nagyon fülel egy-egy zongora billentyűt. Talán ezt írnám egyedül hátránynak. Bár tény, hogy olyan nagy élőrlepést nem éreztem a többi versenytársaiban sem, de volt valamennyi. Talán a K1000-ben hallottam azt teljesen, hogy na igen itt egy basszus gitár, ott egy címballon, ott egy hegedű amikor mindegyik egyszerre szólt, jó persze az más árkategória :D

(#8596) jzola


jzola
tag

már csak 8 nap hogy halljam a vakon vett fülest..(tudom nem tanácsos hallgatás nélkül venni.. majd kiderül)
eddig röviden csak ennyi véleményt kaptam tesómtól akinél van hogy: f@sza

"De nyelvelnek, zsibongnak, ûznek S nekihajtanak önvesztükre Mindig új hitnek, dalnak, tûznek."

(#8597) guppy válasza Vasinger! (#8595) üzenetére


guppy
őstag

és egy elektrosztatikus még a k1000-nél is részletesebb tud lenni :))

(#8598) Deadzone41 válasza krichd1 (#8590) üzenetére


Deadzone41
őstag

nem érdemes összehasonlítani a golden ears-est az innerfidelityssel, más hrtf-re korrigálnak ha jól tudom, meg goldenears rábasz még egy "The small room X-Curve Compensation" címszavú mélyemelést is a görbére.

ezen kívül golden ears 1/3 oktávos simítást tesz a görbéire, az innerfidelity meg kisebbet.

sok lett itt a görbe, de mind1 most már így marad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8599) bajnokpityu válasza guppy (#8597) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Te meg még csak egy belépő szintű, Kaiser jelenlegi értéhez képest elhanyagolhatót hallottál.
Mostani stax nekem végleges-ízű, nagyon hallani a 3szoros árkülönbséget...
Egy erősítőt kéne még hozzá fabrikálni, és kérem fejes-fejlesztő mókuskerékből is kiszálltam.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8600) ntomka válasza guppy (#8597) üzenetére


ntomka
nagyúr

Persze, mert minden lassú, ami nem Stax. :))

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.