Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19240) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy irodai gép, direktbe kötve egy routerbe, wifin keresztül pedig 4 másik gép kapja a netet!
Elszabadut az egyik kollega és orba szájba tölti a torrenteket, és ezért ledegradáltam azt az egy gépet:

se flash player (youtube miatt), se pedig media lejátszás... szóval irodai használatra kéne korlátozni! A torrentet is megoldottam eddig hogy rendszergazda módban, az utorrent, meg torrent.exe elnevezéseket letiltottam, de ez nem megoldás, mert más kliensből is tud torrentezni, meg kitalálta azt is hogy átnevezi a progit és elindítja stb...

Na nekem olyan megoldás kéne, ami nem routeren keresztül tiltja a torrentet, hanem az adott gépre feltelepített programmal, vagy valami felügyeleti eszköz bekapcsolásával! A torrent letöltést akarom megakadályozni, és a futtatást.

Már a telepítést is kivettem, tehát csak én tudok telepíteni, de ugye az utorrent egy olyan progi amit még néha telepíteni sem kell, pendrive.ról üzemelteti a güzü!

Tovább megyek... vett egy gépet magának és ezen is torrentezik! Na azt a gépet is ki akarom nyírni, de azt már routeren keresztül! Meg lehet adni hogy ne tudjon X mbnál nagyobb adatot letölteni? Ilyesmi!?

Irodai használatnál max 30mb-t lehet letölteni!... mármint nincs semmire szükség ami nagyobb ennél!

USB tiltás nem jöhet szóba, mert vannak dolgok amiket csak usb-n keresztül tudok rátenni! Tracker tiltás körülményes lenne, mert nem tudom miket használ a kis szemét munkatárs, szerintem amilyen looser valamilyen looser oldalakat ...(vicc volt, csak idegesít hogy direkt kijátszik és elsunnyog)

Kicsit zavaros...de....
Ötletet várok hogy tudnám kinyírni a torrentet mint lehetőséget! Akár programmal, akár bármivel!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.