Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Egyrészt meg szeretném kérdezni, hogy aki már vett hozzá másik töltőt pontosan milyen fajta jó hozzá, akár univerzáis is jó. Mert az enyém ugyan még nem adta meg magát viszont engem az zavar benne, hogy túl rövid és töltés közben elég nehezen illetve kényelmetlenül lehet használni, pedig néha akkor is jól jönne. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan tudom módosítani azt, hogy hova mentse pl. az alkalmazásokat, mert már letöltöttem egy csomót a google play-ről és most amikor megint le szerettem volna szedni egyet kiírta, hogy hiba: nem áll rendelkezésre elengedő tárhely (pedig tudom, hogy van még hely az sd kártyámon is.)
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#202) gabor_01 válasza Géta (#198) üzenetére


gabor_01
senior tag

USB-ről töltés ezzel:
adapter
Akár autóban is jó.

(#203) dorika87


dorika87
őstag

Köszönöm. Jól hangzik, hogy usb-ről is lehet tölteni ezzel a kábellel. Valóban megy is a töltés usb-ről? Mert valaki már írta, hogy nem lehet usb-ről tölteni, ezért kérdem csak. Ac adaptert valaki tud hozzá, ami hosszabb mint ami gyárilag jár hozzá?

Lehet közben találtam is... hátha még mást is érdekel: http://elektroexpressz.hu/spd/unas_742247/EAP2103_halozati_adapter_5_V_2_A#page_artdet_tabs

Kérdés, hogy ez milyen hosszúságú lehet.

[ Szerkesztve ]

(#204) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Szia! Gondolom az usb-ről való sikertelen töltést úgy értik, hogy próbálták a mini-usb-n keresztül tölteni! Nem lehet csak ezzel az átalakítóval:) Az átalakító elég rövid, de olcsó XD Remélem minőségben jobb mint a gyári töltő zsinór!

[ Szerkesztve ]

(#205) gabor_01 válasza dorika87 (#203) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ennek nem jó a csatlakozója.

(#206) P.mini


P.mini
aktív tag

Hosszabb, vagy esetleg USB töltő engem is nagyon érdekelne! Amúgy a 708R hangszórója nektek is halk?

[ Szerkesztve ]

(#207) gabor_01 válasza P.mini (#206) üzenetére


gabor_01
senior tag

Hosszabb USB-s töltő-kábel:
[link]
Csak ez épp nincs raktáron...

(#208) P.mini válasza gabor_01 (#207) üzenetére


P.mini
aktív tag

Köszi, láttam már, de nem akarok netről rendelni egy párszáz forintos kábelt. inkább majd ha megyek suliba, benézek valami ilyesmi boltba. csak nem tudom, hogy hogy hívják pontosan. mert a DC-ből is van egy csomó fajta.

(#209) gabor_01 válasza P.mini (#208) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nem fogsz kapni sehol. Nagyon ritka egy méret: 2,4 (2,3-2,5) mm.
Tök véletlen, hogy nekik van.
A Concorde töltők valóban jók hozzá még.

(#210) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Sziasztok

Egy ilyen tabot vennék, érdekelne pár dolog
Szerviz van MO.n?
Képernyő betekintési szög jó? Olvasni lehet akár órákat is ? Nem fájdul meg a szem?
Mennyire megbízható?

köszi

Írnátok pár sort róla összefoglalónak ?

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#211) hamyka válasza P.mini (#48) üzenetére


hamyka
senior tag

Szia!!

de az enyém 708-as. amúgy úgy vettem, hogy a hátulja össze volt karcolva, és a doboza is eléggé le volt strapálva. :/

Nah én így meg se vettem volna, jó oké értem hogy sürgősen kellet egy, de azért ne olyat vegyél, és ne olyat áruljanak hogy a kutya szájából vették ki........

Biztos azért van ilyen állapotban mert titokban hozták be ;]

Legalábbis én szerintem, vagy pedig nem vigyáztak rá........

Nah ez az én véleményem

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#212) hamyka válasza gyuszmó (#210) üzenetére


hamyka
senior tag

Ha a myaudióra gondolsz, igen van Szervízük 2 év garanciával ha jól olvastam :)

Nekem még nincs......

Ennyi gond lenne a Myaudióval? a többiektől kérdezem.........

Én a [link]

erre gondoltam, remélem jó a link mostanság valahogy előfordul hogy nem jól linkelek nem is értem......

Aki nem tudja megnézni annak elárulom hogy a:

Tablet Series10 1016DCC (Ajándék külső 3G modemmel) készülékre gondoltam,

ill esetleg ezt melléje:

[link]

remélem ez a linket is jól szúrtam be :D

Megvette valaki esetleg ebben az össze állításban??

Szóval a tv nem nagy durranás? videót csinálhatna valaki ha ezzel tv-zik valaki, ill ha nem ezzel hanem kisebb de szintén Myaudio tablettel tv-zik, érdekelne a kép mínőség.....

Ill az is érdekelne engem hogy csak az ajándéknak mondott 3 g modemmel használható a mobilnet, vagy hajlandó más fajta 3 g-s modemet is elfogadni??

Ill a tv mennyire eszi a mobilnetet? lemérte már valaki? mondjuk percenként mennyi adatforgalmat eszik, ill bármelyik szolgáltató sim kártyája vagy mije bele tehető a 3 g-s modembe? vagy inkább wifiről érdemes ntezni ha készülék tud ilyet??

Nah bocsi a sok hülye kérdésért, de nem 1-2 ft-os cuccról van szó és ha lehet szeretném tudni!!

Előre is köszy és üdv: Hamyka :R

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#213) hamyka válasza hamyka (#212) üzenetére


hamyka
senior tag

Bocsika hogy új hozzászólást írok de lejárt a szerkesztési ídőm,

szóval:

csak a kisebb méretű myaudioval vannak problémák vagy a nagyobb méretűvel is??

Remélem nem kérdeztem butaságot :)

Előre is köszy még 1x a választ :K :R

Comodó új távlatok...........

(#214) Binya70


Binya70
tag

Sziasztok.
Tegnap lett véve 1 myaudio 708r tip. tablet, és én nem igazán láttam még ilyet de megkértek nézzem már meg hogy lehet vele netezni.
Természetesen tudom hogy a wifin keresztrül lehet de más megoldás nem lehetséges?
Pl: mobil internetre rá lehet kötni?

(#215) kiskun968 válasza Binya70 (#214) üzenetére


kiskun968
tag

HUAWEI EC1261
ZTE MF637
ZTE MF633
ZTE MF110
HUAWEI E1820-0
HUAWEI E220
HUAWEI E1750
HUAWEI E153u-1
HUAWEI E156G
HUAWEI E160
HUAWEI E173
HUAWEI E174

Ezeket az USB-s modemeket felismeri.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#216) kiskun968 válasza Binya70 (#214) üzenetére


kiskun968
tag

Én szerdán kaptam ajándékba a kollégámtól egy T-s USB HUAWEI E153 és egyből indult is a net.

Opera minit használva, két nap olyan 5-5 óra netezéssel kb 176 MB adatforgalom volt nálam.

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#217) Lillus244


Lillus244
csendes tag

Valaki segítsen nekem, nemrég vettem egy ilyen tabletet. Viszont nagyon analfa vok hozzá és az androidhoz is:)
Ha pld egy szöveges dokumentumot ráteszek a laptopomról és a tablet saját memóriájába másolom azt hol találom tulajdonképpen????????
Sajna még azt sem találom rajta!!!!

Valaki segítsen légyszi, és bocs a tudatlanságomért:(

(#218) keyol válasza Lillus244 (#217) üzenetére


keyol
aktív tag

mikor összekötöd a laptoppal a tabot akkor lesz a tabnak egy meghajtó a laptopon.Kattints a tab meghajtójára nyomj egy f7-et és csinálj egy mappát a dokumentumaidnak.Utána a laptopról abba a mappába másold át amit akarsz.Aztán lehúzod a kábelt.google playból letöltöd mondjuk az es file explorert és azon belül megkeresed azt a mappát amit csináltál, és ott lesz amit akarsz.,Üdv

(#219) lajbi101 válasza dorika87 (#201) üzenetére


lajbi101
tag

SZia.

Én ilyet vettem : Mw3IP25gs a márkája mw.
De bármilyen jó hozzá ami 5 V és 2 amperos, jah és jó a dugója.
Általában az univerzálisakat lehet állitani hogy hány voltos legyen.
Sopronban tudok egy boltot ahol tuti kapsz hozzá ha arra fele laksz.

(#220) demetibi


demetibi
csendes tag

Szervusztok segitsetek ,kaptam
egy HUAWEI E1750-est
de nem tudok vele netezni
Többen is azt irják hogy ez a tipus jó
Nekem inviteles ,lehet hogy az a baj,
vagy kell valamit beállitani a tableten
még az első 708R -es szériákból van
Köszönöm :(( :F

(#221) gabor_01 válasza demetibi (#220) üzenetére


gabor_01
senior tag

Pin kód kérés kikapcsol
Érvényes net előfizetés legyen

(#222) demetibi


demetibi
csendes tag

kikapcsolva
laptopon (a kollégámén) működik is
nekem azt irja ki a tablet hogy
hotspot, nem talál mást
szerviz? :(( :(( :F

(#223) gabor_01 válasza demetibi (#222) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nem kell kapkodni :D
Próbálkozz másik stikkel.
A linkelt lista nem hivatalos.

(#224) jFox válasza demetibi (#222) üzenetére


jFox
őstag

APN-t beállítottad?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#225) gabor_01 válasza demetibi (#222) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ezzel még próbálkozz:
Mobile Network Settings

(#226) Géta


Géta
csendes tag

Tudja valaki,hogyan lehet a Viber-t kompatibilissé tenni a 708R-hez?

(#227) dorika87 válasza P.mini (#206) üzenetére


dorika87
őstag

Sajnos nekem is elég halk, ami néha zavaró is. Szerencsére azért kárpótol a füles ami járt hozzá, mert annak egész jó minősége van a tablet árához képest is.

(#228) dorika87


dorika87
őstag

A hosszab usb-s töltő tetszik nekem is. Viszont még mindig érdekelne hosszabb hálózati töltő is. A másik az, hogy valaki használja ezt a készüléket billentyűzetes tokkal, mert én ezt néztem ki, csak jelenleg nincsen raktáron: http://vasarlas.tablagep.hu/tokok/140-myaudio-tok-billentyzet-7-colos-tablagephez.html

(#229) rpetercom


rpetercom
csendes tag

Sziasztok,
meg tudná mondani vki, hogy milyen szenzorok vannak benne, illetve hogy ezek közül melyik mér is?
Nekem sajna csak a g sensor megy, pedig elvileg van benne közelségi, helyzeti, fényerő és mágneses is... viszont addig nem gariznám, amíg nem vagyok biztos a kérdésben...

Üdv
rpeter
szerk: helytelenírás

[ Szerkesztve ]

(#230) jFox válasza rpetercom (#229) üzenetére


jFox
őstag

Tedd fel az Androis SysInfo-t a marketről. Az sokmindent elárul. :K

dorika87: Ez nem lenne jó hozzá neked? [link]
Alig használtam. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#231) dorika87 válasza jFox (#230) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm az ajánlatot, de maradnék annál amit kinéztem magamnak. De még egyszer köszi.

(#232) dorika87


dorika87
őstag

Lenne még egy kérdésem. Nem tudom, hogy jól fogalmazok-e, de remélem érteni fogjátok. Én olyasmi alkalmazást keresek amivel le tudnám menteni a tabom jelenlegi beállításait alkalmazásait és ha netán valami történik vele vissza tudnám tölteni vagy szinkronizálni ezeket a beállításokat. Létezik ilyen egyáltalán?

(#233) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Összességében a MyAudio Series 7 708 jól működik? Nincsenek nagy hibái?

(#234) dorika87 válasza vinikorn (#233) üzenetére


dorika87
őstag

Mit értesz "nagy hibák" alatt. Én akciós áron vettem az MM-ben, azt az érat teljesen megérte. A többiről nem tudok nyilatkozni, valószínű ha drágább lett volna már nem vettem volna meg, mert úgy érzem nem ér sokkal többet, de 20e ft-ért tényleg jó vétel volt, mert amire kell és amire használom arra tökéletes. böngészés, email, skype, videó, zenehallgatás (a hozzá kapott fülessel, mert egyébként elég halk a beépített hangszorója, na meg mono) A célnak megfelel szerintem. De ha vannak konkrét kérdéseid, hogy mire vagy kiváncsi megpróbálok rá válaszolni az én tapasztalataim alapján.

(#235) P.mini


P.mini
aktív tag

még mindig nem lett kész a Tabletem. :/ Holnap beugrok az MM-be, rákérdezek mi van vele. Valakinek kész lett már?

(#236) jFox válasza dorika87 (#232) üzenetére


jFox
őstag

Valahol a beállítások között találtam valami ilyesmit. Most meg nem mondom pontisan hol, de este megnézem. Valami olyasmi, hogy tárolja a beállításaidat, könyvjelzôket, stb. a google szerverein.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#237) P.mini válasza P.mini (#235) üzenetére


P.mini
aktív tag

na meglett a tabletem. a töltőt kicserélték, de a kamerát és a wifit nem csinálták meg. a töltőre úgy kell vigyázni mint a hímestojás.

(#238) rolficak válasza DataTraveler (#1) üzenetére


rolficak
csendes tag

van egy ilyenem eladó, 27-ért! aug 31-én vettem [link]

(#239) dorika87


dorika87
őstag

Szeptember 21-től akciós áron az Auchanban: 19 990,- Ft.

(#240) jFox válasza dorika87 (#232) üzenetére


jFox
őstag

Na szóval:
Nekem a Beállításokban (Settings) van egy olyan, hogy Biztonsági mentés és visszaállítás.
Abban van egy olyan, hogy Adatok biztonsági mentése. Igaz nekem 808dcc van de szerintem ugyanaz a stock ICS van eztren is.
De, hogy visszaállítani hogy lehet az nem tudom,:F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#241) Stuart21


Stuart21
csendes tag

Sziasztok! Tudom, hogy érdekes kicsit a kérdés, de sajnos nem tudok dönteni, ezért inkább kérdezek! A MyAudio 7708A és a Concorde 7015 között vacillálok! A MyAudio mellett szól a 30gb cloud, meg a nettv... de igazából nem ez a lényeg. A concorde mellet meg talán a jobb support. Igazából, netezéshez (wifi és 3G), dokumentumok olvasásához (doc és pdf), kisebb játékokhoz (angrybirds) és talán még a filmnézésre használnám! Esetleg aki használta már a másik tabot, tud e véleményt mondani, hogy melyik a jobb (bár tudom ez hülye kérdés), és hogy erre a felhasználási célra mennyire volna jó ez a tab?
Előre is köszönöm válaszotokat!

(#242) Nisti válasza jFox (#127) üzenetére


Nisti
csendes tag

Írtad sikerült BT GPS kipróbálása.
Milyen BT-t használtál. Kifejtenéd kicsit bővebben ?
Nekem is van BT-s GPS vevőm.
Egyáltalán külső Bluetooth-al lehet valahogy bővíteni a 708r-t? :U

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#243) dorika87 válasza Stuart21 (#241) üzenetére


dorika87
őstag

Szia! Ha a ConCorde tab 7015 és Myaudio S708r között gondolkodsz, akkor szerintem egyértelmű, hogy a concorde, legalább is számomra. Személyes tapasztalatom csak a myaudioval van. Kicsit érzékenynek tartom a kijelzőjét és néha nehezebben is reagál emiatt, és van amikor belassul ha több alkalmazás fut a háttérben. De ha még egyszer tabot kéne vásárolnom már nem ezt venném. Igazából amire nekem kell arra elég a myaudio is, de ha még pár ezer forintot hozzá tettem volna vehettem volna jobbat is úgy gondolom. Mondjuk a 7015 szerintem picit magasabb kategóriás is mint ez a myaudio. A concorde tab ONE inkább közelebb áll az S708r-hez szerintem. Viszont már abban is van hdmi csatlakozó és nagyobb akkumulátor.

(#244) jFox válasza Nisti (#242) üzenetére


jFox
őstag

Szia!

Az egy Nokia LD-3W BT GPS vevő volt meg egy MyAudio 808DCC, amiben van beépített BT. Csak még akkor nem volt önáló topicja a gépnek, gondoltam ide beírom, hogy ha valakit érdekel tudjon róla. Ha elolvasod a hsz-t ott van az elején, hogy 808DCC

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#245) Nisti válasza jFox (#244) üzenetére


Nisti
csendes tag

Szia
Kösz a gyors választ. OK láttam, hogy MyAudio 808DCC a tablet de gőzöm nem volt róla, hogy abban van-e beépített BT. Ezért kérdeztem.
Volna valami 5leted külső USB BTvel lehet bővíteni a 708r-t?
Sajna nékem nem sikerül, HP USB BTm van, bedugom, villog rajta a LED tehát elvileg üzemel a BT. (legalábbis áramot kap)
ES fájlkezelőben belépek a Bluetooth fülre kérek új eszköz keresést, de azt írja ki, hogy a telefon nem támogatja a BT használatát :(

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#246) energy4ever


energy4ever
addikt

708R-hez van valami custom rom?
Usb elosztót kezel? Tehát bill-t,meg egeret egyszerre tud működtetni?
Elégé lassúcska, ilyen hardverrel jobbnak kéne lennie...

(#247) Stuart21 válasza dorika87 (#243) üzenetére


Stuart21
csendes tag

Köszönöm válaszod!
Még két kérdés merült fel bennem. Lehet e billentyűzetes tokot kapni hozzá? Mi a különbség a 708r 708a között? mert ha csak a hdmi, akkor miért van ekkora árkülönbség?

(#248) gumicsiga


gumicsiga
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy 708A-s tabit, az első héten vissza kellet vinnem pixelhiba miatt, sajnos az se stimmel, amit kaptam helyette.
Nem tudom mi a tapasztalat a készülékkel meddig bírja folyamatos használat mellett, de nálam, ha csak a képernyő van bekapcsolva 45 mp-enként csökken 1%-ot az aksi, ha úgy hagyom estér 20-30%-al bekapcsolt WIFI-vel akkor reggelre általában lemerül.
Szerintem hibás az egyik cellája,mert 70%-ig egész jól bírja, de utána kb 1 órát bír ki úgy,hogy nem is használom.
Sima böngészéssel meddig bírja?

(#249) s7708r


s7708r
csendes tag

sziasztok.nemrég vettem(3napja)egy 708r típusu csodamasinát:D
20 ezerért megérte.erröl írok most is:D
elsőre tetszik,bár töltő nélkül nem bírja.egy óra használat és 20százalékon van.melegszik nagyon.tojássütésre jó az biztos.játékok gyorsan futnak rajta akadás nélkül:templomos futás,meg a dühös madarak az űrben.(nem tudom mi számít wareznek,ezért így fogalmazok.)a rendszer elég stabil,bár pont ma megfagyott a sima email kliens.de be lehetett zárni.egeret próbáltam rajta,na akkor kicsit belassult.gmailt nem szereti a myid,egynapig válasz email nuku,ma freemailen egy sec alatt megjött.kiérti ezt?:)
jó választás volt,további tapasztalatokat írok majd még,de egyenlőre ennyi.
sziasztok:)

Készülékek:Alcatel ot 995 okostelefon,myaudio series 7 708r tablet

(#250) s7708r válasza s7708r (#249) üzenetére


s7708r
csendes tag

Megkaptam a tv kódot,nem nagy dolog,de hasznos,ha valaki unatkozik,vagy külföldön kis magyarságra vágyik.

[ Szerkesztve ]

Készülékek:Alcatel ot 995 okostelefon,myaudio series 7 708r tablet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.