Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) molniiii


molniiii
csendes tag

Csáó,
Találtam egy listát a támogatott 3G modemekkel kapcsolatban. A kérdésem az lenne, hogy ami a listán szerepelnek modemek azzal tuti, hogy viszi a tablet?
Nekem egy Series7 708W eszközöm van.
Köszi előre is.

(#902) G-man19


G-man19
csendes tag

hello van egy myaudio 708R tabom és az lenne a problémám hogy kikacsolgat és mintha nem töltene vagy nemistudom bevillan megjelenik a töltő és 3x mutatja hogy tölt és kikapcsol (ha kihúzom a töltőt és bedugom akkor megin ezt csinálja ) néha betudom kapcsolni akkora azt írja 11% megy minden de 2 perc múlva kikapcsol( ha lehúzom a töltőről egyből kikapcsol ). :W
mi lehet a probléma ???? :F

(#903) jFox válasza G-man19 (#902) üzenetére


jFox
őstag

Ez szerintem akksi probléma lesz. Szervíz megoldja. :K

molniiii: ezt a listát belinielhetnéd. Úgy könyebb lenne válaszolni a kérdésedre.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#904) kopaszcpl


kopaszcpl
csendes tag

Üdv!

Nemrég vettem egy MA 708 AG típusu tab-ot.
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve,csak "kopasz" vagyok android-os téren gy van egy problémám,abban kérném a segítségeteket.
Tehát: szeretnék egyszerre/egy időben zenét hallgatni a youtube-ról és mellette más programot futtatni,mondjuk FB Messenger stb..
Lehetséges ez?Képes-e egyáltalán a tab a multitaskingra?(elvileg igen)Kell hozzá vmi program,rávolvasás,varázsige? :)
Előre is köszönöm a segítségeteket!

WAR is the motherfucking answer!

(#905) DarkSmile válasza kopaszcpl (#904) üzenetére


DarkSmile
tag

A Youtube alkalmazása nem támogatja hogy "lerakd tálcára". Innentől kezdve az kilőve. Más megoldás lehetséges, de a gyári yt alkalmazás tuti nem... :))

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#906) kopaszcpl válasza DarkSmile (#905) üzenetére


kopaszcpl
csendes tag

Köszi a gyors választ!
Mi az a "más megoldás"?

WAR is the motherfucking answer!

(#907) DarkSmile válasza kopaszcpl (#906) üzenetére


DarkSmile
tag

Itt az angol leírás hozzá:

"When you use the youtube app you cannot exit out of it or turn off the screen without it stopping the playback of the music. I never really cared too much until I noticed that some apps that would notify me and it would shut it down. Also its just annoying to not be able to multi task when you want to listen to a song or anything else.

Heres how to do it:

1. Download Maxathon browser
2. Hit the app button when your in the browser
3. Scroll over to the right when your in the pop up menu until you find UA
4. Change it to desktop
5. Then go to the same menu where you will find options and go to Browser settings
6. In that sub menu go to "Flash on Demand" and hit "always on"
7. Navigate to the youtube website and play your video of choice
8. Then hit the app button again and open another tab

Once your in that tab you can press the home button and go about your business and multitask your device like it was made for "
:K

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#908) kpety11


kpety11
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy van egy Myaudio 708R típusú tabletem, hogyan tudnék firmware-t frissíteni? A szoftver megvan a 4.0 amit rátennék, de hogyan tudnám felismertetni a windowsal a táblagépet? Mert gyári cd nem tartozéka, letöltöttem a gyártó oldaláról az illesztő programot de nem fogadta el egyik win se... Továbbá hard resetet melyik gomb kombinációval lehet csinálni? Előre isk öszönöm!

(#909) jFox válasza kpety11 (#908) üzenetére


jFox
őstag

Ami nincs leírva a leírásban, hogy a drivert hogy kell felrakni.
Ha rádugod a tabot a gépre akkor és a switch gombbal átrakod frissítési módba akkor nem találja a driver-t. Ilyenkor be kell menni az eszköz kezelőbe és kézzel fel kell telepíteni. Kettőt kattintasz a sárga hármszöges eszközre és a - szintén a honlapról letölthető drivert -megmutatni neki. Illesztőprogram frissítése gomb.
Utána már megy a frissítés. :K
Ja és az USB hibakeresést kapcsold ki előtte a Fejlesztői lehetőségek közöt.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#910) P.mini válasza jFox (#909) üzenetére


P.mini
aktív tag

Szia! Én is szeretnék frissíteni, de a gépem nekem se látja a tabletet, nem ismeri fel. A drivert nem találom a honlapon. Tudnál adni egy linket? :D Köszi

(#911) P.mini válasza P.mini (#910) üzenetére


P.mini
aktív tag

Tárgytalan, már közben megtaláltam.

(#912) kpety11 válasza jFox (#909) üzenetére


kpety11
csendes tag

Az a baj, én is így próbáltam, kézzel rátallózva a driverre kikapcsolva a tab-ot de nem fogadja el azt írja a windows nem talál illesztőprogramot:S Mondjuk az usb hibakeresést nem kapcsoltam ki, megpróbálom így is:)

(#913) jFox válasza kpety11 (#912) üzenetére


jFox
őstag

Az lesz a gond. :K Olvasd figyelmesen a frissítési útmutatót! Ez pl. benne van. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#914) kpety11 válasza jFox (#913) üzenetére


kpety11
csendes tag

Köszönöm szépen megoldódott!:) felismerte:)

(#915) anniediamond


anniediamond
csendes tag

ASAP

Sziasztok, egy csoporttársam vett még karácsony előtt egy 708W típusú készüléket, és most én is gondolkodom rajta. Én a 708DCC-t néztem ki, mert sokkal jobbak a paraméterei, és nem sokkal drágább. Van valakinek a 708DCC-vel valami tapasztalata? Egyébként a csoporttársamnak a 708W azóta is tökéletesen működik, igaz csak netezik, filmetnéz, meg száámlázik vele. Én is csak netezni meg filmezni szeretnék rajta.

Itt vannak összehasonlítva: [link]
Jó vásár lenne 29.900-ért? :F :)) Sürgős lenne a dolog!

(#916) P.mini válasza jFox (#909) üzenetére


P.mini
aktív tag

Én XP-re szeretnék telepíteni drivert, de nem birok. Megadom a driver elérési útját, de azt írja, hogy nem lehet telepíteni a drivert. Valami okos megoldás van rá? A Driver/x86/xp mappában a következő fájlok vannak:
-DriverCoInstaller.ddl
-rockusb (biztonsági katalógus)
-rockusb (telepítési információk)
-rockusb (Rendszefájl)

A frissítésnél hiába adom meg neki a "C:\Documents and Settings\xy\Asztal\Új Mappa\tool\Driver\x86\xp" Mappát, probléma lép fel mindig. A választ köszönöm.

(#917) P.mini válasza anniediamond (#915) üzenetére


P.mini
aktív tag

A 708DCC-t mindenki dícséri.

[ Szerkesztve ]

(#918) jFox válasza anniediamond (#915) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem megéri azt a pár ezrest a külömbség. :K Erősebb gép, ergo később avul el.

P.mini : USB hibakeresés ki van kapcsolva? Ha igen, próbálj meg ékezet nélküli mappanevet adni. (új mappa)
Ha így sem megy akkor rejtély. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#919) P.mini válasza jFox (#918) üzenetére


P.mini
aktív tag

Sikerült, felismerte, a programban rámentem arra, hogy Switch, a tableten előbújt egy zöld android nyitott hassal. A gép kiírta, hogy új eszköz van, telepíteni kell, de nem tudta. A programban nem ment át a zöld négyzetbe. :/ itt mi a teednő?

(#920) P.mini válasza P.mini (#919) üzenetére


P.mini
aktív tag

Kikapcsoltam a tabletet, kihúztam az USB-t, de nem akar bekapcsolni, megakad a zöld robotnál nyitott hassal. nem megy tovább? Hogyan lehetne innen kihozni?

(#921) jFox válasza P.mini (#920) üzenetére


jFox
őstag

Dugd vissza a gépre és nyomd meg a SWITCH-et mégegyszer. Szerintem ez kapcsolja recovery módba.
Ékezet nélküli mappanév megvolt?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#922) P.mini válasza jFox (#921) üzenetére


P.mini
aktív tag

Mióta a recovery-ben van, azóta nem ismeri fel a gép a tabletet. Igen, az ékezet nélküli mappanév megvan. A frissítés ugyan úgy nem megy, mint azelőtt.

(#923) jFox válasza P.mini (#922) üzenetére


jFox
őstag

Ezt a drivert letöltötted? Mert ha jól emléxem ez kell a recovery-hez.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#924) P.mini válasza jFox (#923) üzenetére


P.mini
aktív tag

Igen, ezt. Hogy kell telepíteni?
Azt írja, hogy nem találja meg a drivert.

[ Szerkesztve ]

(#925) jFox válasza P.mini (#924) üzenetére


jFox
őstag

Most nézem, hogy neked 708R-van.Ott más a leírás is. Akkor nem tudom. :F
De próbáld meg az Eszköz kezelőben az ismeretlen eszközök között (sárga felkiáltójel) megkeresni a tabletet, arra kettőt rákatintasz, utána pedeig manuálisan telepíteni a drivert. (Ilesztőprogram telepítés, betallóz, és telepít.)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#926) P.mini válasza jFox (#925) üzenetére


P.mini
aktív tag

Eszközkezelőben is próbáltam már, de valamiért nem találja meg a drivert, hiába adom meg neki a mappát.
A legrosszabb, hogy nagyon lemerülőben van, és amikor rádugom töltőre ugyanúgy a recovery-be rak be és nem akar tölteni. :/

[ Szerkesztve ]

(#927) jFox válasza P.mini (#926) üzenetére


jFox
őstag

Tölti az, csak nem mutatja. Próbáld meg másik gépen! Lehet van valami a gépeden amivel ütközik.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#928) P.mini válasza jFox (#927) üzenetére


P.mini
aktív tag

Majd megpróbálom másik gépen is. Kösz az eddigi segítséget. :)

(#929) jFox válasza P.mini (#928) üzenetére


jFox
őstag

Nincs mit. Remélem sikerül életre kelteni.

Más: 708AG nincs itt valakinek? SMS-t kellene küldenem vele, de nem megy semilyen programmal. Anno a 808dcc-n külső modemmel ment a Handcent SMS, de ezen nem megy. :F Pedig ennek beépített modeme van.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#930) Necc válasza anniediamond (#915) üzenetére


Necc
addikt

Esetleg Concorde tab Speed 35K-ert? A 708DCC-hez kepest annyival ad tobbet, hogy ertelmes felbontasu (1280x800) es minosegu (IPS panel) kijelzot adnak + van BT.
Ha az android verzioja szamit, jelenleg 4.1.1 van rajta ami elvileg frissitheto lesz rovidesen 4.2.2 -re.

Igazsag szerint filmnezesre mindegyik jo, akar a legolcsobb 708W is, viszont netezesnel (szovegolvasasval) mar rettenetesen sokat szamit a jo felbontas es a kijelzo minosege.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#931) LauraHELP


LauraHELP
csendes tag

Sziasztok! Nekem lenne egy olyan problémám,hogy egy délután játszottam a tabomon azzal,hogy új és új kódokat írok be és az egyiket véletlenül elmentettem és nem jegyeztem meg! :F :Y :O Mit tegyek? Kérlek válaszoljatok! :'( :O

(#932) jFox válasza LauraHELP (#931) üzenetére


jFox
őstag

Melyik változat van neked?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#933) LauraHELP válasza jFox (#932) üzenetére


LauraHELP
csendes tag

A 7-es de nem nagyon értek hozzá :(

(#934) LauraHELP válasza jFox (#932) üzenetére


LauraHELP
csendes tag

Myaudio 7

(#935) DarkSmile válasza LauraHELP (#934) üzenetére


DarkSmile
tag

Ennél azért kicsit több infóra lenne szükség :)

De egy recovery-s reset valszeg segítene rajta.

[ Szerkesztve ]

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#936) LauraHELP válasza DarkSmile (#935) üzenetére


LauraHELP
csendes tag

Értem,de az mi? :D

(#937) jFox válasza LauraHELP (#936) üzenetére


jFox
őstag

Azért kéne a pontos típus. 708A/W/V/M/DCC/AG melyik van neked?
A Rockchip-es tableteken nem nagyon van recovery. De próbáld meg a hangerő le gombot lenyomvatarva bekapcsolni. Tartsd is amíg a kinyitott hasú robot meg nem jelenik. /ha megjelnik/ Uána a menübe a full wipe/factory reset -et kiválasztani. A hangerő gombokkal tudsz navigálni, a power az ok.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#938) LauraHELP válasza jFox (#937) üzenetére


LauraHELP
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

(#939) LauraHELP válasza jFox (#937) üzenetére


LauraHELP
csendes tag

KÖSZÖNÖM!! köszönöm köszönöm köszönöm!! Sikerült!!!! :) nagyon nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm!!! :))

Kérlek, hogy ne vidd túlzásba a smiley használatát! 47db-ot töröltem ebből a hozzászólásodból!

[ Módosította: Undoroid ]

(#940) jFox válasza LauraHELP (#939) üzenetére


jFox
őstag

Nincs mit! :B

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#941) P.mini válasza jFox (#929) üzenetére


P.mini
aktív tag

Másik gépen is ugyan az van, mit az enyémen. Nem talál drivert. A hétvégén valószínűleg felrakom a WIN7-et. Remélem azzal jó lesz. Ja, és te win7-el próbáltad?

(#942) jFox válasza P.mini (#941) üzenetére


jFox
őstag

igen. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#943) P.mini válasza jFox (#942) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ha jól értem, akkor ez nekem megoldja a problémámat, ugye?
Mármint, hogy itt nem kell csatlakoztatni a géphez a kütyüt, csak sd kártya kell? Ha igen, akkor jó nekem is, :))

[ Szerkesztve ]

(#944) P.mini válasza P.mini (#943) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ja, és amúgy felraktam a Win7-et, de azzal is ugyan ezt csinálta. A leírás alapján a Phoenixcard-ot próbálom, de amikor be kell tallózni a fájl-t azt írja, hogy: Error: Script NOT found. Please use new version image.
Mit csináljak? már nagyon kikészít ez a tablet.

(#945) jFox válasza P.mini (#944) üzenetére


jFox
őstag

Ez pech. :( Továbbiakban tanácstalan vagyok én is. Nem rég van nekem is meg a 708AG, uh. nincs nagy tapasztalatom a hibakeresésben.
Még azt lenne jó megtudni, mi ennek a tabnak az eredeti, kínai változata. Hátha külföldi fórumokon van róla valami infó.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#946) Necc válasza P.mini (#944) üzenetére


Necc
addikt

Sajnos segghulye a szoftver, es teljesen becsavarodik, ha 1-nel tobb levalaszthato meghajto aktiv a gepen.

Kosd le a felesleget, majd lemezkezelessel torold ki a kartyaolvaso nem hasznalt slotjainak meghajtojat (felteve hogy ilyen "all-in-one" cucc es 1-nel tobb meghajtot hoz letre).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#947) anniediamond


anniediamond
csendes tag

Úgydöntöttem megveszem a 708DCC-t. Nemnagyon értek hozzá, csak minden tizedik hozzászólásba volt időm beleolvasgatni, de ha elviszem szakértőhőz szervyzbe, lehetséges rá android helyett windowst rátenni? Win8 meg hasonlók, valaki magyarázza már el ez hogyan működik! :) :B :B :B

(#948) P.mini válasza Necc (#946) üzenetére


P.mini
aktív tag

Lekötöttem a többit, ki is írta, hogy oké a kártya, de amikor a .img-t akarom neki megadni még mindig azt írja, hogy Error: Script NOT found! Please use new version image. Már egy másik géppel is próbáltam, de ott se engedi.
Próbáltam a Win32diskimage-rel, ott sikerült rárakni, de a tablet amikor bekapcsolom, ugyan úgy a recoverybe visz, ahol semmit nem lehet csinálni, mivel gyári a cucc. Hogy lehet előhozni azt, amikor frissítés van? Pl. a telefonomon, a hang fel + bekapcs a recovery, a hang le + bekapcs meg a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#949) jFox válasza anniediamond (#947) üzenetére


jFox
őstag

Ez nem olyan mint egy normá pc. Nem tudsz bármit rátelepíteni. Ha Windows-os tablet kell, akkor olyat kell venni.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#950) P.mini válasza jFox (#949) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nem tudom hogyan, de sikerült.... Win32ImageWriter-el az sd-t megcsináltam, majd bekapcsoláskor, nyomogattam a bekapcs gombot... előhozott egy recoveryt, nem is akármilyet. véletlen megnyomtam a reboot-ot, pedig nem akartam. Láss csodát, kiírta, hogy myaudio, elkezdett tölteni az android és bekapcsolt a régi firmware-el. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.