Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8532) GabeeeS


GabeeeS
csendes tag

Szóval:

Guppy: első hsz megvolt, de nem értek hozzá, gondolom az az elvárás, hogy hűen adja vissza a rögzített anyagot, se túl mély, se túl magas, se túl közép, mindből, amennyi kell :) Semleges, mondjuk. Nem nekem lesz, ez nem az én világom, nem is értek hozzá, nem is hallok különbséget... Köszi a megértést!

Mit jelentsen a trollos megjegyzés? :U

PuMbA: soha nem hallottam az srh840-ről, ketten forgalmazzák az országban, ahogy látom, tényleg jó ez?

Bodz: audio-technica ath-ad500 szimpatikusnak tűnik, külföldi teszteken annyira nincsenek oda érte, mint a HD558-ért, valóban jobb lenne annál? Igények pontosítása, lásd fentebb...

Sultansmith: Sony MDR 7506-ot nem találtam, hol lehetne kapni és mennyiért, AKG K 240 MKII szimpatikus, Beyerdynamic DT 770 Pro / 80 szintén szimpi, talán ez tetszik a legjobban mind közül, a leírások, specifikációk alapján.

Mindenképpen meglepetést szeretnék neki, mert ezt tuti nem találja ki, ezért nincs próba, használtat nem szereti semmiből, árban nem tudok feljebb menni, igazából ez is túl drága per pillanat.

Tehát eddig Beyerdynamic DT 770 Pro / 80, audio-technica ath-ad500, sennheiser HD 558, AKG K 240 MKII a jelöltek.

Ha esetleg valaki hallotta mind a 4-et, melyik volt élethűbb, semlegesebb, vagy sokrétűbb?

Egyéb javaslatokat, hozzászólásokat köszönettel fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.