Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) o_tom


o_tom
aktív tag

Sziasztok
USBn keresztül tudok rá billentyuzetet csatlakoztatni? Láttam a neten tök jó, billentyuzetes bőrtokot.
Használ valaki ilyet vele?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#52) oneToucher


oneToucher
csendes tag

Sziasztok.

Tegnap vettem a TESCO-ban egy ilyen táblagélpet.
Nekem nagyon bejön. Gyors, megbizható, szép a kijelzője.........stb.

Szóval nem értem hogy miért mondotok róla ilyen dolgokat nem is annyira vékony hogy könnyen tönkre lehessen tenni a kijelzőjét :N .... Na mindegy nekem bejön :C akinek nem annak nem....

(#53) Surmi69


Surmi69
tag

Megtudná nekem mondani valaki, hogy 3D gyorsító van e benne, mondjuk MALI-400 vagy ilyenek?

Játékok, hogy futnak rajta?

Előre is köszi.

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#54) #12634880 válasza Surmi69 (#53) üzenetére


#12634880
törölt tag

Szia!
Mali-400 van benne pont azt hiszem (de nem tuti!)
DE a tableteken kell egy úgynevezett "chainfire 3d" program amivel menni fognak a HD-s,3D-s játékok.
Jah és 4:3 nem ajánlott.

(#55) Vindex


Vindex
tag

Mi az oka, hogy nem szinkronizál a g-mail fiòkommal? A telefonommal nincs gond mikor szinkronizál.

(#56) 2o1i


2o1i
senior tag

Sziasztok!

MyAudio Tablet Series 7 708R mobilinternetezésre jó-e USB-n keresztül?
(T-Mobilos dominós mobilnettel lenne használva.)
Köszi!

(#57) thetan válasza 2o1i (#56) üzenetére


thetan
aktív tag

Nézz utánna, hogy melyik 3G modemet támogatja. Csak azokkal fog menni elvileg.

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#58) totyak


totyak
aktív tag

Aki vett már ilyen kütyüt, le tudná írni, hogy mi van a csomagban? Illetve tapasztalatokat, hogy menyire gördülékeny a netezés, mennyit bír az akku, esetleg valami komolyabb játék fut-e, szóval minden érdekelne. Most elég jó árban van a Tesco-ban.

(#59) metaboy válasza totyak (#58) üzenetére


metaboy
tag

Szasztok!

Nah, láttam ez a totyikot.

Ilyen készülékem van, egyenlőre csak 4-5 napja.

Eddig nem olyan vészesen rossz, bár pindurkát jobbra számítottam, mindegy.

Nézzük a felmerült kérdéseket.

A dobozban egy töltő van, egy otg kábel, meg egy mini usb.. hogy tölt e gépről még nem próbáltam, eddig csak a margitról töltöttem le dolgokat, meg dropboxszal szinkronizáltam az okosságokat ;)

A hdmi csatlakozót még nem teszteltem, de dlna támogatás van, ha pl felteszek egy imediashare szerű programot.

A gyári launcher nekem lassú volt ezért a go-t tettem fel. Akksija nem olyan rossz, de nem is kiemelkedően jó. Pontosat még nem tudok írni.
Amit tapasztaltam, hogy sajnos a gmailes accountomnál a naptár sync nem megy. Levelek, névjegyzék ok, de ez a nyavaja sajnos nem műxik. Rohadt idegesítő. Már írtam a magyar képviseletnek hátha válaszolnak..muhaha. :P

Összességében talán megéri.. még adok neki 2hetet

(#60) atila2


atila2
csendes tag

Tegnap vettem egy ilyet a Tescoba. Sehol se találom rajt a Network TV nevű programot amit hirdetnek az oldalukon amivel ingyen lehetne tv-zni. Segítségeteket kérem fórumtársak és előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#61) totyak válasza metaboy (#59) üzenetére


totyak
aktív tag

Üdv!

Neked melyik fajta van a 7"-os szériából?

708A
vagy
708R

Csak azért kérdezem, mert elvileg 708R-n nincs HDMI, viszont ez az olcsóbb és ez kapható most a Tesco-ban. Ennek fizikai gombjai is vannak.
A 708A drágább és ha jól tudom nem fizikai gombok vannak a szélén, hanem érintősek. Illetve ezen elvileg HDMI is van.

Egyébként továbbra is szeretettel várok minden tapasztalatot, észrevételt.

(#62) Surmi69 válasza #12634880 (#54) üzenetére


Surmi69
tag

A Chainfire-hez root jog kell :(
Egyébként a 708R-ben Rockchip 2906-ás sorozatú 1Ghz proci és Vivante GC800-as GPU van ami OpenGL ES 2.0-ás.

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#63) Surmi69


Surmi69
tag

Pontosítanom kell :DDD

Lelke egy 1,2 GHz-es, Rockchip 2918-as egymagos ARM Cortex-A8 processzor, ami mellett ritkán látott Vivante GC800 GPU dolgozik, melynek teljesítménye vetekszik a Mali-400-éval.

[ Szerkesztve ]

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#64) Surmi69


Surmi69
tag

Egyébként a WayteQ xTAB-100is-ben is ezek muzsikálnak csak nagyobb felbontáson... :DD

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#65) metaboy válasza Surmi69 (#64) üzenetére


metaboy
tag

most olvastam, hogy rá lehet mókolni másik romot, ami ugyan nem rootolható még talán, de sokkal smoothabb..

Jövő héten balcsiról vissza, kipróbálom..

(#66) Surmi69 válasza metaboy (#65) üzenetére


Surmi69
tag

Valami pontosabbat? Link esetleg? :R

Root-ot nem tud valaki? A SOC-se és a Z4-se tudja még.... :(

A Need for Speed Shift vagy a Hot Pursuit megy valakinek rendesen? Nekem sprite és textúra hibás, pedig a markec szerint jó rá..... :O amúgy a játék sebességével nincs gond...

[ Szerkesztve ]

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#67) Surmi69 válasza Surmi69 (#66) üzenetére


Surmi69
tag

Ja és ugye a 708R-ről beszélünk....

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#68) Surmi69 válasza atila2 (#60) üzenetére


Surmi69
tag

Most beszéltem a szupporttal és azt mondták, hogy az első szériákban nincs ez az alkalmazás de ha beregisztrálod a készüléket és jelzed nekik, akkor sec perc elküldik az apk.-t és a szükséges szériaszámot is. :DDD :K

Ha valakinek gondja van a 708R-rel, ezen alkalmazással, játékkal... szóljon. :B

P.S: Készül rá a JB frissítés :B

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#69) jFox


jFox
őstag

Ajánlom figyelmetekbe ezt a post-omat. Ma voltam bent a MyAudio központjban és faggattam őket egy kicsit.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#70) tabletharcos


tabletharcos
csendes tag

Sziasztok!
Olyan bajom lenne, hogy beállítottam a mintarajzolást billentyűzárnak és ezután nem tudtam azt . :O ötször próbálkoztam utána megjelent egy olyan , hogy ötször rosszul próbálkoztam : lépjek be a Google fiókomon keresztül mert csak ú gy tudnám feloldani . viszont a Google fiókom jelszavát elfelejtettem így nem tudok belépni . ilyenkor mit tehetnék ? vigyem szerelőhöz? vagy mi? írjatok legyetek szívesek. ha tudtok valakit aki tudna rajtam segíteni Kiskunmajsa körzetében , azt is mondjátok nyugodtan , vagy ha tudjátok mit kel tenni ilyenkor írjátok le. KÖSZÖNÖM . :W :W :W :W :W :W :W :W

-

(#71) tabletharcos válasza Surmi69 (#68) üzenetére


tabletharcos
csendes tag

Sziasztok!
Olyan bajom lenne, hogy beállítottam a mintarajzolást billentyűzárnak és ezután nem tudtam azt . ötször próbálkoztam utána megjelent egy olyan , hogy ötször rosszul próbálkoztam : lépjek be a Google fiókomon keresztül mert csak ú gy tudnám feloldani . viszont a Google fiókom jelszavát elfelejtettem így nem tudok belépni . ilyenkor mit tehetnék ? vigyem szerelőhöz? vagy mi? írjatok legyetek szívesek. ha tudtok valakit aki tudna rajtam segíteni Kiskunmajsa körzetében , azt is mondjátok nyugodtan , vagy ha tudjátok mit kel tenni ilyenkor írjátok le. KÖSZÖNÖM :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W
708 R -em van amugy .

[ Szerkesztve ]

-

(#72) tabletharcos válasza Surmi69 (#68) üzenetére


tabletharcos
csendes tag

Sziasztok!
Olyan bajom lenne, hogy beállítottam a mintarajzolást billentyűzárnak és ezután nem tudtam azt . ötször próbálkoztam utána megjelent egy olyan , hogy ötször rosszul próbálkoztam : lépjek be a Google fiókomon keresztül mert csak ú gy tudnám feloldani . viszont a Google fiókom jelszavát elfelejtettem így nem tudok belépni . ilyenkor mit tehetnék ? vigyem szerelőhöz? vagy mi? írjatok legyetek szívesek. ha tudtok valakit aki tudna rajtam segíteni Kiskunmajsa körzetében , azt is mondjátok nyugodtan , vagy ha tudjátok mit kel tenni ilyenkor írjátok le. KÖSZÖNÖM
708 R -em van amugy .

-

(#73) Vindex válasza tabletharcos (#72) üzenetére


Vindex
tag

A reset gomb van rajta, próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#74) tabletharcos válasza Vindex (#73) üzenetére


tabletharcos
csendes tag

igen probáltam ugyanaz jelenik meg :W

-

(#75) Vindex válasza tabletharcos (#74) üzenetére


Vindex
tag

"lépjek be a Google fiókomon keresztül mert csak ú gy tudnám feloldani . viszont a Google fiókom jelszavát elfelejtettem így nem tudok belépni . ilyenkor mit tehetnék ?"
Egy másik számítógéppel kérd le a Gmail fiókod jelszavát. Ha még lehet, vidd vissza a boltba és hivatkozz arra, hogy nem akar beengedni a zár. Én a Tescóban vettem, de másnap már vissza is vittem, mert nem akart szinkronizálni a gmail fiókkal. Az akkuja sem lehetett valami király, mert 62%-ról 5 óra nem használat mellett teljesen lemerült, csak a töltővel tért észre. Azonnal visszaadták az árát, örültem, hogy kiszálltam belőle. Úgy látom, hogy 11-én írtál először a problémáról, úgyhogy én azt javaslom, hogy vidd vissza.

[ Szerkesztve ]

(#76) vfrr


vfrr
csendes tag

Sziasztok !

Vettem két hete egy ilyen Tesco gazdaságos MyAudio Series 7 tablet valamit.
Két három napig jó is volt utána elég sűrűn lefagyott , ezért maradt a rendszer vissza állítás, és a reset.
Most olyan gondom van hogy reset után döglőt droid hasa nyitva piros háromszög felkiáltó jellel.
Ilyenkor mit lehet tenni ?

(#77) jFox válasza tabletharcos (#72) üzenetére


jFox
őstag

Hardreset?
A legtöbb androidos kütyün úgy érde el, hogy Hangerő- vagy + és Power egyszerre lenyom, utána bejön egy valamilyen robotos ábra ekkor megynomod a menü gombot (ha van ha nincs nem tudom mit kell nyomni) és a menüből kiválasztod a factory default vagy factory reset menüpontot. (Hangerő fel/le a navigálás, Power a kiválasztás)
Mondjuk ilyenkor minden törlődik, tehát ha van rajta valami adat akkor annak is annyi. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#78) tabletharcos válasza jFox (#77) üzenetére


tabletharcos
csendes tag

köszi tanácsot dea kombinációra lefényképezi a képernyőt : kikapcs+ minusz gomb = fényképezés ugyanaz mint print screen kikapcs+ plussz semmi ugy hogy ez nemm vált be :O :O :O :O :O de azért lehet hogy valakinek hasznos lessz :D

-

(#79) tabletharcos válasza tabletharcos (#78) üzenetére


tabletharcos
csendes tag

valaki nem tudja hogy kell " hard resetelni" my audio 7 708 r nél ?

[ Szerkesztve ]

-

(#80) jFox válasza tabletharcos (#78) üzenetére


jFox
őstag

Azt elfelejtettem, hogy mindezt kikapcsolt állapotban kell megtenni. Úgy próbáltad?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#81) tabletharcos válasza jFox (#80) üzenetére


tabletharcos
csendes tag

ohh én hülye :W bekapcsoltan csináltam mindjárt kipróbálom kikapcsoltan :K

-

(#82) tabletharcos


tabletharcos
csendes tag

hát figyi ez sem megy :O :O :O :O :O nem tom mi legyen vele .
de azért köszönöm a tanácsokat :DD

[ Szerkesztve ]

-

(#83) jFox válasza tabletharcos (#82) üzenetére


jFox
őstag

Akkor válassz, melyik szervízpont van hozzád közelebb: [link]
Szerintem pár perc alatt megoldják. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#84) P.mini


P.mini
aktív tag

valakinek megy a gta3 úgy hogy van hang? nekem sehogy sincs pedig már háromszor raktam újra

(#85) vfrr válasza P.mini (#84) üzenetére


vfrr
csendes tag

gta 3 tökéletesen ment, de rengeteg többi játék textúra hibás volt.

(#86) mpupp1


mpupp1
csendes tag

Sziasztok

Bluetooth-al lehet valahogy bővíteni a 708r-t?

(#87) firga007


firga007
csendes tag

Hali szeretnék érdeklödni erre a készülékre gps modult lehet csatlakoztatni? szeretném gps-nek is használni elöre is köszi

(#88) jFox válasza firga007 (#87) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem nem lehet. Ha lenne rajta BT akkor talán menne valamilyen külsô BT GPS-sel.
Ezek nem arra vannak kitalálva, hogy mindent tudjanak. Ezek inkább a MID kategóriába tartoznak. (Mobile Internet Device) Olcsó, használható. Mi kell még?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#89) fagyas


fagyas
csendes tag

Vásároltam egy Myaudio7 tabletett.Anyi gondom van velle hogy nem tudom,hogy lehett Rootolni.Tudna segiteni valaki ebben.

(#90) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Üdv !

Akinek van 708R-es készüléke egy pár eredményt legyen kedves közöljön.
Quadrantban nekem 1600 pont, Antutuban 2300 pont.

Neocore alatt 33FPS

Szerintem valami nem smakkol az enyémmel, mert Antutunál amikor dobálja a
kis androidos figurákat, akkor akadozik.

Ja és csak 1Ghz-en megy a proci. Dobozon 1.2Ghz van.

Utolsó problémám, hogy egyetlen programot sem tudok SD kártyára áttolni.
Azt mondja a rendszer, hogy nem lehet.

Kérlek segítsetek ! Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#91) tabletharcos válasza firga007 (#87) üzenetére


tabletharcos
csendes tag

elvileg van rajta gps nem?

-

(#92) P.mini válasza tabletharcos (#91) üzenetére


P.mini
aktív tag

nem.

(#93) P.mini válasza eladogeppc (#90) üzenetére


P.mini
aktív tag

Quadrant - 1762 pont
AnTuTu - 2591 pont
Neocore - 33,4 FPS

(#94) oneToucher


oneToucher
csendes tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy honnan tudnám leszedni a modern combat 3-at hogy el is induljon?

Előre is köszönöm a válaszokat.:D

(#95) P.mini válasza oneToucher (#94) üzenetére


P.mini
aktív tag

engem a Critical Strike Portable érdekelne, de playről ha leszedem textúrahibás.

(#96) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Töltőt vennék a tab-hoz ,hol keressem?

(#97) Surmi69 válasza P.mini (#95) üzenetére


Surmi69
tag

A support felé jelezve vannak a textúra hibák pl: NFS széria...
Azt a választ adták, hogy a JB-ben, ami hamarosan megjelenik már javítva lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#98) metaboy válasza Surmi69 (#97) üzenetére


metaboy
tag

Szasztok. Felmókoltam rá egy eken t02 romot.

Magyar- elvileg rootolt is (ezt még nem próbáltam) Pöttyet gyorsabb lett. :)

Az a baj, hogy nincs még sok leírás hozzá, én meg lusta vagyok, hogy összeszedjem. de talán lesz kedvem a napokban.

Ha valakit érdekel, a kütyüm eladó 37k ért postázva, vagy 35k ért Hatvanban

(#99) metaboy válasza metaboy (#98) üzenetére


metaboy
tag

ja--csak még annyit, hogy kiváncsiságból rádugtam az 500 gigás samsung vinyót és vitte!! :D

Az a bajom vele, hogy nem tudom mire használjam, az, hogy naponta 1-1 órát eltököljek vele..nem sok értelme van..

(#100) oneToucher válasza P.mini (#95) üzenetére


oneToucher
csendes tag

Itt van a cs portable: http://cs-portable.net/en/download/android

A 2.19-es verziót töltsd le rendesen ment csak néha bevibrál de nem vészes.
Ha megint nem jó próbáld felrakni az adobe flash player a playról és irj.
Sok sikert:).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.