Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gabor_01


gabor_01
senior tag

Úgy tűnik, hogy az enyémben N-es WiFi van a specifikációval ellentétben :)

(#152) Aron1988


Aron1988
tag

https://www.dropbox.com/s/so3hgg305m6eq6n/Screenshot_808DCC_2012-09-07-08-54-30.jpg
Saját topicot nem találtam, de az egyik legnépszerűbb készülékükhöz, a Series 8 808DCC-hez elkészült a Jelly Bean. Pár belső teszter már ezerrel nyüstöli! Rövidesen érkezik mindenki számára.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#153) jFox válasza Aron1988 (#152) üzenetére


jFox
őstag

Ja kéne már csinálni egyet. :K
Neked már ez van fent? Miben más?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#154) hori89 válasza gabor_01 (#151) üzenetére


hori89
csendes tag

mm-ben vetted?

(#155) gabor_01 válasza hori89 (#154) üzenetére


gabor_01
senior tag

Igen.

(#156) lajbi101


lajbi101
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyet! Első nap annyi volt vele hogy a galériába belépve elmosodott a kép ilyen mindenféle szinü lett xd. Nagy nehezem újrainditottam és jó lett.

Lenne egy kérdésem! : Hol van benne az a tv program amit hirdetnek?
Vagy le kell tölteni marketről? Ha igen akkor mi a neve?

2 felhő serial kódot kaptam de net tv-hez egyet sem!

(#157) Lucas Kane válasza lajbi101 (#156) üzenetére


Lucas Kane
tag

Írj egy mailt a supportnak, és megküldik a kódot.
Keress egy "Network TV" alkalmazást. Nekem fenn volt eleve (808 DCC), csak a kódot kellett kérnem.

(#158) lajbi101 válasza Lucas Kane (#157) üzenetére


lajbi101
tag

Köszi a segítséget!
ŐŐŐ ki az a support ?:) kinek kell írnom?
Amúgy ezt a felhő dolgot sem tudom hogy működik!

(#159) Lucas Kane válasza lajbi101 (#158) üzenetére


Lucas Kane
tag

info@myaudioworld.com
A felhőhöz a "MyID" alkalmazást kell elindítanod, az is fog kérni egy kódot :) , az benne volt a csomagban. Előtte regisztrálj a http://myaudioworld.com/ oldalon.

(#160) lajbi101


lajbi101
tag

Ezt a 808Dcct nem tudom letőlteni sehonnan :( Spb tv, network factory tv,Fuel tv,... valamelyik jó?

(#161) Lucas Kane válasza lajbi101 (#160) üzenetére


Lucas Kane
tag

LOL, a 808DCC a tablet típusa (MyAudio Tablet Series8 808DCC egészen pontosan), nem írtad melyiket vetted meg, de mivel ez a 7-es topikja, gondoltam valamelyik 7-est.
Szóval a tableteden az alkalmazások között keresd a "Network TV"-t.

(#162) lajbi101 válasza Lucas Kane (#161) üzenetére


lajbi101
tag

Bocs a tudatlanságomért :).
Igen 708r tabot vettem!
De nincs benne se myid alkalmazás se network tv alkalmazás gyárilag :(

(#163) Lucas Kane válasza lajbi101 (#162) üzenetére


Lucas Kane
tag

Itt látok valami "TV" ikont, MyID helyett meg lehet, hogy "Cloud" van. Én épp csak kipróbáltam mindkettőt, nem sokat foglalkoztam velük.

(#164) lajbi101 válasza Lucas Kane (#163) üzenetére


lajbi101
tag

Sajnos nincs se tv se cloud se semmi. van kb 15 alap alkalmazás és annyi :(

(#165) Lucas Kane válasza lajbi101 (#164) üzenetére


Lucas Kane
tag

Akkor nem tudom, megkérdezheted a supporttól ezeket is.
Vagy esetleg erre téved egy 708R tulaj, aki tudja a megoldást, és nem rest megírni. :)

(#166) nash13 válasza Lucas Kane (#165) üzenetére


nash13
aktív tag

En regeltem a myaudio oldalon,de nem kaptam megerősìtő emailt, pedig azt ìrta az oldal. Enyèm is 708R ès van rajta tv app. Irtam most a supportnak h ilyenkor mi van. Ha vàlaszolnak megosztom.

iPhone 7

(#167) lajbi101 válasza nash13 (#166) üzenetére


lajbi101
tag

Szia.
Reggeltem én is gmailra de nem jött válasz, reggeltem citromailra is arra megjött egyből a levél. Mi a neve a tv alkalmazásnak és pontosan hol volt? Rajta atöbbi progi közt?

(#168) nash13 válasza lajbi101 (#167) üzenetére


nash13
aktív tag

Network tv az app neve. Gmail lehet gond? Lehet
megpróbálom yahoo-n.

iPhone 7

(#169) nash13 válasza nash13 (#168) üzenetére


nash13
aktív tag

Ha megnyitom a progit szèriaszámot kèr de papírokon nincs a gèp infójában meg unknown van:(

iPhone 7

(#170) jFox


jFox
őstag

Tudja valaki, hogy a Youtube klienseben hogy lehet előre tekerni? A 2.3-ban lehetett, ennél meg mindíg visszaugrik az aktuális pozícióba, hiába húzom előre. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#171) lajbi101 válasza nash13 (#169) üzenetére


lajbi101
tag

Irni kell a supportnak és küldik a kódot! elvileg 24 óra alatt. Meglett a tv meg myid lekelett tölteni egy oldalról!

(#172) lajbi101


lajbi101
tag

Hogyan lehet kirakni widgeteket.
Pl letőltöm a retro clockot a marketről és nem tudom kirakni :(

(#173) jFox válasza lajbi101 (#171) üzenetére


jFox
őstag

Én írtam nekik már vagy 4 napja. Le se bagóznak.:(

A widgeteket az alkamazások között találod. El kel lapozni a lista végéig és utána jönnek a widgetek. Vagy bal felül megbököd a modulok fület.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#174) nash13 válasza lajbi101 (#171) üzenetére


nash13
aktív tag

Es jò is? Vannak magyar csatornàk, nem akad a lejàtszàs?

iPhone 7

(#175) Csokimaki


Csokimaki
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy tab 7-est.
Szeretnék Farmeramat játszani, de nem akarja. Betölti, de mire aratnék, újratölti a kezdőoldalt. Vagyis megy is a flasch, meg nem is. Adobe 11 van rajta.
Ha valakinek van tapasztalata kérem irja. Köszönöm!

(#176) nash13 válasza nash13 (#174) üzenetére


nash13
aktív tag

Sikerült elérni a supportot telefonon, aktiválták a beragadt regisztrációm és küldtek aktiváló kódot a TV apphoz. Este tudom kipróbálni, akkor majd megosztom.
Egyébként a honlapjukon rátaláltam, hogy a tv app-hoz, nincs a dobozban infó, az ügyfélszolgálatra kell írni, megadva a jótállási jegy sorszámát és úgy küldik.

iPhone 7

(#177) kiskun968 válasza jFox (#173) üzenetére


kiskun968
tag

Az előbb írtam egy emailt nekik, kb 10 perc alatt megérkezett a kód. :C :R
Előtte regisztráltam a gépet az oldalon, lehet az hiányzik Nálad.

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#178) jFox válasza kiskun968 (#177) üzenetére


jFox
őstag

Tegnap írtam rájuk megint. Most elküldtem az info@-ra is, nem csak a myhelp@-ra. Ez már hatott. :K
De ez tv inkább mobilra való mint tabletre. Legalább is ami a felbontását illeti. HD-t ne várjon senki, jó ha meg van a 360p. Nem leszólni akarom, csak a tényeket közlöm. Ajándék lónak ugye...
A Youtube-os problémám másnál nem jelentkezik?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#179) P.mini


P.mini
aktív tag

Valaki már megkapta a tabletét, amit leadott a szervízbe? Én még nem, 2-3 hete adtam le.

(#180) nash13 válasza nash13 (#176) üzenetére


nash13
aktív tag

Csodákat nem vártam tőle ilyen felbontás mellett, de M1, M2, Duna + régionális tévék jönnek rajta akadásmentesen Jó lett volna az olimpia alatt...:)

iPhone 7

(#181) vfrr válasza P.mini (#179) üzenetére


vfrr
csendes tag

Most már 6 hete van szervizbe, a szerviz nem veszi fel a telefont. különben a szerviz Miskolcon van.

(#182) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Sziasztok! Én tegnap vettem egy ilyen tabletet, tetszett de mikor lemerült rádugtam töltőre és nem töltött. Visszavittem a csere már jó-tapasztaltam milyen nem jó minőségű a töltő! Egyébként bejön a cucc, első tabletem, még ismerkedek vele :)

(#183) Busaboy válasza lajbi101 (#172) üzenetére


Busaboy
aktív tag

widgetet a menűben tudsz kirakni, az alkalmazások felirat mellet van olyan hogy modulok, nyomj rá és kitehetsz bármit!

(#184) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Találtam egy motoros játékot ami tökéletesen fut! Ducati Chalenge a neve itt egy link ahonnan le lehet tölteni(torrent), nagyon jó game
http://thepiratebay.se/torrent/7589653/Ducati_Challenge_v1.0___SD_Data_By_bobiras2009

(#185) jFox válasza Busaboy (#184) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem mielőtt telszórsz egy topic-ot hozzászólásokkal, olvasd el az ALAPELVEKET !!
Tilos a warez minden topicban. Csak jóindulatból szólok, ne lepődj meg he ilyenekért kitiltanak.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#186) Busaboy


Busaboy
aktív tag

...erre mit mondhatnék, ez van! Nem írok sokat(nem szórom tele), mert elfogy a hely!

(#187) Busaboy válasza Busaboy (#186) üzenetére


Busaboy
aktív tag

....de köszi, hogy szóltál, kinek van ideje manapság szabályzatot olvasni, van más gondom is, örülök, hogy írni van időm! :p

(#188) jFox válasza Busaboy (#187) üzenetére


jFox
őstag

Nincs mit. ... és kb 5 percig él a szerkesztés gomb is. Tehát ha eszedbe jut még valami akkor nem kell új hsz-t írni. Tényleg nem kötöszködöm, csak téged (meg magunkat) akarlak megkímélni az atrocitásoktól.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#189) Géta


Géta
csendes tag

Helló! Az a kérdésem,hogy mit kell letölteni pontosan a Tv-hez,ugyanis a kereső a
"network tv" -re igen sok választ dob ki.Köszönöm

(#190) oneToucher


oneToucher
csendes tag

Sziasztok.

Az a kérdésem lenne, hogy ezt a prime romot tényleg föl lehet rakni a 708r-re? És ha igen akkor hogyan?

(#191) demetibi


demetibi
csendes tag

:R 708 R van nekem is :R
lehet-e mobil internetezni vele,
vagy csak olyan tablettel ami tudja
a 3G-t köszi :(( :F

(#192) gabor_01 válasza demetibi (#191) üzenetére


gabor_01
senior tag

Természetesen.
Ezekkel a modemekkel jó lesz:

HUAWEI EC1261
ZTE MF637
ZTE MF633
ZTE MF110
HUAWEI E1820-0
HUAWEI E220
HUAWEI E1750
HUAWEI E153u-1
HUAWEI E156G
HUAWEI E160
HUAWEI E173
HUAWEI E174

(#193) demetibi


demetibi
csendes tag

:R :) :)) :) :R
köszönöm

(#194) lajbi101 válasza Géta (#189) üzenetére


lajbi101
tag

Itt a link ahonnan lelehte tölteni a Network tv-t. :
https://www.dropbox.com/s/5ntitz1d8asrblu/Network_TV.apk

Utánna irsz a myaudio honlapon a supportnak egy kódért és kűldik is 24 órán belűl hétköznap!

(#195) ladager


ladager
csendes tag

Hello, csatlakoztatható a tablettát MyAudio 7 PC (Windows 7) PC nem ismeri fel a készüléket. Tudja valaki, hol lehet letölteni USB driver MyAudio Series 7708 R? Köszönöm. És akkor hogyan ROOT?

(#196) Géta válasza lajbi101 (#194) üzenetére


Géta
csendes tag

Köszönoöm,de nincs elírva valami?Állandóan visszadobja,hogy egyetlen dokumentumban sem található

(#197) Géta válasza Géta (#196) üzenetére


Géta
csendes tag

Köszönöm,azóta megoldódott,megküldték a letöltés helyét és aktiváló kódját,már próbálgatom.

(#198) Géta


Géta
csendes tag

Ismét egy kérdés: az én gépem usb-ről nem töltődik. Ez másnál is így van,vagy csak az én gépemnek
sajátossága? :W

(#199) P.mini válasza Géta (#198) üzenetére


P.mini
aktív tag

usb~ről sajna nem tölt.

(#200) lajbi101


lajbi101
tag

1 hét után a toltője megadta magát ... :( kiszakadt a vége. Garanciával elvileg cserélték volna de én barom megakartam forasztani. Bementem egy boltba ott mondták hogy a concorde tabnak is ugailyen töltöje van és az is mindig beleszakad.... Az lett a vége ,hogy 3600 vettem univerzálist de abbol is valami speciális kellett mert a sima nem jó. Gondoltam megosztom veletek :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.