Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#75701) kmarci25 válasza Sly189 (#75700) üzenetére


kmarci25
veterán

Itt a kérdés helye: notebook beárazás.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75702) Kbali válasza Vermilion69 (#75699) üzenetére


Kbali
nagyúr

Továbbra is a 2570p van még...

(#75703) rgeorge válasza Sly189 (#75700) üzenetére


rgeorge
addikt

Az inverz topik.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#75704) Tikakukac válasza Vermilion69 (#75697) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha nem érted akkor rakd le egymás mellé őket, kezd el használni.

Pontosan "azok az apró dolgok" azok, ami miatt hányingere van mindenkinek egy újabb Thinkpadtól. És emiatt van megbolondulva mindenki aki eddig nem is használt volna ilyet. Szomorú ez, de így van.

És ne vásárolják meg többen, hanem ott az Edge, azt vásárolják többen. Ne keverjük be a fazont a szezonnal.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75705) Vermilion69 válasza Kbali (#75702) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Azt kilőttem, mert nem fér bele az árba az SSD és "nehéz" is, de az már a kisebb baj (pedig ez jobban néz ki :D ) (tudom, szörnyen nehéz eset vagyok). :(

(#75706) Khelben válasza Vermilion69 (#75697) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ízlésen vitatkozol. Sok embernek sokkal jobban bejön a szögletesebb design és a fém, mint az 1 centisre vékonyított és csillogó lakkal bevont felület. Mellesleg az üzleti gépek minimum 8-10 órát mennek egy nap, ha erősebb hardver van benne, akkor nem lehet 1 centi vastag, mert hova teszed a hűtést? Ha meg nem teszel bele hűtést, ki a fene akar 40 fokos billentyűzeten dolgozni egész nap?
Kedvenc autós példámmal: lehet szépre tervezni egy traktort? Egy-két részét talán igen, de sosem lesz sportkocsi formája, mert akkor elveszti a funkcióját.

(#75707) Vermilion69 válasza Tikakukac (#75704) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Én elhiszem neked, nekem nincs ezzel kapcsolatban tapasztalatom, majd ha lesz lehetőségem akkor kipróbálom és akkor már lesz releváns véleményem a témáról. :)

(#75708) Kbali válasza Vermilion69 (#75705) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem tartsd meg a Samut, vegyél bele SSD-t meg memóriát és boldog ember maradsz. Jelenleg nincs olyan gép, ami a pénztárcádnak és az igényeidnek is megfelelne.
Határeset? :F

(#75709) Vermilion69 válasza Khelben (#75706) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Igazad van, ez teljesen jogos érvelés, így érthetőbb számomra (is), hogy miért olyan, amilyen, nem gondoltam bele teljesen pl. a hűtés problémájába. De a tapipadot továbbra sem értem (valószínűleg azért, mert még nem használtam ilyet).

(#75710) Vermilion69 válasza Kbali (#75708) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

A samut nem akarom hordani, ez az otthoni "családi" gépünk úgymond :/ meg nagy és nehéz is.. meg van valami rejtélyes baja egy ideje, amire még senki nem jött rá, hogy mi lehet...

Ez nem rossz, de ez miben jobb ennél? [link]

Elnézést, hogy ilyen problémás vagyok, csak nagyon meg kell fontolni, hogy mire megy el az a pénz.. a telefonomat is fél évig kutattam, mire megtaláltam A telefont :)

(#75711) btudos válasza Vermilion69 (#75710) üzenetére


btudos
veterán

Minőségben.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75712) nikisay válasza Khelben (#75675) üzenetére


nikisay
csendes tag

Köszönöm! Hp jött és győzött. Még kifundálom, hogy az általad linkelt, vagy ez lesz a befutó.

(#75713) Nashua13


Nashua13
újonc

Sziasztok!

Már végigböngésztem rengeteg tesztet, cikket és notebookot, de sajnos nem jutottam dűlőre.
Szeretném kiváltani az asztali gépemet (monitorral/tévével kiegészítve), a sok leírás alapján inkább üzleti laptopot szeretnék, amit sok mindenre használhatok. Ez lenne az első notebookom.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Egy-két hónapon belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
Bruttó 180-220 ezer Ft
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Film/sorozat, irodai munka (Office és LaTeX, de SQL és VBA programozás is előfordulhat) és aztán utolsósorban a játék. Matematikai/statisztikai programok is kellhetnek, Matlab, SPSS, R.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Csak relatíve régebbi játékok, Dragon Age, Mass Effect, Fable; bár azokból nem hátrány, ha az új részekhez is jó lesz. Esetleg Sims 3 és MMORPG-khez, pl. WoW, Lineage, Aion, de ez nem fontos. Közepesen, ha mennek szaggatás nélkül, az már tökéletes.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Mindkettő, de inkább egy megbízható gépet szeretnék hosszú távra, amit mindenre tudok használni. És nem kell várhatóan szervizbe hurcolni, de ha mégis; akkor legyen jó a szervize. A külsejét tekintve inkább matt lenne jó, mint fényes.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Szeretnék, lehet ez párosítva is a HDD-vel. De ha itt vagyok, azt kérdezném, hogy mi az értelme pl. egy 1TB HDD + 8GB SS(H)D párosításnak? Inkább SSD, mint SSHD.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15.6", nem kell az FHD, elég a 1366 x 768 , mindenképpen matt.
(8) Notebook tömege?
Mindegy, de azért ne szakadjak meg, ha vinni kell valahova.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Mindegy.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
500 és 1000 GB között legyen a tárhely, ha csak 500 GB, akkor legyen bővíthető. RAM olyan, ami elég a fent megjelölt célokra, gondolom 4GB és afelett jó. Optikai meghajtót szeretnék, de ez még olyan, amiről le tudok mondani.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, USB 3.0 legyen, jó touchpad és billentyűzet, hosszú élettartam és lehetőleg jó üzemidő.
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Nem tudok róla, esetleg a programozás, de abból inkább benti irodai gépen futtatok, kisebb programok futtatása lehetséges.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Dell Latitude szimpatikus pl., de nyitott vagyok. Tetszettek a Lenovo Thinkpadek is, de sok rosszat írtak róla. Toshiba Satellite L-50 tapasztalatok? Aqua.hu, de erre is nyitott vagyok.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Új.

Előre is köszönöm, ha valaki segít nekem!
Már három napja egyfolytában laptopokat és teszteket böngészek, de nem sikerül egyedül választani... :(

[ Szerkesztve ]

(#75714) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok.

Feleségemnek szeretnék notit venni a jelenlegi Fujitsu Siemens Amilo pro 8010D utódjaként.Semmi baja csak öreg és lassú már szegényke.
Teljesen átlagos felhasználásra kell.Semmi extra nem kell,de azért megbízható és csendes legyen. Max 90k szánnék rá és csak új jöhet szóba.
December elején venném neki.
Olyan kell amin nincs előre telepítve Winfos. Van itthon Win 7 Home Premiumom 64bit a gépre.

Ezeket nézegettem :
ASUS X550CA-XX194D
MSI CR61 2M-1228XHU
HP 250 G2 F0Z42EA

Ezekből kéne választani vagy ajánlhattok másikat is csak a keretet ne lépjétek túl.

[ Szerkesztve ]

(#75715) btudos válasza Nashua13 (#75713) üzenetére


btudos
veterán

Dell Latitude E5540, HP Probook 450 lehet jó. Előbbinél a support nyer (NBD garancia), talán egy fokkal masszívabb, de hardverben gyengébb. A Probook középút support és minőség terén is, cserébe erősebb, és dedikált GPU is belefér az árba, ami játékokhoz jól jön.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75716) bok92 válasza bok92 (#75663) üzenetére


bok92
addikt

Up!

(#75717) btudos válasza bok92 (#75716) üzenetére


btudos
veterán

Kicsit sok elvárásod van a pénztárcádhoz mérten. Egyetlen vállalható minőségű 13"-es, matt kijelzős új gépről tudok 150 k alatt, az a Lenovo M30.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75718) Khelben válasza Zadia (#75714) üzenetére


Khelben
nagyúr

90-ért nincs olyan gép, ami ajánlható. A minimum az valahol itt kezdődik B590, de sokat ettől se várj. Viszont ragyogó és nagy teljesítményű üzleti gépet kapsz ennyiért garanciával, számlával Alfánál: [link], [link]

(#75719) Zadia válasza Khelben (#75718) üzenetére


Zadia
senior tag

Én úgy nézem,hogy a jelenlegi notitól jobb legyen és ez is elfusson legalább 3-4 évet.

Jelenlegi paraméterei:
Intel Pentium M740
2x1GB DDR2 533MHz ram
60GB Sata I vinyó
Intel GMA 900 vga

(#75720) bok92 válasza btudos (#75717) üzenetére


bok92
addikt

És mondjuk 170k-ért? HP probook 455? Nekem nem a teljesítmény a lényeg... csak a billentyűzet és a Kijelző legyen korrekt. meg kicsit jobb műanyag ház. Full hd meg ilyen olyan erős processzor nem kell.

(#75721) Nashua13 válasza btudos (#75715) üzenetére


Nashua13
újonc

Köszi a választ!
Még akkor tüzetesen megnézem mindkettőt, de esélyes, hogy egyikük lesz a választottam. A Dell Intel HD 4400-as videókártyája vajon elviszi ezeket a játékokat? Ha már szaggatás nélkül tudok játszani (de az tényleg fontos lenne, ha már játszom), az is jó, a közepes minőségből is leveszek. Nem a játék a fő szempont, alkalmanként tolnám csak őket. Esetleg jó boltot tudnál ajánlani, ahol variálhatom is a belsejüket és jó árak vannak?

(#75722) btudos válasza Nashua13 (#75721) üzenetére


btudos
veterán

Én nem játszom, így releváns tapasztalatom nincsen, de a HD4400 sem túl acélos, ha ez tényleg szempont akkor a Probook lesz a nyerő, ott a dGPU már elbírja az alkalmi játékot is.

Jó boltokat sokszor leírtuk már, keress vissza, variálni meg nem nagyon tudsz, ezek notebookok, a boltok is csak azt tudják adni, amit be tudnak rendelni disztritől.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75723) brumi1024 válasza bok92 (#75720) üzenetére


brumi1024
veterán

Annyiból van 5 év garis 455, vagy használhatóbb procival szerelt 450, persze ha nem ragaszkodsz a Media-hoz vagy az Edigitalhoz.

(#75724) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm kapott egy ilyen laptopot, érdeklődik, hogy kb milyen teljesítménnyel bír? (nem igen ért hozzá)
ASUS

Ha jól látom az aksija nem éppen jó, de ezen kívül? (ha nem jó.. túlad rajta)

(#75725) btudos válasza csibusz0314 (#75724) üzenetére


btudos
veterán

Ennyi pénzért gyenge minőségű, nagyon gyenge a dGPU és feleslegesen erős a processzor, szóval igazából teljesen indokolatlan konfiguráció.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75726) Nashua13 válasza btudos (#75722) üzenetére


Nashua13
újonc

Köszönöm! :)

(#75727) nikisay


nikisay
csendes tag

Ma bementem a helyi laptopszalon üzletbe azzal a céllal, hogy megvegyem ezt.
Nagyon segítőkészek voltak, de azt mondták, hogy ha a terveim között szerepel, hogy filmezek, sorozatokat nézek, stb. akkor nem leszek vele túl boldog... És ezt ajánlotta helyette.
Kezdek lassan bekattanni, mert én meglehetősen laikus vagyok a témában, és mindenki mást ajánl. Mondtam az embernek, hogy Toshibákról nem hallottam jókat, de ezt erősen cáfolta... :O

[ Szerkesztve ]

(#75728) csibusz0314 válasza btudos (#75725) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Hát nem örül :D
A lényeg, vissza tudja vinni Media Marktba (ismerős által)
Esetleg tudnál segíteni, hogy ebben az árkategóriában innen (Media Markt) 190-200K között melyiket válassza? Tudom nem a legjobb hely az ilyenek megvételére :) de ezt dobta a gép :D

(#75729) demerion válasza nikisay (#75727) üzenetére


demerion
tag

2x belinkelted ugyan azt a gépet :)

(#75730) kmarci25


kmarci25
veterán

Erről a Lenovoról milyen véleménnyel vagytok?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#75731) nikisay válasza demerion (#75729) üzenetére


nikisay
csendes tag

Bocsi :) Korrigáltam.

(#75732) Kbali válasza nikisay (#75727) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ne hagyd magad eltéríteni.

(#75733) Henry1990


Henry1990
tag

Hello!
Használtan szeretnék notit venni, játékra, illetve internetezni. Naponta több órát használnám.
Elvárásaim:
Minimum 15,6"
legyen jó hűtése
ugyan vannak hangszóróim, de jó lenne ha a beépitettek is szépen szólnának.
A kijelző felbontás szinte mindegy, hiszen már szinte majdnem alap a HD.
Jelenleg egy HP DV6-osom van, és nagyot csalódtam benne, hamar túlmelegszik, ezért HP-t többet nem szeretnék.
Amiben gondolkodok: Toshiba, Lenovo,Dell,MSI,Asus?

„A sikert legtöbbször azok érik el, akik nem tudják, hogy a kudarc elkerülhetetlen.”

(#75734) Tikakukac válasza nikisay (#75727) üzenetére


Tikakukac
titán

Fényes TN ez is nem pedig IPS, így max némi színt nyernél vele filmek alatt, nem többet. Minden másban hulladék.

Henry1990: Ár?

Egyébként félve kérdezem meg ismét a topikban: most azért mert az alap felbontást ami egy évtized óta fix, max képarányban változik, átnevezik HD-ra, most ez attól jobb vagy mi?

Mert "HD" alatt nem nagyon találsz notipanelt az elmúlt sok-sok évből, nagyon max netbook az, ami nem tudott ilyet. A HD az mindig is alap volt.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75735) nikisay válasza Kbali (#75732) üzenetére


nikisay
csendes tag

Én nem hagynám, de elbizonytalanodtam, hogy valóban nem fogok tudni élvezhetően filmet/sorozatot nézni? :(

(#75736) btudos válasza Henry1990 (#75733) üzenetére


btudos
veterán

Én ezt vinném, vagy a nagytestvért.

A gondolatolvasást még gyakorolja a topik törzsközönsége, így árkeret híján nehéz notebookot ajánlani. :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75737) Tikakukac válasza nikisay (#75735) üzenetére


Tikakukac
titán

Mi volt az indok arra, hogy nem tudsz élvezhetően nézni rajta sorozatot vagy bármit? Jó, nyilván, amikor nálam volt én is kilöktem a képet a 27" IPS-re, de aki nem kijelzőbuzi annak ez sem lesz feltűnően másabb. Főleg ha kicsit babrál a színekkel.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75738) nikisay válasza Tikakukac (#75737) üzenetére


nikisay
csendes tag

A matt kijelzőre hivatkozott, konkrétan azt mondta, hogy a sötétebb jeleneteket nem fogom látni. Meg ha kicsit megdöntöm a kijelzőt akkor már rossz lesz, meg hasonlók. Gondolom a betekintési szögre akart utalni (?). Szerinte a hp az kb. fekete-fehér doksik írására alkalmas, meg, hogy üzleti gép. A honlapon a hp esetén is fel van tüntetve, hogy multimédiás használatra...

(jelenleg egy toshiba satellite L500-1GE-m van amúgy)

[ Szerkesztve ]

(#75739) Tikakukac válasza nikisay (#75738) üzenetére


Tikakukac
titán

Na, akkor jól hivatkozott. Részben.

Sötétebb jelenetek: ez nem a matton múlik. Feketéje a PVA paneleknek van, IPS-nek kevesebb, TN-nek meg hát, nyomokban van az is, de inkább szürke.

Döntés és rossz lesz: betekintési szög: megint semmi köze a matthoz. Nekem matt a moncsim és befosás szinten van betekintési szög. Ez is paneltípustól függ. Mivel mindegyik TN jelen esetben a Toshi is invertálni fog mint az állat, nyugi.

Szerinte a hp az kb. fekete-fehér doksik írására alkalmas

Volt nálam. Nem csak arra használtam és nem volt vele bajom. Nyilván színtere kisebb mint egy fényesnek, valamit valamiért. Ezt meg látod fénynél is.

üzleti gép

Ezt negatív tulajdonságként nehéz elképzelnem :B Ennek örülni kéne. Ezt nem értem.

A HP, hogy mit ír az oldalára mindegy, bullshit minden gyártó minden kiírása. Én egy x220-at is tudok multimédiára használni. Kicsit ilyen elcsépelt lett ez a szó, régen ezt olyan gépekre írták rá, aminek távirányítója volt, külön médialejátszója biosból és TV vevő is. Ide jutottunk :K

Mostani gépedhez képest atomreaktor lesz kb. minden, szóval én Probook mellett vagyok továbbra is, csillogós Toshi kuka.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75740) Khelben válasza nikisay (#75738) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ezért nem szabad a boltban az eladóra hallgatni. Ő nem a te igényeidet nézi, hanem azt a gépet ajánlja, amire több jutalékot kap. Ezért vesztek ki a plazmatévék, hiába volt a képük sokkal jobb bármelyik lcdhez képest, az lcd gyártók több jutalékot tudtak fizetni ezért mindenhol ment a félelemkeltés hogy beég meg sokat fogyaszt. Vedd meg a probookot és ne hagyd magad eltéríteni.

(#75741) Tikakukac válasza Khelben (#75740) üzenetére


Tikakukac
titán

Van IPS-es Toshi 150k alatt, elképzelhető, hogy itt csúszott be egy kis hiba.

Mert arra minden stimmel amit mondtak neki. Jutalék oldalról is ugyanaz volna, szóval valami és valaki nem kerek :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75742) nikisay


nikisay
csendes tag

Oké :) hát akkor holnap határozott fellépéssel elhozom a kinézett hp-t. Nagyon köszönöm a segítséget.

(#75743) Khelben válasza Tikakukac (#75741) üzenetére


Khelben
nagyúr

De amit ajánlottak neki, az nem IPS-es. Én mondjuk még IPS-sel se vennék 150k-s Toshibát, főleg nem egy Probook helyett...

(#75744) Tikakukac válasza Khelben (#75743) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezért nem értem, de mindegy. Most túl nyugodt vagyok ezt kiagyalni, tegnap baromi jót csatáztunk egyik kollegával, kiment a feszkó és a miért is? akarásvágyam :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#75745) floax94


floax94
tag

Hali ! Szeretnék új laptopot venni .

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
2-3 hónap múlva.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
200.000FT
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Kisebb játékokra, filmezésre és weblap szerkesztésre .
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Elég ha a WoW mediumon fut !
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Számomra mind2 fontos .
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Nem kötelező ,de azért jó ha van .
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15"-16",full hd jó lenne a filmek miatt .
(8) Notebook tömege?
Nem érdekes .
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nélküle, de ha van rá az se baj úgy is újra rakom .
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
750GB már elég , Minimum 6GB Ram , szeretnék meghajtót !
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Hdmi csatlakozó .
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Nem igazán .
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Nem néztem szét mostanság . Eddig Dell inspiron 3537-es volt, ennél kicsivel erősebbet szeretnék .
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Lehet használt de min 1 év garancia legyen azért !

(#75746) f(x)=exp(x) válasza f(x)=exp(x) (#75679) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nos? :)

(#75747) btudos válasza f(x)=exp(x) (#75746) üzenetére


btudos
veterán

Szép állapotú használt gép, sok szempontból (méret, minőség) más dimenzió, mint a B590.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#75748) f(x)=exp(x) válasza btudos (#75747) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi. :D :R

(#75749) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Lenovo G580(B960, 4GB , 500GB , gt630) Helyett kéne egy másik noti, szintén lenovo max 140e Ft-ig. Semmi extra elvárás, csak hogy kb ugyan azt tudja vagy jobb legyen. Csak lenovo jöhet szóba.
Előre is köszönöm a segítséget.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#75750) szabonagyur válasza Bagira01 (#75749) üzenetére


szabonagyur
félisten

B590 vagy Z510?

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.