Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DataTraveler


DataTraveler
tag

Gyártó: Myaudio
Processzor típus: Boxchip
Processzor frekvencia: 1,2 GHz
Memória: 512MB
Kijelző mérete: 7"
Kijelző felbontás 800 x 480 pixel
Memória: 8GB belső memória
Memória bővítés: MicroSD
Operációs rendszer: Android 4.0
Csatlakozás: 3.5mm audio jack, HDMI, USB, WiFi
Beépített kamera: 2 megapixeles
Akkumulátor kapacitás: 3100 mAh
Méret: 220 x 210 x 45 mm
Súly: 0,64 kg
Tartozékok: USB kábel
Extrák: előre telepített alkalmazások, kapacitív kijelző, multi-touch kijelző

Hivatalos oldal: [link]

[ Szerkesztve ]

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#2) DataTraveler


DataTraveler
tag

Ezt a tabletet olyanoknak javaslom, akik most ismerkednek az Androiddal még!
Átlagos felhasználásra tökéletes!
Tescóba jelenleg 32.990Ft!

[ Szerkesztve ]

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#3) vegyszer


vegyszer
addikt

én pár napja nézegettem. van benne fantázia...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4) DataTraveler válasza vegyszer (#3) üzenetére


DataTraveler
tag

Nekem jelenleg egy Huawei Ideos S7 Slim-em van de lehet hogy beruházok egy ilyenre is!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#5) vegyszer válasza DataTraveler (#4) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is S7-tel bírok. Bár ennek a nyomkodása nem volt 100% elégedettség érzéssel párosítva.
Volt, ahol látványosan megállt a technika. Bár lehet, a szétnyomkodás hatása egy boltban, de a mai teszt nem a kellő eredményt hozta. Pl a kedvenc alkalmazásom nem elérhető rá. :-(

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6) P.mini


P.mini
aktív tag

Sziasztok! nézegettem a tabletet és szeretném kérdezni, hogy hátlapi kamera van-e benne, és bluetooth? és hogy mennyire megbízható a myaudio, a fülhallgató bemenet normális-e, mert volt már olyan androidos telóm, ami nem minden fülest bírt el, csak a 4 portosat. Ja és utolsó kérdés: az érintőképernyő érzékeny-e, mert nem szeretem nagyon nyomni az ujjamat a képernyőre. előre is köszi a válaszokat, nagyon megtetszett, és hogy melyiket választanátok? ezt, vagy az M-tech aTab-ot?

[ Szerkesztve ]

(#7) P.mini


P.mini
aktív tag

"Beépített kamera: 2 megapixeles" nemszóltam :D

(#8) vegyszer válasza P.mini (#6) üzenetére


vegyszer
addikt

csak az elején van kamera... Szerintem Webkamera, de nem néztem meg tüzetesebben. Igazság szerint kettő volt ott, azt hiszem a másiknak volt fura helyen (a képernyő felett középen) a kamerája, nem ennek...
nem kell rátehénkkedni, az biztos. :-P

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9) Klaus Duran válasza P.mini (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem elég érzékeny, az jobban zavar hogy van egy kicsi késés néha.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Belefutottam egy eléggé fura Bug-ba, a beállításoknál amikor a "Megjelenítés" be szeretnék belépni akkor az alkalmazás leáll. Vigyem vissza, vagy van valami megoldás erre?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) DataTraveler válasza Klaus Duran (#10) üzenetére


DataTraveler
tag

Az valami szoftveres probléma lehet akkor, csinálj egy gyári visszaállítást a gépen és utána próbálj belépni ha nem szűnik meg utána gondolkodj el a visszavivésen!

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#12) Klaus Duran válasza DataTraveler (#11) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm a gyors segitséget.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) P.mini


P.mini
aktív tag

Ma mentem a tabletet megnézni a Tesco-ba, de már elfogyott az összes Myaudio, és M-tech se volt már. :( :( :F :O

(#14) iistvan91 válasza P.mini (#13) üzenetére


iistvan91
csendes tag

én tegnap vittem vissza egy concorde 7015öt amit sikerült kicseréltetnem egy ilyenre...hát nem bántam meg

(#15) pandor válasza iistvan91 (#14) üzenetére


pandor
tag

Részleteznéd? Mi a + a ConCorde-dal szemben?

(#16) iistvan91 válasza pandor (#15) üzenetére


iistvan91
csendes tag

egyrészt anyaghasználatra jobb,concordenak megnyomtam a hátulját azt láttad elöl a kijelzőn, valamint azért is vittem vissza mert ami nálam volt annak hol szólt a hangszórója hol nem

(#17) P.mini


P.mini
aktív tag

Nekem a Myaudioval nincs jó élményem. volt egy olyan mp3-am, és fél évnél tovább nem bírta. haverom mp4-e (myaudio) szintén fél évig bírta. tesóm tegnap vett egy Myaudio Mp5 lejátszót, és nem kapcsolt be. egyszer sikerült bekapcsolni, akkor is vibrált a képernyő, a gombok nem működtek. Ma cserélték ki egy ugyan ilyenre, de az tökéletesen működik. úgyhogy nemtudom, mit válasszak. Myaudio series 7 vagy M-tech atab7??

(#18) iistvan91 válasza P.mini (#17) üzenetére


iistvan91
csendes tag

Volt szerencsém az M-Techet is kézbe venni, és amennyivel drágább volt nem tűnt annyival jobbnak.

(#19) deleteduser


deleteduser
csendes tag

Szerintetek érdemes elcserélnem a Galaxy Wifi 5-ös tabomat egy ilyenre? Az android 4.0 már nagyon vonz.

(#20) iistvan91 válasza deleteduser (#19) üzenetére


iistvan91
csendes tag

attól függ hogy mik az igényeid, mindkettőnek megvan az előnye, Galaxy wifire nem találtál sehol 4.0-át?

(#21) deleteduser válasza iistvan91 (#20) üzenetére


deleteduser
csendes tag

Egy emberke csinálgatja, de nagyon sok minden nem jó még rajta. Ilyenek hogy: Kamera, Hardvergyorsítás néhány helyen meg nem is tudom. Youtube-on van egy videó róla. De csak ennyi. Se XDA, se sehol nincs 4.0. Esetleg egy Galaxy S-rom? Bár attól be brickelne. Egyébként az autófókuszos kamerát hiányolnám a legjobban ha becserélném. Mást annyira nem. De 40-ig akár mennyi szóba jöhet. vagy 45.

(#22) iistvan91 válasza deleteduser (#21) üzenetére


iistvan91
csendes tag

Ha csak téglát nem szeretnél belőle akkor nem erőltetném a Galaxy S ROM-okat. Kamerában tény hogy nem alkot nagyot a MyAudio, de mint tablet bőven használható. 45ért viszont találnál jobbat is szerintem, amennyibe a MyAudio kerül annyiért viszont megéri.

(#23) deleteduser válasza iistvan91 (#22) üzenetére


deleteduser
csendes tag

Ezt az akciót néztem ki.
http://hardverapro.hu/apro/point_of_view_protab2_xxl_10_android_4_0/hsz_1-50.html
Ez viszont simán megérné :) Szerintem legalább is. 45 ezer forintért simán el lehet adni használtan a tabot, főleg hogy az ára újonnan nagyon drága.

(#24) iistvan91 válasza deleteduser (#23) üzenetére


iistvan91
csendes tag

nem tűnik rossznak, a tabletes fórumban mintha lett volna már ilyenről szó.

(#25) supervisors


supervisors
csendes tag

Sziasztok tud valaki mondani egy g-sensor kalibrációs programot?

Aki harcol veszíthet,aki nem harcol már vesztett is!!!

(#26) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Srácok ezt a tabot vágjabvalaki komolyabb szinten, mert sehol nem találok hozzá, semmi okosságot.

Recovery mode kellene, download mode, illetve romok találhatóak-e hozzá valahol...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#27) supervisors válasza mycso (#26) üzenetére


supervisors
csendes tag

Nekem is ezekre lenne szükségem,ha megtudsz valamit írj nekem is.
köszi

Aki harcol veszíthet,aki nem harcol már vesztett is!!!

(#28) supervisors


supervisors
csendes tag

M-tech Atab 7 re tudunk most már 4.0 húzni.
akit érdekel írjon pm-et.

Aki harcol veszíthet,aki nem harcol már vesztett is!!!

(#29) #12634880


#12634880
törölt tag

Üdv!
Szeretnék érdeklődni, akinek van ilyenje az tud-e nekem pár tesztet csinálni.
Pl.:
-Játékok (Asphalt 6,Six-Guns,egyéb hd-s játékok)
-Gyorsaság (Arra célzok hogy megy a háttérbe 1-2 alkalmazás, akkor már használhatatlan a rendszer vagy nem?!)
Meg hogy általában aki vett ilyet az megelégedett vele.
Ja és nekem van egy Wvga felbontású android telóm (Xperia ray) és akkor ugyanezek mennének vele?
Köszi!

(#30) Dzsano


Dzsano
tag

Vajon a Series 8-ast mikortól lehet kapni?
Fúrja az oldalamat a nagy felbontás, az 1 GB alap memória és az olcsó ár: 44 990 Ft, bár nem IPS. (előrendelhető)

Link: Series 8

(#31) donat_sz válasza Dzsano (#30) üzenetére


donat_sz
senior tag

csak ma a series 8 30e a mediaban :)

(#32) Szati20


Szati20
csendes tag

Én is elgondolkodtam a megvételén, de inkább könyvek olvasására használnám. Valakinek van már tapasztalata arról, hogy tableten milyen huzamosabb ideig olvasni, mennyire fárasztó a szemnek?

(#33) APC ADAM válasza donat_sz (#31) üzenetére


APC ADAM
tag

Én bementem ma de csak holnapra fog érkezni nekik...
Kifizettem és holnap hívnak ha megjött, remélem megéri az árát a kis gép. :K

(#34) Szati20 válasza APC ADAM (#33) üzenetére


Szati20
csendes tag

Melyik MM-be voltál, mert fater is oda készül egy ilyenért, szólok neki, hogy hova ne menjen. Vagy mindenhol csúszik?

(#35) APC ADAM válasza Szati20 (#34) üzenetére


APC ADAM
tag

Mindenhol holnap lessz csak :W
Elmehet max kifizeti és holnap már csak át kell vennie én is ezt csináltam így tuti nem kapkodják el előlem

[ Szerkesztve ]

(#36) deleteduser


deleteduser
csendes tag

Hmm Series 8? :D Egész jónak tűnik. A 7-essel volt szerencsém találkozni, és a képernyője szörnyű olyan szempontból hogy enyhén pixeles és hiába kapacitív hol nem érzékel, hol duplán. Nem csúszik túl jól

(#37) hartyi


hartyi
tag

Van valakinek tapasztalata a 8" masinával? Nagyon érdekelne ha van, mert pont most terveznék beruházni egy ilyenre. A 7" túl kicsi, a 9-10" túl nagy, kár, hogy mások nem nagyon jönnek elő ilyen mérettel.

(#38) #12634880 válasza hartyi (#37) üzenetére


#12634880
törölt tag

Elég jókat írnak róla a nettáblák android opr.-el topikban.
MM-ban vették le volt árazva tegnap 30000-re.

(#39) hartyi válasza #12634880 (#38) üzenetére


hartyi
tag

Köszi, átnézek oda.

(#40) P.mini


P.mini
aktív tag

Akinek van már ilyen csodája, az légyszi írja már le, hogy megéri-e megvenni, mennyire gyors, a HDMI-vel lehet-e csatlakoztatni pl. Tv-hez, vagy esetleg usb egeret, vagy billentyűzetet kötni. Illetve a legjobban azt szeretném kideríteni, hogy megbántad-e vagy jól tettél, hogy megvetted. És azt se bánnám ha valaki készítene róla egy tesztet. Köszi! :R :R :C :C

[ Szerkesztve ]

(#41) thetan


thetan
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap dobta be a postás a Media Mark szórólapját, és ott a következő tablet akciós:
Myaudio 708 RB Tablet pc. A leirása a szórólap szerint: 7" 800x1480!!, android 4.0.3, 8Gb belső, 512 Ram, HDMI, front kamera. Mindössze 29.900 Ft.
Ismeritek ezt a gépet? mert nem találok róla adatokat. Mindenesetre megyek ma megtekintem.
A napokban terveztem egy 70w megvételét, de lehet ez jobb ajánlat. Mi a véleményetek úgy általában a Myaudio tabletekről?

Most találtam ezt róla Series 7 708R

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#42) hartyi válasza thetan (#41) üzenetére


hartyi
tag

Szerintem az 800x480 lesz. Ilyen felbontás egyrészt nem létezik, másrészt nem is így adnák meg. Egyértelműen elírás.

(#43) thetan válasza hartyi (#42) üzenetére


thetan
aktív tag

Igen - már én is rájöttem - kicsit becsapott, azt hittem beújítottak

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#44) P.mini válasza thetan (#43) üzenetére


P.mini
aktív tag

én ma vettem meg a 708-ast. hogyan tudok HDMI Kábelt rádugni, mert nincs kimenete.. . engem ez csapott be.

(#45) thetan válasza P.mini (#44) üzenetére


thetan
aktív tag

Azt nem tudom hogy tényleg van-e rajta ilyen kimenet, - de nekem is az egyik szempontom volt hogy legyen - és majdnem korábban becsapódtam a hirdetésen a felbontás miatt (persze nyilván azért konkrét vásárlás előtt ellenőriztem volna, de így egy felesleges úttól megkíméltem magam) 30000 ért jó vételnek tűnt - de végül megrendeltem online a WayteQ xTAB-70w -t és többek között a tv-re csatlakoztatás lehetősége miatt, meg hogy van hozzá távirányító. Végre nem kell kiírnom a filmeket lemezre hogy megnézhessem.

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46) P.mini válasza thetan (#45) üzenetére


P.mini
aktív tag

mindenhova az van írva h van kimenet, de én nem találok rajta. valaki segítene esetleg, h hol van vagy hogyan lehetne?

(#47) thetan válasza P.mini (#46) üzenetére


thetan
aktív tag

Ha tényleg nincs rajta akkor vidd vissza, és hivatkozz a téves információra

de a fényképeken ott van az oldalán link

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#48) P.mini válasza thetan (#47) üzenetére


P.mini
aktív tag

[L:/dl/upc/2012-07/18/337059_arrvtltxayqhrzjk_img_20120718_172927.jpg](IMG:/dl/upc/2012-07/18/337059_arrvtltxayqhrzjk_img_20120718_172927.thumb.jpg) [L:/dl/upc/2012-07/18/337059_gjkofqvdeqjumbmz_img_20120718_172936.jpg](IMG:/dl/upc/2012-07/18/337059_gjkofqvdeqjumbmz_img_20120718_172936.thumb.jpg) [L:/dl/upc/2012-07/18/337059_e27jsqhrpxgd1mbf_img_20120718_172940.jpg](IMG:/dl/upc/2012-07/18/337059_e27jsqhrpxgd1mbf_img_20120718_172940.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]de az enyém 708-as. amúgy úgy vettem, hogy a hátulja össze volt karcolva, és a doboza is eléggé le volt strapálva. :/

[ Szerkesztve ]

(#49) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Sziasztok! Nem tud valaki hálózati töltőt hozzá? Az eredeti elég gagyi ,a tablet-be bedugható vége kiszakadt.

(#50) pumpedlix


pumpedlix
tag

Sziasztok ahogy nézegettem a kérdéseket itt a válasz

Myaudio 708R--> nincs HDMI kimenet
Myaudio 708A--> van HDMI kimenet

google-ba egysezrűen látszik a válasz ha rákerestek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.