Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31801) kymco válasza Lacopapi (#31793) üzenetére


kymco
veterán

Hetente frissítem gond nélkül.

www.refujvaros.hu

(#31802) Lacopapi válasza kymco (#31801) üzenetére


Lacopapi
addikt

Akkor hetente új romod van.Arra gondoltam,hogy remélhetőleg hosszú távon is jó lesz. De ezek szerint nem kell hosszú távra berendezkedni :)

[ Szerkesztve ]

(#31803) Shyciii válasza Lacopapi (#31802) üzenetére


Shyciii
veterán

Ma újratelepítettem a notim, úgyhogy holnap megpróbálom felrakni vele egy Defy+-os romot, ami ehte Gingerbread (2.3.4). Kíváncsi vagyok mit fog művelni fogyasztásban...

(#31804) Lacopapi válasza Shyciii (#31803) üzenetére


Lacopapi
addikt

Amikor megjelent a Defy+ rom (külön sbf-el),akkor nekem egészen jó fogyasztást produkált,nem tudom mennyit fejlődött azóta a dolog..Ja,ez még a Walter féle megoldás volt.

[ Szerkesztve ]

(#31805) Shyciii válasza Lacopapi (#31804) üzenetére


Shyciii
veterán

Jobbat produkált, mint a mostani SEA?

(#31806) Lacopapi válasza Shyciii (#31805) üzenetére


Lacopapi
addikt

áhh. Az akkori főzöttek között jó volt,de kihangsúlyozom,hogy nálam,volt akinek nem felelt meg. Nekem tetszett az a rom, van belőle nandroidom is.

(#31807) Shyciii válasza Lacopapi (#31806) üzenetére


Shyciii
veterán

Kano-tól megkaptam a fileokat, és az xda-s linket, melyben leírják hogyan kell feltelepíteni. Már csak arra várok, hogy a mobil feltöltődjön.
De ha ez az eredeti GB-s rom, akkor nem értem, hogy hogy nem lehet jobb a Froyo-nál, hisz GB-ben javítottak az energiagazdálkodáson is.

(#31808) kymco válasza Lacopapi (#31802) üzenetére


kymco
veterán

Mivel hetente frissítik :)

www.refujvaros.hu

(#31809) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Tudtok arra választ adni nekem, hogy melyik MIUI ROM eszi a legkevésbé az akksit? Vagy ez relatív? 12órát dolgozok és szeretném a telefont minél többet nyomkodni, jelenleg a Wajk féle 2.2.3-as ROM van rajta, de azt tapasztaltam, hogy ez jobban eszi az akksit mint az előző verziója. Leginkább netezésre használnám csak. Ötletek?

(#31810) kanyazsombor


kanyazsombor
tag

Jóóó reggelt defyyyy! ;)
Azt álmodtam, hogy:
annak mennyi értelme lenne, hogy feltenni (soc defym van) azt a defy+ GB romot, amit most Shycii akar, arra pedig felpattintani a CM7 fehér nyúl editiont? Mert az felmegy defy+ ra is, mivel nincs benne boot.img, azaz kernel. Így megmaradna a GB kernel?! Nem?

Most sea-re tettem a nyulat, és a sea kernele maradt meg.

Vagy a nyúl felrakása előtti data wipe az töröl olyat is, ami után már nem lesz érezhető hatása a defy+ alapnak? A kernel megmarad nem? Az energiagazdálkodáson ez már javítana, vagy ahhoz a rom többi része is kell?

Szabof1, vagy valakinek van 5lete, tapasztalata?

Cort3z, akkor legegyszerűbb, ha visszateszel egy előzőt. Én is úgy láttam, mintha az utolsó pár wiui éhesebb lenne, mint az elődök. Újítás meg nem sok van mostanában. Nálam a 2.2.17 ment sokáig.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#31811) kanyazsombor válasza CoRt3z (#31809) üzenetére


kanyazsombor
tag

Előzőben rosszul írtam: 2.1.20.1 volt nálam sokáig. Jól muzsikált.

Motorola Defy :)

(#31812) Shyciii válasza kanyazsombor (#31810) üzenetére


Shyciii
veterán

Épp raknám fel a Defy+ romot. Nandroid felmegy, de utána az sbf baszik. Már harmadjára próbálom teljesen előlről...

(#31813) Csendeske válasza Shyciii (#31812) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Akkor lehet, hogy mégsem olyan jó ötlet?
Egyébként ez a "Fehér Nyúl" sem egy nagy durranás.
Akksi használat szempontjából biztosan nem.

(#31814) georef


georef
tag

Domi nézted az új Mokeet?

(#31815) domerator válasza georef (#31814) üzenetére


domerator
veterán

Tegnap este meg nem volt uj

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31816) Shyciii válasza Csendeske (#31813) üzenetére


Shyciii
veterán

Már jó ötlet. 3-dikra felment. Lehet hogy másodikra is jó volt, csak zavaró, hogy a piros M betű után fekete képernyő van, mintha ki lenne kapcsolva, de nem, várni kell még pár percet, és bebootol. Csak fura, hogy semmi jele nincs hogy fut az :)
Most próbálom belakni, csak kurvára zvar, hogy blur-os, dehát ez van...

(#31817) domerator válasza domerator (#31815) üzenetére


domerator
veterán

... és most sincs új mokee... te mit néztél? :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31818) Nyiaz válasza CoRt3z (#31809) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Wajk változatott a proci beállításokon, úgy emlékszem.

(#31819) Shyciii


Shyciii
veterán

Hoppá!
Defy+ rommal működik a Zplayer alatt a bass boost állítási lehetőség. Custom romoknál be lehetett kapcsolni, de a csúszkán hiába húztam az ujjam.

(#31820) wPityuka


wPityuka
tag

Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ugyanúgy megy fel a fehér nyúl mint a nightlyk? Ez az aroma instaler megzavart. Mi az?

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#31821) Imdre válasza wPityuka (#31820) üzenetére


Imdre
aktív tag

Csak végigvezet a telepítésen. Elvégzi a wipe-okat, gapps-t felrakja, témát kiválaszthatod vele. Egyébként ez a Maniac legutolsó verziója (nem Euroskank!)

(#31822) Lacopapi válasza wPityuka (#31820) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bizonyos mértékben személyre szabhatod,mi legyen telepítve a romba...nem lehet elrontani.

(#31823) Shyciii


Shyciii
veterán

Asszem gáz van.
Defy+ romja egyszercsak kiírta, hogy invalid battery, és tegyek bele egy gyárit, mert nem tudja tölteni. Amúgy telepítés óta kérdőjeles az akksi ikonja...
Nem hiszem, hogy az akksi halt meg, viszont ha ez a rom képtelen detektálni a sima Defy akksiját, akkor így nem sok értelme van ezt használni. Főleg ha tényleg igaz, hogy nem tölti. Bár a defy ledje ég, mintha töltené...

(#31824) Shyciii


Shyciii
veterán

Valaki fel tudna nekem tölteni netre egy battd file-t (/system/battd) Froyo-ról, CM7-ről?

(#31825) Lacopapi válasza Shyciii (#31823) üzenetére


Lacopapi
addikt

véletlenül nem soc-os vagy? Tessék itt van battd. emlékeim szerint kellett a greenbread mod. emiatt nem is ajánlották soc-ra. Mondjuk ez engem nem érdekelt.

[ Szerkesztve ]

(#31826) Imdre válasza Shyciii (#31823) üzenetére


Imdre
aktív tag

Felraktad a kis bat file-t?

(#31827) Shyciii válasza Lacopapi (#31825) üzenetére


Shyciii
veterán

Dede. Elvben találtam egy megoldást erre, csak kéne egy Froyo-s emberke battd file-ja nekem :)

(#31828) Shyciii válasza Imdre (#31826) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem, de nem is találtam linket rá.

(#31829) Shyciii válasza Shyciii (#31827) üzenetére


Shyciii
veterán

Áááá mindegy, kiszedem egy custom romból, ha megtalálom.

[ Szerkesztve ]

(#31830) Imdre válasza Shyciii (#31828) üzenetére


Imdre
aktív tag

12.lépés

...illetve Lacopapi is linkelte

[ Szerkesztve ]

(#31831) Lacopapi válasza Shyciii (#31829) üzenetére


Lacopapi
addikt

Egyrészt küldtem neked battd.-t,másrészt,ha sokáig szerkesztés nélkül írsz,leszedik a fejed az adminok....

(#31832) mumtaz válasza mumtaz (#31775) üzenetére


mumtaz
senior tag

A korábbi '360 Launcher' változat már nem elérhető, mivel vétettem pár hibát a fordításban. Illetve még pár dolog kimaradt a fordításból, amiket nem vettem észre.

Most már teljes a fordítás. Sajnos a készítők nem teszik lehetővé, hogy a launcherben lévő, számunkra egyébként teljesen haszontalan dolgokat kiszedjem belőle. Ezeket sajnos benne kellett hagynom, de feltelepítés után eltávolíthatóak.

Changelog itt található: [link]

A magyarított '360 Launcher' pedig itt:[link]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#31833) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis szelektálás közben sajna letiltottam mind a két HOME kezelőmet, se qqlauncher, se Golauncher (Mea Culpa) :(:( így nem akar elindulni a teló. csak forog a CM7 logo.
(vagyis próba lett volt a qq de elfelejtettem kiolvasztani a GO-t mielőtt visszatértem volna hozzá)

Mentések ott vannak a kártyán, és azokat szeretném elérni ADB-n keresztül hogy telepítsek egyet. Milyen lehetőségeim vannak?? LINUX , WINDOWS mindkettő lehet.
CM7 RC1.5 van a telón.
A kérdés az lenne hogy tudnám elérni a telót ADB-vel, vagy valamivel hogy telepítsek egy progit.

Előre is Köszi!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#31834) Shyciii válasza Imdre (#31830) üzenetére


Shyciii
veterán

Köszi, közben kiszedtem wajk egyik romjából a battd, és beraktam root explorer-el.
Jó az a leírás amit linkeltél. Én az xda-ról csináltam, ott a fele hiányzik :D

Lacopapi:
Köszi, közben megoldottam. Szerkesztésért bocsi, FF-et megzavartam egy külsős progival. Mostmár működni fog ha rákattintok a szerkesztésre.

[ Szerkesztve ]

(#31835) wPityuka válasza Lacopapi (#31822) üzenetére


wPityuka
tag

Köszönöm! De ugyan úgy kell recoveriből installálni a zippet?

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#31836) hokins válasza mumtaz (#31832) üzenetére


hokins
addikt

Köszi a linket. Nekem nagyon bejött ez a launcher. Melòhelyen màr pàr kolegànak tovàbb adtam és õkis nagyon megvannak elégedve vele.

(#31837) Shyciii


Shyciii
veterán

Olyannal találkozott már valaki, hogy az APN-t nem lehet szerkeszteni? Egy lakat van ott, és ki van szürkülve.

(#31838) bruti01 válasza wPityuka (#31835) üzenetére


bruti01
őstag

jaja most probálom ki én is!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#31839) Imdre válasza wPityuka (#31835) üzenetére


Imdre
aktív tag

Úgy kezded el, majd bejön az aroma installer, ami végigvezet a telepítés menetén (három nyelv közül választhatsz). A full wipe során factory resetet csinál, erre figyelj!

(#31840) domerator válasza mszl (#31833) üzenetére


domerator
veterán

Update-tel kellene recoveryből telepítened egy golaunchert. Melyik golaunchert akarod visszarakni?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31841) mszl válasza domerator (#31840) üzenetére


mszl
aktív tag

Van több launcher apk a kártyán csak ugyanúgy rátallózok, mint a zip-re és telepíti??

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#31842) mszl válasza domerator (#31840) üzenetére


mszl
aktív tag

mindegy milyen launcher csak elinduljon és utána majd váltok, csak az előbb elfelejtettem kiolvasztani!!!!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#31843) domerator válasza mszl (#31842) üzenetére


domerator
veterán

oke, varj egy kicsit

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31844) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Kikészít ez a tetves Viber hang :D

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#31845) mumtaz válasza hokins (#31836) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nekem is tetszik ez a launcher, bár még nem nézegettem, hogy többet zabál-e. Minden esetre használhatóságban elég jól összerakott dolog lett belőle. De az idegel azért benne, hogy sok olyan - utólag persze eltávolítható - dolgot pakol fel, ami egyébként használhatatlan. Pl. a már említett időjárás/óra, ami ugyebár csak kínai városokat ismer, de abból 2400-at.
Vagy ott a '360 Guard', ami ugyan nincs beleépítve a launcherbe, de több helyen is van rá hivatkozás a letöltéshez. Ez egy olyan cucc, aminek rengeteg funkciója van például az akksihasználat csökkentésére és egyéb optimalizálásra, viszont a launcherből letölthető verzió kizárólag kínai nyelven létezik.

De ez ne tántorítson el senkit a használatától, hiszen a zavaró dolgokat simán ki lehet takarítani belőle a feltelepítés után.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#31846) domerator válasza mszl (#31842) üzenetére


domerator
veterán

Ezt varázsold fel az sd kártyára

utána install zip from sd card

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31847) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

Sziasztok!

Csak érdeklődnék hogy közületek volt-e már valakinek olyan gondja, hogy az érintőképernyő egyszer csak össze vissza ugrált, össze vissza érzékelte az érintést, sms írás közben beragadt egy betű, és dobálta befele a karaktereket, stb.

Ez mitő lehet? nagyon sok egyedi romot kipróbáltam már, és nagy részt mindegyiknél megvan ez a dolog, nem mindig csinálja, de néha meggajdul, és olyankor lezárom a billentyűzetet, újra feloldom, és akkor már működik

De nagyon zavaró tud lenni. Ez szoftveres vagy hardveres hiba lesz szerintetek?

Pl. eredeti szoftverrel még nem próbáltam

(#31848) mszl válasza domerator (#31846) üzenetére


mszl
aktív tag

Már szalad is a teló!!!!
Laci örül. Dicséri és köszöni domerator segítségét.
Leírhatnád ide okulásként hogyan kell ilyen zip-eket készíteni!!!!!

Köszönöm!!!!

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#31849) Vukmir válasza S3RIOUS (#31847) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Nekem. Egyszerű a megoldás, vegyél rá fóliát és megoldodik a gond mert a zsír miatt csinálja.

Nekem napi 2-3x csinálta de amióta van rajt fólia egyszer sem volt ilyen

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#31850) domerator válasza mszl (#31848) üzenetére


domerator
veterán

Ha esetleg rápillantanál a blogomra... (akkor végképp jó napod lesz ma) :DDD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.