Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) rob210 válasza dodopek (#1548) üzenetére


rob210
nagyúr

Hogy tiszta legyen ugyan azt csinàlja mint a cpu a gépekben.
Ha csak netezel leveszi az órajelet, hogy kevesebbett fogyasszon.
Ezért is van az, hogy elindítasz egy játékot és olyan darabos az első 4-5mp-ben, utána gördülékenyen megy minden. Ennyi idő kell amíg rájön, hogy munka van igyekeznie kell;)

Renault power

(#1552) dodopek válasza rob210 (#1551) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm, én is ilyesmire gondoltam, de ugye láttunk már furcsaságokat teccsós újságban... Élelmeszer jellegű készítmény... :-D

Sp@rrow! Megdumáltuk!

(#1553) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Ha valaki vesz ilyen 708F-et egy pár sort írjon már róla, hogy milyen. A keresztfiaméknak keresek valami olcsó tabit karácsonyra. Főleg játékra kéne. De semmi komoly, AngryBirds, LegoChima, ilyesmi.
Köszi előre is! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1554) dodopek válasza jFox (#1553) üzenetére


dodopek
addikt

hétfőn, vagy kedden veszek elméletileg...

(#1555) Atti575


Atti575
tag

Sziasztok
My Audio 704O tablettem van most kaptam egész jó :D
Csak amikor kikapcsolom meg be az óra elállítódik ez miért van tudja valaki?

(#1556) goro1000 válasza Atti575 (#1555) üzenetére


goro1000
aktív tag

Szia

A kijelzője milyen? Tényleg rossz?
A gyerekeknek szeretnék venni ilyen tabot..

(#1557) Atti575 válasza goro1000 (#1556) üzenetére


Atti575
tag

Hát első tablettem szval nincs összehasonlítási alapom nekem nincs vele bajom :D

(#1558) Bferibörs


Bferibörs
addikt

MyAudio : több mint 30 napja van szervizben a 708W-m, nem első eset a minimum 3 hetes szervizelés, elgondolkodtató , az átvevő pont e-mailjaira nem válaszol, 1,5 fél órás folyamatos telefonhívásra sem elérhető, rendszeres probléma a felvevő tájékoztatása szerint, 10- ből 6-8 készüléket vissza visznek vásárlás után javíttatni. :Y

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1559) Atti575


Atti575
tag

Senkinek nem volt még ilyen problémája hogy elállítódik az idő?

(#1560) spiritex válasza Atti575 (#1559) üzenetére


spiritex
veterán

A kikapcsolást mire érted? A kijelzőre vagy az egész gépre?
Mert nekem folyamatosan elállítódik, és nem kell hozzá kikapcsolni az egész gépet. Sőt, ha kikapcsolom a wifi-s automatikus órabeállítást és beállítom kézzel az időt, az is elállítódik. Ezzel szerintem semmit nem tudunk kezdeni, amíg nem jön rá egy firmware frissítés...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1561) rob210 válasza Atti575 (#1559) üzenetére


rob210
nagyúr

Tedd automatára és nem fog elállítódni.

Renault power

(#1562) Atti575


Atti575
tag

Köszi a válaszokat megpróbálom
Mind 2-nél csinálja ha teljesen kikapcsolja meg akkor is ha csak lezárom

(#1563) spiritex válasza rob210 (#1561) üzenetére


spiritex
veterán

Sajnos elállítódik úgy is.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1564) rob210 válasza spiritex (#1563) üzenetére


rob210
nagyúr

ÉS a frimware meg nincs rá?
Hm. az akkor valóban baki nem is kicsi.:(
:R

Renault power

(#1565) Bferibörs válasza Atti575 (#1562) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nezd meg mi van beállítva időzónának,nekem az volt anno a baja, 1 vagy 2 órát késett

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1566) spiritex válasza Bferibörs (#1565) üzenetére


spiritex
veterán

Ez itt nem ilyen tévedés sajnos. Ez teljesen össze-vissza jár! Még a percek sincsenek rendben...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1567) Bferibörs válasza spiritex (#1566) üzenetére


Bferibörs
addikt

ja, akkor passz sajna

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1568) Bferibörs válasza spiritex (#1484) üzenetére


Bferibörs
addikt

faca kütyü akkor ez is :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1569) spiritex válasza Bferibörs (#1568) üzenetére


spiritex
veterán

Ezért (is) óvtam mindenkit a megvételétől. Nekem online rádiózásra tökéletes, mert csak a wifi képességére és a 3.5mm-es jack aljzatára van szükségem :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1570) Bferibörs válasza spiritex (#1569) üzenetére


Bferibörs
addikt

arra jó meg olvasni,filmet nézni is ha olyanok a fényviszonyok :)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1571) Atti575


Atti575
tag

Na beálltottam amit mondtatok az automata idö frissitést de csak akkor frissit ha wifire van kapcsolódva akkor egyböl jó az idö de ha nincs rá kapcsolódra akkor nem jó miért? :S

(#1572) rob210 válasza Atti575 (#1571) üzenetére


rob210
nagyúr

Mert wifiről beolvassa az időt és nem a szoftver szabályozza.
HA nincs wifi akkor a rendszer állítja az időt és rögtön el is kezdi csavargatni össze vissza.

Renault power

(#1573) Atti575


Atti575
tag

Na rosszul irtam wifi be van kapcsolva ugy is jó de ha nincs bekapcsolva a wifi de töltön van a tablet akkor is jó
de ha nincs wifi se töltöre dugva akkor már nem jó az idö

(#1574) krisztian922


krisztian922
tag

Hülye kérdés, de megmondanátok miként rakok én erre filmeket?
Csak egy sima barátok közt részt akartam rárakni (ismerős kórházban unatkozik, van egy táblája de mindig csak netezett vele).
Csak simán rákötve egy gépre nem jelennek meg sima mappák amikbe másolhatnék, találtam valami mobogenie progit, de ezzel hiába másolom át azt írja ki nem sikerült (sima avi formátumú videó lenne).
Innentől én elvesztem, mert sosem volt táblám mobillal meg nincs ilyen probléma :D

Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

(#1575) totyak


totyak
aktív tag

Esetleg valaki, aki vett már 704O-t, nem készítene a kijelzőjéről pár fotót, esetleg tesztvideót? Első tabom lenne, csak itthoni wifi-s netezésre kellene, hogy ne mindig a pc-t kelljen bekapcsolgatni. Az említett óra probléma nem zavarna túlzottan, de félek, hogy nem tetszene a kijelzője. Kipróbálni, bekapcsolt állapotban megnézni sehol sem tudom.

(#1576) Bferibörs válasza totyak (#1575) üzenetére


Bferibörs
addikt

szerintem jobban jársz ha bekapcsolod a pc-t :D

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1577) Bferibörs válasza krisztian922 (#1574) üzenetére


Bferibörs
addikt

pedig ugyan úgy kell mint a mobilt :U

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1578) krisztian922 válasza Bferibörs (#1577) üzenetére


krisztian922
tag

Akkor a táblával lesz valami, mert hiába próbáltam simán rádugni pc-re/laptopra nem érzékeli csak úgy simán o.o

Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

(#1579) spiritex válasza krisztian922 (#1578) üzenetére


spiritex
veterán

Köss rá egy pendrive-ot OTG kábellel és már meg is van oldva.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1580) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Van elvileg egy 7040 típusú kütyü ettől a gyártótól, de nem találtam róla sehol semmit. :(

Haver venne egy ilyet és megkért informálódjak róla. :K

Köszi? RR

Ui.: keresgélés közben ezt találtam, de egy hivatalos specifikációknak jobban örülnék, mint egy hirdetés leírásának. :U

═════════════════════════════════════════

(#1581) spiritex válasza RootRulez (#1580) üzenetére


spiritex
veterán

Itt a hivatalos oldal: [link]
De már leírtam sokaknak, hogy nagyon nem ajánlom a kijelzője miatt. Az óra elállítódás, a harmatos akksi (értsd kb. 2-3 óra), root hiánya már csak "hab a tortán"...

Egyébként jelenleg 12.000 Ft a tacskóban.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1582) totyak válasza spiritex (#1581) üzenetére


totyak
aktív tag

Nem értek hozzá, mi az a root? Nem lehet netről letöltött (warez) programokat rátelepíteni?

(#1583) RootRulez válasza spiritex (#1581) üzenetére


RootRulez
félisten

Áhhá, hogy ez a 7040 valójában 704O, így már találok is róla valamit. :U Szóval akkor nem ér meg 12K-t sem? :F

Igen azért érdekelte haverom, mert belebotlott a Tecsóban. :K

#1584) spiritex: Azért az weboldalon a képen ott a Tableten a market ikon. :DDD

De aki Tabletnek venné, az inkább áldozzon kicsit többet rá gondolom...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1584) spiritex válasza totyak (#1582) üzenetére


spiritex
veterán

Azt jelenti, hogy nem lehet hozzáférni a rendszerhez, azok file-jaihoz, írni, módosítani őket, emiatt aztán nagyon sok hasznos legális! program nem telepíthető fel rá, pl. a Titanium Backup. Másik következmény, hogy sok play alkalmazás csak neves cégek modelljeivel kompatibilis, így nem lehet átírni a készülék nevét pl. Samsung-ra, emiatt aztán megint csak nem telepíthetők legális! alkalmazások...

(#1583) RootRulez
Nekem megért, mert csak zenehallgatásra használom. :) Sokkal olcsóbb, mint egy dedikált online rádió készülék!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1585) jFox válasza RootRulez (#1583) üzenetére


jFox
őstag

A mostani tecsós újságban van sokkal jobb, nem sokkal drágábban. 708F 17-18k körül. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1586) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Hi all!

Ma vettem egy MyAudio Tabot. Ugyan így néz ki meg minden de az adatai elsőre annyiban térnek el hogy az enyémnek a kijelzője 800x480-as és csak 4Gb-os beépített memóriája van. Ez hasonlít rá. Az enyémnek a hátoldalára 704T 4Gb van ráírva. Én úgy gondolom hogy a szám végén azért 4-es van nekem mert 4Gb-os. Ha tévednék kérlek javítsatok ki. Na a fő lényeg. Miért nincs az én tabom kint az oldalukon??? Meg szerintetek mennyire jó használatot tesz majd netezgetni, meg hasonló apróbb dolgokra?

Előre köszi. :R

Smoke some weed nigga!

(#1587) jFox válasza Wiz Khalifa (#1586) üzenetére


jFox
őstag

Ez is meg az F-es is nagyon új még. Gondolom a Tecsó exkluzív szerződést kötött velük és csak ott kapható.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1588) Füles75


Füles75
újonc

Sziasztok.

Véleményt és tanácsot szeretnék kérni. Két Tablet közül melyiket választanátok. Az egyik MyAudio Series7 708 QA a másik Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110. Nekem a samsung masszívabb kivitelnek tűnik, mert van egy 4éves kislányom aki biztos igénybe veszi ha meg lesz valamelyik.:)) A véleményeket előre is köszönöm.

(#1589) PLaci58 válasza Füles75 (#1588) üzenetére


PLaci58
őstag

4 évesnek, összetörni jó a legolcsóbb is, ha használni is szeretnéd, akkor csakis a Samsung :DDD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1590) Füles75 válasza PLaci58 (#1589) üzenetére


Füles75
újonc

Köszönöm a gyors választ!:)

Én is a samsung-ra voksolok. Viszont paraméterekben a MyAudio sokall erősebb, de teljesítményre valószínűleg akkor egyformák?

(#1591) Wiz Khalifa válasza jFox (#1587) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Hát eddig csak csalódtam benne. :( Pedig kb 2órája használom. A két mag ellenére amikor Wifi-re kapcsolódtam nagyon belassult és itt ott szaggatgat a rendszer. Meg egy csomó fölösleges cucc van rátéve gyárilag. 2Wifi is van rajta gyárilag amire azt írja hogy hatókörön kívül. Nem tudom hogy egy gyári visszaállítás után miért van alapból benne két tárolt Wifi... Esetleg tudsz valamit mondani hogy mivel lehetne valamivel gyorsabbra bírni?

Lehet visszamegyek és visszakérem a lóvém ha még megtehetem. És akkor hozzárakok valamennyit és veszek egy 4magos tabot.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1592) PLaci58 válasza Füles75 (#1590) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem a paramétereket kell nézni, hanem a használhatóságot. A papír sokat elbír :DDD Nekem is van olyan MA tabom ami dupla pontot kap az antutunál mint a samsung. Gyakorlatban meg egy idegbaj a sebessége, az érintések érzéketlensége ...

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1593) rob210 válasza Wiz Khalifa (#1591) üzenetére


rob210
nagyúr

Nem a 2 maggal vagy 4 maggal van ott a baj, hanem, hogy te is bedőltél a két magos csodagép olcsón hirdetésnek.
Sajnos ezek a tescos akciók nagyon meggondolandók.
Én összetehetem a két kezem amikor megvettem náluk a DCC+-os tabot 22.000.- ért.
De azt úgy sikerült, hogy épp akkor tették ki amikor ott voltam.
Másnap egy darab sem volt már belőle.

Egyszóval nem a magok számát kell figyelni, hanem a rendszermemóriát, meg hogy milyen benne a gyorsító (3d)

A mali400 amivel érdemes foglalkozni az már elég barátságos.
Illetve 1Gb a minimum, manapság már a netezéshez is érdemesebb 1024Mb azaz 1gigás tabot venni, némelyik oldal képes megzabálni elég sok memót.

Egyszóval a tiednek az 512Mbos ram az átka.
A 2X1.2 GHZ bőven elég lenne.

A wifiket meg töröld ki és nem fogja többet hozni.
(de lassítani annak ellenére, hogy ott van nem lassítja a géped)

Egyébként egy rottal és a felesleges alkalmazások leszedésével, vagy root nélkül kitiltásával érhetsz el sebesség növekedést, de az 512Mb-ot akkor is hamar tele fogod tudni rakni, főleg egy játékkal.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#1594) rob210 válasza PLaci58 (#1592) üzenetére


rob210
nagyúr

A kijelzőt kalibráltad megvásárlás után?
Nekem is szarakodott az érintés, de kalibrálás után semmi bajom vele.
Ezt csak onnan tudtam, hogy az xperia P-m is ilyen volt és ott javasolták, kalibráljam a kijelzőt, na onnantól azzal sincs bajom, így a DCC+-al már eleve így indultam:)

Renault power

(#1595) spiritex válasza rob210 (#1594) üzenetére


spiritex
veterán

Ez a kalibrálás dolog nekem új. Mivel kell ezt megcsinálni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1596) jFox válasza rob210 (#1594) üzenetére


jFox
őstag

Ez engem is érdekelne. :K Utoljára a rezisztív érindőknél hallottam erről. Annó a PDA-mat is rendszeresen kellet kalibrálni, de a kapacitív kijelzők esetében még nem hallottam kalibrálásról.
Van hozzá valami segédprogram?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1597) rob210


rob210
nagyúr

ha problémát tapasztalsz az érintőkijelzővel (pl. ugrál az érintés helye) az érintés érzékelésében, akkor töröld a /data/calibrationtag fájlt (ehhez root szükséges!).

Én ezt csináltam vele.

DE EZT CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!
Nekem így működik jól.

Renault power

(#1598) Wiz Khalifa válasza rob210 (#1593) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Hát már nem tudom hogy de meg lett oldva a lassúsága. Tök jól megy eddig. Néha lassúcskább de összegzésben tökéletes amire használni akarom. Annyi a kérdésem hogy nem tud valaki rá Xperia-s kinézetű rom-ot? vagy hogy ehez a modellhez találhatok-e valahol valamit? Mert még egy normális képet se lehet találni.

Smoke some weed nigga!

(#1599) tzsolesz válasza Wiz Khalifa (#1598) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Inkább launchert szedj le hozzá. Mondjuk Nova, vagy Apex-et. Ezek piszok gyorsak, és témázhatóak is. van KitKat téma, meg galaxy s4, motorola motion blur, Sense 5, meg még vagy 1000.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.