Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok.

Segítséget kérnék tőletek.
Van egy Philips SA4RGA04KF/12 mp3 lejátszom, de a fülhallgatója borzasztóan halk.
Tudnátok ajánlani valami hangosabbat, ami a buszon, utcán is használható és kijönne max. 3-4000 Ft-ból?
Egyáltalán létezik ennyiért használható cucc?
Illetve fej vagy fülhallgatót ajánlanátok inkább.
Előre is köszönnöm.

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#9652) guppy válasza baluka26 (#9649) üzenetére


guppy
őstag

70-évekkel egyet értek, még pont becsúszott vna egy kis Doors is :))

drogos témához még annyit, h drogok nélkül nem is lett vna ennyi jó zene, sztem igen is szerepet játszott, legalább is életrajzi filmekből, meg hasonlókból nekem az jött le, persze attól függetlenül egy elítélendő és rossz dolog !

[ Szerkesztve ]

(#9653) baluka26 válasza guppy (#9652) üzenetére


baluka26
veterán

De ahhoz, hogy az ember a zenét élvezze, ahhoz nem kell drog.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9654) guppy válasza baluka26 (#9653) üzenetére


guppy
őstag

ezzel egyet értek, csupán az lett vna mondandóm lényege h gyakran szerepet játszott a kreálásnál

(#9655) ntomka válasza guppy (#9652) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#9656) bajnokpityu válasza ntomka (#9655) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Amikor a Sapka előzenekara voltak 97ben, a számuk nagy siker volt. Mondjuk a Maszk még nagyobb,de az nem a témára válasz

eladó Kawasaki j300 robogó

(#9657) Nikla


Nikla
tag

Sziasztok,
Nem egészen vagyok biztos, hogy ilyen van-e, és jó helyen kérdem-e :)

Hol:
Open office ban vagyunk ~40-en..
utcán
otthon

Mire:
első sorban zenehallgatás, másod sorban lync, skype, telefon, esetleg filmnézés

Ár :10-15k

Vezeték nélküli: bluetooth ! vagy max 1,2 m vezeték, de a legjobb lenne egy lecsatolható vezetékes vezetéknélküli megoldás...

Circumaural

mikrofonnal.. innentől a többi szabad a gazda..

Story:
szeretném lelőni a következő két igényt, lehetőleg egy fülessel...
1, officeban, mert unom a zajt + ip tel + skype
2, utcán/bárhol S3 mellé

Köszönöm :))

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#9658) Zoli133 válasza Nikla (#9657) üzenetére


Zoli133
őstag

Elolvasod a téma összefoglalót és kiderül hó helyen jársz e. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9659) Nikla válasza Zoli133 (#9658) üzenetére


Nikla
tag

:F grat, ez konstruktív volt..
elolvastam, de forumban én jobb helyet nem találtam..

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#9660) fattyu válasza Nikla (#9659) üzenetére


fattyu
veterán

és nem láttad leírva hogy semmit nem tudunk sem a mikrofonosokról ( szarok ÉS drágák a hangjukhoz képest, valamint ZENEHALLGATÁSRA való dolgokkal van tapasztalat ) sem a wirelessekről ( szarok ÉS drágák a hangjukhoz képest )

Bárcsak lett volna egy link ott hogy ha mikrofonost keresel akkor kattintsál ide.

kurva nehéz ám konstruktívnak maradni a sok write only usertől...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9661) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok
Valami olcsó fejhallgatót szeretnék vásárolni, ami az árához viszonyítva jó minőségű.
2500-3000Ft-nál nem szeretnék rá többet rászánni.
Ezzel a fejhallgatóval szemeztem, de szívesen változtatok az elképzelésemen: http://www.pctrade.hu/termekadatlap/headsettek/genius_ghp_400a Ez amiatt is jó választás lenne számomra, mert van helyben üzletük, így a nem kell postaköltséget is fizetni.

-Főként utcán és tömegközlekedési eszközökön használnám.
-Kizárólag zenét hallgatnék vele
-csak vezetékes jöhet szóba
-jobban szeretem, ha a fülem mögött támaszkodik a fejhallgató és nem a fülemen (de nem zárkózok el egy fülrefekvőtől sem)
-Csakis zárt érdekel
-Szeretem a mély, erőteljes basszust, utálom ha nincs semmi mély hangzása egy fülesnek és csak ''kopog''.
-Csak olyan érdekel, amin nincs mikrofon, mivel mp3-al használnám, így teljesen fölösleges lenne, amellett, hogy utcán szerintem hülyén is néz ki :)

Válaszokat előre is köszönöm

#KeepFightingMichael

(#9662) krichd1 válasza guftabi96 (#9661) üzenetére


krichd1
addikt

Legolcsóbb ajánlott fejes a Maxell Retro DJ, kicsit drágábban Superlux HD662. Szerintem gyűjts még egy kicsit, ennyi pénzért csak ipari hulladékokat kapni.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#9663) DEJVID válasza baluka26 (#9570) üzenetére


DEJVID
őstag

[link] Habár baromi nagy szakértők nem vagyunk, de az asszony és én szerintem is elbújhat Beethoven kilencedikje a hallott Liszthez képest.

(#9664) Dorien válasza guftabi96 (#9661) üzenetére


Dorien
veterán

A Superlux 662-t én is csak ajánlani tudom.
Nekem a 662 B volt és 8-10 ezerért nagyon jó választás.
A 662 F elvileg mélyhiányos, olyat ne vegyél.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#9665) p_adam


p_adam
addikt

Hátha valaki épp olcsó sztatikus-t keres és van végfokja: [link]
Persze nem árt ellenőrízni vétel előtt, h minden rendben van-e vele (balansz). A leírások alapvány viszonylag meleg, rock-ra jól használható hangja van.

(#9666) guftabi96 válasza krichd1 (#9662) üzenetére


guftabi96
addikt

gyűjteni nem kell, inkább vegyük úgy, hogy nem szánok rá 6ezret, mert kb 3-szor 30 percet lenne használva egy héten, és erre a célra nem célom drága fejhallgatót venni. Főleg nem utcára. Itthon se sokat lenne használva, csak ha nagyon muszáj, de inkább maradok a hangfal-mélynyomó párosnál.
Nem akarom annyira sajnálni ha leesik vagy akármi történne vele, fülhallgatót viszont nem akarok venni, mert idegesít, hogy a fülembe van, és könnyen meg is fájdul tőle a fülem

#KeepFightingMichael

(#9667) PofaJenö válasza guftabi96 (#9666) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
Hát tessék böngéssz [link] ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#9668) krichd1 válasza guftabi96 (#9666) üzenetére


krichd1
addikt

Nagyon olcsó, gyenge anyaghasználatú fejest nem érdemes venni utcára, csak pénzkidobás. Akármilyen furcsán hangzik, utcára ennél drágább, strapabíró fejes kell. Tehát olyan, aminek a vezetéke nem törik meg az első összehajtogatástól, a pántja sem törik el az első kis erőhatástól, esetleg kibír egy kisebb esést is.

(#9667) PofaJenö: 10eFt alatt nincs itt semmi.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#9669) PofaJenö válasza krichd1 (#9668) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Nincs :(

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#9670) DEJVID


DEJVID
őstag


A hordozhatóság netovábbja. :D Bár nem teljesen tiszta, az iPod->Fostex HP-P1 után mi történik.

(#9671) bajnokpityu válasza DEJVID (#9670) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Zsebrevágod, mint az Első orosz mobiltelót

eladó Kawasaki j300 robogó

(#9672) Vasinger! válasza bajnokpityu (#9671) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát ha már 7 colos okostelefonokat árulnak, akkor már ezt se lehet nehéz zsebrevágni...

(#9673) Cyruss


Cyruss
csendes tag

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni fejhallgató vásárlással kapcsolatban:

Ár max: ~16ezer

Használat: Otthon, időnként zajos környezet, nagyrészt zene hallgatás, film, játék. (Időnként film vágás)

Zene stílus: Többnyire elektronikus zene (Trance, Techno, időnként a pop -osabb elektronikus sláger zenék :) ), időnként rock

Fejhallgató kialakítás: Vezetékes, circumaural, zárt, mikrofon nélküli, enyhe mély kiemelés

Forrás amiről hajtanám: egyenlőre alaplapi hangkártya, később tervezem egy jobb hangkártya beszerzését.

Amivel eddig volt tapasztalatom: Fülpárna méret szempontjából a Sennheiser HD201 -ese nekem ideális, próbáltam HD419 -et kicsit soknak találtam a mélyeit, és a fülpárna sem volt teljesen kényelmes (bár ennél konkrétan nem tudom hogy circumaural vagy supraaural). Olvasgatások alapján eddig az Audio-technica T400 -asa tűnik szimpatikusnak, de kipróbálni nem tudtam, illetve nem tudom a fülpárna mérete megfelelő lenne-e számomra.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

Üdv.

(#9674) DEJVID


DEJVID
őstag

Nagyon leállt a topik. Na nehogy már mindenki elégedett legyen a cuccaival! :))

(#9675) baluka26 válasza DEJVID (#9674) üzenetére


baluka26
veterán

Ma vettem új mp3 játékost, Samsung Wave. 17k volt, wolfson dacos, lehet vele böngészni, játszani ilyesmi, szép tapicskoló kijelző, alu ház. Jobbat nem kívánhat az ember ennyiért. :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9676) bajnokpityu válasza DEJVID (#9674) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Imént hallottam egy sr Lambda prot. Jól választottam a novaval.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#9677) chrisnagy13 válasza DEJVID (#9674) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Hozzám ma érkezett egy új coax kábel, meg jövőhéten még valami. :D

(#9678) beast27 válasza baluka26 (#9675) üzenetére


beast27
senior tag

Én tudok jobbat (bár egy kicsit több mint 17k)
20k-ért használt galaxy s wifi 3.6

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#9679) PofaJenö válasza Cyruss (#9673) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
16k-ért kb ez [link] .

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#9680) Ati1979 válasza DEJVID (#9674) üzenetére


Ati1979
veterán

Nézd meg az mp3-mas topikot akkor. :) Már vagy 4 napja behalt. :DD

(#9675) baluka26

Elég jó vétel volt! :C
Nem szól rosszul az a telefon. Kb. mint egy galaxy S.

(#9681) baluka26 válasza Ati1979 (#9680) üzenetére


baluka26
veterán

Első hallásra szinte teljesen, mint a szintén wolfsonos tabletem. Az nekem elég a Shure mellé a vonatra :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9682) Ati1979 válasza baluka26 (#9681) üzenetére


Ati1979
veterán

Egy ideig én is ezt használtam az se425 mellé.( a mostani sony-m azért komolyabb, de az drágább is volt jóval) Tényleg nem rossz darab főleg ennyi pénzért.
Lehet, hogy jobban megéri mint dedikált mp3 lejátszót venni. A régi wolfson dac-os mobilokat nagyon olcsó pénzért lehet kapni. Szerintem ez az tudja mint a galaxy S mivel egy időben jelentek meg. (Ua a dac.)
Arról meg sok rosszat nem lehet hallani zenehallgatás terén. :)

(#9683) baluka26 válasza Ati1979 (#9682) üzenetére


baluka26
veterán

Droidot nem akartam, mert elegem volt/van a droidos baszakodásból. Neutron-t külön szenvedés elindítani, de már tudom a módot, hogy hogyan indul stabilan :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9684) Ati1979 válasza baluka26 (#9683) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát én ennyire nem merültem bele. :)
A gyári zenelejátszót használtam ami fönn volt. :)

A sony-n meg kb. annyira érdekel a droid, hogy a wifi ki van kapcsolva...

[ Szerkesztve ]

(#9685) baluka26 válasza Ati1979 (#9684) üzenetére


baluka26
veterán

Ez droidon van, tabletemmel van így összeakadva :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9686) Ati1979 válasza baluka26 (#9685) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja értem! :)

(#9687) ntomka válasza chrisnagy13 (#9677) üzenetére


ntomka
nagyúr

Na, mire vársz? :)

ツ Headphones on - World off

(#9688) Ati1979 válasza ntomka (#9687) üzenetére


Ati1979
veterán

Én már szerintem tudom. :) De majd ő megmondja.
Most adta el nekem a fejesét, holnap érkezik. :)

(#9689) chrisnagy13 válasza Ati1979 (#9688) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Ő is tudja. :D

[ Szerkesztve ]

(#9690) guppy válasza chrisnagy13 (#9689) üzenetére


guppy
őstag

S a nagy közönség mikor tudja meg :))

(#9691) chrisnagy13 válasza guppy (#9690) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy már Te is tudod. :))

(#9692) Ati1979 válasza chrisnagy13 (#9689) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja értem itt nincsenek titkok! :DDD

(#9693) ntomka


ntomka
nagyúr

Tiszta kémhálózat van itt. Mindenki tud mindenről, de senki nem beszél róla. :DDD

ツ Headphones on - World off

(#9694) Ati1979 válasza ntomka (#9693) üzenetére


Ati1979
veterán

Valóban kezd elég sejtelmessé válni ez a topic. :)

A tudás hatalom! :DD

(#9695) Tamoo válasza chrisnagy13 (#9691) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én nem tudom! Mit újítasz? :DDD

(#9696) fattyu


fattyu
veterán

Tudtam csak nem sejtettem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9697) Ati1979


Ati1979
veterán

Megjött a beyer T70p-m.
Összehasonlítva a shure se425-tel:
A shure jobban megnyomja a középtartományt, sokkal agresszívabb ezáltal. Kicsit dinamikusabb. (Ez nekem eléggé tetszik. :) ) A T70p enyhén muzikálisabb, kicsit részletesebben szól. A basszus erősebb, és a magas hangok is jobban jelen vannak. Nem érzem, hogy túl lenne hangsúlyozva bármi is.

Kicsi, könnyű utcára is lazán használható. Kicsit nehezebb meghajtani mint a shure-t, 1-2 egységgel magasabbra kell tekernem a hangerőt, de simán megy mobil eszközről.
Ha bedugom az b&w mm1 hátuljába minimálisan jobban szól. Kicsit erőteljesebb. De szvsz. ez max 1-2%-kal jobb. Sony F a hangerőt + basszust kivéve (majdnem) partiban van a kis hangfalammal.
Összességében egy remek fejhallgató, és meg vagyok elégedve vele. :)
Kár hogy nem cserélhető a kábele…

(#9698) TirGael


TirGael
tag

Hali! Segítségeteket szeretném kérni.
Elhalálozott az AKG K420-am (és Dudika10 azt állítja, sokba kerülne egy újrakábelezés, én pedig hiszek neki), őt szeretném lecserélni.
Egy Sony NWZ-S638f-el használnám az újat
Az egyes hozzászólás alapján valahogy ilyen, álmaim fejhallgatója:
- utcán, metrón, héven, néha itthon
- zenehallgatásra
- 20 ezer a felső limit
- vezetékes
- a k420 supraaural volt, és abszolút szerettem, de nem vetek meg semmi mást sem - csak nem szeretnék olyan fejhallgatót, ami akkora mint a fejem és másodlagos funkcióként magába rohasztja a fülem a melegben.
-nyitott fejest szeretnék (de ha nagyon nem, akkor kipróbálás után esetleg rávehető vagyok zártra)
- mikrofon nem kell
- kiegyensúlyozott hang, de lehetőleg meleg hangzású

Köszönöm, ha segítetek! :)

(#9699) DEJVID válasza TirGael (#9698) üzenetére


DEJVID
őstag

Tömegközlekedni nem akarsz nyitottat. Fa félsz a nyári melegtől akkor valami supra kéne most is szerintem.

A kis Gradokon kívül van más nyitott supra aural fejes?

[ Szerkesztve ]

(#9700) baluka26 válasza DEJVID (#9699) üzenetére


baluka26
veterán

Koss PortaPro pl.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.