Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) oneToucher


oneToucher
csendes tag

leszettem a playről a 2.32-t és az is ugyanugy ment mint a 2.19

(#102) oneToucher válasza vfrr (#85) üzenetére


oneToucher
csendes tag

nekem a gta 3 be szokott akadni és a lövök néha ki is fagy. valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#103) P.mini válasza oneToucher (#100) üzenetére


P.mini
aktív tag

letöltöttem a cs-t innen a flah payerrel együtt de ugyan olyan rosz

(#104) oneToucher válasza P.mini (#103) üzenetére


oneToucher
csendes tag

akkor sajnos nem tudom valószínúleg nem a játékkal van a gond ha tudoknvalamit írok:)

[ Szerkesztve ]

(#105) P.mini


P.mini
aktív tag

1 hónap után feladta a szolgálatot ez a szar. lemerült, felraktam töltőre, nem csinál semmit. ilyenkor mi a teendő? felkeressem az egyik szevízpontot, vagy oda vigyem ahol vettem, a Media Markt-ba?

(#106) horatio


horatio
tag

Sziasztok!

Nekem 808DCC-m van és van egy problémám is.
A google account-om nem látja a naptárat. Egyik account-om esetében sem.
Ötlet? Elképzelés?

Ilyennel még nem találkoztam. (Három éve androidozom, nem most kezdtem.)

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#107) metaboy válasza horatio (#106) üzenetére


metaboy
tag

nekem is ez volt a gondom. sajnos nekem csak egy másik rom cseréje oldotta meg a gondomat..

(#108) jedis


jedis
senior tag

Üdv márkatársak !!! Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy kis hazánkba elsők között kaphattam meg a MyAudio újgenerációs "CSÚCSRAGADOZÓ"-ját , a 1016DCC-t :DD ! Lemértem a kicsikét pár tesztprogival

Quadrant standard: 3997
AnTuTu Benchmark: 8162
Linpack for Android (multi): 83.581mf/3.24sec.
Linpack for Android (single): 56.189mf/1.49 sec.
Smartbench 2012 Prod.: 2895
Smartbench 2012 Games: 2895

Kezdünk beszivárogni, a felsőkategóriába, de még mindíg csak középkategóriás áron :DD :C

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#109) vfrr


vfrr
csendes tag

Két hete leadtam szervizbe a tabletet, 4 nap után.
Két napja hívom a my helpet hogy mondják már meg hol van a szerviz ahol érdeklődni lehet , De vagy foglalt vagy nem veszik fel a telefont , az emailra nem válaszolnak.
Zalaegerszegen adtam le a Color szevizbe ők sem tudnak mit mondani rá, kaptam egy telefonszámot azt hívjam aki tőlük viszi el a szervizbe, ez az ember sem hajlandó felvenni a telefont.
Úgy érzem hogy engem becsaptak, ezért kezembe veszem a dolgokat nem hagyom annyiba.
Eböl az a tanulság hogy, a neve nincs hulladékot nem szabad megvenni , a tescoba meg főleg.

(#110) Mixmonsterx válasza jedis (#108) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

én meg a series 8 dc-t
végül is jó eredmányekkel bír ez is

Quadrant standard: 3150
An tutu: 6780
Linpack for Android (single): 2.17 sec./40,499 mflops
Linpack for Android (multi): 2.4 sec/ 70.424

(#111) Mixmonsterx válasza eladogeppc (#90) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

a beállításoknál nézd meg a cpu mode settinget

(#112) jedis válasza Mixmonsterx (#111) üzenetére


jedis
senior tag

cpu mode setting ? Melyik beállításoknál , A gép setting-jébe, vagy valamelyik bencmark setting-jébe ,

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#113) Mixmonsterx válasza jedis (#112) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

igen a gép setting jébe az utolsó előtti

(#114) jedis válasza Mixmonsterx (#113) üzenetére


jedis
senior tag

Hát ott nekem olyan van, hogy "fjlesztői lehetőségek", és azon belül sokminden . Erre gondolsz ? Ha nem, írd már le konkrétabban ! THX

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#115) Mixmonsterx válasza jedis (#112) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

képek
/dl/ (IMG:/dl/upc/2012-08/392510_2012-08-25_12_09_08_2.thumb.jpg)(/IMG)upc/2012-08/392510_2012-08-25_12_08_51.jpg

[ Szerkesztve ]

(#116) Mixmonsterx válasza jedis (#114) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#117) jedis válasza Mixmonsterx (#116) üzenetére


jedis
senior tag

Opssssz ! Nekem ez az opció nincs benne ! Gondolom neked már Root-olva van, ezért jelenik meg ez is. Vagy most nagy hülyeséget mondtam ???? :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#118) oneToucher


oneToucher
csendes tag

Sziasztok!

Szomoruan olvasom hogy egy csomo embernek tonkre ment a 708R tab nekem szerencsere tovabra is tokeletesen mukszik ;D

Remelem akinek elromlott megjavul, akinek baja van meoldodik :D.

(#119) Mixmonsterx válasza jedis (#117) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

hülyeséget :DD
nekem gyárilag van benne
én miskolcon
az m.m. betűs boltba vettem
egyébként series 8 dcc

[ Szerkesztve ]

(#120) jedis válasza Mixmonsterx (#119) üzenetére


jedis
senior tag

Wazzzz ! Nekem nincs benne :O . Deeee végül is egy Ferrárit minek tuningolni már :DD

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#121) Mixmonsterx válasza jedis (#120) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

EZ olyan mint a Ferrariban a sport vagy a normál mód ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#122) jedis válasza Mixmonsterx (#121) üzenetére


jedis
senior tag

Én nem sz.rakodok, padlón megyek állandóan :D ( nem a forgalom akadályoztatásáért/feltartásáért vették el tavaly előtt is a motoros jogsimat 1 évre :Y :D )

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#123) Mixmonsterx válasza jedis (#122) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

[MODERÁLVA]

[ Szerkesztve ]

(#124) Mixmonsterx válasza jedis (#122) üzenetére


Mixmonsterx
csendes tag

NYOMTAD NEKI :DD :DD : ;] :P

[ON] Na de ne offoljuk szét a topicot

(#125) jedis válasza Mixmonsterx (#124) üzenetére


jedis
senior tag

Gödöllőről kifelé az utolsó lámpától nyomtam egy 1;2 tiltást, és mikor 3-ba húztam, akkor pislogott le a lézer 152Km/h -val :D ! Én úgy láttam senki sincs az úton, de ezek szerint nagyon szelektív a látásom, mert 2 rendőrautót, és 8 rendőrt nagyon nehéz "NEM"észrevenni :Y :DD

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#126) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Na besz@rt a tablet. Ez túl olcsó volt.

(#127) jFox


jFox
őstag

Sziaszok!

Vettem én is egy 808DCC-t. Rögtön be is frissítettem, mert nem tudott magyarul, meg néha alvó módban lezsibbadt. Azóta jól műxik. :K
Valaki rájött már, hogy a fényképezőn hol lehet felbontást állítani?

Kipróbáltam BT GPS-sel megy szépen bár kellett hozzá segédprogram. A t-s ZTE M627 Usb modemmel is szépen működik. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#128) P.mini


P.mini
aktív tag

Nektek milyen a 708R wifije? Nekem borzalmas, 15-20 méterre a rotertől már nem működik , pedig fal sincsen :( :O

(#129) oneToucher válasza P.mini (#128) üzenetére


oneToucher
csendes tag

Nekem tökéletes 15-20 méteren bőven 2-3-as a jel, jobb a wifije, mint az alcatel ot990-esemé:D.

(#130) P.mini válasza oneToucher (#129) üzenetére


P.mini
aktív tag

akkor szar a wifim
:-(

(#131) P.mini


P.mini
aktív tag

hnap leviszem szervízbe a gépet. három hibája is van: a wifi gyenge, a kamera objektpontja rossz helyen van, félig csak a feketeséget veszi, és nem akar tölteni, hiába rakom fel tölteni. amúgy ha be van kapcsolva, akkor nektek is olyan forró az akksinál, hogy már éget?

(#132) RidDiCh


RidDiCh
tag

Sziasztok.
Tegnap vettem egy 708 R tabletet. Meglepően stabil és jól működik (wifi, kijelző,gyorsaság). Ennyi pénzért (25k) szvsz ajándék. A doboz hátulján ott volt a HDMI a leírásban, de a készülékről hiányzik, ezt sajnálattal tapasztaltam. Ár érték arányban kiváló.

(#133) eAster


eAster
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem én is Series 7 708R tabletet. Van egy Huawei e220 USB modemem. Ezt össze lehet vele kötni valahogy?

Előre is köszönök minden segítséget :)

(#134) jFox


jFox
őstag

Dugd rá és kiderül. :K
A mobilhálózatoknál állítsd be az APN-t és ha elindul akkor igen.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#135) vfrr válasza RidDiCh (#132) üzenetére


vfrr
csendes tag

Nagyon nem érte meg az árát, leadtam 4 nap után a szervizbe 3 hétig volt ott semmit nem csináltak vele, most megint leadtam egy másik szervizbe.
Minősége pocsék mozog recseg a hátulja, a megmunkálása borzalmas.
Szoftver hardver téren is le van maradva, Én régóta szoftverelek telefonokat, a galaxy mini, ot 908- hoz tudom hasonlítani, bár ezekbe van gps , tehát így is le van maradva.
Hiába raktak bele 1ghz processzort ez már a múlté, már 2 éve belerakták az xperia x10 i-be, hozzá nem lehet hasonlitani.
Ez a tablet egy tesco gazdaságos hulladék !!!!

(#136) P.mini válasza vfrr (#135) üzenetére


P.mini
aktív tag

sajnos egyetértek veled. a myaudio hivatalos honlapján fel van sorolva a békéscsabai is, így hát elvittem oda. ott a hölgy közölte, hogy már 2 ève nem foglalkoznak a myaudioval. faxa. a legközelebbi asszem 100 km-re van. így hát a media marktba vittem mivel ott vettem. ott átvettèk, és majd sms-ben értesítenek kb 3 hét múlva. tudtam h nem szabad ilyen noname szarokat venni

(#137) eAster


eAster
csendes tag

Szia!

Le tudnád írni nekem lépésről lépésre,hogy,hogyan tudom az APN-t módosítani a tabletben?
Mert bedugtam az usb modemet,elvileg felismerte mert a kis háromszög teli lett a rublikával.(mintha teli lenne a hálózat ) a beállításnál bekapcsoltam a barangolást,a beállításon belül az utolsó lehetőségben ott meg találtam azt,hogy felismerte a modemet meg a szolgáltatót,csak nincs csatlakozva,Telenor annyit mondott,hogy át kell írni az APN-nél a net szót online-ra.

Előre is köszönöm a segítséged.

(#138) gabor_01 válasza eAster (#137) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szerintem sehogy.
Ma kérdeztem az ügyfélszolgálatot: automatikusan felismeri...

(#139) eAster válasza gabor_01 (#138) üzenetére


eAster
csendes tag

Érdekes,mert az egyik MyAudios hozzászólása edigitálnál az volt telefonon tudnak segítséget nyújtani,hogy,hogyan kell át írni Telenornál az APN-t. :) azért köszönöm :)

(#140) gabor_01 válasza eAster (#139) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ha megtudsz valami, írd le azért nekünk.
Nekem Vodával ment szó nélkül.
De állítani nem tudok sehol.

(#141) gabor_01


gabor_01
senior tag

Szerintetek hol van a mikrofonja?

(#142) P.mini válasza gabor_01 (#141) üzenetére


P.mini
aktív tag

azt már én is kerestem, de nem találtam. ヅ

(#143) gabor_01 válasza eAster (#139) üzenetére


gabor_01
senior tag

APN beállítások, adatforgalom ki/be kapcsolása:

https://play.google.com/store/apps/details?id=diewland.settings.mobilenetworks&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImRpZXdsYW5kLnNldHRpbmdzLm1vYmlsZW5ldHdvcmtzIl0.

Ezzel elvileg lehet.

[ Szerkesztve ]

(#144) totyak


totyak
aktív tag

A hülye vagyok boltban ma és holnap még 20db ropogós bankóért vehető 708r típusú készülék (kizárólag Budapest, Budaörs, Győr és Székesfehérvár MM-jeiben). Olvasom itt a hsz-eket és nem tudom eldönteni, hogy megéri-e venni vagy sem. 20 ropi elég akciós ár, de nem szeretnék két nap után szervizbe rohagálni vele.

(#145) jFox válasza gabor_01 (#143) üzenetére


jFox
őstag

Megtanulhatnál már linkelni.... [link]
Tudod milyen rossz tableten kínlódni az ilyenekkel?

Egyébbként ez miért jobb mint ami benne van az Androidban? A képek alapján ugyanaz, csak más szinekkel. :F

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#146) gabor_01 válasza totyak (#144) üzenetére


gabor_01
senior tag

és nem tudom eldönteni, hogy megéri-e venni vagy sem

He-he.
Ezt neked kell eldöntened :))
Ennyiért nekem igen. Végül is nem ebay-en vettem gari nélkül.

Tápcsatira vigyázz, ne rángasd, mert kiszakad. Én már szereztem egyet tartalékba.
Beszerzés alatt van egy kábel, amivel USB-ről (vagy autóban) is tölthető legyen.

(#147) gabor_01 válasza jFox (#145) üzenetére


gabor_01
senior tag

Lehet, hogy benne van, csak nem ebben a készülékben. :)

(#148) eAster válasza totyak (#144) üzenetére


eAster
csendes tag

Köszönöm!!

Ez működött! Szuper! Teljes mértékben használható. Ez nekem pl gyárilag nincs meg.

(#149) eAster válasza gabor_01 (#143) üzenetére


eAster
csendes tag

Köszönöm!!

Ez működött! Szuper! Teljes mértékben használható. Ez nekem pl gyárilag nincs meg.

Bocsi, az előbb rossz embernek ment :D

(#150) jFox válasza gabor_01 (#147) üzenetére


jFox
őstag

Nekem benne van, igaz nekem 808dcc van. De csak akkor jelennek meg az APN-ek, ha rá van dugva a stick.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.