Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) oneToucher


oneToucher
csendes tag

követtem mind 2 utasításoakt de nekem 10-edszerre se sikerült és nekem ilyen msdos sincs lécci segíts

(#452) smilecat válasza oneToucher (#451) üzenetére


smilecat
aktív tag

hmmm... lehet nincs fenn neked a gép drivere?
No, akkor itt egy bővebb leírás ahogyan mi csináltuk... bár én minden más nélkül csináltam, de hátha...
Ez tartalmazza a driverek telepítésének folyamatát, majd a rootolást is, és mivel azon a gépen nem ment a market annak leírását is. érdemes először elolvasni a hozzászólásokat is! Igazából neked csak a Market előtti rész a lényeges, a többit ez a kis progi megcsinálja

Fórum hozzászólásokkal

(#453) oneToucher válasza smilecat (#452) üzenetére


oneToucher
csendes tag

köszön probálkozom

(#454) penge010


penge010
tag

Hello!
Remélem tudtok segíteni!
Vettem nem rég egy Myaudio Ma700 tablet szerkezetet.
Az lenne a kérdésem hogy tudna valaki valami leírást hogyan frissíthetem az androidjád,mert csak 2.1 van rajta sőt még Marketem sincs.
Elörre is köszi!

(#455) Busaboy válasza oneToucher (#453) üzenetére


Busaboy
aktív tag

msdos-os parancsfájlod azért nincs mert az innen tudod letölteni:
http://sourceforge.net/projects/androidroot/

A drivereket meg úgy tudod a legkönnyebben telepíteni, hogy kikapcsolt állapotban usbvel csatlakoztatod a számítógpre a tabletet! Ekkor a gép kiírja, hogy új eszközt talált innen meg gondolom megy már :) Ha a rootolás nem sikerül olvass vissza ezen a fórumon és ott pontosan leírom, hogyan is kell!

(#456) Busaboy válasza penge010 (#454) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Üdv! Ahhoz, hogy a 2.1-es rendszert frissítsd egy teljesen új romra van szükséged, a rom csere meg gari azonnali elvesztésével jár! Miért akarod frissíteni?.....csak azért kérdezem, mert, ha netán lassú, azt máshogy is meg lehetne oldani!

(#457) penge010 válasza Busaboy (#456) üzenetére


penge010
tag

Hát ez is az egyik ok,meg sok cucc amit próbáltam rajta ki írta hogy csomag elemzési hiba vagy valami ilyesmi!
De ha lementeném a komplett romot róla és ha netán beütne valami vissza tudnám tenni?

(#458) Busaboy válasza penge010 (#457) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Egy rom mentés jól jöhet! Azt hogy visszatudnád e tenni, az jó kérdés! Recovery menüjét megtudod nyitni?
Egyébként, ha nemis sikerülne másik rendszert rakni rá, a rootolás is nagy segítség lenne, ugyanis egy uninstaller programmal, rengeteg felesleges dolgot letörölhetsz a gyári romról,amik úgymond csak szemetek és a helyet foglalják!

(#459) penge010 válasza Busaboy (#458) üzenetére


penge010
tag

Hello!
igazából így sem sok minden van ebben a romban,meg ez a 2.1 andro elég butuska.
Egyébként még marketet sem tudtam rá varázsolni, és még anno volt nekem egy alcatel ot990 telom, hasonló problémával egy rom csere azonnal helyre tette.
Ezért keresek valami leírást vagy emberkét aki már csinálta.

(#460) Busaboy válasza penge010 (#459) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Csalásban van egy 2.1-es androidos teló, az dettó ezt csinálja, még a market sem megy rá, azaz a gugglipléj! Ha nemrégi a gép és a garit is akarod tartani nem érdemes más romban gondolkodni, a specifikációjában benne van , hogy frissíthető, de nem hinném, hogy mostanság lesz valami is rá, főleg nem egy jobb rom, azt csak főzni lehetne! Viszont, ha bevállalós vagy, rootal megpróbálkozhatsz és onnantól, akármit rápróbálhatsz mert tudnál csinálni egy rom mentést! Persze más kérdés, hogy hogyan lehet egy custom romot a gépre juttatni vagy akár a sajátját vissza rá! Keresgélek neten ez ügyben............ :)

(#461) penge010 válasza Busaboy (#460) üzenetére


penge010
tag

oké minden tiszteletem a tiéd :)

(#462) Busaboy válasza penge010 (#461) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nah eszembejutott,hogy van pár úgynevezett ,,oneclick,, root program ami 2.1-en működhet! Azért gondolom, hogy működhet!

http://androidspin.com/2010/08/10/universal-1-click-root-app-for-android-devices/

Kukkantsd ezt meg, talán segít az első lépésben!

[ Szerkesztve ]

(#463) penge010 válasza Busaboy (#462) üzenetére


penge010
tag

egy perc és meg nézem!

(#464) penge010 válasza penge010 (#463) üzenetére


penge010
tag

Mert egyébként azon agyaltam, ha lenne egy jó mentésem amit vissza tudnék rá tolni.Akkor bátran kisérleteznék akár meg próbálnám a nagy tesó készülék andro 4.0-át rá tenni hátha meg eszi.

(#465) penge010 válasza penge010 (#464) üzenetére


penge010
tag

Na meg van a oneclick root!
Azt írja your device rooted,de nem kellet volna fel tennie egy super usert?

(#466) Busaboy válasza penge010 (#465) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Hááááááááát egy superusert keress rá! Az kell :)

(#467) Busaboy válasza penge010 (#465) üzenetére


Busaboy
aktív tag

http://www.mediafire.com/?nn1tqg1jtzg

A zip fájlt töltsd le,csomagold ki, a system mappában van egy superuser apk, próbáld meg! :)

(#468) penge010 válasza Busaboy (#466) üzenetére


penge010
tag

Már van fent superuser ! :)

(#469) Busaboy válasza penge010 (#468) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nah akkor a feladat első része teljesítve!

(#470) penge010 válasza Busaboy (#469) üzenetére


penge010
tag

Királyság :)

(#471) penge010 válasza penge010 (#470) üzenetére


penge010
tag

Következö mi legyen? :)
Jól le fársztalak!

(#472) Busaboy válasza penge010 (#470) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Akkor most kell rá, a rom manager nevű progi, azzal tudszegy rom backupot csinálni! Viszont nem árt egy root uninstaller progi sem, ezzel le tudsz fagyasztani sok alkalmazást ami tök felesleges! Fontos! Nem törli, csak lefagyasztja, van benne törlés opció is, de elég a fagyasztás! ÉÉÉÉÉÉÉS vigyázni kell mit fagyasztasz és mit nem!

(#473) penge010 válasza Busaboy (#472) üzenetére


penge010
tag

oké figyelek erösen.
Az lenne még a kérdésem hogyan tudnék marketet varázsolni rá?

(#474) Busaboy válasza penge010 (#471) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Előfordulhat, hogy kiír ilyet, hogy elavult a su bináris! Azt a superuserben tudod valahol lefrissíteni, ha ne írja ki, akkor is érdemes frissíteni, ártani nem árt!

(#475) penge010 válasza Busaboy (#474) üzenetére


penge010
tag

Hiba a csomag elemzése közben.
Szerzek egy másikat.

(#476) Busaboy válasza Busaboy (#474) üzenetére


Busaboy
aktív tag

1.tipp.: Keresgess a neten market verziókat és hátha valamelyik bejön! 2. rootolva van a készülék innentől kezdve igazán nem sok szükség van a marketre, mindent rátudsz varászolni akár fizetőseket is. Énsem használom már a guglipléjt! Neten felmehetsz a guglipléjre, kinézed ami kell és letöltöd máshonnan akár pro verzióban!

(#477) penge010 válasza Busaboy (#476) üzenetére


penge010
tag

oké köszöntem a segítséget.

(#478) Busaboy válasza penge010 (#477) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nagyon szivesen!

(#479) Nagy.R


Nagy.R
csendes tag

szisztok, a tabletet h lehet beálitani h sztereoban szoljon? mert ha bedugom a fülhalgatót akkor csak az 1ikoldali szol, meg a hátsó hangszoro nem szol :( Myaudio 7 708w röl lenne szó

(#480) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! Hogyan tudnék ebből (708R) a tabletből egy használhatót kihozni? Nekem a GTA3 csak laggolva megy. Olvastam, hogy többen már ROOToltáltok. Ez mennyire segít a teljesítményen? A telefonomon tapasztaltam, hogy a hasonló specifikációval rendelkező készülékeken teljesen jól működnek a főzött ROMok. Rá lehetne-e mókolni pl. egy hasonló Concorde vagy Maxxel Tabletre főzött Romot. Nekem a Wi-Fim elég nyenge, gondolom egy új rom jót tenne neki. A legfőbben a Wifi és a játékok érdekelnének. A válaszokat előre is köszi. :)

(#481) gabor_01 válasza P.mini (#480) üzenetére


gabor_01
senior tag

Menj végig az összes telepített programon. Kiderül majd, hogy egy csomó fut. Lődd ki őket.

(#482) P.mini válasza gabor_01 (#481) üzenetére


P.mini
aktív tag

Mindig kilövöm azokat a programokat aminek nem kéne futnia. általában 210 mb szabad ramom van.

(#483) gabor_01 válasza P.mini (#482) üzenetére


gabor_01
senior tag

Hmmm... :D
Lehet rootolnod kéne és felnyomni az órajelet. :F

(#484) Busaboy válasza gabor_01 (#483) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Sajnso az órajelen nem lehet állítani, a kernel nem engedi (csakis a minimális órajelet lehet megemelni) Rootolni kell, ha visszaolvastok, leírtam eddig mikmennek rajta, nfs shift, hot pursuit, real racing 2, de mindegyik játékhoz kell a chainfire, mert másképp elsem índítja, plusz a chainfire-hez kell a Qualcom plugin!

(#485) Busaboy válasza P.mini (#480) üzenetére


Busaboy
aktív tag

GTA 3 ból is lehet több verzió, lehet azért laggol mert más eszközre van optimalizálva, chainfire3d-vel kéne próbálkozni, persze az rootal jár, ugyanis abban van olyan opció, hogy a textura minőségén állíthatsz vagy éppen a méretén! A játék minősége nem romlik, csak laggolás mentesen fut, plusz sok játék elve texturahibákkal indul(nagy büdös fehér képernyő, vagy el sem indul mint mondtam) de ez a progi megoldja!

(#486) gabor_01 válasza Busaboy (#484) üzenetére


gabor_01
senior tag

Éhrtem :K
Szerencsére nem játszom :D

(#487) Busaboy válasza gabor_01 (#486) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Ha nagyon unatkozom, készítek rá egy teljesen gyomlált romot, csak azt kéne tudni azt, hogy tudnám majd felflashelni! A root óta teljesen kigyomláltam a rendszert, kb 10 ha nem 15 rendszerappot töröltem amikre tökre nincs szüksége a droidnak a működéshez, és sokkal gyorsabb, folyamatosan 230Mb szabad ram van, a bootolás is gyorsabb és a korább nehézkes működés is a múlté.... (gondolok itt a lassú váltások programok között, vagy a lefagyó beállítások)

(#488) P.mini válasza Busaboy (#487) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nagyon jó lenne ha főznél egy romot. A wifit tudod frissíteni benne? :]

(#489) Busaboy válasza P.mini (#488) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Most tanulgatom a dolgot, meg a haverokat faggatom mit hogy kell, semmi biztosat nem igérek, csak, hogy megpróbálom:) Jó lenne rá egy úgymond,, használhatóbb,, rom :)
Keresgélek neten, hátha van malami másik rom, de eddig semmi,meg azért nem szivvesen téglásítom a gépet,inkább a saját romjával kell dolgozni!

(#490) Busaboy válasza P.mini (#488) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Egyébként, amig nincs egy jobb rom, vészmegoldásnak az alkalmazások uninstallációja is megoldás, fényévekkel jobban működik így a rendszer! Még használom a gépet egy kicsit, tapasztalatokat gyűjtök, aztán lehet mentem róla a romot, ha minden hibátlan működik....... :)

(#491) P.mini válasza Busaboy (#490) üzenetére


P.mini
aktív tag

Rendben, köszi!

(#492) smilecat válasza Busaboy (#490) üzenetére


smilecat
aktív tag

én is keresgéltem, de nem találtam...
RK29xx rom-ot kell nézni, de nem nagyon van... úgy néz ki mintha hanyagolnák egy kicsit...

(#493) Busaboy válasza smilecat (#492) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Ezen kell változtatnunk, ha nem mi akkor senki XD

(#494) Busaboy válasza Busaboy (#493) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Próbáltam menteni a romot, de előtte flashelni akarja a clocworkmod-ot a rom manager addig nem enged menteni!!! Ebben még nem vagyok biztos, hogy meg kéne csinálnom, valakinek valami tapsztalat rom managerrel és az általa flashelt recoveryvel???

(#495) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Rom mentés továbbra sme megy mert nem tudom a clockwork recoveryt flashelni, viszont gamereknek van egy jó hírem! Feltettem a Most Wanted-ot a maga 2gigájával és chainfire alatt tökéletesen fut rajta! Akinek kell a link írjon privit!Több verzió van a neten és torrent oldalakon, ez működik az előző többihez képest! Köszi! Üdv mindenkinek!

(#496) istvansebok


istvansebok
tag

Helló!

A Youtube program nagyon szaggat ha be van kapcsolva a HD mód.
Ha kikapcsolom jól megy.
Felraktam egy régebbi Youtube verziót. Azzal jól megy , de csak HQ beállítás van.
Hol lehet beállítani a youtube felbontását (340p, 480p, 70p).
Szerintem ha kisebbre tudnám állítani működhetne.

(#497) P.mini válasza Busaboy (#495) üzenetére


P.mini
aktív tag

A MW jó lenne, csak nincs hely neki. :-/ A Fifát próbáltad már? Nekem még a menüje is laggolt, a játék el se kezdődött mert kilépett. Ha jól emlékszem 1 GB körül van az is.

(#498) istvansebok


istvansebok
tag

Válaszolok magamnak
Goggle a barátod
A routert kellett átállítani nagyobb sávszélességre, másik csatornára tenni (10), és a TŰZFALAT ki kell kapcsolni.
Ezt jól megmondtam magamnak.

(#499) Busaboy válasza P.mini (#497) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Nem próbáltam, mai nap folyamán majd rápróbálom, hogy műkszik-e! Aztán jövök a válasszal!

(#500) P.mini válasza Busaboy (#499) üzenetére


P.mini
aktív tag

Köszi! Ha működni fog, akkor muszáj lesz Rootolnom, ès megtudnom mi is az a Chainfire.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.