Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31501) domerator válasza Joke21 (#31500) üzenetére


domerator
veterán

... én meg mit nem adnék egy fehér alapú, fekete betűs statusbarért... :O :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31502) Joke21 válasza domerator (#31501) üzenetére


Joke21
aktív tag

Annyira csúnya :)

(#31503) domerator válasza Joke21 (#31502) üzenetére


domerator
veterán

Csináld meg a mokee-ra a statusbart fehérre valami update-tel és akkor tied lehet a fekete... :DDD :DDD :DD :DD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31504) Joke21 válasza domerator (#31503) üzenetére


Joke21
aktív tag

Challenge accepted :)

(#31505) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

na valaki help? hogy tudnék marketet varázsolni cyanogen 7.1 alá?

(#31506) domerator válasza S3RIOUS (#31505) üzenetére


domerator
veterán

Neked a gapps telepítése segít azt hiszem. Valahol keress egy letölthető gapps-ot és utána lesz marketed.

(ha meg utólag feleleveníted egy kérdésedet, akkor jobban teszed, ha belinkeled, bemásolod, vagy arra a postra válaszolsz, mert csak úgy, hogy "semmi válasz a kérdésemre" nem fog senki lázas keregélésbe kezdeni, hogy mi volt az eredeti kérdésed... én sem néztem meg) :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31507) szezso15 válasza S3RIOUS (#31505) üzenetére


szezso15
addikt

Kéne tolni rá egy Gapps-ot...:)
Innen töltsd le, majd recovery-ből telepítsd: www.mediafire.com/?9hmxb94t7t9axkl

Sorry bro, telefonról nem megy a link.

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#31508) S3RIOUS válasza szezso15 (#31507) üzenetére


S3RIOUS
tag

köszi szépen mindkettőtöktől az ötletet :)

(#31509) w333


w333
félisten

Helyzetjelentés:
A 2.2cee.hu-t a tegnap este raktam vissza és azt kell hogy mondjam ez atom stabil :K
Nincs lagg, fc, bug, stb.

Akku: reggel 7-kor húztam le a töltőről egész nap 3G/H kb. 20perc telefon, 2db sms, 6db email, 1óra böngésző, 30 perc facebook jah és nyomogattam is elég sokat és most vagyok 80% hát ez azért nem semmi :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31510) CoolBoy323 válasza w333 (#31509) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

pár nap után bűn lassú lesz, amint elkezdi az ember belakni :( :O

(#31511) simonzé


simonzé
addikt

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Vettem egy Defy-t, és a 2.3.5-ös WIUI volt rajta. Ment is szépen, de le akartam gyalulni az előző tulaj cuccait róla, ezért factory resetet csináltam. Ez sikertelen lett, nemlép túl a telefon a Motorola Logón. Sebaj, letöltöttem a WIUI zip-et, töröltem a cache-et, a Data-t, felraktam a zip-et, újraindult, de megint nem lép túl a Motorola logón. A Dalvik Cache-et töröltem, de így sincs változás.
Felraktam az RSD Lite-tal az egyik 2.2-es CEE romot, az hibátlanul megy, de nekem a WIUI kellene. Mit csináltam rosszul, miért nem ment tovább a boot? Esetleg Debrecenben valaki tudna segíteni a felrakásában? Köszi!

I don't fit in. I fit out.

(#31512) sanyirigo válasza simonzé (#31511) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Ugyan Debrecenbe nem tudok segíteni, de szabof1 blogger leírása segít Neked!

Wiui-t innen szedj le, itt vannak a legfrissebbek: XDA-WIUI

Pixel 7

(#31513) szabof1 válasza simonzé (#31511) üzenetére


szabof1
őstag

Jól csináltad! Ha a wipe-ok nem segítenek és nem jutsz tovább az "M" logón, akkor a legbiztosabb megoldás (ahogy te is csináltad), hogy RSD Lite-tal telepítesz egy 2.2 gyári romot.
A leírásomat az előző hsz-ben sanyirigo kolléga már linkelte, az alapján meg tudod csinálni a WIUI telepítését.
A többi leírásomat megtalálod az aláírásomban linkelve, illetve a Logout blogomban is.

[ Szerkesztve ]

(#31514) Joke21


Joke21
aktív tag

Kész joe30 magyarításának átültetése a SEA fájljaiba, holnap tesztelem és ha minden jól megy, feltöltöm.

(#31515) Dreimus válasza simonzé (#31511) üzenetére


Dreimus
senior tag

Telepítsd a megfelelő gapps-t mert az hiányzik neki. (Ezt amugy az összes főzött romnál meg kell tenni mert elég nagy részben kihagyják)

(#31516) крокодил válasza CoolBoy323 (#31510) üzenetére


крокодил
tag

Mindent visszatettem amit használtam WIUI-n és nem tapasztalok lassulást. A procit felhúztam és jól zenél. Igaz még csak 1 napja van rajta, de nem vágom mitől lustulna be. :F

(#31517) kakukkmarci válasza Joke21 (#31500) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nézd meg ezt, stock froyo-ra tuti jó, de
(#31503) domerator
lehet, hogy a főzött ROM-okhoz is használható !

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#31518) bruti01 válasza CoolBoy323 (#31510) üzenetére


bruti01
őstag

ez nem igaz! nekem 4-5 napja van fent és ugyanolyan gyors mint az elején!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#31519) domerator válasza bruti01 (#31518) üzenetére


domerator
veterán

Hagyd........

Mindenki elégedett a sokat szidott frodóval???

(még a végén megint elcsábulok... na holnapig eldöntöm mi legyen...) :DDD

Frodósok!!!! Híváskor nincs késve ébredő kijelző? (de őszintén!!!)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31520) Hafy75 válasza hodostamas (#31418) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Dobnál egy linket ehhez a témához?
Köszi

Na!!!

(#31521) hokins válasza domerator (#31519) üzenetére


hokins
addikt

Nincs késik ébredés. Legalábbis én nem tapasztaltam ilyet magyaritott froyonál.

(#31522) slecht válasza domerator (#31519) üzenetére


slecht
aktív tag

Nálam van sajnos. Kb 3 mp-et késik a kijelző a csengőhanghoz képest.

Szerk: Hozzátartozik hogy előtte kapcsoltam be a telót. Viszont mégegyszer megcsörgettem magam és másodjára már nincs késés!

[ Szerkesztve ]

(#31523) hokins válasza slecht (#31522) üzenetére


hokins
addikt

Szerintem bekapcsolás után nincs olyan rom amelyiknél ne késne

(Párom se minije is késik bekapcsolás után)

[ Szerkesztve ]

(#31524) Kbali válasza domerator (#31519) üzenetére


Kbali
nagyúr

Előferdül, de ott a spéci csengőhang, plusz a bekapcs gombra már rááll ilyen esetben a kezem :)

(#31525) крокодил válasza domerator (#31519) üzenetére


крокодил
tag

0,2 mp késés van, de ennyit elnézek neki. :)

(#31526) Csendeske válasza Joke21 (#31514) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Annak biztosan örülnének sokan!
Én legalábbis igen! !! :-)

(#31527) крокодил válasza крокодил (#31525) üzenetére


крокодил
tag

Erősen késztetést érzek, hogy felpattintsam a SEA-t. Ez rom-olgatás valami beteges szenvedéllyé ami megtámadja az elmét? :D Lehet annak izgalma, hogy tégla lesz e a defy okozza a függőséget? :U Mondjuk azért olcsóbb mint az online poker... :DD

(#31528) Imdre válasza bruti01 (#31518) üzenetére


Imdre
aktív tag

Én is meg tudom erősíteni, hogy a CEE egy idő után gyakorlatilag úgy belassul, hogy a falhoz tudtam volna vágni. Egyetlen jó tulajdonsága, hogy keveset fogyaszt. Az okát nem értem, hiszen 50-60MB a szabad Ram. Gyakorlatilag ezért sem térek vissza froyo-ra! Talán a SEA más, talán megerősíti egy olyan valaki, aki folyamatosan használja hetek/hónapok óta. Néhány napból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni szerintem. Úgy néhány kivételtől eltekintve mind szuper volt, de az idő mindig kíszűrte a hibás rom-ok nagy részét - NÁLAM.
Ezért is tekintek kételkedő szemekkel azokra, akik fél(!!!) órai használat után hibátlannak minősítenek rom-okat. CEE-t két hónapig használta, alapvetően jó volt, de a lassulásaival az agyamra ment, és biztos hogy nem térek vissza rá. Az is igaz, hogy a főzött rom használatával is sokáig szívtam, de most úgy látszik beáll a dolog. Nem kell (a CEE-vel ellentétbe) naponta újraindítani és eddig pár apró hibától eltekintve kiválóan működik harmadik hete!
Lacopapi szavaival élve (remélem nem haragszik meg érte) nekem ez a biztos pont, amihez visszatérhetek.
Nade hosszú kísérletezgetések és tapasztalat után egyértelművé vált számomra hogy bizony az app-ok is döntően befolyásolják a rom-ok működését. Véleményem szerint legalább annyira, mint a telefonok hardverének "különbözősége". És hogy ezt mire alapozom? Én nemrég szűrtem ki egy olyan app-ot, ami egyértelműen felelős számos hibáért (különböző rom-ok esetében is). Gondoljatok bele: hány programnak van rendszergazdai hozzáférése, teljesen egyszerű program kér mindenféle engedélyt olyan dolgokm használatához, amihez gyakorlatilag semmi köze! Valamint hozzátartozik a "teszteimhez", hogy 20-30 telepítésen vagyok túl "tiszta" alap nélkül, és a rendszerem egyre stabilabb. Ha nem volt jó a rom, akkor teljesen mindegy, hogy hogyan telepítek.

Természetesen nem akarom senki kedvét elvenni egyetlen rom-tól sem. Használja a számára megfelelőt, de tudomásul kell venni, hogy tökéletes rom nincs, és NEM is lesz! űennek rengeteg oka van. És egyetértek egy előttem szólóval: nehéz úgy építkezni a főzött rom-ok területén, hogy egy korábbi rom alapjaira kell építkezni. Kíváncsi volnék milyen lenne pl., egy WIN8, ha egy WIN97 alapjaira épülne és kulcs dolgokat nem lehetne változtatni.
Bocsi a hosszú....

(#31529) hokins válasza Imdre (#31528) üzenetére


hokins
addikt

Nekem 4hónaponig volt fent a cee. De én nem vettem észrevéve lassulást

(#31530) Imdre válasza hokins (#31529) üzenetére


Imdre
aktív tag

Örülj neki, szerencsés kivétel vagy. Egyébként ez nem egyedi eset, ha megnézed nagyon sokan panaszkodnak erre (gyakorlatilag másra nem lehet). Ezért is írtam, hogy mindenki használja a számára megfelelőt.
Én csak egy megerősítést írtam arra, hogy bruti azt írta, hogy nem igaz a belassulás. DE, sajnos igaz, az hogy nektek nem okozott gondot egy pozitív dolog.
Nekem megváltás volt anno CM7-re váltani. Hiába volt emelt órajelen járatva. A fogyasztás viszont tényleg mintaszerű volt.

(#31531) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv!

Nemregiben valtottam 7.1 stable-rol ,egy februar vegi euroskank kang 7.2 rc 0-ra, gondoltam elegge le vagyok mar maradva hat frissitek.A rom teljesen szimpatikusnak tunt gyors volt es tartalmazott jocskan javitast a 7.1-hez kepest,es uj ficsorok is voltak benne ami tetszett.Egyetlen,viszont nem apro problem az volt vele hogy hajlamos volt elfelejteni a beallitott csengo es figyelmezteto hangokat.Igy sajnos mennie kellett ,volt egy backup-om vissza 7.1-re,de gondoltam kiprobalok meg egy 7.2 nightly-t.Kemenyen vacillaltam a maniac es a quarx kozott ,a qarx fele 02.26-i lett vegul is.Hat hatalmas csalodas,POZITIVAN ,eddig nalam a leggyorsabb rom ,akku ideje par nap utan azt mondhatom hogy nalam eddig a legjobb magasan.Ram-al is szepen banik ,sosem volt ennyi szabad ramom mint ezen a rom-on es tobb nap elteltevel is szepen gazdalkodik vele.Bar van azota egy tegnapi ujabb quarx nightly,de nem frissitek mert ezt csak elbaszni lehet :-),talan ha lesz egy hivatalos stable 7.2 akkor raveszem magam ,persze csinalok backupot mert ez igy jo ahogy van.

Szoval ha valaki frissiteni szeretne ,nalam bevalt a quarx fele 02.26

(#31532) #71562240 válasza domerator (#31519) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én elégedett vagyok. A híváskor is rendesen ébred a kijelző, ahogy kell.

(#31528) Imdre: Én már több mint fél éve használom a Froyo-t és ugyanolyan gyors, mint amikor frissítettem rá. Ügyesen kell használni. Ezt írod: "Az okát nem értem, hiszen 50-60MB a szabad Ram." Éppen ez az ok, hogy csak annyi a szabad RAM. Ez azt jelzi, hogy minden szir-szar futkorászik, cache-elődik a RAM-ba, ergo egy csomó minden fogyasztja az erőforrásokat. Persze sokak (és az Android marketing) szerint éppen ez gyorsítja a telefont, de ez nem igaz. Ez lassítja. Le kell állítani az appokat, amik feleslegesen mennek.

[ Szerkesztve ]

(#31533) Imdre válasza #71562240 (#31532) üzenetére


Imdre
aktív tag

Egy gond van: nem azt magyarázod meg, amire írtam :) . Én a fogyasztásra írtam, nem a gyorsaságra. Tisztában vagyok az android működésével, nem ez a gond. Erre írtam, hogy ettől függetlenül jó a fogyasztás.
De! A tasker progiknak sem látom értelmét, hiszen amit kilövök, gyakorlatilag azonnal újraindul. Újraindítani a telefont állandóan? Talán a gyomlálásnak láttam volna még értelmét.
Talán félreértés is adódott az írásomból. Mint írtam alapvetően jó volt a CEE, volt hogy hetekig jól működött, de a bosszantó, hogy amikor kellene gyakorlatilag néhány percre teljesen szétesik (nálam a mokee is ezért repült - bár ott elég volt egy híváskor teljes fagyás). És ezt rendszertelen időközönként csinálta (volt, hogy hetekig semmi, aztán naponta többször (és itt esik ki a Cache-elés kérdése).
De mint írtam rengeteg dolog befolyásolja a rom helyes működését.
Nálam nem ment jó hosszútávon a CEE (de sok főzött rom sem), ezért váltottam. Örülök, hogy nektek jól megy, valószínűleg én sem váltottam volna, ha elégedett lettem volna vele. Egyébként a Defy+ topikban is egyre gyakoribb ez a belassulás jelenség.

(#31534) Shyciii válasza Imdre (#31533) üzenetére


Shyciii
veterán

Érdekes amit írsz, miszerint ha kilövöd a programokat azok maguktól újraindulnak.
Nálam nem így van. Telefon újraindításkor elindul ami akar, kilövöm ami nekem nem kell, hogy ne fusson a háttérben, és úgy is maradnak, pedig van 1-2 galád program nekem is fenn, ami futna úgyis, hogy felesleges neki.

(#31535) slecht válasza Imdre (#31528) üzenetére


slecht
aktív tag

Szerintem az igazság valahol félúton található. Én használtam már mindenféle ROM-ot ami kijött kicsiny kis telónkra. Mindig tiszta telepítést csináltam, de ma már én sem látom túl sok értelmét az egésznek. A legjobb példát hoztad erre. Mégpedig a Windows-t. Valaki egyszer azt mondta, hogy a Windows olyan mint egy kisbaba, mindegy hogy tisztítgatod, tanítgatod, egy idő után mindig összefossa magát és kezdheted elölről az egészet. Persze azért néha a Windows-nak sem árt egy tiszta telepítés a sok frissítgetés után.

Szerkesztés:
Én is használok task killer progit, de nem úgy ahogy te gondolod. Én nem engedem meg a proginak, hogy automatikusan zárja be az alkalmazásokat. Ha egymás után sok prpogramot nyitottam meg, akkor én személyesen zárom be vele a programokat, és azok nem indulnak el újra. Egyébként régen a skype is elindult a háttérben állandóan, aztán jött rá egy frissítés és azóta ha bezárod akkor nem indul el magától.

[ Szerkesztve ]

(#31536) JeffDebr válasza sanyirigo (#31512) üzenetére


JeffDebr
tag

szia! akkor most meliket kell(ene) leszedni? melyik fogyaszt kevesebbet?
a Stable (GB) -t, vagy
a HybridICS (GB)-t

nekem most egy WajkIUI 1.10.28-as van fent november óta
jó lenne, ha nem futkorásznának az általam bezárt programok.
(GO Launcher) van még rajta, de van úgy hogy 2%-3% ment le óránként,
mert fut a FB, GMail, Térkép. pedig nincs is net a Defy-n, max néha egy kis WiFi.

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#31537) #71562240 válasza Imdre (#31533) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az hogy a RAM mennyire van tele, a fogyasztásra szinte egyáltalán nem hat, hiszen a RAM-ba az appok zöme csak cache-elve van, a cache-elés pedig gyakorlatilag nem fogyasztja az áramot (csak egy iciri-picirit).

[ Szerkesztve ]

(#31538) Imdre válasza Shyciii (#31534) üzenetére


Imdre
aktív tag

Na most hirtelen csak ennyit tudok írni, ami fut és nem bírom kilőni (illetve újraindul):
- Maps: csinálhatok bármit, fut, csak fut.... Tudom nem létfontosságú, de jól jöhet. Hozzáteszem talán hetek óta nem használtam mégis folyamatosan fut.
- Officesuit: néhány napja használtam. Kill után mindig újraindul.
Most ennyi, de hozzátartozik, hogy reggel kapcsoltam be töltés után és egyik progit sem futtattam, ill. gyakorlatilag csak a böngésző és néhány telefon volt. CEE-nél sokkal több ilyen app volt. Ez egy kipucolt CM7.

(#31539) sanyirigo válasza JeffDebr (#31536) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Mindkettő teljesen stabil, csak a Hybrid ICS-nek jégkrémszendvics kinézete van.

Én mindig a stabilt használtam, tökéletesen bevált.

Más: A CM9 témáját nem lehet átültetni a CEE-re valahogy?

[ Szerkesztve ]

Pixel 7

(#31540) #71562240 válasza Shyciii (#31534) üzenetére


#71562240
törölt tag

Imdrének igaza van, az appok egy jelentős része igencsak szeret újraindulgatni a kilövés után is.

(#31538) Imdre: Sajnos sok-sok ilyen erőszakos program van, - annyi pontosítással, hogy nem feltétlen futnak-futnak, általában csak cache-elődnek. Aztán amelyik pedig fut is, az persze lassítja a gépet, akksit eszik...

[ Szerkesztve ]

(#31541) JeffDebr válasza sanyirigo (#31539) üzenetére


JeffDebr
tag

köszi, akkor már inkább az ICS-féle érdekelne, ha az mehet "zöld" lencsés kamerájú Defy-re :D

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#31542) Imdre válasza #71562240 (#31537) üzenetére


Imdre
aktív tag

Ezt úgy érted, hogy egy rendszernek mindegy mikor, mennyi és milyen erőforrással kell beérnie? Nemá! :)
Minden futó processz-nek van fogyasztása (ok, a kijelző függvényében elhanyagolható), minél több van a memóriában futtatva annál több az energiaigénye. Nyilván csekély a mértékük, de hogy ne lenne a fogyasztásra hatása azt valahogy nem hinném.
És akkor arról már nem is beszélve, hogy ezek a futó folyamatok mennyire terhelik pl a processzort.

(#31543) sesshou válasza w333 (#31509) üzenetére


sesshou
senior tag

Tundál adni nekem linkelni egy learírást a folyamathoz amit végig követtél? jelenleg wájkiui van a telón de a folytonos fc meg reboot és társai kiakasztanak. és mivel ahogy hallom nem nagyon van igazán stabil custom rom így úgy döntöttem én is követen a divatot. unroot is szükséges ehhez egyébként?

(#31544) #71562240 válasza Imdre (#31542) üzenetére


#71562240
törölt tag

Lásd (#31540). Meg kell különböztetni, hogy csak cache-elve van-e a program a RAM-ba, vagy fut. Nem ugyanaz. Ha csak cache-elve van, akkor "áll" a RAM-ban. Mint egy pendrájvon a dokumentum. A cache-elt program csak annyiban csökkenti a gép erőforrásait, hogy feleslegesen foglalja a RAM-ban a hasznos helyet illetve töredezetté teszi a RAM-ot.

A RAM egy flash memória, tehát ami csak "áll" benne, az nem fogyaszt áramot (elvileg). Ami fut is, az persze fogyasztja az áramot, de a programok többsége csak "áll" a RAM-ban, készenlétben áll, hogy gyorsabban induljon, amikor futtatni akarod. Legalábbis ez a marketingszöveg, hiszen ettől ugyan alig-alig indul gyorsabban a program, ellenben lassítja a gépet az ott "állással" is, mert foglalja a hasznos helyet a RAM-ban és töredezetté teszi a RAM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#31545) fa4hu válasza #71562240 (#31540) üzenetére


fa4hu
őstag

Gemini App Maneger-rel le tudod tiltani az auto run-t minden egyes programra külön-külön, így nem indul el csak úgy. Sajnos idővel így is feltelik a memória, ez az Android op. rendszer hibája.

(#31546) Imdre válasza slecht (#31535) üzenetére


Imdre
aktív tag

Biztos jobb egy friss telepítés. Az a tuti, ezt elismerem. Azonban nekem így is voltak galibáim, és pusztán lustaságból hanyagolom :) Viszont nem láttam még kárát.

Tudom hogy használod a progidat, ezt beszéltük már. De még írtad a szerkesztésed, írtam egy hozzászólást, melyben láthatod, hogy hiába lövöm ki manuálisan az app-ot, az mindig újraindul. Mindegy ebbe kár belemenni. Ha ezt automatizálnám, akkor az a rendszernek egy nagy fogyasztójává lépne elő - mert igen, ez energiaigényes (mindig újraindul-memóriába betöltődik-folyamatokat szabályoz-bezáródik --- és ez egy végtelen folyamat. Persze itt sem a kijelző fogyasztásával kell kalkulálni. Ez minden dolognál (sőt természetben) így van.

(#31547) sanyirigo válasza JeffDebr (#31541) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Természetesen mehet az is, csak a felülete más.

Pixel 7

(#31548) #71562240 válasza fa4hu (#31545) üzenetére


#71562240
törölt tag

Van sokféle app-, meg RAM-menedzser, meg startup killer, meg task killer, de sajnos ezek csak félig meddig tudják felülírni az Android és az appok programozásának marketingszempontjait. Ahogy te is írod, ez az Android hibája (cache-el és futtat feleslegesen), de nem csak az Androidé, hanem azoké az appoké is, amelyeket úgy írnak meg, hogy cache-elődjenek, futkorásszanak.

(#31549) Imdre válasza #71562240 (#31544) üzenetére


Imdre
aktív tag

Természetesen az előbb a futó folyamatokat írtam le, melynek van processzor használata is.
De mindegy, nem ezen van a hangsúly, nem akartam ezekbe belemenni. Nálam nem volt hosszútávon kiegyensúlyozott a CEE, emiatt hanyagoltam. Lehet mostani fejjel, kis android tapasztalattal, egy megfontolt gyomlálással ki lehetne hozni belőle valamit, de mint írtam most úgy fest egy főzött rom-ban (gyomlálva, proci belőve) sikerült megtalálnom a hibátlan rendszert - kopp-kopp-kopp. Több hete gyakorlatilag hibátlan. Csak a fogyasztás miatt nem térek vissza Froyo-ra, mert elegem volt, hogy fontos hívások esetén behalt. Nem érdekel, ha 3 másodperc alatt éled fel, de amikor kell működjön, ha telefonálásról van szó - végtére is ez egy telefon - még akkor is ha néha okosabb, mint a gazdája.

(#31550) крокодил


крокодил
tag

Megvan az első gubanc a Froyo-val. :W :W :W
U.a. mint annó a mukival volt: Zenehallgatás fülessel -------> tovább akarom léptetni a következő track-re a füles gombjával és ez sem a tracklist következő számára lép, hanem elkezdi lejátszani az összes mp3 file-t össze-vissza az Igo hangokkal együtt. Ezért tértem vissza a mukiról miui-ra. :W :W Ezt nem lehet sehogy kiküszöbölni? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.