Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9451) rizso válasza Pistabaaa (#9444) üzenetére


rizso
addikt

Esetleg L502x vagy új Dv6?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9452) nkpeti


nkpeti
csendes tag

Srácok laptopnál mennyit számít az hogy 17 colos vagy 15 játékoknál ha ugyanaz a videokártya?

(#9453) Z86 válasza nkpeti (#9452) üzenetére


Z86
őstag

A 17-es felbontása valószínűleg nagyobb, így natívban valamivel nagyobb teljesítményt igényel ugyanolyan beállításokkal. Viszont jó esetben kevésbé melegszik. Persze vannak kivételek.

(#9454) elmerker válasza Z86 (#9378) üzenetére


elmerker
csendes tag

csak a lényeget felejtettem ki.

max 200e .
Ha van 17" kijelzővel akkor az plusz pont.

(#9455) Z86 válasza elmerker (#9454) üzenetére


Z86
őstag

Pl. a HP 4720s jó lehet. [link]

(#9456) T-unit válasza nkpeti (#9437) üzenetére


T-unit
őstag

Jó kis gépek ezek de 280-ért... :( Nemrég volt náluk 6770-es pavilion 240-be annyit még max érhetett a dolog, az fix maradnék inkább egy 3évre bővített 170k-s acernál akkor 540m-el+i3, ami olyan hű de sokkal nem is lassabb+ mellé tudok venni még1 gamer pc-t is.
HD6770m = asztali 5670 szint
GT540m = asztali 5570/gt430 szint

üdv.

(#9457) nkpeti válasza T-unit (#9456) üzenetére


nkpeti
csendes tag

Még van is náluk csak épp i3as procival és 15 colos kijelzővel nekem meg azért a 17es kellene tervezéshez meg filmezéshez. És akkor inkább ez és ráfizetek. Sztem ez még bőven baráti ár 275ért a 17 col, de ha tudsz konkurenciát 17es méretben akkor hallgatom és ha ugyanilyen szintű lenne akkor várom szívesen a javaslatod:)

(#9458) dAnky


dAnky
aktív tag

sziasztok az lenne a kérdésem hogy ár/érték arányban olyan 150-100ezer forint között melyik noti éri meg a legjobban? Legalább 15" legyen

köszönöm előre is!

(#9459) lacko22


lacko22
aktív tag

Fujitsu AH530 Crimson Red Core i3 2 giga rammal + intel HD vga, véleményem:
- jó billentyűzet
- nagyon jó tapipad ahhoz képest hogy milyen pici /synaptics/ gombjai kopogósak de jók
- kijelzője fényes, a kerete matt ami elég jó, Chi Mei LEDES képernyője van nem olyan jók a színei de a Dell n5010 is ezt a kategóriát használja amit én láttam, lehetne jobb is
- webkamera 1.3 megapixeles nagyon jó képpel
- mikrofon nagyon jó minőségű, érzékeny
- hangszórója az nagyon gyenge, fülhallgató kell a géphez vagy külső hangfal
- a gép általános anyagminősége elég jó, jól szerelhető a gép könnyű hozzáférni a fő alkatrészekhez, pár csavar nem úgy mint a Dell N5010 -es
- Windows 7 64 bittel nagyon gyors a gép, van hozzá drivercédé
A crimson red színről: annyira szép szín mint voltak a bordómetál színű BMW-k anno arra hasonlít a fedele, ujjlenyomatokat gyűjti rendesen de le lehet takarítani
- hűtésrendszere nagyon halk sokszor meg is áll a ventillátor annyira nem kell hűtenie 48 foknál kapcsol be és 40 foknál ki netezés közben
- a gép alja nem nagyon melegszik, nem kell alá hűtő
- a gép zsanérja nekem nagyon adja, remélem hosszú távon is jól fog működni
- wifije Atheros AR9285
- DVD meghajtója Toshiba Tsst-ts L633B
Internetezésre általános használatra ajánlom ezt a gépet, zenehallgatás csak külső hangrendszerrel.

(#9460) T-unit válasza nkpeti (#9457) üzenetére


T-unit
őstag

Én is tervezek amatőr szinten(autocad) és bőven elegendő a 15,6" nekem, mondom ugy h otthon 22"-on nyílván kényelmesebb de noti mobil eszköz.
Mondjuk én tudom milyen fing különbség van egy asztali hd5570 és egy 5670 szint közt, nekem ez +100k-t fix nem érne, de ha van pénz, és neked nem gond már veheted is mert végülis egy mobil 5850 szintet visz 6770.

dAnky: Csak attól függ mire kell...

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#9461) pandor válasza energy_ (#9450) üzenetére


pandor
tag

árgépes árak, egyébként pedig a laptop.hu-n elég sok lenovo gép van - ahol nincs oprendszer felszámolva, az már nagyon baráti tud lenni...

(#9462) lockdown90 válasza dAnky (#9458) üzenetére


lockdown90
senior tag

Ez a megfelelő gép számodra!
Acer Aspire 5742G ilyen szintűt olcsóbban nem igen találsz!!!

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#9463) jlaci63 válasza pandor (#9461) üzenetére


jlaci63
tag

Nekem az árgépes árak valahogy nem álltak össze.
Egyébként bármit veszek 10K felett, azonnal az árgéppel indítok, de notinál valahogy nagyon nem frissülnek. Talán az akciókat nem győzik kezelni?

Itt a fórumon 1-2 hétre visszalapozva le lehet vadászni azokat boltokat, ahova érdemes bekkukkantani. Sőt, hardverapróban is vannak új cuccok.
Érdemes szétnézni, különben 15-20% bukó simán benne van.

(#9464) pandor


pandor
tag

Valójában a Lenovo Ideapad S205 a fehér holló, mert még túl friss. Nincs valakinek tapasztalata vele? Képről úgy tűnik, hogy az Edge billentyűzetét kapta (ami nagyon ok), egyébként pedig egy dizájnos netbook, ami a tech paramétereket illeti...

@jlaci63: az árgép nekem is csak tájékoztató, de kiindulási pontnak ok (csak ki kell szűrni az ígérünk bármit dzsunka-webáruházakat)

(#9465) nkpeti válasza T-unit (#9460) üzenetére


nkpeti
csendes tag

Sztem teljesen felesleges asztalihoz hasonlítgatni hogy ez ez az meg az. Van rakat tesztoldal amin egyértelműen ottvan hogy az gt 540et vagy jó 30 hellyel veri majd ez a 6770es. Nekem bejönnek ezek az új sandy bridgesek abból is olyan konfig kéne ami i5 2410-es és ha tudsz emellé olyat amit az 5850essel adnak és olcsóbb mint a 6770es akkor azt szívesen megnézem. 5850es láttam az Msinél de az még a régi i5össel volt azzal meg hát ennyit nem érne meg sztem, mivel az régebbi cucc. Esetleg valami javaslat olyan gépre ami assassin's creed 1,2,brotherhood esetleg Call of Dutykat, sok stratégiai játékot, és pár fpst elvinne?

(#9466) jlaci63 válasza pandor (#9464) üzenetére


jlaci63
tag

Ezt megerősítem, tegnap volt szerencsém az edge billentyűzetet megtapizni, eddig ezt tartom a legjobbnak.

Design-ra viszont a probook-é tetszik.

(#9467) Maddoxtomi válasza nkpeti (#9465) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Most lehet csak én vagyok ilyen, de neked tényleg megér 100-150 ezer pluszt az hogy ne 50 hanem 80 fpsed legyen? Teljesen maxon 3-4 hónap múlva úgyse fog menni semmi az új játékok közül, azokat a gépeket meg amiket megveszel sokkal olcsóbban mondjuk egy gt540el azok ugyan úgy visznek high-on mindent. Javítsatok ki ha rosszak a meglátásaim, de az olvasottak alapján én ezt így látom.

(#9468) suddenly


suddenly
csendes tag

Sziasztok.

Szeretnék egy olcsóbb kategóriájú laptopot venni. Főleg egyetemre kéne "dolgozni" + filmnézés + nagyon alap játékok (pl. age of empires 3) játszására kellene. Amit kinéztem eddig ebben a 100-120-as árketegóriában, az a Asus K52N-EX135D és az Asus K52F-EX648D. Érdeklődnék, hogy az Inteles, vagy az AMD-s kiadása a jobb, illetve, megéri-e ez a laptop, vagy mást ajánlotok?

Választ előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#9469) nkpeti válasza Maddoxtomi (#9467) üzenetére


nkpeti
csendes tag

Az előbb már írtam tervezésre is kellene és nem mindegy hogy 15 col vagy 17. 100-150 meg nincs közte mert az i5 2510es meg a gt540 dellnél is 243ezer... ez meg 275lenne szóval ez barátok között is 32ezer ft különbség. Az Acerből meg köszönöm szépen nem kérek... Ami műanyag az kivan zárva.

(#9470) rizso válasza Maddoxtomi (#9467) üzenetére


rizso
addikt

Mondjuk egy GT540 és egy 6770m között már van teljesítménybeli különbség - legalábbis a beszámolók alapján, mert sok tesztet még nem nagyon találtam...Nem is 50-80fps-nél érdekes a dolog, hanem mondjuk 15-20 vs 30-40fps - na itt már igencsak számítana. Ha meg megteheti miért ne tegye?? :U

suddenly: nem akarok hülyeségeket írni, de mintha a K52 széria (meg talán A52 és ki tudja még melyik _52) szériahibás lenne, sokan panaszkodnak is miatta...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9471) lockdown90 válasza suddenly (#9468) üzenetére


lockdown90
senior tag

asusokat felejtsd el, keress rá vmi fujitsura....
itt forumon visszalapozgatsz, kb 2-3 hete rengetek lapost ajánlottak ebben az árkatban.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#9472) nkpeti válasza rizso (#9470) üzenetére


nkpeti
csendes tag

Én is azután döntök hogy melyiket vegyem miután itt 3an is jelezték még a héten hogy megjön nekik majd ők írnak róla valamelyikük ígérte ír blogba kíváncsian várom aztán meglátom. a 6770mes a 44. besorolást kapta GT 540 meg a 69.ediket akkor mégiscsak van különbség.:)

Annak nagyon örülnék ha valaki tudja ajánlani olyan laptopot amit a HD 5870essel árusítanak új SB-s procival.

(#9473) lockdown90 válasza nkpeti (#9472) üzenetére


lockdown90
senior tag

6770m-ről van vmi teszt? youtube-on egy gameplayt nem találtam

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#9474) g4b3n


g4b3n
tag

Erről vagy erről tudtok mondani valamit?
Kis játékhoz kell, de az sem a legújabb csak laza kis cs1.6. Matt kijelző volt a fő szempont és az hogy jó gép legyen sokáig.

(#9475) nkpeti válasza lockdown90 (#9473) üzenetére


nkpeti
csendes tag

Hát mivel eddig ezzel a vidikarival még csak a HP adta ki a pavilion dv6-7eseket. Amiket mo-on még csak 1 helyen lehet kapni legalábbis csak a radiumnál találtam. Külföldön se rég szállíthatták ki őket. Tehttp://prohardver.hu/muvelet/hsz/uj.php?thrid=1385228&rtoid=9473szt az ez van ez alapján felmérhető kb. hogy ez a kártya sokkal többet tud mint a gt 540es igaz megis van az ára de ez valahol a gt 550 és a gtx 460as között van.

http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6770M.43955.0.html

Én az MSI nek az új sb-s gx-eire vagyok kíváncsi hogy milyen videokártyával és sb-s procival dobják majd piacra.

(#9476) jlaci63 válasza g4b3n (#9474) üzenetére


jlaci63
tag

A Hp 4520 volt nálunk is a befutó, végül a nagyobb képernyőfelbontás, és méret (gyakori filmnézés) miatt bekockáztattuk a felárat, és így lett 4720.

A probook igazából azért jött be, mert amikor kézbe vettem, ugyanazt azt a feelinget éreztem, mikor meglett az első Sony Ericsson c902-m, hogy finom, igényes a kidolgozás, és benne van a vas. Az a "fémes" hatás.

(#9477) Bikkrom válasza nkpeti (#9475) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Visszább láttam, hogy érdekelt a GX660. Új procival nem láttam még de 1 hete jött meg legjobb havernak 460M-mel. Ha érdekelnek infók megkérhetem, hogy írjon ide pár sort, vagy rajtam keresztül. Esetleg ha konkrét kérdés van akkor tudok kérdezni tőle(hőfokok, teljesítmény, venti hang stb). Egy biztos, nagyon feltűnő és nagyon jól teljesít. :D Igaz nekem az első benyomásom az volt róla, hogy a hőt azt szépen nyomja kifelé. Gépteremben ültünk órán és fél óra után azt vettem észre, hogy megfő a kezem. xD Az egerem közel volt a lapója oldalához... Egyébként a 460 és a 2410 között 10% van kb. Az nem egy nagy különbség.

Jah és a pozitívum a végére: Ugye 2 verziója van, az e-Satas és az e-Sata nélküli. 60 ezer a differencia egy csati miatt. Örült mikor ajánlottam neki az e-Sata nélkülit, mert 60 rugót nem ér egy csati. Az olcsóbbat rendelte és az e-Sata-sat kapta . xD Respect to MSI. Jah és a zsanérok tartanak! Jelentem az MSI elleneseknek! Nagyon is tartanak. :DDD

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#9478) padi68


padi68
senior tag

Saturn ajánlata:

http://flyer.redblue.de/H/SA/VSH/1804HSF3/H_SA_VSH_1804HSF3.pdf

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#9479) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Üdv

Szeretném eladni az asztali gépemet amit 3 éve vettem 160k ért. Most olyan 100-at érhet, de van még 1-2 plusz cuccom is (monitor stb) amivel ki tudnám hozni olyan 130-140re szerintem.

[Gigabyte Ati Radeon Hd 4850 (Oc), Amd Pehnom 9850 x4 Black Edition, 2 x 2048mb 1066Mhz Kingmax ram, Gigabyte Ga-Ma790x-Ds4 alaplap, 500Gb HDD]

Kinéztem magamnak helyette egy DELL Inspiron N7010 laptopot, és kérdezném, hogy szerintetek ez milyen? Láttam, hogy nálunk ilyen 170k körül van, de Ebay en láttam 4 Giga rammal rendelkezőt ami ezen felül 500 Gigás vinyóval volt felszerelve 115.000Ft ért is.

Azért választottam a DELL-t, mert ez mégis csak egy jó név szerintem, ami mellesleg megbízható is.

[ Szerkesztve ]

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#9480) rizso válasza padi68 (#9478) üzenetére


rizso
addikt

Ezt onnan vágtam ki:

195k, és 14", i3-2310m, GT550m, 3GB, 500GB, W7HP - nem is rossz :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9481) Bikkrom válasza rizso (#9480) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ezen az egyen akadt meg nekem is a tekintetem. Jó lenne megvenni, de sajna nem játszik nálam. a GT540-nél alig jobb és csak 150-em van. :D De azért nagyon jó ajánlat! A többi nagyjából felejtős az ajánlatok közül.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#9482) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok!

Medi@Markt-ban van most Acer eMachines 728-as gép akcióban.
Barátnőmnek kellene, helyben meg tudná venni, a kérdésem pedig az, hogy megéri-e az árát ez a notebook? Minőségileg milyen?
Gondolom azért itt több olyan ember van, aki találkozott már eM-es gépekkel.

Ha felejtős, akkor mi lenne az alternatíva 90-95 között, amit Nyíregyházán is meg lehet venni?

Sürgős és fontos lenne a válasz!

Előre is köszönöm!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#9483) dkface válasza PH-User (#9482) üzenetére


dkface
aktív tag

ha azt akarod hogy fél év múlva is működjön akkor , nem ilyet vesztek ez egy tipikus d kategóriás szar, 110ezret valahogy szedjetek össze , és bírd ki hogy rendelni kell mert szinte az egyetlen használható noti a fuji a530 ennyiért.

(#9484) dkface válasza PH-User (#9482) üzenetére


dkface
aktív tag

ha azt akarod hogy fél év múlva is működjön akkor , nem ilyet vesztek ez egy tipikus d kategóriás szar, 110ezret valahogy szedjetek össze , és bírd ki hogy rendelni kell mert szinte az egyetlen használható noti a fuji a530 ennyiért.

(#9485) energy_ válasza dkface (#9483) üzenetére


energy_
senior tag

meghát ami a media marktban akicóban van... :C

(#9486) spyduck válasza GhostHunter (#9448) üzenetére


spyduck
nagyúr

Azzal még jobban megszívod ;]

(#9487) spyduck válasza suddenly (#9468) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ez a sorozat szériahibás, felejtsd el!

(#9488) lockdown90 válasza energy_ (#9485) üzenetére


lockdown90
senior tag

ott mindig az van :D
az Asus N53SV most akcios :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#9489) [HUN]ter


[HUN]ter
csendes tag

Sziasztok!

Notebookot szeretnék ajánlani egy ismerősömnek, de jelenleg még nem igazán vagyok képben a kínálattal.
Kicsit visszaolvastam a topikot de nem nagyon volt szó olyan gépekről, amit én keresek.
Az árat 150 és 200 közé kéne belőni.
-videókártya nem szempont (egyáltalán nem lesz játékra használva)
-sokat lesz cipelve a masina, tehát előny ha jól össze van rakva és könnyű...
-képernyő méret 13.3" vagy 14.1" legyen
-izmos akku nem feltétlen szempont
-nem muszáj erőműnek lennie (főleg irodai munkára lesz + film), de azért nem árt ha van benne némi tartalék, mert hosszú távra lesz véve

Személy szerint Lenovo (edge), Dell (vostro) vonalon gondolkodtam, de ha van egyéb ötlet szívesen veszem :)
Thinkpad Edge-ekről mi a véleményetek? Mennyivel "gányabb", mint mondjuk egy néhai "R" széria?

(#9490) Pistabaaa válasza rizso (#9451) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Az 502 nagyon drága még nekem, DV6-ot nem néztem ilyen kategóriában, de ránézek (illetve 501x kategóriában néztem, csak a VGA jóval gyengébb mindben (jó, az 5650-es nem)).

De ha jól érzem, akkor Asus nem annyira, inkább Dell vagy HP? :U

(#9491) becso13


becso13
aktív tag

Hahó!

http://www.usanotebook.hu/dell-vostro-v130/P23360

Ezt a laptopot néztem ki. Vélemények róla? Esetleg hasonló árban valami jobbat tudtok mondani? Szempont, hogy matt legyen a képernyője.

Köszi előre is!

(#9492) rizso válasza Pistabaaa (#9490) üzenetére


rizso
addikt

Nekem semmi bajom az Asus-szal, N53-at vettem volna, ha nem kapok egy Dv6 ajánlatot. Amúgy mennyid lenne a gépre?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9493) Pistabaaa válasza rizso (#9492) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Igazából még gyűjtögetés státuszban vagyok, de a lélektani határ 200 környéke. Leginkább max(200) formában.

Az L501x ~180e, az N53SV 4GB RAM-mal ~210e, 8 GB-tal ~220e. Az L502x-ek 2310-es procival és 2 giga RAM-mal ~230e-ről indulnak.

DV6-ból Sandy Bridge verzió ~230e-től van, igaz az 8 giga memóriával és 6770-es Radeonnal, ami meg veri az összeset ebben a kategóriában.

Az is kérdéses, hogy ki tudnám-e használni a 8 giga RAM-ot, vagy érdemes inkább procira gyúrni, vagy VGA mennyire számít azon az 1-2 játékon kívül, amik néha "bejátszanának". :U

Az L501x az ára és a 3 év gari és a 2.1 és a Dellsége miatt a legszimpibb, de az N53-mat mindenki hasonló szinten emlegeti, mint az XPS-ek és az Envy.

Na meg "picivel" drágább, de új platform, jóval erősebb.

(#9494) dkface válasza Pistabaaa (#9493) üzenetére


dkface
aktív tag

jóval? Oo

(#9495) rizso válasza Pistabaaa (#9493) üzenetére


rizso
addikt

L502x olyan 215k körül van (i3-2310m, GT540m, 2GB, 320GB, W7HP, 3év garancia). Ha már Dell, akkor inkább L502x, mint az L501x. De én nem zárnám ki az N53-at sem, vagy mondjuk a Samsung RF511-et (bár ha jól tudom, akkor az műanyag kívül-belül), meg májustól jön az új TimelineX széria is...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9496) <maxim> válasza rizso (#9495) üzenetére


<maxim>
csendes tag

Az N53-at sikerült gyakorlatban is összehasonlítanod a DV6-ossal?
Azért kérdezem, mert jelenleg e két típus közt vacilálok (Ultimate ill. Ultra edition), és nem nagyon jutok döntésre.
Az N53 FHD kijelzője mellett ott a sokak által szidott billentyűzet (videón döbbenet :Y ), a DV6-osnak meg tegnap ugrott egy 30k-t az ára tegnap (raiudm.hu-n... :W ), és nem FHD, viszont van 2 db USB3-as csatija + a VGA.

(#9497) rizso válasza <maxim> (#9496) üzenetére


rizso
addikt

Sajnos még nem :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9498) Kbali válasza [HUN]ter (#9489) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem vedd még bele a Toshiba R630-at is a listába. Ez mondjuk a felső határon van.

(#9499) kasmir


kasmir
csendes tag

Sziasztok!
A notebook házak fajtái érdekelnének!
Milyen anyagokból készítik?
Csak azért mert gépet szeretnék venni és tegnap egy annyira rút műanyag került a kezembe!
Az érdekelne hogy léteznek e szebb anyagok is!
Bocs ha szakszerütlen a kérdés de nem igazán értek hozzá!

(#9500) [HUN]ter válasza Kbali (#9498) üzenetére


[HUN]ter
csendes tag

Kösz a tippet! Leírás alapján jónak néz ki.
Mint márkáról mi a véleményetek? Mennyire megbízható, supportja mennyire használható?
Igazából közvetlen környezetemből még semmilyen tapasztalatot nem hallottam Toshiba gépekről, ezért érdekelne mik a tapasztalatok a Satellite vonalon.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.