Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) violentSt válasza this is life (#698) üzenetére


violentSt
tag

Akkor ez az osszes rk-val szerelt tabra vonatkozik? (Pl.: cc play, multipad pro duo)
MW fut szepen de nemely palyan alacsony a frame meg youtubeon is van olyan vidi ami megakad, vagy be-be reccen 1080p-ben...
Super pi-vel lehet tesztelni (az 1.5 on porget) sztem 1.4-et tudjak stabilan bar lehet az elobbi jelenseg GPU vagy RAM limites nemtom...
Rootot vissza lehet ra varazsolni?

(#702) violentSt válasza Jim Tonic (#700) üzenetére


violentSt
tag

Nem lesz gond belole h a gyari tolto 700mA az usb meg 2A?
azt hallotam h ez nem tesz jot a keszuleknek

(#703) Jim Tonic válasza violentSt (#702) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Elírás a 2A, 1A-t akartam írni. Elvileg a 2A se kellene, hogy problémát okozzon. Az, hogy tud annyit az erőforrás, nem jelenti azt, hogy a készüléknek fel kellene vennie.
Amúgy a telefonok töltői 850mA körül mozognak, nem okoznak gondot.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#704) this is life válasza violentSt (#702) üzenetére


this is life
Ármester

Azért próbálj gyengébb amperszámú töltőt szerezni,nem jó ha túl magas árammal tölti,hamar kivégezheti az akkumulátort a töltő,igaz kb 1 óra 40 p alatt feltölti..oszd el az akku kapacitását 4 el és az eredménynek megfelelő töltőt kéne venni pl az 1 amperes már nagy vonalakban jó lenne a 3700 mah akksinak.

A sebesség ,szerintem majdnem minden skálázhatóság határán járatott cpura érvényes,egy elvi maximum amit vagy tud vagy nem,ha instabil akkor nem engedik annyin járni.Csak a dobozra írják rá hogy akár :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#705) Jim Tonic válasza this is life (#704) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A töltést nem a töltő szabályozza, hanem az eszköz. Lítium-ion akkut nem lehet direktben tölteni, külön elektronika végzi, mely figyeli az akkumulátor állapotát.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#706) violentSt válasza Jim Tonic (#703) üzenetére


violentSt
tag

Szoval ha jol ertem, akkor a gyari az 2A 5V
az usb-telo toltom (Zte blade) 700mA (5V) ezzel is tolthetem csak lassabb lesz, de artani nem arthat.

(#707) this is life válasza Jim Tonic (#705) üzenetére


this is life
Ármester

Köszi a pontos infót ,azt tudtam hogy elektronika vezérli de azt nem hogy ilyen mélységig,köszi az infót :R mindig tanul valamit az ember ... :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#708) violentSt válasza this is life (#704) üzenetére


violentSt
tag

Ertem.. itt a masik forumban (prestigio pro duo) mar kaptam ezert, mert kisse becsapasnak ereztem a gyartok reszerol (ott elegge elfogultak a "best buy" masinajukkal kapcsban) de egyik tag igert egy tesztet jatekok alatt ha mas nem a jovoheten elviekben jon nekem is egy es osszevetem a 708ag-vel a pro duot ezen a teren
Illetve ha jol tudom neked volt a kezeid kozott 808 dcc (ott is ez a helyzet a prociva ugye? Tudja a 1.5 GHz-t de csak ritkan hasznalja vagy ott 1.2fole nem is megy?)

(#709) ristiisa


ristiisa
csendes tag

Hali lenne egy kis gondom a wifi-vel ! bekapcsolom és 3-4 másodperc alatt kikapcsol magától! Nem talál semmit ! Valaki segítsen !

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#710) this is life válasza violentSt (#708) üzenetére


this is life
Ármester

Jól tudod 808 dcc van,pontosabban remélem volt :) ott is ez van ,1.2 megy max,az antutu ki tudja hajtani 1512 re de ha stabilan beállítjuk a nagy tempót akkor kifagy,tartósan max 1300 ,afölött a szakik szerint még kéne neki fesz hogy stabilan menjen .Gondolom az 1.5 lenne fulon ha minden rendben van a cpu/soc-al ,de mivel ez nem jellemző ,így alulfeszelt és alacsonyabb órajelen van vezérelve.De ez olyan mint az asztali gépeken a cpu ,ott is amelyik nem bírja a tempót ,alacsonyabb órajellel más típusszámmal hozzák piacra...Elvileg a te soc-odnak gond nélkül kéne futtatni a nfs és társait ,arra a két mag és mali400 mp4 bőven sok ...még1.2ghz is.

Neked 708 ag van ? Az mennyire jól sikerült gép ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#711) ristiisa


ristiisa
csendes tag

Valaki tudja hogy lehet frisiteni szoftvert myaudio 708r-re ! vagy romot rárakni ? annyi gondom lenne hogy a wifit bekapcsolom és nem keres és nem is talál kapcsolatot. hanem kikapcsol olyan 5 mps után !

Valaki SOS

------

nem kifestő :(((

[ Módosította: mukibuci ]

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#712) this is life válasza ristiisa (#711) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem ne szenvedj vele küld szervizbe ,nézegettem a neten de még nincs meg az anyakészülék ,nem tudnád privátban elküldeni a builpropját,hátha onnét kiderül valami (gyártóról ) mert akkor indulhat a rom vadászat .A tableteden nincs cwm mod (hangerő le és úgy bekapcsolni,ha bejön a cwm akkor nyomj mindenre egy wipe-t(data.media,cache) ha nem segít szerviz...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#713) ristiisa


ristiisa
csendes tag

Írj rám ! hogy mit küldjek el neked ! :)

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#714) Jim Tonic válasza ristiisa (#713) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nézd már meg, hogyan kell használni a fórumot. Az előbb kifestőt csináltál belőle, most meg nem ismered a válasz-gombot.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#715) Jim Tonic válasza violentSt (#706) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A 708AG hátulján az szerepel a tápcsatlakozónál, hogy 5V 2A. Ergo nekem is megérné venni normális töltőt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#716) ristiisa válasza Jim Tonic (#715) üzenetére


ristiisa
csendes tag

Én most vettem 2-3 e ft meg van !

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#717) Jim Tonic válasza ristiisa (#716) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Tudnál doni egy linket? Köszi előre is! :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#718) this is life válasza Jim Tonic (#714) üzenetére


this is life
Ármester

Nem bántsd nagyon,még tanulni kell az itteni dolgokat ,mit hogyan és miként tegye :) én is így kezdtem ,aztán belejöttem...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#719) ristiisa válasza Jim Tonic (#717) üzenetére


ristiisa
csendes tag

Elektronika-i boltban lehet kapni univerzális töltőt !

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#720) Jim Tonic válasza ristiisa (#719) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem írunk vastaggal. Tényleg olvasd el az alapelveket. Az előbb is kivették a hozzászólásodból a szmájlikkal együtt. :)
Univerzális nálam nem nagyon játszik. Amúgy ez kb. a kisebbik Nokia-csatlakozó?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#721) ristiisa válasza Jim Tonic (#720) üzenetére


ristiisa
csendes tag

bocsi ! Igen az ! Pedig nekem jó az univerzális töltő ! 708r-hez

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#722) juve600


juve600
nagyúr

üdv !
myaudio 708 as tablet,egy gondom van vele,minden játék megy róla amit letöltünk a marketről,egyetlen egy nem megy rajta az ANGRY BIRDS ,egyetlen változata sem,mi lehet az oka ??
ötlet ?
thx előre is

(#723) D-Roy


D-Roy
tag

Sziasztok!

Ma vettem itt egy 7" 708m-et,az a problémám,hogy az internal storage total space :0.00b,nem enged programokat sem telepíteni.
Továbbá újraindítás után minden beállítás visszaáll eredetire,nyelv angol,etc.
Romot nem találok.
Gyártói support: letöltöm az image-t és nem tudok vele mit kezdeni: Backup»recovery mode egyátalán nem látja az img-t.
A livesuit letudja annyival,hogy nincs olyan eszköz,aminek frissítésre lenne szüksége,holott dátum szerint frissebb,amit leszedtem.Ez vajon hardverhiba?
•••
Bővebb infó a gépről:
Model number:
crane-evb
Android v:
4.0.4
Baseband:
1.4rc3
Kernel:
3.0.8+
Build number:
nuclear_evb-eng 4.0.4 IMM76D 20120910 test-keys
•••
Egy kis segítséget megköszönnék.

 Think Different.

(#724) this is life válasza D-Roy (#723) üzenetére


this is life
Ármester

Az img filet pc-röl kell flashelned live suite vagy valami hasonló programmal,cwm-ben(recovery) zip kiterjesztés használhato,Ha rosszul tudom majd kijavítanak ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#725) D-Roy válasza this is life (#724) üzenetére


D-Roy
tag

Becsomagoltam zipbe,recovery megtalálta,elkezdte és azt írta,hogy nincs hely az eszközön...

 Think Different.

(#726) this is life válasza D-Roy (#725) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor lehet hogy sérült a beépített memoria ,vagy lehet újra kéne formáznod ,de bevallom ebben nem tudok segíteni mert még nem csináltam ,nem az img kell becsomagolni ,hanem annak a tartalmát ha ki tudtad bontani[link] ha a rart letöltöd így kéne kinéznie a dolognak,DE ezt NE rakd fel mert ez a 808 dcc re való a tiedet tönkre teszi ...Mondjuk ha 0 ír az alapból gáz ,nem formáztad le winnel véletlenül a belső memoriát ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#727) D-Roy válasza this is life (#726) üzenetére


D-Roy
tag

Én nem,ma vettem egy sráctól innen,ő sem tudja mi történhetett vele.

 Think Different.

(#728) this is life válasza D-Roy (#727) üzenetére


this is life
Ármester

Gyere át ebbe a fórumba hátha van fent egy két guru aki segíthet [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#729) D-Roy válasza this is life (#728) üzenetére


D-Roy
tag

:R

 Think Different.

(#730) this is life válasza D-Roy (#729) üzenetére


this is life
Ármester

Szívesen :)) [link] esetleg itt ez droidosok szakmai fórumja ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#731) D-Roy válasza this is life (#730) üzenetére


D-Roy
tag

Bemásolom ide is,köszönöm. :)

 Think Different.

(#732) this is life válasza D-Roy (#731) üzenetére


this is life
Ármester

Szivesen és még egy topik ez myaudios [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#733) Jim Tonic válasza D-Roy (#731) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Odaát válaszoltam.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#734) Jim Tonic válasza ristiisa (#721) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Bamba voltam, most néztem meg a gyári töltőt, 2A-es az is.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#735) ristiisa válasza lajbi101 (#171) üzenetére


ristiisa
csendes tag

Milyen oldalról kell letölteni a Network tv alkalmazást ?

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#736) ristiisa


ristiisa
csendes tag

Vagy valaki Tudja honnan töltsem le a Network tv alkalmazást ? :)

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#737) this is life válasza ristiisa (#736) üzenetére


this is life
Ármester

innét töltsd le [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#738) ristiisa válasza this is life (#737) üzenetére


ristiisa
csendes tag

köszönöm. Esetleg nem tudsz hozzá romot ?

Pirosaim http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=ristiisa&submit=

(#739) fricacica


fricacica
csendes tag

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni!
Kaptam karácsonyra egy Series7 708R/M (ez van a hátára írva) táblát.
Nézegettem már ezt az oldalt és láttam, hogy stick-kel is lehet használni.
Nekem telenoros HAUWEI E303 stickem van.
Ha összekötöm a géppel elkezd villogni a stick-en zöld fény.
Nézegettem a fóumon, hogy APN beállítássokat be kéne kapcsolni, de nekem nem aktív. Olvastam itt a forumon, hogy le kéne tölteni valamit hozza. Hol kell letölteni, hogy kell letölteni ki tudna nekem segíteni? Én teljesen facsipesz vagyok a párom is, csak az állandó vita megy ezen. Létezik valamilyen használati leírás teljesen kezdők részére? Vagy van olyan hely ahova ellehet vinni és beállítják az ilyen analfabéták tábláját?
Ahogy olvastam valamilyen tv-t is be lehet állítani hozzá. Ezt már meg se merem kérdezni, hogy hogy kell.
Segitség!
Előre is köszönöm a segitséget!

(#740) violentSt


violentSt
tag

Valaki tudja mire szolgál a biztonsági üzemmód a 708ag-nél (hangerő le gomb nyomvatartva kapcsoltam be a készüléket)

(#741) Jim Tonic válasza fricacica (#739) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Szia!

Itt kérdezd meg: [link]

#740: Szvsz. gyári beállításokkal indul el, és nem tölt be semmilyen programot.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#742) Danike92


Danike92
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon jó lenne ha valaki tudna segíteni, hogyan lehet a myaudi 708R-ben (vagy 716R) megnyitni a recovery-t. Egyszerűen nem tudok rájönni.

(#743) this is life válasza Danike92 (#742) üzenetére


this is life
Ármester

A hangerő le +bekapcsolo gomb kombo nem megy bekapcsoláskor ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#744) tininindzsa


tininindzsa
csendes tag

Sziasztok!
Van egy MyAudio 708ag tabletem (android 4.1.1), amellyel a következő problémám akadt:
Amikor feloldom a képernyőzárat, és elkezdek netezni, kiválóan működik (kék a WiFi jel), majd kb. 5 perc múlva meg áll a net, de úgy, hogy erről az alsó részen lévő WiFi ikon semmilyen jelzést nem ad (illetve néha egy pici háromszög is megjelenik, de arra még nem jöttem rá, hogy milyen logika alapján). Hasonló a problémám akkor, amikor használom a tabletet, de nem netezésre, mondjuk fél órán keresztül, és ha akkor próbálok netezni (ilyen esetben mindig szürke a WiFi ikon), akkor ismételten nem működik.
A dolgon segít, ha kikapcsolom a tableten a WiFit, majd vissza, de ezt egy kicsit macerásnak találom. Olyan egyébként, mintha egy idő után alvó módba tenné magát, de nekem erre nincs szükségem, azt szeretném, ha folyamatosan müködne. Olvasgattam angol fórumokat is, ott is hasonló problémára panaszkodtak, de megoldásra nem leltem. Az sem segít, ha a WiFi beállításainál beállítom, hogy mindig tartsa bekapcsolava a Wifit alvás közben.
Esetleg Ti tudtok rá megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#745) Jim Tonic válasza tininindzsa (#744) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Szerintem a routereddel lesz gond. Próbálj meg csatornát váltani.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#746) this is life válasza tininindzsa (#744) üzenetére


this is life
Ármester

Próbáld fix csatornára állítani a routert nézd meg a wifi analyzerrel melyik csatorna van keveset használva és azt lödd be , igaz a wifinek se árt néha egy kis újraindítás ,1 perces pihivel(áramtalanítás) .....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#747) tininindzsa válasza this is life (#746) üzenetére


tininindzsa
csendes tag

Köszönöm a választ,
Letöltöttem az appot, azt írja az kiváltasztott csatornára, hogy az a legkevesebb csillaggal értékelt, így most a routerben átállítottam egy másikra, reméljük megoldotta a dolgot.
Másrészt, találtam egy ilyet: Keep Alive Mode: Redial Period 60 senconds
Ez így jó? Vagy ezen is változtassak?
Köszönöm!

(#748) tininindzsa válasza tininindzsa (#747) üzenetére


tininindzsa
csendes tag

Sajnos még mindig nem jó. :( Más ötletetek van esetleg?

(#749) this is life válasza tininindzsa (#748) üzenetére


this is life
Ármester

Ki kéne próbálni egy másik wifin is ,még próbálkozhatsz a titkosítás átállításával ,wep legyen wpa psk helyett...Ha semmi nem válik be ,és a másik wifin is rosszalkodik ,akkor még egy tablet visszaállítás alapra amit a hangerő gomb - lenyomva tartása mellett kapcsold be a tabletet ,majd wipe/data,cache,media partition .Ha ez sem segít akkor szervíz ,de számíts a javításnál 3-4 hétre...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#750) edigital válasza GorkyZero (#690) üzenetére


edigital
csendes tag

Szia GorkyZero!

Akármelyik üzletünkbe, a szakszervizünkbe, és a jótállási jegyen megjelölt MyAudio szervizekbe tudod leadni. :)

A leggyorsabb egyébként tényleg az, ha közvetlenül Hozzájuk viszed. ;)

Reméljük gyorsan megoldódik... :F

Üdv:
edigital

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.