Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) gabor_01 válasza s7708r (#249) üzenetére


gabor_01
senior tag

Max 2 órát bír, de inkább 1,5-et.
Powerbank a zsebben kell legyen :DD

(#252) s7708r válasza gabor_01 (#251) üzenetére


s7708r
csendes tag

Te találtál rá más játékot?nekem volt egy régi android telefonom,ott a playen volt gta,asphalt,most wanted,meg hasonló,itt meg a tab playén csak kicsit gagyibb játékok vannak:(

Készülékek:Alcatel ot 995 okostelefon,myaudio series 7 708r tablet

(#253) gabor_01 válasza s7708r (#252) üzenetére


gabor_01
senior tag

Sorry, de én nem szoktam játszani :( Ehhez nem értek.
Csak nettezem és egyéb basztatásokat szoktam végezni vele :))

(#254) s7708r válasza gabor_01 (#253) üzenetére


s7708r
csendes tag

áhh értem.okés,akkor majd kutakodom máshol,hátha szerencsével járok:)

Készülékek:Alcatel ot 995 okostelefon,myaudio series 7 708r tablet

(#255) Domike válasza s7708r (#249) üzenetére


Domike
tag

Megjön gmailre is a myid pillanatok alatt, csak a spam mappába kerül.

Never say never...

(#256) Domike válasza s7708r (#252) üzenetére


Domike
tag

Nekem eddig majd' minden játék ment, ami a telefonomon, angry birds, where is my water, cut the rope, super dynamite fishing, a modern combat 3-nak valami nyomora volt, de aztán nem is foglalkoztam vele.
Játékot nem a playről töltök, egyrészt megvolt minden .apk-ban, a telefonom miatt, másrészt meg eleve. :)
App2sd kötelező rá, mert mindent az 512 romba tesz.
Az egyik fórumtárs által javasolt GO launcher jó ötlet volt a gyárihoz képest, bár még mindig nem az igazi.
Eleve főzött rom kéne rá, hogy normálisan lehessen használni.
Hardveresen elég fos, legalábbis a motorola defy+ telómhoz képest, mind sebességben, mind minőségben. Igénytelennek látszik a kijelző minősége (persze lehet, csak a nagy méret miatt, de félek ezzel csak áltatom magam. :) ), gyengének tűnik a max. fényerő (megint csak a telefonnal összevetve) és idegesít az érintőképernyő érzéketlensége.
De, mint már soxor elhangzott, 20 rugóért ennyit lehet kapni, és ebből a szempontból nem rossz vétel. :)

Never say never...

(#257) lajbi101 válasza Domike (#256) üzenetére


lajbi101
tag

SZia.
Mi az a app2sd? Ha jól gondolom akkor egy olyan hogy sd kártyára telepitsen?
Ha igen akkor hogyan működik?

(#258) s7708r válasza Domike (#256) üzenetére


s7708r
csendes tag

a kijelző néha nekem is érzéketlen:(
sd kártya jó ötlet,gáz hogy a romból veszi el a helyet.
neked is melegszik nagyon a hátulja?

Készülékek:Alcatel ot 995 okostelefon,myaudio series 7 708r tablet

(#259) Domike válasza lajbi101 (#257) üzenetére


Domike
tag

Szia,
A feltelepített programot (illetve nagy részét) átteszi az sd kártyára, illetve ez nem feltétlenül a szó szerinti sd kártyára vonatkozik, lehet a saját belső tárterülete is, a lényeg, hogy ne a programok futtatására is használt rom legyen. A nagy részét úgy értsd, hogy adott programtól függően pár, vagy pár száz kilobyte a romban kell, hogy maradjon. De nem mindegy, hogy pl. egy angry birds 50 megát vesz le a romból vagy 50 kilobyte-ot.
Ja, és marketről tölthető-telepíthető az app2sd.

Never say never...

(#260) Domike válasza s7708r (#258) üzenetére


Domike
tag

Azt nem mondanám, hogy nagyon melegszik, persze mihez képest, és ez is alkalmazásfüggő. A kislányom egy órája játszik rajta, és nem kellemetlen a fogása. :)
Viszont percenként háromszor elmondja, hogy "rossz ez a tablet", és ezt az érintőképernyőre érti. :(

Never say never...

(#261) Nisti válasza Domike (#260) üzenetére


Nisti
csendes tag

Kedves sorstársak nékem az első 1 napig bírta aztán függőleges piros csík a kijelzőn, vissza a boltba és azonnali csere volt :U
Ha érzéktelennek tartjátok az érintő kijelzőt, vegyétek le azt a bizonyos kijelzővédő fóliát amit alig-alig lehet meglátni, pedig rajta van-ám.
Mert nékem ez volt az első húzásom ezzel a tablettel :K
Így már sokkal érzékenyebb.
Ebben az esetben portól, piszkos kéztől bizony mattulhat esetleg karcolódhat a kijelző :U

ZTE Blade - WayteQ Talk 5H - WayteQ XTab 700DC

(#262) lajbi101 válasza Nisti (#261) üzenetére


lajbi101
tag

Szia.

Bakker tényleg rajta volt nem is lehetett látni :) Csak kapargattam a szélét és.... láss csodát :) Sokkal jobb lett a kijelző érzékenysége valóban!

(#263) cashzoli válasza lajbi101 (#262) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkozok egy 708a-n, de a kommenteket végigolvasva nem tudom, hogy belemenjek-e a vásárba..32k-ért van. Fontos lenne, hogy ha rákötöm tv-re működjön teljes képernyőn, ezzel van valami tapasztalat?
A másik, tényleg ilyen gyászos az akkuidő? Végig se tudnék vele tv-re kötve nézni egy 2 órás filmet...?
Általános, friss tapasztalatokat is szívesen vennék. Előre is köszönöm:)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#264) gears27


gears27
aktív tag

sziasztok. Ma vásároltam(használtan)egy MyAudio Tablet Series 7 kütyüt. Problémám a következő: Lemerült az aksi és mostmár 5órája töltöm egy huzamban de még mindig csak 48%nál jár. Esetleg másnak is ilyen lassan tölt vagy csak nálam problem? Ja és hozzáteszem mikor töltön van rajta és mondjuk 2%-nál jár és közben tapizom akkor kikapcsol. Androidos a telom is de ha ott merülök és rádugom a töltőre tovább játszhatok mondjuk de nem kapcsol ki. Válaszokat köszönöm

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#265) P.mini válasza gears27 (#264) üzenetére


P.mini
aktív tag

nekem három óra alatt teljesen feltölti.
és másfél, két óra alatt le is merül ha használom.

[ Szerkesztve ]

(#266) cashzoli válasza P.mini (#265) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Tudnál friss tapasztalatokat írni? :)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#267) P.mini válasza cashzoli (#266) üzenetére


P.mini
aktív tag

Mit jelent a friss tapasztalat? :D
2 hónapja vettem, abból egy hónapot szervízben volt, úgy hogy meg sem csinálták azt ami a baja volt. a wifije borzalmas, csak otthon tudok netezni, akkor is csak ha a ruter mellett vagyok. nekem a kamera el van csúszva, kicsit csak a sötétséget veszi. a gombok akkorát kattannak, hogy nyilvános helyen nem is merem megnyomni, mert olyankor mindenki rádnéz. =) sebessége jó, de 1-2 óránál nem is bír többet, így otthonról nem nagyon érdemes elvinni ha nem tudod tölteni. a töltő amúgy is borzalmas, olyan rövid, hogy ha töltöd akkor nem is tudod használni. a minősége is rossz egy már el is romlott. a hangerő borzalmas, ha egy kicsi háttérzaj is van, akkor már nem lehet hallani. ez egy nagyon rossz tablet, főleg 30ért.

(#268) cashzoli válasza P.mini (#267) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Köszönöm, ilyesmire gondoltam.:)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#269) davidkaa86


davidkaa86
csendes tag

Sziasztok!
Én nem régen vettem ezt a cuccot.
De van pár bajom vele.. nos első sorban halk, az aksi nagyon keveset bír, a töltő kábel nagyon kicsi ha töltöm nem tudom használni a méret miatt.. ha egy kicsit hátul megnyomod látszik a képernyőn. Nekem ha belépek a böngészőbe 10X előjön egy adatvédelmis cucc néha belassul stb.
Ha én most választanák nem biztos hogy ezt vettem volna. Szerintem egy kicsit gagyi. A tv-hez stb.-sem tudok hozzáférni..
Szóval egy kicsit zürös a cucc.

:)

(#270) cashzoli válasza davidkaa86 (#269) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Téged is olvasva nagyon örülök, hogy ráköltöttük azt a plusz párezret és nem ezt a típust vettük meg. Ha neten rendelted, élhetsz az elállási jogoddal és idok nélkül visszaviheted.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#271) avemaria


avemaria
csendes tag

Sziasztok!!! Segitsen valaki ! Vettem egy Myaudio 708 tabletet ! Szeretném tudni ,hogyan müködne mobil nettel ! T mobilos kütyüm van !!!! Eygáltalán fog e vele menni !Köszönöm ha valaki segit nekem! avemaria66@citromail.hu

(#272) avemaria


avemaria
csendes tag

Sziasztok ! Segitsen valaki !!! Vettem egy Myaudio 708 R tabletet ! Szeretném tudni megy e mobil nettel ! T mobilos kütyüm van !!! Köszönöm a segitséget !!! avemaria66@citromail.hu

(#273) kiskun968 válasza avemaria (#272) üzenetére


kiskun968
tag

T-s USB HUAWEI E153-mal nekem simán megy

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#274) avemaria válasza kiskun968 (#273) üzenetére


avemaria
csendes tag

Szia ! Nekem is az van! De nem tudom hogyan csináljam ,hogy menjen vele ! Előbb piros rövid idő mulva kék lessz vagy is a 3 G menne ha villogna !!!! Arra lennék kiváncsi hogyan szereljem össze én lány vagyok kicsit nehezebb ! De mindent megcsinálok rajta ,hogy menjen! Ha megirod ! Köszönöm ! Lehet privibe is ! avemaria66@citromail.hu

(#275) youkon válasza avemaria (#274) üzenetére


youkon
csendes tag

Üdv. A korábbi hozzászólásokban 1-2 oldallal előbb (emlékeim szerint) van egy hozzászólás, ami felsorolja azokat a 3G modem típusokat, amikkel megy a mobilnet.

-Személyes tapasztalatom:
Vodafone USB stick (PIN kikapcsolva) nem ismeri fel semmilyen módon (APN-t nem is enged rögzíteni, kéken villog ugyan a stick de se hálózatot, sem szolgáltatót nem lát a tablet); ugyanaz a SIM kártya egy Huawei 220-as modemben ("szappantartó") gond nélkül megy, magától felismer mindent, semmilyen beállítás nem szükséges.
Néhány másodperc alatt aktív a 3G net.

-Összefoglalva tehát, úgy tűnik, van olyan modem, ami támogatott; van olyan ami nem...

(#276) kiskun968 válasza avemaria (#274) üzenetére


kiskun968
tag

Szia)
Nálam kb. így megy a net vele:

Az UsB kábellel összekötöm a sticket, majd bedugom a gép oldalába a mini Usb-be. Bekapcsolom a gépet s megvárom mig feláll a rendszer. Alul középen megjelenik a Tmobile felírat, majd a pin kod feloldásához a billentyűzet. Feloldom, majd a menübe lépve indítom a böngészőt /én az opera minit használom./. A lámpa a sticken a állandóan kéken világít ha van netkapcsolat. Nem kellett semmit állítgatnom,telepítetni rajta símán indult. Mível wifim nincs azt kikapcsoltam, lehet az kavar be nálad.

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#277) Marika54


Marika54
csendes tag

Meg szeretném kérdezni hogy a közelben nekem nincsen wifi hálózat és a tablet gépem nem tud sehová csatlakozni akkor előfizetéses mobil internetet rá köthetek ? A gépen tipusa MyAudio Tablet Series 7
Nagyon várom valakinek a válaszát !!!! :F

Marika

(#278) avemaria válasza kiskun968 (#276) üzenetére


avemaria
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#279) avemaria válasza Marika54 (#277) üzenetére


avemaria
csendes tag

Szia ! Nállam ha kéken világit akkor nincsen net kapcsolat ! Sem a tableten sem a PC n ! Azért köszönöm de sajnos nem megy!

(#280) jFox válasza avemaria (#279) üzenetére


jFox
őstag

A PIN kódot kapcsold ki a kártyán. Az adatkapcsolatoknál be kell állítani az APN-t. Ha nem tudod mi az a szolgáltatót kérdezd meg.
Ha így sem megy akkor akkor valószinűleg nem támogatja a modemet.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#281) MiKe1980


MiKe1980
tag

Üdv!

Nektek az aksi mennyi idő alatt tölt fel töltővel? 708A modellem van. 2 napja 5 óra alatt töltött fel, ma meg 2-3 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

0620/3200665

(#282) metaboy


metaboy
tag

szerintetek ez http://hardverapro.hu/apro/markas_tablapece_ajandek_mobiltelefonnal_csere_on/hsz_1-200.html annyira rossz ajánlatnak minősül?

mert nem nagyon van még rá jelentkező..

(#283) MiKe1980 válasza metaboy (#282) üzenetére


MiKe1980
tag

Üdv!
Ugyanezt a típust vettem itt ph-n 20 ezer postával együtt, és nem bántam meg. :) Több mint fél év garral. Hibátlan, karcmentes állapotban.

[ Szerkesztve ]

0620/3200665

(#284) Marika54


Marika54
csendes tag

Valaki mondja meg nekem hogy melyik szolgáltató sztikjével működik az én tablettem
MyAudio Tablet Series 7, most jelenleg Telenoros szolgáltatóm van a szticre.
Az asztali gépemen tökéletesen megy és amikor összekapcsolom a tablettal kéri a pin codot
nekem zölden ég egyfolytában és kiírja hogy a sim kártya sérült és lehet hogy újra kell formázni de akkor minden adat el fog veszni róla.
Szóval nem tudom hogy mit tegyek. Pedig már nagyon szeretnék rajta internetezni.
Köszönöm előre is ha valaki tudna nekem segíteni ebben.

Marika

(#285) Marika54 válasza jFox (#280) üzenetére


Marika54
csendes tag

Hogyan kell kikapcsolni a pincódot sztiken ? mert nekem nem engedi. :W

Marika

(#286) Marika54


Marika54
csendes tag

Az APN-nél valami jelszót kér !!!! Nem értem !!!! Milyen jelszót !!!!??? :W

Marika

(#287) MiKe1980 válasza Marika54 (#284) üzenetére


MiKe1980
tag

Üdv!

HUAWEI EC1261
ZTE MF637
ZTE MF633
ZTE MF110
HUAWEI E1820-0
HUAWEI E220
HUAWEI E1750
HUAWEI E153u-1
HUAWEI E156G
HUAWEI E160
HUAWEI E173
HUAWEI E174

Ezeket az USB-s modemeket felismeri!

0620/3200665

(#288) Marika54 válasza MiKe1980 (#287) üzenetére


Marika54
csendes tag

Köszönöm az ilyen gyors választ és hol lehet meg venni ezek küzül bár melyiket ? :C

Marika

(#289) Marika54


Marika54
csendes tag

Ezek sztickek ?

Marika

(#290) Marika54


Marika54
csendes tag

Ja és bocsánat ez lemaradt Mennyiért ???

Marika

(#291) MiKe1980 válasza Marika54 (#290) üzenetére


MiKe1980
tag

Igen. Nem tudom. Régebbi hozzászólásokban találtam.
Árakat nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

0620/3200665

(#292) MiKe1980


MiKe1980
tag

Letöltöttem a NetworkTV-t a nettről. Igényeltem kódot is, megérkezett, beírtam, a végén amikor leokézom akkor bezárja az alkalmazást és nem történik semmi. Újra elindítom az alkalmazást megint kéri a kódot. :( Mi lehet a probléma :F

0620/3200665

(#293) jFox válasza Marika54 (#285) üzenetére


jFox
őstag

Ha az asztali gépeden működik, akkor a hozzá való programban biztos van olyan opció, hogy pin kód törlés, vagy kikapcsolás. De nem minden stick-et támogat a tablet, uh. nézz szét vaterán/ph aprón, stb. a támogatott modelleket illetően. Valahol biztos kapsz 2-3-4eFt-körüli áron.

Ja és használd a Szerkesztés linket hozzászólásban, ha még eszedbe jut valami. Nem kell új hsz.-t írni minden gondolathoz!

Mike1980: próbáld újratelepíteni a TV alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#294) MiKe1980 válasza jFox (#293) üzenetére


MiKe1980
tag

Köszönöm a tippet. Sikerült. Többet vártam a programtól. De ingyen van... :)

0620/3200665

(#295) Miksz válasza Marika54 (#285) üzenetére


Miksz
tag

Be kell rakni a kártyát egy mobiltelefonba és ott kivenni a pin-kód kérést :) a pc-s program általában maga intézi, a kártyáról nem veszi ki, legalábbis tapasztalatom szerint. :)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#296) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom ki mennyire használja játékra ezt a tabletet, de okozott egy kis meglepetést! Marketről letöltöttem a Race of Champions-t 300MB, nagyon jó grafikával és simán viszi(nfs sorozat kifogott rajta, pedig fele ekkorák)! Gondoltam aki szeretne rá autós gémet, de ötlete nincs mit és vajon el fut-e rajta annak itt ez a tipp! Üdv mindenkinek! :))

(#297) Socket A


Socket A
aktív tag

Hali!
Most jött tescos ujság és nov 2től a myaudio 708m 19990 forint lesz
sosem volt még tabletem kb mennyire használható ez a kis masina?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#298) ivanyi válasza Socket A (#297) üzenetére


ivanyi
csendes tag

Engem is érdekelne ez a kérdés.
Én is nagyon gondolkozom rajtad,de nem találtam róla egy átfogó tesztet sem.
Szóval megéri a pénzét vagy nem? :DD

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#299) p0rn válasza Géta (#198) üzenetére


p0rn
tag

usbről nem tölt csak a saját töltő port-járól.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#300) p0rn válasza Socket A (#297) üzenetére


p0rn
tag

Teljesen használható nem 1 MyAudio tablethez volt szerencsém ilyen ár kategóriában ezek a leghasználhatóbb készülékek. a többi 20e forintos gép hozzá képest hulladék. Persze atomerőműre ne számíts de elnetezgetni filmet nézni zenét hallgatni tökéletesen alkalmas.

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.