Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) TA68 válasza TA68 (#650) üzenetére


TA68
senior tag

"jálózathoz" = hálózathoz

(#652) v_atis válasza TA68 (#651) üzenetére


v_atis
tag

értettem én :) viszont leginkább az zavart hogy az egyetemire nem lehetett egyáltalán csatlakozni az meg fontos, akkor is cseréltem volna ha minden más rendben és csak ennyi a probléma vele.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#653) TA68 válasza v_atis (#652) üzenetére


TA68
senior tag

Teljesen igazad van, emiatt én is cseréltem volna. :)

(#654) v_atis válasza TA68 (#653) üzenetére


v_atis
tag

gépen keresztül nekem nem mindig jön át az irónia. szóval nem tudom ez most az vagy sem.

a lényeg egy részről azért kellett nekem mert a telefonon (xperia ray) netezésre nem a legjobb. viszont másik telefont meg nem akarok mert minden más téren meg elégedett vagyok vele. egyetemen van wifi akkor minek is fizetnék mobilnetért. ha meg már van egy tabletem akkor tudjam már mindenhol használni ahol van wifi. egyetemen meg elég sokat vagyok... mert ha még mondjuk egy mekis hálózatra nem csatlakozik na bumm ott 1-2 havonta egyszer fordulok meg.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#655) TA68 válasza v_atis (#654) üzenetére


TA68
senior tag

Nem iróniának szántam! :N Arra, hogy nem tud csatlakozni az egyetem hálózatára, sajnos nincs más megoldás csak egy másik tablet.

(#656) TA68 válasza v_atis (#654) üzenetére


TA68
senior tag

Én december elején akartam a Samsung S5230 helyett valamilyen okos telefont venni, mert kellett volna már nagyon a wifi. Aztán elgondolkoztam rajta, hogy egy 3,5 "-os kijelzőn nem nagy élmény netezni. Ekkor kerültek képbe a 7 " -os tabletek. Nem akartam nagyobbat venni, mert a hordozhatóság volt a fő szempont. A MM-ban megláttam a 708dcc "kici occo kínai tabletet" 2 magos procival, 1giga rammal 28ezerért. Na, mondom te velem jössz.....Bár nagyon sok rosszat írnak a Myaudio tabletekről, de nekem eddig még semmi bajom nem volt vele.

(#657) v_atis válasza TA68 (#656) üzenetére


v_atis
tag

kezdetben én is úgy gondoltam hogy valami olcsóbbat szeretnék. 1 giga ram volt az elvárás az hogy hány magos a proci nem igazán foglalkoztatott. net, word, meg egy angol nyelvtan program ami egy másik ok volt hogy tablet kell minden tableten elfut. olvasgattam illetve ismerősök között nézegettem kinek mi van egyesek ipaddal rohangálnak mások galaxy tabbal úgy gondoltam nekem ilyen drága nem kell. neten nézelődve végül myaudiora esett a választás. aztán jött a fent említett probléma. arra se idő se kedvem hogy két naponta kipróbálgassak valami olcsóbb gépet jó-e vagy sem majd vissza aztán cser így lett végül a nexus 7. lett rá biztosítás +3 év a gyári kettő mellé ha olyan szerencsétlen lennék hogy elejtem és tönkremegy sincs probléma. sokat hezitáltam viszont mivel nem fél évente cserélem az ilyen dolgaimat úgy gondolom ez így megérte.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#658) cjvt3o válasza balpeter04 (#639) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Szintén 708DCC és szintén problémamentes, sőt (bár még nem rootoltam ki).

Ugyanakkor az már megfordult a fejemben, hogy veszek 10-12 k-ért jóval nagyobb felbontású 7"-os IPS-t vagy effélét, és kicserélem a display-t - de még nem néztem utána, hogy technikailag mennyire realizálható, még ha a cpu/gpu stb. simán bírná is. Ennek azonban nem az az oka, hogy a display annyira rossz lenne, de nyilvánvalóan egy nagyobb felbontású jobb, és egyúttal ilyen - már persze lehetséges - megoldás teljesítmény arányosabb, mintha több, mint kétszer ennyit költenék tabletre.

(#659) TA68 válasza cjvt3o (#658) üzenetére


TA68
senior tag

Érdekes, hogy a 708DCC - vel mennyire elégedett mindenki, (köztük én is) mintha egy teljesen más gyártó terméke lenne. Bár ki tudja milyen készülék lehet Myaudiora fölcímkézve?

(#660) TA68


TA68
senior tag

Van új firmware a 708DCC-hez. [link]

(#661) W1


W1
senior tag

Sziasztok. Adott egy MyAudio 708R, mukodott szepen, ki lett kapcsolva, fel lett rakva toltore, es azota ha bekapcsolom csak tolt az android, nem fagy le, csak az android logo tolt folyamatosan. Otlete valakinek?

(#662) Danike92 válasza W1 (#661) üzenetére


Danike92
csendes tag

Úgy néz ki, hogy ez most valami járvány ezek között a gépek között...

(#663) TA68 válasza W1 (#661) üzenetére


TA68
senior tag

Ezt próbáld meg

Kikapcs, egyszerre nyomd meg a bekapcsoló és a hangerő le gombot. várj.
a bejövő menüben hangerő gombbal manj a factory resetre, kikapcs gomb, majd restartra.

(#664) W1


W1
senior tag

Köszi, megpróbálom!:R

(#665) W1 válasza TA68 (#663) üzenetére


W1
senior tag

Nem lett jó. Esetleg valami más?

(#666) TA68 válasza W1 (#665) üzenetére


TA68
senior tag

Akkor szerintem szerviz.

(#667) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!
Frissíteni szeretném a 708W típusú készülékemet, de a ezen leírás alapján nem megy, ugyanis a MIC bemenetnél semmilyen gombot nem tudok benyomni, nem pattan semmi kis apró műanyag benn ami jelezné, hogy aktiváltam egy kapcsolót.
Esetleg valami ötlet?

(#668) Zoli G


Zoli G
tag

Helló! 708w-re vajon mikor jön a JB?

(#669) kingx51


kingx51
csendes tag

Szevasztok
Ha valakit érdekel: 708W-t nekem simán root-ta
http://prohardver.hu/tema/myaudio_series_7_tablet/hsz_588-588.html

(#670) cjvt3o válasza TA68 (#660) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Tulajdonképpen mi ez a firmware? :)

Mármint a gyártó oldalán szereplő leírás elég zavaros így elsőre, kicsit elmentek a leegyszerűsítésbe a dologgal, engem érdekelne, hogy pontosan hova kerül, mit csinál, mit befolyásol.

(#671) ankh69


ankh69
csendes tag

Sziasztok.

A segítségteket szeretném kérni.T-mobile Huawei E173 internet stickem van.a táblagép MYAUDIO 708M típusú.A supportban benn van ez a típus,de nemtudom beállítani hogy használni tudjam.
WiFi kikapcsolva,OTG kábellel csatlakoztatom a tabletre...de az Add 3G network menübe nemtudom mit kell beírnom.Az is a probléma hogyha rádugom nemlátja a sticket,vagy ezt csak beállítás után látja?
A stick működőképes, notebookról használom.
Segíségeteket köszönöm,mindenkinek szép napot..

(#672) balpeter04 válasza ankh69 (#671) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Nekem is ugyan ez a problémám, E173-U2 típúsu modemem van. Telenor-os kártyás csomagban vettem a 708W tablethez, de nem működik. Az APN-eket megtalálja de nem tud csatlakozni az internethez. T-Mobile-os Huawei E367 stick pedig simán megy vele. Nem értem...
Esetleg valakinek valami ötlet?

(#673) balpeter04 válasza balpeter04 (#672) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Felhívtam a Telenor-t és még nem aktiválták a SIM kártyát (~ 5-10 kattintás lenne). Kritikán aluli a cégek hozzáállása a fogyasztókhoz! Teljes mértékben egyetértek azzal, hogy halálba adóztatják a szektort.

(#674) TA68 válasza cjvt3o (#670) üzenetére


TA68
senior tag

Az android frissítése lenne.

(#675) cjvt3o válasza TA68 (#674) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Na ez az, ilyesmi például nem jön le a support oldalról. És ha így van, akkor mire frissít, mi változott, mi mindent művel a felhasználói adatokkal, stb.

"A telepítés megkezdéséhez kattintson a Majd lesz valahogy gombra!"

(#676) TA68 válasza cjvt3o (#675) üzenetére


TA68
senior tag

Jobban megnézve, szerintem ez ugyan az a Jelly Bean, ami rajta van gyárilag. Azért rakták fel, ha valami baj van a rendszerrel, újra lehessen húzni.

"mi mindent művel a felhasználói adatokkal, stb"
Eleve, ha kimész a netre, akkor sem lehetsz biztos semmiben, Sőt az app-ok is küldözgetnek mindenféle adatokat.

(#677) this is life válasza v_atis (#637) üzenetére


this is life
Ármester

Engem érdekelne mert most lenne talán tervben egy ilyennek a beszerzése,pontosabban a 808 dcc cseréltetném a myaudioval erre ,mert azon offban marado mag,szeteső töltő,és akksi halál lett.Milyen a wifije a tablrtnek ..meg ilyesmik érdekelnének ,üzemidő ...stb

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#678) cjvt3o válasza TA68 (#676) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A biztonsági kérdés az más tészta, fel sem merült, mint zavaró tényező.

Az viszont igen, hogy ha emiatt a "firmware" miatt újra kell rakni kiscsillió alkalmazást, beállításokat elvégezni, stb.

(#679) GorkyZero


GorkyZero
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vettem egy MyAudio 708A típusú tabletet másodkézből, de 2014.09.24-ig garanciális. Lenne vele néhány problémám, kérdezném, hogy akinek ilyenje van (vagy ért hozzá), fennáll-e neki:
1.) Ha mozgatom a gépet, akkor valami "lötyög" benne. A mozgásérzékelőre tippelek, mert álló-fekvő váltásnál hallható a mozdulás.
2.) Ha töltőn van a gép, az érintőképernyő "megbolondul", nem reagál, vagy rosszul reagál az érintésre. (Pl. gépelésnél teljesen más karaktert ír, mint az érintett)
3.) Ha csak készenléti állapotban van a gép (wi-fi kikapcsolva) akkor is képes pár óra alatt lemerülni?

Ezek a jelenségek normálisak, vagy próbáljam meg garanciában visszavinni? A 2. problémánál talán a töltőt kéne kicserélni (nem micro USB-s, ezért nem tudtam mással kipróbálni)? Esetleg az utolsó problémára megoldást nyújthat egy nemgyári launcher telepítése?

Köszi a válaszokat!

(#680) this is life válasza GorkyZero (#679) üzenetére


this is life
Ármester

Vidd vissza szerintem , nem volna szabad zörögni benne semminek sem.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#681) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Sziasztok!

Vettem egy 708AG-t. Nem tudjátok, milyen tok jó hozzá a nagyobb gyártók termékei közül? Láttam pl, hogy a Ghoo cuccaihoz jók az Amazon Kindle tokok. Van itt is hasonló?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#682) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#681) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ja, igen:
Nagyon rendben van. Alumínium borítás, gyönyörű a kijelző. A sebessége meglepően jó, semmi akadás, bár játékokat nem futtattam. Akkuidőt még nem tudok.
Wifi stabil, a GSM-ről még nem tudok nyilatkozni. A kamera képe gyenge, de ez engem sosem mozgatott.
USB-n tölt, bár van külön csatlakozó is, így ha az előbbi foglalt lenne, akkor sincs gond.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#683) szabieable


szabieable
aktív tag

708AG-t próbált már valaki rootolni? elvileg a kernel nevében benne van viszont a superures meg a titanium backup nem indul :( semmi szükségem a 30 gigás cloud szolgáltatásra meg az egyéb gyári szar progikra így kicsit takarítanék rajta

(#684) Jim Tonic válasza szabieable (#683) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Viszont az AdFree meg működött, asszem'. Te milyen tokot vettél hozzá, if any?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#685) szabieable válasza Jim Tonic (#684) üzenetére


szabieable
aktív tag

még semmit mert üres a bankkártya fizuig és nem tudok ebayről rendelni, féltem az ips panelt így valami keményebb fedelest néztem 3,5$ körül, műbőr vacak amibe elvileg pont belefér a tablet. a másik 2 tabhoz sima neoprém tokot rendeltem régebben, azokkal sincs különösebb baj :)
pl ez

[ Szerkesztve ]

(#686) ristiisa


ristiisa
csendes tag

Sziasztok lenne egy kérdésem !

Hol lehet hozzá kapni töltőt ? Vagy esetleg GSM-ben lehet-e kapni és menyiért kb ?

Előre is köszönöm :)

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#687) szabieable


szabieable
aktív tag

708AG rootolás:
1. tableten a developer optionsben a debugging mód bekapcsolása
2. TPSparkyRoot
3. MoboRobo

moborobo felrak, frissít, tablet felismer rendesen. majd a TPSparkyRoot.bat futtatása, 3x újraindul a tablet, utána rootolva lesz a készülék.
Az infókért köszi sticky35-nek!

[ Szerkesztve ]

(#688) Jim Tonic válasza szabieable (#687) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nincs gyárilag rootolva? Az AdFree fut gond nélkül, ill. az infóban is írja.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#689) szabieable válasza Jim Tonic (#688) üzenetére


szabieable
aktív tag

a kernel neve szerint is rooted viszont nálam a SU meg a Titanium Backup nem futott szóval valszeg csak ilyen félig meddig rootolt a dolog :)

(#690) GorkyZero válasza this is life (#680) üzenetére


GorkyZero
csendes tag

Ha az Extreme Digital-tól van, akkor csak az ő szervizükbe vihetem, vagy a MyAudio vidéki szervizébe is? Az egri lenne a legközelebb.

(#691) this is life válasza GorkyZero (#690) üzenetére


this is life
Ármester

Legjobban akkor jársz ha a myaudio szervípontjain adod le.Kb 3 hét alatt fordul meg ,annyi a szerviz idő...Az exremnek nincs szervize ők is miskolcra küldik ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#692) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Tudnátok tippet adni fóliára? 708AG. Amúgy ez gorilla glass?

#689: akkor viszont nagyon köszi az infót! :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#693) ristiisa


ristiisa
csendes tag

Hol lehet kapni hozzá töltőt ? Válaszoljon már valaki ! :W

Vagy ha rádugom a gépre tölti ?

[ Szerkesztve ]

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#694) this is life válasza ristiisa (#693) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg tölt usb-n de többszörös idővel számolj a töltő 2 amper az usb 0.4-0.5 amper

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#695) ristiisa válasza this is life (#694) üzenetére


ristiisa
csendes tag

Nagyon Szépen Köszönöm a Válaszodat :) :))

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#696) this is life válasza ristiisa (#695) üzenetére


this is life
Ármester

Nagyon szívesen :D :DDD :K

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#697) violentSt válasza Jim Tonic (#692) üzenetére


violentSt
tag

dehogy gorilla valami muanyag akarmi kocogtasd meg :-)
rootot vissza lehet ra varazsolni (nyilvan gari miatt kerdem)
illetve ami nagy szivfajdalmam h az elvileg 1.6os proci
1.2 vel duborog es nagyritkan ugrik csak fel 1.4re kb 2 mp-re (pedig 1080p hd filmnel meg a most wantednal elkelne meg egy kis plusz szufla)
ez my audios szokas vagy az rk 3066 igy van belove?
a rootal es valami progival megoldhato a proci huzasa?

[ Szerkesztve ]

(#698) this is life válasza violentSt (#697) üzenetére


this is life
Ármester

Az 1.6 az elvi maximum,de többnyire stabilitás miatt alacsonyabb orajelen mennek a procik az aml mx 1.5 pl 1.2 van járatva ,igaz odaírták hogy akár 1.5 de azt nem bírja tartósan,valószínü hasonló a szitu az rk-val.Mennie kéne ful kraft nélkül is mert az aml mx sorozaton gond nélkül fut a játék .Igaz én csak próbaképp tettem fel .cpu masterrel megpróbálhatod huzni ,de nem biztos hogy tartósan birja majd,legfeljebb akkor eltávolítod a programot...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#699) this is life válasza ristiisa (#693) üzenetére


this is life
Ármester

Töltöt itt nézz ,a tegnapi írásom folytatásaként ha pcről töltöd akkor pc usb2 es aljzata tud annyi áramot leadni..de usb töltővel,vagy usb3 aljzaton több áram is lejön itt egy link de beszélj majd velük [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#700) Jim Tonic válasza ristiisa (#695) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Vegyél micro USB-s telefontöltőt. Azok 2A-t tudnak.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.