Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Busaboy válasza P.mini (#500) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Üdv! Na feltelepítettema fifa12-őt, elindult, mondjuk nem igazán érzékelte az érintőképernyőt, aztán mikor indult volna a meccs kilépett szóval............uninstall! Egyébként telepítve ez is 1,5 giga volt! XD A pro evolution soccer egy esélyes darab,ha lejön bepróbálom az, telón ment már........

(#502) P.mini válasza Busaboy (#501) üzenetére


P.mini
aktív tag

Na mindegy, azért köszi. A chainfire-el a textúrahibás játékokat javítja? Pl. a Counter Strike fehéren villog, az nfs meg az egész fehér. Azt kijavítja?

[ Szerkesztve ]

(#503) Busaboy válasza P.mini (#502) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Persze, az nfs szériák (shift, hot pursuit, most wanted) ezek mind fent vanvak a tableten és frankón mennek! Szerintem a Counter Strike is jó! Én azt telón játszottam de ott is csak chainfire-el ment!

(#504) P.mini válasza Busaboy (#503) üzenetére


P.mini
aktív tag

Sehogy sem megy a Rootolás, azt írja ki, hogy az eszköz nem ismerhető fel, meg h az eszköz telepítése során probléma lépett fel... De csak akkor ha be van kapcsolva az USB hibakeresés

(#505) Busaboy válasza P.mini (#504) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Kapcsold ki az usb keresést, aztán próbáld meg kikpacsolt állapotban csatlakoztatni usb-re és szerintem úgy látni fogja és telepíti, ha ígysem keresd meg rá az usb drivert ,,android adb,, a gugliban :) Nála, is ezt csinálta a számítógép.Két droidos eszközöm van, most rendesen látja a tabletet, a telefont meg nem, azelőtt meg ez fordítva volt! XD

(#506) hildus83


hildus83
csendes tag

Szia! Lenne egy nagy kérdésem.
Nekem van egy SERIES 7 tablettem szerettem volna telenoros sticket (Huawei E1752) nettezni de nekem mindig kód hibát jelez.Tudnál nekem segíteni mitől van ez és hogy lehetne orvosolni? Köszönöm. :N

(#507) P.mini válasza Busaboy (#505) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ez alapján elkezdtem az adb-t, de megakadtam.

"Kapcsold be a tabletet és a beállításoknál keresd meg a fejlesztői lehetőségeket. Kapcsold be az USB hibakeresést.
Most csatlakoztathatod a készüléket, de ne engedélyezd az USB tár használatát. Telepítsd a drivert a PC-n. (android_winusb.inf).
Ha minden jól ment akkor az eszközkezelőben látnod kell az Android ADB Interface-t"

"Telepítsd a drivert a PC-n. (android_winusb.inf)." Ez mit jelent? Ezt nem tudom értelmezni.
android_winusb.inf ez nekem egy jegyzettömböt indít el, ahova bemásoltam a végére az a 2 X 4 sort

Tudsz ebben segíteni, hogyan kell telepíteni a drivert ezzel a .inf fájlal?
Előre is köszi!

(#508) Busaboy válasza P.mini (#507) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Szia! Sajnos énis ezzel a hibával küzdök, két droidos kütyüm van, eddig a tabletet nem ismerte fel a gép, múltkor rádugtam és hirtelen felismerte a számítógép, de most meg a telefont nem írja ki, csak, hogy ismeretlen eszköz! Tiszta gondba vagyok énis, mert ez az usb dolog is egy olyan droidos hülyeség amitől agyf..zt kapok! (már bocs)

(#509) P.mini válasza Busaboy (#508) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nekem a telómat gond nélkül felismeri, de az 2.3.7-es

(#510) penge010 válasza Busaboy (#508) üzenetére


penge010
tag

Nekem úgy sikerült meg oldani ezt a gondod hogy bedugom az usb kábelt a gépbe,aztán kikapcs.
Majd bekapcs gomb menu és esc gomb (más kütyünél más lehet a kombó) be kapcsolt és ekkor kérte a drivert be tallóztam neki hol találom és már telepítette is.
De ha egyszer rosszul telepíteted a drivert windows is okozhatja hibát eszközkezelő eltávolítás vagy visszaállítás és újra dobod vissza a drivert.

(#511) Busaboy válasza P.mini (#509) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Én telóm is 2.3.7-es. Úgy néz ki, nálam a gép dönti el éppen melyiket ismeri fel XD Tehát szabályozva van, melyiket mikor tudom tuningolni XD

(#512) Busaboy


Busaboy
aktív tag

TÉGLÁSÍTOTTAM A GÉPET! Szóval innentől romokat tesztelek, mit és hogy kell felflashelni, hátha még működésre bírom! Másra már nem jó, boot után fekete képernyő és semmi! XD A pimp my rom alkalmazás telepítése után halt be!

(#513) Busaboy válasza Busaboy (#512) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Hála az égnek egy billenytű kombinációval betudtam lépni a recovery menübe, hátha sikerül onnan flashelnem valamilyen romot :( egyébként az a baj, hogy egy az egyben nem találja a system.img-t és invalid img-t ír rá! A gyárira! De cuki mi?

(#514) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Egész idáig próbáltam rámókolni valamit, aztán végleg feladta...........Sajnálom:( Befejeztem ezzel a tablettel,szép volt jó volt, kell valakinek alkatrész, az alalplap vagy bármi, aksi, hátlap ingyé? Nem bírta a földhözcsapást ígydarabokban hever!!! Nesze neked olcsótablet tuning XD Na sziasztok.

(#515) rpetercom válasza Busaboy (#514) üzenetére


rpetercom
csendes tag

Részvétem. Mennyire csaptad szét? Ha aludtál egyet az ajánlatra és még utána is fenntartod, élnék vele (egy-két hw gondon segíthetne, ha tudnám, mi van benne, és hogyan, de a garivesztést pusztán a kíváncsiság miatt nem akartam még kockáztatni...)
Ami kijöhet a dologból: értelmesebb hangerő, komolyabb aksi, esetleg szenzorok...
Üdv
rpeter

(#516) Busaboy válasza rpetercom (#515) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Épp minden, és fent tartom az ajánlatot, hátha, valamilye használható! Írj privit, ha nagyon kell és megdumáljuk :)

(#517) penge010 válasza Busaboy (#516) üzenetére


penge010
tag

Szevasztok!
Itt van pár Firmware Myaudio tabletekhez!
https://docs.google.com/folder/d/0BxPNCdTcXSr9Y0dRdkpVVnN6azQ/edit?pli=1&docId=0BxPNCdTcXSr9QlpUUEdkVUhTSkU

(#518) Nisti válasza Busaboy (#514) üzenetére


Nisti
csendes tag

Részvétem. Én is ilyen voltam kb 20 éve.
Először földhöz csaptam a dolgokat,
aztán gondolkodtam mit is csináljak a sok szeméttel.
De azóta hatalmas 360°-os fordulatot vett az életem.
Most napokig képes vagyok gondolkodni mit is csináljak véle,
és csak azután csapom a földhöz ;)

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#519) Busaboy válasza Nisti (#518) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nem számít, elsőnek jó volt tanuló pénznek, most valami jobban gondolkodom amihzez vannak is dolgok és hardveresen is jobb minőség........... Egyébként mikor a telóm téglásítottam azzal énis két napig szenvedtem, álmatlanságom is volt, hogy hogy csináljam meg, de ez nem érdekelt, úgymond inkább leamortizáltam mninthogy álmatlan éjjeleket okozzon! Firmwaret meg csszhettem eleve mert recoveryt nem lehet rátenni, bootloader módba meg nem akart kapcsolni :(

(#520) smilecat


smilecat
aktív tag

Azt mondjátok meg nekem, teljesen feltöltött állapotban kikapcsolva mitől merül le 2 nap alatt csontig?(myaudio 708RB)
Mert okés hogy merülnek az akkumulátorok ilyenkor is, de ennyire azért nem kéne neki.
Mi a fene zabálhatja kikapcsolva az akkut?

(#521) penge010 válasza smilecat (#520) üzenetére


penge010
tag

Hát itt vagy az akksi minöségével lesz a gond!
Vagy esetleg zárlatod van és lerántja az akksit.
Telónál láttam hasonló problémát!

(#522) smilecat válasza penge010 (#521) üzenetére


smilecat
aktív tag

Egyiknek sem örülök, mert ajándék lenne egy kislánynak... akkor lehet megnézetem egy szakemberrel, de én a silány minőségre gondolok inkább. 20.000-ért mit vár az ember... :(

[ Szerkesztve ]

(#523) penge010 válasza smilecat (#522) üzenetére


penge010
tag

hasonlóan jártam én is.
csak nekem a teljesítménnyel volt gondom.

(#524) smilecat válasza penge010 (#523) üzenetére


smilecat
aktív tag

azzal mi volt a bajod?
Ahogy nézem ami nálam van a sima 2D-s játékokat rendesen viszi, sőt egy-két 3D-st is.
A filmeket a BS player felrakása után röcögésmentesen lejátssza, internet wifi okés. Nekem egyelőre nem kell több... vagyis nem nekem hanem a kislánynak, aztán ha nagyobb lesz és tud vigyázni a dolgaira akkor úgyis komolyabb készüléket fog kapni, de ez ismerkedésnek teljesen jó lesz... szerintem :D

(#525) penge010 válasza smilecat (#524) üzenetére


penge010
tag

Hát nem tudom igazából elég sokat nyüstöltem és azt hiszem kicsit sokat vártam töle!

(#526) smilecat válasza penge010 (#525) üzenetére


smilecat
aktív tag

Hát az lehet, én nem vártam tőle sokat és nem is kaptam :DD

(#527) istvansebok


istvansebok
tag

Honnan lehet tudni, hogy rootolt- e a készülék.
Használtan vettem egy 708A gépet, nem volt rajta semmi. Szerintem rendszervisszaállítást csináltak rajta.
A Superusert rá tudtam tenni
Antutu CPU master megy rajta, Allwinner mod megy rajta.

(#528) penge010 válasza istvansebok (#527) üzenetére


penge010
tag

rootcheker.apk nevü propgramot kell letölteni.

(#529) istvansebok


istvansebok
tag

Na megnéztem rootpacherrel. Természetesen rootolt a tablet.
Lenne még egy probláma. A gépen nem tudom átteni a GL to SD programot használni, mert nem teszi át az adatokat az extsd kártyára.
Valami el lehet állítva?
Van egyébb lehetőség az adatok átrakása a kártyára?

(#530) penge010 válasza istvansebok (#529) üzenetére


penge010
tag

Én annak idején az apps2sd.apk progit használtam bár nem hiszem hogy túl nagy különbség lenne a 2 progi között.
Töltse le másik verziót egyéb ötletem nincs.

(#531) P.mini


P.mini
aktív tag

Az jónak számít, ha egy 3D-s Játék, interneten játszva, Wi-Fivel 2 és fél órát bír ki az akksija? :D

(#532) attrax


attrax
aktív tag

Üdv.tudom nem ide tartozik szorosan de van nálam egy nem akarok indulni funscreen 7-es WM6850.
Startup logonál leragad. Resetre reagál,újraindul de ismét logo. Support upgradre nincs.Csak manualok a honlapjukon.Mit lehet tenni?Hétfőn felhívom őket de addig is valaki valami?

Unterschreiben

(#533) lajbi101 válasza Nisti (#518) üzenetére


lajbi101
tag

Ha 360 fokot fordulsz akkor ugyanaz maradsz :)

(#534) penge010 válasza attrax (#532) üzenetére


penge010
tag

Milyen rom van/volt rajta?
Valszeg újra kéne rakni!

(#535) Nisti válasza lajbi101 (#533) üzenetére


Nisti
csendes tag

Remek reájöttél :C
Ez volt a válaszom 360°-os lényege, (most is azt teszem)
csupán a műveleti sorrend lett más :D

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#536) attrax válasza penge010 (#534) üzenetére


attrax
aktív tag

Be kell vinnem rendszerfrissítésre.Mi a f-ért nem lehet friss romot elérhetővé tenni??? :F Wayteq-nél lehet.

[ Szerkesztve ]

Unterschreiben

(#537) penge010 válasza attrax (#536) üzenetére


penge010
tag

Hát próbáltam keresni ezt a tipust de nem találtam róla semmit!
Egy egész pontos tipus számot tudsz írni?

(#538) Fenom


Fenom
csendes tag

Sziasztok! Sajnos a tabletemnek megfelelő kategóriát nem találtam. Segítsetek, mielőtt végképp kiábrándulok ebből a márkából :( 4 napja vettem egy MyAudio 716W tabletet. Rögtön az első bekapcsolás után az első hiba: ha töltőn van a tablet, az érintőkijelző meghülyül, össze-vissza érzékel. Ezzel még kibékültem volna, mert PC-ről való töltés esetén ez a hiba nem jelentkezik. Viszont a másik hiba már gáz: tegnap este gondoltam megnézek 1-2 videót a YouTube-on. Kíváncsi voltam a kapott fülhallgatóra, így kipróbáltam. Azóta viszont a tabletnek nincs hangja, csak akkor, ha valamilyen hangszórót, vagy a fülhallgatót csatlakoztatom. De a beépített hangszóró néma. Szerintetek mi lehet a baj? :F

(#539) penge010 válasza Fenom (#538) üzenetére


penge010
tag

Gondolom újra idndítás meg ilyenek meg voltak.
Ugyan úgy jelzi a a fülest ha kihúzod vagy a jel eltünik?

(#540) Fenom válasza penge010 (#539) üzenetére


Fenom
csendes tag

Újraindítás, factory reset megvolt. Igazából semmilyen jel nem utal rá, hogy van-e csatlakoztatva fülhallgató vagy sem :(

(#541) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Sziasztok!

708W típusnál működik az USB OTG?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#542) penge010 válasza Fenom (#540) üzenetére


penge010
tag

Hát egyenlörre paszolok de ha találok valami nfo-t a gondra,azonnal jelzek.

(#543) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok!
hoszu kérés listám van :) Van egy Myaudio tablet series7 708r-em:

1. A Dead spaceban mért vanak fehér foltok?( haveromnak is ilyen van de neki nem foltos)

2.Mien 32Gb Sd kártyát tud lekezelin? én erre gondoltam http://www.grando.hu/sandisk-32gb-ultra-microsdhc-android-cl-10-sdsdqua-032g-u46a-1529186613

3.Van olyan játék ami a market szerint nem jo de megy a tabin rendesen? (pl modern combat3 mert az elindult és ment is)

4.Ez a billzet jo hozzá?http://www.concorde.hu/index.php?v=n&fk=tablet&csz=02-05-5604

5. a billzet hez: nem lözyög bene a tablet?

6.Mért melegszik?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#544) attrax válasza penge010 (#537) üzenetére


attrax
aktív tag

köszi hagyd visszadtam a tulajnak .vigye szervízbe kelenföldre ő.

Unterschreiben

(#545) TomiFiu


TomiFiu
tag

Ennek a tabnak milyen a betekintési szögei? Függő és vízszintes? Invertálódás van? (gondolom nem IPS panel)

(#546) Nisti válasza Fenom (#538) üzenetére


Nisti
csendes tag

A jack ajzat úgy működik, amikor bedugsz valami fülest akkor a beépített hangszórót lekapcsolja.
Nos nálad az füles eltávolítása után nem kapcsolja vissza a hangszórót.
Tehát nincs kontaktus, vagyis kontakthiba lépett fel.
Nem hinném, hogy házilagosan garivesztés nélkül visszatudnád igazítani a (kiakadt) érintkezőt :(
Szerintem szerviz lesz a dologból,
hacsak többszöri gyors kihúzgálás nem segíti vissza ugrasztani az érintkező, az eredeti helyére.
Persze lehet letörött hibás forrasztás is :K

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#547) Nisti válasza Micsurin (#543) üzenetére


Nisti
csendes tag

Lekezeli a 32Gb-s kártyát nékem is az van.
Amit belinkeltél azt ne vedd meg CLASS 1-es osztályú, nékem CLASS 6-os van az gyorsabb.
Hasonló billentyűzetem van csak én olcsóbban vettem figyelj oda az USB csati típusára.
Olv. a régebbi hsz.-eimnél :K

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#548) Fenom válasza Nisti (#546) üzenetére


Fenom
csendes tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a választ! Én is valami ilyesmire gondoltam. Nem igazán szeretném szervízbe vinni, főleg így karácsony előtt, biztosan tele van a szervíz melóval, nincs kedvem rá heteket várni. Igazából ott akadtam el, hogy hogy szedjem szét. Mert ha a 4 kis csavart kicsavarom, nem történik semmi. Nem tudom, hogy pattintós vagy ragasztós módszerrel van-e összerakva. De ha sikerül, megosztom veletek. :K

(#549) lajbi101


lajbi101
tag

Ha valaki tabot akar venni az tabot vegyen és ne ezt a rakás sz..t.

(#550) Fenom válasza lajbi101 (#549) üzenetére


Fenom
csendes tag

Köszönjük az építő jellegű hozzászólásod. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.