Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) P.mini válasza Nisti (#348) üzenetére


P.mini
aktív tag

még egy kérdés ha nem baj. az ékezeteket hogy oldottad meg a a billentyűzeteten? vagy magyar bill.?

(#352) epicman(us) válasza DataTraveler (#1) üzenetére


epicman(us)
csendes tag

Myaudio tablet s7 tulajdonosoktókkérdezem:D
Nekem az a bajom vele,hogy ha a wifi be van kapcsolva akkor percenként 1%-ot veszít a töltöttségből!Nektek is így van,vagy csak az enyémnek van baja? :o :W :(

(#353) teecan


teecan
csendes tag

Oké Oké dü amint látható(REMĒLEM)a behejező nyílásnak pont a felénl van egy lemez,amely megakadájozza a kártya behejezését.(Ha alá vagy fölé próbálom berakni akkor meg nagyon szorul és félő hogy kiszedni csak a készülék szétszedésével lehet!)

(#354) teecan válasza epicman(us) (#352) üzenetére


teecan
csendes tag

Íiiigen de egyébként is zabál ha nyomkodod.

(#355) Nisti válasza P.mini (#351) üzenetére


Nisti
csendes tag

Bocs, hogy csak most tudok válaszolni
(tegnap honlap karbantartásom volt és ezért nem jöttem vissza)
tehát a billentyűzet angol, az ékezetes karakterek bevitele hagyományosan érintéssel kiválasztva történik.
Ugye így már nem is tetszik annyira a menyasszony ;)

Vigaszként elmondom: a PC-m USB billentyűzetét használva indítás előtt bedugva,
nékem azt magyarnak ismerte fel és adta az ékezeteket is :K
más USB-s billentyűzettel viszont nincs tapasztalatom. :U
USB-s egeremet is szépen lekezeli ;)
4-es USB hubot használtam ekkor így maradt még szabad hely a pendrájvomnak is.

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#356) P.mini válasza Nisti (#355) üzenetére


P.mini
aktív tag

Hát igen, így már más. USB Billentyűzetem most nincs, de az egeret nekem is szépen kezeli. Pendrive-ot nem próbáltam még csatlakoztatni.

(#357) P.mini


P.mini
aktív tag

Valaki próbált már rá webkamerát kötni? Én próbáltam, de nem működött. A beépített kamera semmit sem ér. :(

[ Szerkesztve ]

(#358) pntrp


pntrp
csendes tag

Sziasztok.
Erősen gondolkodom tablet vásárlsán. Myaudio 708 W; R; V; és Concorde TAB One közül kellene választanom, nem utolsó sorban anyagi megfontolásból.
Igazából nem sok lövésem van tabletekhez.
Amire kellene: netezés, illetve film nézés.
A netet LAN- nal tudom megoldani, láttam a Concorde honlapján USB- s LAN csatlakozót. Az ha jó, akkor jó.
Ahogy olvasgattam, a Myaudiohoz viszont jobb a support. Azt már sikerült kiokoskodnom, hogy a fent említettek nagyjából egyazon paraméterekkel bírnak.
A kérdésem az lenne, hogy mindent egybe vetve melyiket érdemes megvenni?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#359) csomesz108


csomesz108
csendes tag

Sziasztok!

Kérdezni szeretném, hogy Serien 7 708W - ast lehet.
-e USB megosztóról, - hálózati töltőről és egyben mobilstic / net/-ről üzemeltetni??????

(#360) royalka válasza teecan (#353) üzenetére


royalka
őstag

Az nem oda tartozik.. Sztem próbáld meg egy csipesszel kihúzni ÓVATOSAN, ha nem emgy akkor pasz. Vidd be szervízbe. Oda simán be kell menni egy micro sd karinak.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#361) kiskun968 válasza P.mini (#347) üzenetére


kiskun968
tag

Itt is megveheted...

[link]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#362) kiskun968 válasza csomesz108 (#359) üzenetére


kiskun968
tag

Elvileg lehet, de ki kell próbálni. Több helyen olvastam, hogy megy a dolog...

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#363) csomesz108 válasza kiskun968 (#362) üzenetére


csomesz108
csendes tag

Biztosan kellene tudnom, nehogy tönkre vágjam a gépet! Elvileg logikus lenne, hogy a hálózati töltőről USB- elosztóval mobil Stikkel egy időben lehetne használni !

Köszönöm !!!!

(#364) kiskun968 válasza csomesz108 (#363) üzenetére


kiskun968
tag

Talán ez segít én is ebből gondolom,hogy működik a dolog...

[link]

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#365) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Van egy MyAudio 708W-m és az a problémám vele, hogy hiába állìtom be, hogy ne kapcsolószerkezet ki a Wifit, ha alvó módba megy, mégis kikapcsolja másnak is ilyen?

Root gondolom még mindig felejtődik rá.... Szerintetek lesz aki megcsinàlja rá?

Üdv.

(#366) timi834


timi834
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy MyAudio M708 8G tabletet és az a probléma merült, hogy amikor töltőn van és az asztalon van (nem kézben), akkor nem jól érzékeli az érintést. Össze vissza, mindenfélét magától begépel. Megnyomom mondjuk az M betüt vagy a törlést és bear vmit a törlés helyett több karaktert is és betüket is beír.
Ez a probléma azonban megszünik, ha töltés közben kézbe veszem. Ha nincs töltőn, nincs ilyen probléma.
Ez általános hiba vagy egyedi? (Még vissza tudom kicseréltetni.)

Előre is köszi a válaszokat!

(#367) Nisti válasza timi834 (#366) üzenetére


Nisti
csendes tag

Amit leírtál az rendellenes működés.
Szerintem vissza kell vinni ahol vetted és meg kell mutatni a hibát.
Asztalra helyezve, kézbe fogva hiba nélkül megy töltés közben.
MyAudio Series 7 708R

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#368) timi834 válasza Nisti (#367) üzenetére


timi834
csendes tag

Köszi a gyors választ!

(#369) eftony46


eftony46
csendes tag

Tud valaki segíteni? Most vettem a Tescoban egy Myaudio 7 kis táblagépet.
A kérdésem, hogy a mobil internetes USB cerkát tudom-e csatlakoztatni és a netet így használni. Ha van rá megoldás, kérlek írjátok le.
Köszi:-)
:)

(#370) eftony46 válasza p0rn (#303) üzenetére


eftony46
csendes tag

T-mobile feltöltőkártyás a cerka

(#371) Nisti válasza P.mini (#357) üzenetére


Nisti
csendes tag

Sajna külső webcam nem megy.
Ne is gondoljuk, hogy beleraktak minden wecam drivert az androidba.
És a gyártó is letilthatja az USB-n történő eszközök csatolását.
Eddig csak a pendrájvot ismerte fel.

USB billentyüzet - tokhoz még annyit, telepíteni kell AnySoftKeyboard
És a hozzávaló Magyar billentyűzet kiosztás és szótár AnySoftKeyboard-hoz.
Legyen türelmetek az AnySoftKeyboard aprólékos beállításra, Kb 10perc.
Nálam bevált és kitűnően műkszik, ha be van dugva a fizikai billentyűzet, nem jelenik meg a képernyőn a virtuális, ezzel nagyobb szabad helyet hagyva a dokumentum írásának ;)
Ékezetes betűk írásánál Pl: ha 2szer nyomom meg az a-t akkor á betűt ír, stb.

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#372) eftony46


eftony46
csendes tag

Bocsi, de elveszett a válasz:-(
Tehát: lehet-e Myaudio7 kütyüvel úgy internetezni, hogy USB-n T-mobile mobil internet cerkát csatlakoztatok?
Köszi. Toni

(#373) Nisti válasza eftony46 (#372) üzenetére


Nisti
csendes tag

Lehet mobil internetezni vele.
Olvasd el a régebbi hozzászólásoknál fel van sorolva
mely külső modemeket támogatja.

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#374) menyko


menyko
tag

Sziasztok!

Amit a Teszkó reklámoz myauido 708M-es modellt használta már valaki mint könyvolvasó alkalmatosság?
A felbontása akkora amekkora, de több órát bámulva mennyire fárasztja a szemet, erről van valakinek tapasztalata?
Skype-ot próbáltátok már, működik rendesen wifiről? A specifikációban néztem azt írja, hogy rendelkezik beépített mikrofonnal.
Olvastam, hogy többeknek hdmi csati nélküli modell volt a dobozban. Ez általános, vagy csak 1-2 esetben fordult elő, hogy a vásárlónak a 708W modell jutott?

(#375) szente válasza menyko (#374) üzenetére


szente
addikt

Nekem is HDMI nélküli verzió van. Kellene rajta lennie?

Megnéznéd nekem, hogy ha lekapcsol a kijelző, és egy 10-15 percig úgy hagyod, neked is kikapcsolja a Wifit? Persze a beállításoknál legyen bekapcsolva, hogy ne tegye.

(#376) csomesz108


csomesz108
csendes tag

myaudio tablet 708w-m van és nem akarja felismerni a t-mobile internet sticket mit lehetne vele kezdeni?

(#377) csomesz108 válasza kiskun968 (#362) üzenetére


csomesz108
csendes tag

Szia!!
myaudio tablet 708w-m van és nem akarja felismerni a t-mobile internet sticket mit lehetne vele kezdeni? Tudnál segíteni?????

(#378) szente válasza csomesz108 (#376) üzenetére


szente
addikt

A sticked benne van a listában?[link]

(#379) menyko válasza szente (#375) üzenetére


menyko
tag

A dobozán elvileg rajta van a HDMI logo. Nekem nincs még ilyen tabletem, azért is kérdeztem, hogy mennyire használható könyvolvasónak vagy skype-olni. Ezeket ki tudnád próbálni a tiéden?
A wifi problémát már máshol is olvastam a neten, gondolom nem egyedi a jelenség. Talán majd egy custom rommal megoldják, ha hivatalos javítás nem érkezik rá.

(#380) spuri


spuri
csendes tag

Sziasztok,
MyAudio TV Network - csatorna lista érdekelne - magyar csatornák is vannak?
köszi
s

(#381) szente válasza menyko (#379) üzenetére


szente
addikt

Az én dobozomon nincs HDMI logo. A Skype-ot holnap délelött kipróbàlom.

spuri:
M1,M2,Duna1,Duna2,pàr vàrosi adó.

(#382) GouGraN


GouGraN
tag

1 kérdés azoknak akik a tescoban vették most. Milyen proci van a gépetekben? Mert az újságba cortex-a8ast írtak, de az nem az M modelben van, hanem a W-ben.

Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark, I was born in it, moulded by it.

(#383) timi834 válasza eftony46 (#369) üzenetére


timi834
csendes tag

Szia!

Te nem tapasztaltál érintési problémát a Myaudio 708M tabletednél, ha töltőn van? A Tescoban vettem tegnap előtt és nálam töltés közben, ha asztalon van, mindenfélét csinál magától. Visszavittem tegnap, de az ottani tabletek is csinálták 3:1 arányban. Ami viszont nem csinálta ezt, az meg külsőleg hibás volt.

Üdv.

(#384) gabor_01 válasza timi834 (#383) üzenetére


gabor_01
senior tag

Válogatott sorozat :D

(#385) timi834 válasza gabor_01 (#384) üzenetére


timi834
csendes tag

:S
Látod lehet! :P

(#386) Busaboy válasza gabor_01 (#384) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Így szokott sajnos lenni! Anno mikor a 708R-t vettem a MM-ban 20ért kifogástalan volt, rá pár napra a barátnőmnek is akartunk venni, éppen az utolsó darab volt, karcos, szakadt volt a doboza és 25-ért akarták odaadni! Mire lehet számítani akkor? XD

(#387) szente válasza menyko (#379) üzenetére


szente
addikt

Na kipróbáltam a Skype-ot. Hát a videóhívás eléggé be van lassulva rajta. Laggol a kép.

(#388) gabor_01 válasza Busaboy (#386) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szerintem meg az importőr kiszórta gazdaságosnak az összegyűlt visszárut :)

(#389) menyko válasza szente (#387) üzenetére


menyko
tag

Köszi, hogy megnézted! A könyvolvasást próbáltad?
Árban annyiba lenne mint egy Amazon Kindle, viszont annak jócskán korlátolt a felhasználási módja, csak olvasásra lehet használni. :F

(#390) szente válasza menyko (#389) üzenetére


szente
addikt

Könyvolvasást konkrétan nem próbáltam vele, csak böngészni szoktam vele.
Egyedül ami miatt talán nem lehetne ajánlani könyvolvasásra, az a rövid üzemideje. Wifi nélkül talán 4 órát kibír.

(#391) csegu


csegu
csendes tag

MyAudio 708M-et vettem én is a tescoban, nekem is előjött a töltés közbeni kezelhetetlenség. De csak a saját töltőjével! Akinek hasonló gondja van, javaslom, próbálja ki egy nagyobb nevű márka töltőjével, nekem bejött, én pl. egy SonyEricsson, vagy egy LG töltőjét használom, mikor melyik kerül a kezem ügyébe, tökéletesen működik velük töltés közben a tablet.

[ Szerkesztve ]

(#392) csomesz108


csomesz108
csendes tag

Sziasztok!

Hozzá szólnék a Myaudio tablet Serien7 708w- hez!! Tescoban vettem 20.0000-ért! Gyenge pontjai, hálózati töltőről asztalra letéve a gépet nem reagál dolgokra vagy lefagy!!!!! USB - mobil netet nem ismeri fel!! Összegezve véleményem szerint még az árát sem éri meg, 3-nap után vissza is vittem a "feladónak" !!

(#393) p0rn válasza csomesz108 (#392) üzenetére


p0rn
tag

Nem mindegyik usb stick-et kezeli ertől már egy listát írtam mekyeket kezeli... 20e Ftért meg csodát ne várj... Átlagos használatra jo kis gép.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#394) soma85


soma85
csendes tag

Sziasztok!
S.O:S-be kérnék tőletek választ, myaudio 708w-nél milyen az usb foglalat mini vagy micro.
kösz-kösz

(#395) szente válasza soma85 (#394) üzenetére


szente
addikt

Mint elvileg minden droidos kütyün, micro.

(#396) gabor_01 válasza szente (#395) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ez igy marhasag.

Soma85:
mini kell,hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#397) p0rn válasza soma85 (#394) üzenetére


p0rn
tag

micro USB csatlakozó van minegyik Myaudio tableten.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#398) szente válasza gabor_01 (#396) üzenetére


szente
addikt

Linkelnél nekem egy Droidos kütyüt, amin nem micro USB van? Persze kínai dzsunka eszközök kivételével. Nem kötekedésből, de még tényleg nem láttam...

(#399) gabor_01 válasza szente (#398) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ilyen van nekem és több barátomnak, mind mini USB-vel:
708R

De szerintem ilyen a 708A is :)

[ Szerkesztve ]

(#400) p0rn válasza gabor_01 (#399) üzenetére


p0rn
tag

Itt a kérdés a 708W re irányult.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.