Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) Hulioboy válasza Sera26 (#4031) üzenetére


Hulioboy
tag

Szia!
Nekem rossz volt a töltőm amit kaptam hozzá gyárilag és sikerült megoldanom a gondomat egy ilyennel... Media Markt 2490 Ft 2000mA-es

[ Szerkesztve ]

(#4052) Hulioboy


Hulioboy
tag

Hátha valaki tud rá megoldást...
Végre sikerült nagy nehezen lábra állítanom az MK808-ast (még nem flash-elt) vettem is hozzá egy kamerát (Logitech c310) gondoltam milyen jó lesz majd skype közben, de valahogy nem látja a rendszer. mintha driver probléma lenne, de ugye ehhez drivert nem tudok tölteni. Vagy van valami megoldás rá?
Köszi előre is a válaszokat

(#4053) janos.cs válasza #59816064 (#4047) üzenetére


janos.cs
tag

én is regisztráltam ide, de nem igazán csináltam még ilyet.. esetleg eltudnád mondani hogyan kell ezzel hálózatot/megosztást csinálni? mit kell a no-ipben állítanom ahhoz hogy az mk808 lássa a megosztást?

(#4054) RufuszX válasza Hulioboy (#4052) üzenetére


RufuszX
senior tag

Gyár rommal nekem sem ment, de 1.5 vagy 1.6-ossal már megy (tapasztalatból mondom, mert ilyennel szoktam tv-n Skype-olni)

(#4055) sirarcheer válasza #79335424 (#4017) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én kipróbáltam hétvégén a MK808B 1080p firmware-t, és a menuben is akadt.
Lassu volt minden, de lehet ők találnak rá megoldást.

PSN: sirarcheer

(#4056) janos.cs válasza sirarcheer (#4055) üzenetére


janos.cs
tag

cyanogen mod 10es romot próbáltad már?

(#4057) interstate76 válasza janos.cs (#4053) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem az MK808-on gyárilag fent lévő filekezelő kezdettől fogva látja a win7-es megosztásaimat. Ha ez nem működik, akkor próbáld ki az ES File Explorer-t, amit ha a bal felső sarkában lévő kapcsolóval LAN-üzemmódba állítasz, elvileg szintén látja a hálózatodon lévő megosztásokat.

Ennek a fordítottját úgy oldottam meg, hogy ES File Explorerben csináltam FTP szervert az MK808-on, és ha az fut, akkor win alól Total Commanderrel simán tudok hozzá csatlakozni és mindenféle jót másolni rá. Lehet, hogy utóbbira létezik egyszerűbb megoldás is, nekem így sikerült.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4058) Sera26 válasza Hulioboy (#4051) üzenetére


Sera26
aktív tag

Köszönöm! Ez árban is tetszetős.

(#4059) hombember


hombember
csendes tag

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni, látom itt vágjátok ezeket a gépeket: 3 hete rendeltünk 3 darab MK808-ast (családban többeket is érdekel), tegnap meg is érkezett napra pontosan három hét alatt.

A háromból kettő jó, egy viszont nem bootol be. A jelenség: míg normál esetben a TV egyből kiírja, hogy 720 sor 60Hz és kb 30-40 másodperc alatt elindul, a hibás darabnál csak a HDMI felirat villan ki 2 másodpercre, majd eltűnik és semmi sem történik. 30 percig vártam, hátha még a gyárban kapott frissítést és ez lenne az első indulása, de semmi...

Még a hálózati forgalmat is figyeltem, hátha feltűnik egy új MAC address, ami bármilyen csomagot szórna, de nem (tippem szerint ekkor csak a megjelenítésért felelős része lenne a rossz).

Szóval ennyi.
Van valami tippetek arra, hogy a cserén kívül mivel próbálkozzak?

Ja, volt: kábelcsere (másik eszközöké), tápcsere (másik eszközöké, telefonoké, tableté).
A jelenség ugyanaz.

Előre is köszi a választ.

(#4060) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek mennyire biztonságos kínai/távol-keleti oldalakról (geekbuying/dx.com/focalprise.com) rendelni? Most éppen a geekbuyingon szemezgetek Android-os TV boxokkal (lásd Freelander AP10, vagy GV-17, esetleg GV-10.
Ezek mind egy kaptafára készülnek? Vagy válasszam ki, aminek a legerősebb CPU-ja (A8,A9 cortex) és GPU-ja (van olyan, amiben Mali400-at írnak) van, és kész? Nekem fontos az ethernet csatlakozó is, de a belseje különbözik bármiben is?

Aprópó egy ilyen kütyünek milyen boot ideje van? Vagy van olyan stand-by üzemmódja, amiből nagyon gyorsan felébred?

(#4061) sirarcheer válasza janos.cs (#4056) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Azt még nem, de kipróbálom hátha.
Tudnál egy linket küldeni MK808B-shez?

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#4062) #59816064


#59816064
törölt tag

Ahogy olvasom itt a kommenteket, hát rengeteg a selejt. Ha rendelek vagy jó vagy nem? Mert ez elég rossz arány :(

(#4063) sipi25 válasza csjohnny (#4048) üzenetére


sipi25
tag

Szia!

Ezek szerint még mindig nincs a dx-nél! Megrendeltem 14-én, 21-én küldték a mailt, hogy jelenleg nincs nekik. Én visszakértem az árát. Megrendeltem a geek-nél, múlt héten meg is jött. kemény 6 nap alatt itt volt!!

A DX egyre szarabb...múltkor eljátszották egy $20 sticknél is ezt... a geeknél igaz $6-al drágább volt, de már itt van a kezemben.

(#4064) schferenc77 válasza schferenc77 (#4060) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Még egy kérdés, a nyelvi felülethez: ha nicns feltüntetve, hogy magyar, akkor van arra lehetőség, hogy magyarítsa az ember? Legalább a főbb menüpontokat...? Vagy ahol az van írva, hogy 4.0-ás Androis, de upgrade-able to 4.1/4.2, ott esetleg vna lehetőség magyar nyelvet is belevenni?

(#4065) Hulioboy válasza RufuszX (#4054) üzenetére


Hulioboy
tag

Köszi a választ...
Már csak az a kérdés hogy melyiket tegyem fel rá, mert ugye itt több verzió is van és ahogy olvasgattam az 1080-as akad pár embernek...
Mit javasolsz, javasoltok?

(#4066) PcCar válasza #59816064 (#4062) üzenetére


PcCar
tag

Azért ez erős túlzás.
Ha visszaolvasol, kiderül, hogy többnyire az ebay-ről rendelt boxokkal voltak problémák.
Van ahol az eszköz volt hibás, vagy használhatatlan hálózati adapterrel küldték, illetve szúnyogriasztót küldtek helyette :D
Megbízható helyről kell rendelni.
(Nincs bajom az ebay-el, sokszor rendelek onnan más témakörben, de a tapasztalatok alapján mini pc-t nem mernék rendelni)
Ebay-en pár usd-vel olcsóbban vásárolt mini pc, sokszor drágább lesz mire használni is tudod.
Megrendeled 5-6usd-vel olcsóbban amihez jó eséllyel mellékelnek egy használhatatlan hálózati adaptert, ami plusz 10-12usd kiadást jelent.

(#4067) sssz válasza #59816064 (#4062) üzenetére


sssz
őstag

ha az ebayről akarsz rendelni keress meg privátban, adok megbízható neveket, legalábbis nekem eddig ezekkel nem volt gond, teljesen jól működő, megbízható android mini pc-t kaptam tőlük.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#4068) interstate76 válasza #59816064 (#4062) üzenetére


interstate76
addikt

Ez egy kicsit félrevezető statisztika, ugyanis akinek gondja van a ketyeréjével, az idejön és leírja, hátha kap segítséget, közben egy csomóan csak olvassák a fórumot, prímán működő MK808-cal. Mindenesetre nagyobb a rizikó, mintha egy Sony márkaboltban vásárolnál, viszont 50-60$-ból össze tudsz hozni egy vezetékes nettel villlámgyorsan működő TV-okosítót és egy mindenevő médialejátszót, ami nem is látszik ki a TV mögül és alig fogyaszt valamit. Hogy vállalod-e a rizikót, az már a te döntésed.

Nekem pl. eBay-ről rendelt van, és 2A-es, EU-s táppal kaptam kézhez (ez szerepelt is a termék leírásában), ráadásul gyorsan és olcsón. De a többiek által írtak alapján a geekbuying valóban megbízhatóbb (én még csak 1 dolgot rendeltem onnan, az sem ért még ide, szóval személyes tapasztalat híján vagyok).

Kieg.: én is szívesen megadom annak a nevét, akitől rendeltem.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4069) interstate76


interstate76
addikt

CM10 felrakásának lépéseit hol találom meg szájbarágósan? Itt nem találtam a keresővel.

Van instructions-file abban, amit letöltöttem, végig is csináltam, de az első bootoláskor először megjelenik az a boot animáció, aminek kell, aztán kékre vált a képernyő - ez mitől lehet?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4070) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Ehhez mit szóltok? Van DHL-es szállítás is, igaz 5eFt, de legalább biztosan ideér...

(#4071) interstate76 válasza interstate76 (#4069) üzenetére


interstate76
addikt

A kérdés tárgytalan!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4072) PcCar válasza schferenc77 (#4060) üzenetére


PcCar
tag

Geekbuying tapasztalatok : [link]
Szerintem még nézz körül picit a megfelelő tv box kiválasztása elött.
Általad jelenleg kinézett tv boxok gyenge túlárazott, vagy a többség számára ismeretlen hardverrel/szoftverrel rendelkeznek, szoftver frissítést tekintve pedig szerintem mindegyik "zsákutca"

Freelander AP10
Leírást tekintve a hardver hasonlít(DualCore RK3066 cpu/Mali400 gpu, wifi/bt, 1gb ram) a többség által használt MK808B,MX1/MX2,stb. -re, csak kevesebb nand flasht kapott, mindössze 1db usb portot és Android 4.0-t. Wifi/bluetooth chip nem ismert. Van rajta fejhallgató kimenet, ami egyébként a többi boxnál is megoldható egy 300ft-os usb hangkártyával.Mindez a távirányítót leszámítva 60usd-ért.

GV-17
40 dolláros MK802, 1 magos A10 cpu-val, + 4gb nand flash-al, integrált kamerával, vga és spdif (2.0) kimettel, infrás "lépegetős" távirányítóval, ethernettel 90usd -ért :F

GV-10
RK3066 -nál gyengébb, kevésbé elterjedt cpu, 1Gb ram, 4Gb nand, Android 4.0, GPU, Wifi chip nem ismert.
Továbbá analóg cvbs videó kimenet, 2.0 analóg és 2.0 digitális audió kimenet, 3db usb, integrált ethernet és DVB-T tuner, 100usd -ért

Egyikhez sem találtam supportot, illetve letölthető firmware-t, de lehet csak nem voltam eléggé kitartó.
Ezeknél az eszközöknél a support az egyik legfontosabb tényező.
Lásd, pl MK808 mennyit feljődött szoftveresen a megjelenése óta.
Fenti boxok, a nem túl jó ár/érték arány miatt szerintem nem fognak elterjedni.
Kevés eladott darabszám és a mögöttük álló közösség hiánya miatt, kérdéses a firmware fejlődése a közeljövőben.

Amennyiben nem ragaszkodsz a "minden egyben" boxokhoz, szerintem inkább MK808B(53usd) vagy MX2(60usd) + vezeték nélküli pc bill/egér, illetve RC11 vagy RC12 20usd-ért.
Mindegyikhez csatlakoztatható : usb-lan, webkamera, usb-hub, stb..

(szerintem)

(#4073) sssz válasza schferenc77 (#4070) üzenetére


sssz
őstag

DHL-es szállítással óvatosan, mert úgy tudom ők alapból nyomják vámolásra. ...bár mintha itt olvastam volna hogy van akinél átcsúszott vám nélkül a dhl-es cucc.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#4074) schferenc77 válasza PcCar (#4072) üzenetére


schferenc77
aktív tag

köszönöm szépen, hogy megosztottad a véleményedet. Pár gyors kérdés még:
- látom, hogy nincs LAN csatija. Ha mégis szeretnék, bármelyik ilyennel (USB to LAN) meg lehet oldani? Ha igen, akkor gondolom elveszi az egyetlen USB-jét, és hol marad a távirányító?
- az az MK808 úgy néz ki, mintha usb stick lenne. Ettől függetlenül nem kell bedugnom USB-be, ha egy öreg TV-n (még CRT) szeretném használni ugye?
- az egyetlen hdmi kimenetből hogyan varázsolok RCA-t, vagy pláne scart-ot? Mint mondtam, öreg TV-jük van a nagyiéknak, azon max RCA bemenet van...
- 1080p-t viszi alapból, vagy kell rá valami fw okosítás? Én egy hálózati share-ről játszanám le a 1080p-s anyagokat, tehát ezért kéne a fix lan
- ha nagy a felbontása a lejátszandó anyagnak (720p, 1080p), és a TV meg sima CRT-s TV (nem LCD, nem LED, csak fapados), akkor vissza tudja skálázni?
- magyar nyelv elérhető valahogyan?
- felület "butítása" megoldható valahogyan? tehát bekapcsolás után pl. alapból a Filmek/Videók menüben legyen, ott meg a hálózati share-t lássa. Csak mert 70+-os PC-t/okostelefont soha nem használó embernek lesz :-)

(#4075) hortyferi


hortyferi
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok a topikban, láttam, hogy elég aktív a téma. Én épp most rendeltem egy ilyet: [link].

A cégnél többen is rendltek már, gond nélkül megjött (DHL-el). Ez egyébként a gyártó oldala.
Mivel MK812-ről még nem láttam topic-ot, gondoltam itt lesz a legjobb helyen.

Ha megnézitek az oldalt, láthatjátok, hogy ez kb. a 808-as utódja, beépített kamerával, mikrofonnal, 2GB rammal, külső WIFI antennával, stb.

Szerintem pár dollár külömbséget megér...

(#4076) hortyferi válasza hortyferi (#4075) üzenetére


hortyferi
csendes tag

...különbséget...

(#4077) cSuwwi válasza schferenc77 (#4074) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

808B-m van arról tudok nyilatkozni

- lan a legtöbbön nincs, usb-vel lehet megoldani. de nem mindegy melyik átalakítót veszed, mert a legtöbb csak ~5Mbit-re képes (ezen még egy 720p is szaggat). AX88772A vagy 88772B-re mondják hogy jól kezeli. nekem is sikerült egy lassút vennem, ma rendeltem a dx-ről egy 88772B-t. erre olyan 80Mbit körüli sebességet írnak, ez bőven elég bármelyik 1080p-re.

- a 808B-nek csak hdmi kimenete van, ha nem dugod be vmi hdmi-s kijelzőbe, akkor nem megy. kell neki külső táplálás (2A-es tápot szoktak adni az elég)

- 1080p-t bírja, csak megfelelő sávszélesség kell neki (kábellel ha jó az adapter nem lesz gond). nekem 1.6os 720p-s finless van rajta, 1080p-s kimenettel (felskálázza 1080p-re). van 1080p-s rom, nekem azon már túl aprók voltak a betűk, nem akartam nagyítani

- android 4.x tud magyarul, át kell állítani a nyelvet

- hálózati shareről picit lassabb a lejátszás, nálam itt már szaggat az 1080p wifivel. dlna-val viszont jó ugyanez (csak ehhez kell program a kiszolgálóra is)

(#4078) james74 válasza schferenc77 (#4074) üzenetére


james74
csendes tag

Egy ilyennel CRT tévére tudod kötni az MK808-at, magam is próbáltam.

(#4079) longwild válasza cSuwwi (#4077) üzenetére


longwild
aktív tag

Kérdeznék:
- alap firmware mire képes? Normál divx, xvid filmeket képes Wifin keresztül lejátszani? Melyik lejátszóval érdemes próbálkozni a Playről?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#4080) schferenc77 válasza cSuwwi (#4077) üzenetére


schferenc77
aktív tag

ok, köszi. Tehát kell egy megfelelő usb-s LAN csati, és külső 2A-es táp, és akkor nem kell beledugni semmi usb-be megy magától. De hogyan lesz a hdmi kimenetből rca? Egy sima átalakító és ok? és a táviránytó? Ha wifi-s, akkor hova dugjam? Az egyetlen USb-t elvitte az usb-to-lan, az OTG-t lehet erre használni?

(#4081) schferenc77 válasza james74 (#4078) üzenetére


schferenc77
aktív tag

és egy ilyen sima HDMI to RCA kábel? Csak mert ez ugyanonnan jönne, és kevesebb, mint fele annyi. Technikailag működhet? Úgy értem, hogy a hdmi digitális jel, ha jól tudom, az RCA meg talán analóg :F

(#4082) Alamogordo


Alamogordo
csendes tag

Sziasztok!

Éppen készülök otthon összedobni egy kisebb házi médiabirodalmat. ( HD TV, NAS, médialejátszó)
Az érdekelne, hogy egy ilyen MK808-as mennyire jó az alap konfiggal?
Mennyire visz egy komolyabb 40-60GB-s HD filmet?
Alapvetően nem Wifi átvitelben, hanem LAN to USB (gigabites?) átalakítóban gondolkodok, amit egy tápos HUB-ra kötnék, így maradna hely a bill/egérnek, kamerának, stb-nek.
A TV valszeg SMART-os lesz, de ha lehet akkor inkább ezzel neteznék.
Nem mellesleg ha jól tudom viszi az XBMC-t ami szerintem nagyon jó médiakiszolgáló.

Érdekelne a tapasztalatotok, javaslatotok.

(#4083) Alamogordo válasza PcCar (#4066) üzenetére


Alamogordo
csendes tag

A shipping price mennyi?

(#4084) #79335424 válasza schferenc77 (#4081) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azzal nem fog menni. A linkben is írva vagyon:
NOTE: Your VGA card must support component video (Y, Pr, Pb) signal output function, if you don't know, please consult with your VGA card's user manual for more information.

(#4085) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

Mennyire alkalmas ez a gépecske médialejátszónak?

-Viszi a FullHD videókat probléma nélkül?
-A kamerával felvett 1080p AVCHD-kat is?
-Külső kisvinyót meg tud hajtani?

Köszönöm!

(#4086) james74 válasza schferenc77 (#4081) üzenetére


james74
csendes tag

Az a helyzet még a $27 is nagyon olcsó egy ilyen konverterért. HDMI jelből analóg képet és hangot kicsikarni ahhoz kell egy komolyabb IC, szóval ezért nem jó a kábel amit találtál...

(#4087) droid32 válasza janos.cs (#4053) üzenetére


droid32
csendes tag

Sziasztok!
No-ip-t legalább is nekem a tp-link-be kell beállítani.
Ha az van akkor úgy tudod,hogy 192.168.0.1 azzal behívod a tp-link kezelőjét.Utána fel:admin,jel:admin ha nem változtattad.Mikor ez meg va n akkor lesz egy kezelő felület.Ott a Dinamic Dns-re nyomsz azon belül lesz az első Service Provider :ott a No-ip választod.Utána User Name ott meg adod a fel nevet amit adtál a No-ip-n+password.Domain name a harmadik oda:beírod azt amit emailba kaptál az oldaltól pl:(robert.no-ip.org)
Enabled DDns kipipál. utána mentés és indítsd újra a gépet,ill. a routtert is.Elméletileg kész.
Írom majd tovább is csak haza kell érnem mer még kell ehhez egy ftp kliens is a gépedre

(#4088) cSuwwi válasza longwild (#4079) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

az alap firmware nálam kb. fél órát élt, aztán szedtem le
az olcsó kínai (noname) androidoknál semmire se elég az alap cucc (zte bladem telóm van, azon is kb. 1 órát volt fent, majd csere).
korlátozott, tele van törölhetetlen kínai appokkal. érdemes cserélni mindenképp (ha másért nem, a moddolt romok mind rootoltak)

lejátszónak mx player (bár alapból dts-t nem viszi, és a wmv-ket se) vagy Moboplayer (wmv-t ez se eszik, meg full fapados, illetve nekem bugos kicsit)

(#4089) droid32 válasza droid32 (#4087) üzenetére


droid32
csendes tag

janos.cs-nek tovább írva

Sziasztok!
Haza értem és folytatnám tovább a No-ip beállítást :D
Kell a számítógépre egy server,én személy szerint a Winftp servert töltöttem le ami ingyenes ezt csak felkel rakni a gépre és indítani azon belül lesz az online gomb arra rá nyomni .A kütyüre töltsd le a ES File Exlorert.Azon belül be kell állítani az FTP.
Elindítod utána legfelül lesz egy fül ott kiválasztod az ftp-t azon belül lesz egy olyan, hogy új arra nyomsz ott kiadja, hogy ftp azon belül lesz Server ismét amit emailba kaptál reggelés után a no ip-től Pl:( regina.no.ip.org).Port az marad 21.Mode :passive .Username :amit adtál az oldalon ill password.Anonymous-ból pipát kivenni.
Display as :azt most nem tudom, hogy én írtam be vagy ő de ott ismét annak kell lennije mint amit kaptál (regina.no.ip.org)
Elméletileg ennyi de ha tudd valaki hozzá tenni azt meg köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

(#4090) droid32


droid32
csendes tag

Hozzá teszem nem mindent índit így se de mellette feltettem a totál commandert is a kütyüre.Ezzel a kettő progival szinte mindent indítok.
Egy problémám van, hogy lehúztam a számítógéppel feliratos filmet és a film elindul de felíratott nem teszi hozzá valamiért.Ha valaki tudja a megoldást azt meg köszönném !!

(#4091) Mike88 válasza schferenc77 (#4081) üzenetére


Mike88
senior tag

Amit hortyferi linkelt (egyszerűség kedvéért: http://miniandroidpc.com/shop/mk812-dual-core-a9-mini-pc-with-camera-microphone-bluetooth), azon ha jól látom van AV-ot, hogy kábel miért nincs, azt nem tudom de az már tényleg filléres tétel. Mondjuk nem rosszból, de te is fölfedezhetted volna, úgy ahogy én! Ha jól emlékszem somatom hozta szóba ezt a típust pár héttel ezelőtt, kérdés, hogy rendelt-e belőle vagy sem, ha igen, akkor Ő biztosra tudja mondani az AV kimenetet. Feltételezem Jack-RCA kábellel működik.
Szóval ha van rajta, akkor ezt már le is tudtad, meg a kamerát is, már ha kell a nagyiéknak a skype, a kívánságkosárhoz (bocsi!), szal megy a CRT-n is, már csak egy jó USB-LAN átalakító kell, meg egy aktív USB-HUB s még mindig jobban jártál, mint a boxokkal.

(#4092) interstate76 válasza droid32 (#4090) üzenetére


interstate76
addikt

Mobo Player minden feliratot megjelenít, és ha esetleg valahol elcsúszik egy kicsit, akkor is könnyű állítani rajta, nem kell kilépni és új feliratot keresni, vagy átállítani a meglévő időzítését, hanem csak néhány klikkelés kérdése az egész.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4093) droid32 válasza interstate76 (#4092) üzenetére


droid32
csendes tag

Szia!
De számítógépről olvastatnám Exploreren keresztül

(#4094) Flexy90 válasza droid32 (#4089) üzenetére


Flexy90
senior tag

Üdv!

Bocs, hogy beleszólok, lehet én értem félre... de, ha hálózati megosztást akarsz csinálni olyan eszközök között amik egy hálózathoz (egy routerhez) kapcsolódnak akkor ez teljesen felesleges herce-hurca.

A DDNS, arra való ha nem állandó, hanem változó (dinamikus) IP címed van, de el akarod érni a gépet/szervert/ip kamerát más hálózatról (pl nyaralás alatt rá akarsz nézni a házra..) és ugye nem tudod az elérését. Ilyenkor jön az, hogy a te változó IP-d hozzá van rendelve egy Host-hoz, amivel el tudod érni bárhonnan.

Xiaomi Fan

(#4095) PcCar válasza Alamogordo (#4083) üzenetére


PcCar
tag

Normál postával ingyenes a szállítás, 8-10 nap alatt itt van.
(pár nap múlva kezdődik a Kínai újév ünnep, ilyenkor nem dolgozik senki, ha jól tudom február 16-ig, így sokkal lassabb lehet a szállítás februárban.Jelenlegi rendelést nem biztos, hogy időben feldolgozzák, illetve az ünnep végére feltorlódhatnak a megrendelések)

(#4096) #79335424 válasza Mike88 (#4091) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudod mennyit néztem én ezeket? Nem tudod. :) Szvsz ez ugye egy MX ház. Ebből van, ami AV -s. Na, azt nem küldték nekem. Ahhoz adták volna a kábelt is. Most láttam a Geekbuyingon is, csak ott nem tudok vásárolni kártyával. Vmi Measy a neve. Majd linkelem. Ahhoz is van kábel. De abban csak 1G ram van. Ami viszont 2G -s, abban nem láttam AV kimenetet, csak a helyét. Olyat is láttam, hogy még az AV felirat is rajta volt, csak nem volt benne a kimenet. Megkockáztatom, hogy még arra is képesek, hogy az AV -ből "kifelejtik" a V -t. Szvsz nagyon becsapós a dolog. Csak olyan hellyel érdemes foglalkozni, ahol kifejezetten írják a videókimenetet. Ebben a kütyüben sztem ilyen nincs. Abba a lukba vszínűleg az antenna csatlakozóját rakták.

[ Szerkesztve ]

(#4097) #79335424


#79335424
törölt tag

Megtaláltam. Measy U2C

(#4098) #79335424 válasza #79335424 (#4097) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most alaposabban megnéztem a képeket. Ez is olyan, mint amiről írtam. Ott van a házon az AV felirat. De sztem ebben sincs AV. Azt a ficsőrt reklámoznák gazdagon. Viszont itt csak annyit írnak, hogy képmegjelenítés a HDMI csatlakozón keresztül.

(#4099) interstate76 válasza droid32 (#4093) üzenetére


interstate76
addikt

Értem. Én is az Explorerből (az MK808 "gyári" filekezelőjéből) érem el a routeremre kötött vinyót, a megnyitott filmekhez MoboPlayer a társított alkalmazás, és simán lejátssza a feliratokat hálózaton keresztül.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4100) Clavo


Clavo
csendes tag

Valakinek van már valamelyike a kettő közül? Vagy tapasztalata?
Ki melyiket ajánlaná és miért?

Egyik:
[link]

Másik:
[link]

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.