Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8151) energy_ válasza dkface (#8144) üzenetére


energy_
senior tag

de 180ezerben benne van a w7 és a freedosos pedig ugyanugy 150 és dellhez se jár w7 :U

(#8152) Z86 válasza 78zolika (#8150) üzenetére


Z86
őstag

Attól az asustól óvakodj, szériahibás vacak. Bővebben az asus topicban olvashatsz róla.
Ennyiért pl. ez itt egész jó választás.

(#8153) Atus85


Atus85
aktív tag

Sziasztok. Notebook vásárlás előtt állok. Leginkánbb online pókerezek és kiszoktam rakni a képet full hd monitorra. Fontos a csendes gép. Dell n5010-re esett a választásom. Az lenne a kérdésem hogy kell e nekem a HD 5650-el szerelt változat vagy jó a i3 beépített vga-jával szerelt változat? A HD5650 megléte okoz többlet zajt és sokkal jobban melegszik e a gép alap felhasználás mellett? (a Bwin eléggé leterheli a mostani gépem és fut mellette a holdem manager is.)

(#8154) 78zolika válasza Z86 (#8152) üzenetére


78zolika
senior tag

Amit ajánlótál Eddig nekem is tetszett csak úgy vetem észre videón hogy a monitoros része elégé gyenge (hajlékony ) az meg szerintem nem tesz jót a kijelzőnek

[ Szerkesztve ]

(#8155) Z86 válasza 78zolika (#8154) üzenetére


Z86
őstag

Eddig erre nem érkezett panasz, sőt külön kiemelték a zsanérok jó minőségét.

(#8153) Atus85:
Online pókerhez teljesen felesleges egy hd5650, az integrált GPU is megfelel neki.
Olcsóbb, kevesebb hőt termel.

[ Szerkesztve ]

(#8156) csakaloki


csakaloki
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy Ti a két gép közül, mindent egybevetve melyiket ajánlanátok?
(ár,márka,tartósság)

[link]
[link]

Részemről az szól a Toshiba mellett:
-10k-val olcsóbb
-most is Toshibám van, több mint 4 éves és tényleg soha-semmi baja nem volt

A Dell mellett
-2 GB RAM-mal több
-i3 380 (mondjuk mind1 kb hogy 370 vagy 80)
-és még több apróság: jobb webkam, xD kártyát is olvas (a Fuji gépembe ilyen kell), eggyel több USB, talán jobb port elrendezés

Leginkább az érdekelne, hogy melyiknek milyen hiányossága, hibája van a másikkal szemben (esetleg széria hiba meg ilyenek)
A válaszokat előre is köszi. (ja és ha netán tudtok, jobb alternatívát akkor az is jöhet)

(#8157) 159


159
tag

Sziasztok!
Vajon ez magyar billentyűzetes? :F

(#8158) dkface válasza csakaloki (#8156) üzenetére


dkface
aktív tag

a dell mellett szól még a 3év garancia és a jobb hangszóró míg a toshiba mellett a jobb kijelző, halkabb működés és a gyorsabb vga
szerk. Az n5010 biztos hogy magyar

[ Szerkesztve ]

(#8159) csakaloki válasza dkface (#8158) üzenetére


csakaloki
csendes tag

köszi a választ.
a vga nem ugyanolyan egyébként?

(#8160) 78zolika válasza Z86 (#8155) üzenetére


78zolika
senior tag

Ebben a SIEMENS Lifebook A530 Intel Core i3-380M ez már sandy bridge processzor van benne ? Processzorba integrált VGA ? A videokártya jobb mint a Intel GMA 4500MHD ? A VGA rész az a ramm bol csip le vagy van beépítetlen ? MB ??Ami van benne alaplap az nem hibás darab ( a sata vezérlőre értem ) Melyik a jobb márka FUjitsu - DEll ??

[ Szerkesztve ]

(#8161) fazr válasza 78zolika (#8160) üzenetére


fazr
senior tag

Már csak simán Fujitsu a neve, Siemens nélkül :) ipon-nál "úgy felejtették"
Nem Sandy Bridge processzor van benne
A VGA processzorba integrált
Intel HD sokkal jobb mint a GMA 4500, itt te is megnézheted
VGA a memóriát a RAM-ból veszi el
Ebben az árkategóriában egyértelműen a Fujitsu a jobb, drágább notiknál fogalmam sincs :)

[ Szerkesztve ]

(#8162) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Sziasztok!

Hp pavilon dv5 1120e

(4gb RAM Ati 3560 512mb vga)

Mi a véleményetek erről a gépezetről? Alapj játékokra közepes grafikán megfelelhet?
(Black ops SC Conviction....)

Előre is köszi a válaszokat :R

R

(#8163) Atus85 válasza Z86 (#8155) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nagyon ritkán rámjön a játszhatnék azért kérdeztem, nem csak a póker miatt. De egyébként nagyon idegesít ha egy laptop melegszik meg hangos. Szóval lehet marad a sima verzió. Halkabb is egyébként?

(#8164) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Anyámék szeretnének új laptopot venni, az árlimit 130e, esetleg 135-140 körül max.
Alapvetően nem sokat használják, kb. csak netezés, néha skype + az élettársa karate videókat néz rajta (forrás: DVD, Youtube, esetleg letöltés).
Súly nem lényeges, kinézet sem igazán, a minőség / megbízhatóság viszont azért igen - persze az árkereten belül ami lehetséges (mondanék én Thinkpadot...).

Szóval FuSi, Acer-ek többsége kizárva.
Néha viszont lehet hogy én is használnám, meg van néhány elvárásom úgy alapból ha valakinek egy laptopot ajánlok:
- Új laptopnál egy kb. 4 órás üzemidő min. meglegyen (ha romlik az akksi, akkor is legyen 1,5-2)
- FuSi, Acer nem - de ezt már írtam fentebb is;
- Szerintem "alapvető" portok ne hiányozzanak: Express Card - ha később bármit bővíteni kellene (pl. USB 3.0).
- HDMI-t is alapnak gondoltam, de lehet hogy le kell sajnos mondani róla.
- GBit LAN (először azt hittem rosszul látom némelyik 2010-es notinál, hogy még mindig 10/100 van benne. :( ) - mondjuk ez annyira azért nem lényeges csak nem értem a Gbit kihagyását.
- És az USB 3.0 is alap lenne 2011-ben, de úgy látszik ezt sem így gondolják a gyártók...

Core 2-t sem ajánlanék igazából már senkinek, hiába nem nagy a hardverigényük most, de viszont az fontos lenne, hogy 3-4(-5) év múlva is tökéletesen menjen rajta amire lehetséges hogy használnák (de játékra biztos hogy akkor sem).
AMD-t sem szívesen (de ha minden másban tökéletes, esetleg azért elgondolkoznék rajta).
Vagyis marad az i3, vagy esetleg Arrandale Pentium / Celeron (bár nem tudom hirtelen, hogy ezek pontosan miben butítottak).

Illetve hogy a lehetőségekhez képest bővíthető legyen, bár sokat nem lehet, de
- pl. kezeljen a gép erősebb procit (Ezzel most is gondban vagyok, anno nem néztem elég alaposan utána hogy a jelenlegi Asus F2HF-ben a 940GML chipset nem kezel kétmagos procit, így most nem lehet bővíteni az 1 magosról. :F Ilyen problémákat amennyire lehet szeretnék most elkerülni.)
- 8GB ramot kezeljen.
- És szintén a bővíthetőséghez az Express Card.
Más viszont nem jut eszembe amiben különbség lehet bővíthetőségben.

Eddig pl. egy Lenovo Ideapad G560L 59-042951 -t néztem: [link]
Ez a HDMI hiányán kívül nagyjából azért meg is felelne.
Hasonlóra ötlet HDMI-vel, max. +5k-ért ?
HP ? (őket nem nagyon ismerem mostanában)
És ehhez van Win7 is, ami azért mégiscsak jól jön (nekem pl. nem lenne probléma, de "tisztább" ha van.) De persze inkább a HDMI mint a Win7. :U

MOD:
A numerikus bill. szerintem felesleges és hülyeség, de úgy látszik más ezt sem így gondolja...
MOD/2:
A Pentium P6xxx-ben miért nincs VT-x ? :(( [link]
A Celeron P4xxx-ben viszont van ?? [link]

[ Szerkesztve ]

(#8165) fazr válasza atesss (#8164) üzenetére


fazr
senior tag

Ez szerintem messze a legjobb választás ebben az árban. Ez simán Fujitsu, nem pedig Fujitsu-Siemens. ;]

De ha a Fuji nem tetszik, akkor drágábban ugyan, de ez közel jár a Fujitsu Lifebook A530 minőségéhez.

[ Szerkesztve ]

(#8166) energy_ válasza csakaloki (#8159) üzenetére


energy_
senior tag

elvileg az n5010ben a hd5650nek kicsit vissza van fogva a teljesitménye

(#8167) energy_ válasza csakaloki (#8156) üzenetére


energy_
senior tag

(lejárt a szerkesztési idő)

én toshibát ajánlanám elég szörnyű hirek keringenek n5010 meg zsanérok és anyagminőség is csak jobb lehet a toshibában,a kijelzőről és vgaról nem is beszélve én is ezen a környéken nézelődök és nekem egyenlőre ez a toshiba a befutó :)

(#8168) csakaloki válasza energy_ (#8167) üzenetére


csakaloki
csendes tag

hát, ha ez van, akkor a toshiba lesz. amit annyiból nem bánok, hogy eddig is az volt, és nem szerettem volna márkahűtlen lenni, mivel nagyon bevált :)

kösz a választ

(#8169) donatel


donatel
tag

Ez a noti milyen? valami vélemény?

[link]

+2 év acer gari kb. 19000ft

és kb. 160eft-ból van egy i3 380m gt540 500hdd 4g ram

milyen az anyaghasználat, összeszerelés, melegedés, kijelző és a hangszórók?
ha valaki tud nyilatkozni ezekről írja meg.

[ Szerkesztve ]

(#8170) Atus85 válasza fazr (#8165) üzenetére


Atus85
aktív tag

Lehet hogy nekem is ezek lennének a legjobbak. Miben annyira jó minőségű a fujitsu a kijelzőn kívül? Nem láttam még élőben.

(#8171) fazr válasza Atus85 (#8170) üzenetére


fazr
senior tag

Pár korábbi hozzászólásom:
#4001 #4248 #4570
de ha rákeresel a topic-ban "A530" -ra, elég sok mindent olvashatsz még róla.

ui: az sem utolsó szempont, hogy még sehol sem láttam használtan eladó Fuji A530-at, pedig már sok fogyott belőle Mo-n

[ Szerkesztve ]

(#8172) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Még mindig keresgélek 17"-os "multimédiás" laptop-ot.
Most vettem észre ezt a Dell XPS L701x-et: [link]
Tudnátok linkelni egy hiteles oldalt, ahol le vannak írva korrekten a csatlakozók meg a specifikációk? (Itt az ipon-on botrányos, hogy mennyi hiba van a leírásokban.) A hivatalos Dell honlapon milyen néven lehet ezt megtalálni?

Minőségben milyen ez egy ProBook 4720s-hez képest? Gondolom jobb gép, mint egy N7010...... Fog ebből érkezni mostanában SB-s verzió? (Gondolom XPS L702 néven)

És van még ASUS N73, arról általánoságban mit tudtok modani? Párszor már kérdeztem, de nem kaptam választ, gondolom nem sok embernak van ilyen.........

Amúgy érdemes nagyon várni az SB gépeket? Úgyértem általános felhasználásra mivel lesz jobb egy SB i3/i5 mint egy sima i3/i5? Észre lehet majd venni a különbséget?

(#8173) csakcsere


csakcsere
csendes tag

bármit csak ne DELL-t.:D

Jó üzlethez kölcsönős bizalom és öszinteség kell!

(#8174) csakcsere válasza ImI87 (#8172) üzenetére


csakcsere
csendes tag

utálom a DELL-t,de egy ilyen Dell XPS L701x-et talán én is eltudnák viselni az ölembe:DD

Jó üzlethez kölcsönős bizalom és öszinteség kell!

(#8175) Chaser válasza ImI87 (#8172) üzenetére


Chaser
titán

Már lehet kapni elvileg 702-est és elég jó áron is van.
702 hivatalos oldal
701-ről pedig egy leírás
c2c gyorsabb a SaB kisebb fogyasztással, erősebb igp-vel, kb ennyi a lényeg
A 702-ből már lesz fHD-s verzió is, most nézem 4 dimm van rajta, akár 16GB-nak van hely ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8176) atesss válasza fazr (#8165) üzenetére


atesss
addikt

Hmm ennek a Fujitsu-nak azért még jobban utánanézek.
Tudod, benne van a Fujitsu-Siemens nevének egy része. ;]

A HP tényleg jóval drágább, de pl. gyengébb procival nem lehetne hogy lenne kicsivel olcsóbban ?
Ja és a chipsetje a HP-nak elvileg HM57, míg a többieknek (Fujitsu, Lenovo) HM55. Ez milyen különbséget okozhat ? (Wikipedia [link] szerint csak a PCI-Expr, Sata és USB portok száma kevesebb a HM55-ben)

A Lenovo Ideapad G560L-nek, és a többi ebbe az árkategóriába beférhető Ideapad-nak milyen a minősége ?
De a HDMI hiányzik, melyik Ideapad sorozat lehet, ami egy gyengébb procival beleférhet az árkategóriába (esetleg még 143-145e is lehet talán), és van rajta HDMI ?

[ Szerkesztve ]

(#8177) ImI87 válasza Chaser (#8175) üzenetére


ImI87
őstag

Nagyon köszi az infókat! :R

Ez a 702 v.mi qrva jó, olyan extrák vannak rajta, hogy besz@rás. :C

Bár jócskán túlmegy a 200k határon, de lehet megéri gyűjteni......

Ez is alu burkolatú, mint a 701?
Minősége rendben van?

És még két lényeges kérdés:
Rambővítés megoldható egyszerűen, van hátul szerelőnyílás?
Lehet ebbe 2. hdd-t tenni?

(#8178) spyduck válasza Chaser (#8175) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ez a dell xps l702 nem rossz ennyiért. Full HD kijelzővel még én is elgondolkoznék rajta.

A közeljövőben majd tervezek venni vmi 17" vagy annál nagyobb Full HD kijelzős, COD4 Full HD kompatibilis videókártyával szerelt monstrumot.
Ezeken gondolkozok: 8740w, XPS L70x, vmi Sony de az is lehet, h elcsábít az Elitebook 8560p is:)

(#8179) badika válasza 159 (#8120) üzenetére


badika
tag

Itt a legolcsóbb szerintem toshiba l650-13t

(#8180) atesss válasza atesss (#8176) üzenetére


atesss
addikt

Találtam egy IdeaPad-ot ami jó lehetne (B560A): [link]
De a GeForce G310M-nek szerintem nincs értelme bele.
Vagy mennyivel is gyorsabb ez az integráltnál ?
HD gyorsításban nem tud semmivel sem többet a Geforce, nem ?

(#8181) Chaser válasza atesss (#8176) üzenetére


Chaser
titán

Talán az 57-es tud raidet is, ami esetünkben teljesen mind1, mintahogy a pcie, sata és usb portok száma is.

szerk: A gt 310m elég gyenge jószág, az új core i-k igp-je erősebb, amiben viszont többet tud, open CL&GL támogatás, amit az intelek nem tudnak..a közeljövőben jól jöhet.

szerk2: Kevés acer van amit reklámozni szoktam, de talán tegnap linkeltem egyet..P6100+4GB ram+500GB hdd+GT 420m +W7 valami 127k..3 évra garkiterjesztéssel megvan 150k-ból. Lehet jobb választás mint a lenovo.

ImI87: Ahogy én tudom meg láttam külsőre az 501/701 ugyanaz mint az 502/702, csak a beltartalom változott 2. gen. core i-re és gt 5xx vga-ra. A 701-ről linkeltem képeket, 2 hdd lehetőség, 4 so-dimm, mindez bontás nélkül szervizablakon keresztül hozzáférhető.

spyduck: Nálam kiesett, amíg a backlit bill nincs benne addig nem kell, attól hogy magyar vagyok még nem hülye :N ha az amcsiknál bele tudják tenni akkor itt is, ráadásul náluk olcsóbb mint minden.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8182) Chaser válasza spyduck (#8178) üzenetére


Chaser
titán

Nem tudod az A532-k mikor esnek be? Meg kell-e hozzájuk blokk vagy valami? amiről beszéltünk.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8183) spyduck


spyduck
nagyúr

Nem igazán, még a HP gépek esetén is az utolsó pillanatban szoktam megtudni.

(#8184) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Jelenleg melyek az ajánlott notik a használtak között úgy 60k környékén 14-15"-os méretben?
Asztali használatra, netre, abszolút alapvető dolgokra. Semmi játék.

(#8185) Z86 válasza ro_bert17 (#8184) üzenetére


Z86
őstag

Ezek nem rosszak, és adnak 6 hónap garit is.

(#8186) atesss válasza Chaser (#8181) üzenetére


atesss
addikt

A GT 310M tényleg nem valami erős, de ez alapján: [link] a GMA HD-nál (223.) azért erősebb (a 157.)
Bár ahogy mondtam, játékra biztos nem lenne használva.
Az Open CL&GL támogatás sem valószinű hogy kellene nekik, de ki tudja, lehet hogy még jól jön egyszer majd.

Hát Acer-t nem szivesen, de azért megnézem majd. Bár ahogy írtam, a diszkrét VGA felesleges.

Viszont az eddigi keresésem alapján 3 típus lehet:
Lenovo Ideapad - és azon belül főleg a B560 (egy példa: [link]. Más 15,6"-os HDMI-s Ideapad mi lenne még, amiből létezik 140e alatti konfig ?

Fujitsu Lifebook A530, pl: [link], árgép: [link]

És HP Probook 4520s, pl: [link]

Más ötletetek nincsen ?

Mi a vélemény a minőségükről, használhatóságukról egymáshoz képest ?
Alapból a Lenovo-hoz 2 év, a Fujitsu-hoz 3 év, a HP-hoz 1 év gyári gar. van.
De HP-hoz nézek kiterjesztést (elvileg találtam 17k-ért: [link], de még nem biztos hogy ez jó hozzá).

A másik kérdés meg a proci, talán a Fujitsu kivételével van mindegyik Arrandele alapú Celeron P4xxx-el [link] is, és Pentium P6xxx-el [link] is, nem csak i3-al [link]
Ha jó a Wikipedia leírása, akkor már mindegyikben (a Celeronban is) van EIST, ez biztosan így van ?
És ugye mindegyiknél azonosan is működik ?

SSE4.1, SSE4.2-t, és HT-t csak az i3 tud. Ebből utóbbi ami számíthat esetleg, ez kb. mekkora gyorsulást jelent ?
Ami még különbség: Intel VT-x-et a Celeron és az i3 tud, a Pentium nem (érdekes hogy a Celeron meg tudja...).
Cache: i3/Pentium: 3MB, Celeron: 2MB.
A VGA feldolgozók száma ugye ugyanannyi ? (ez nem derül ki a listából)

De igazából a következő 2 évben biztosan bőven elég nekik a 1.87-es Celeron P4500.
De a bővíthetőség mindenképp meglegyen később - nem lehet tudni ki és mire használja majd a notit akkor.
A procitámogatásban lehet különbség, előfordulhat olyan HM55-ös vagy HM57-es noti, ami nem kezeli a leggyorsabb Core i3-390M-et (2.67 GHz) ?
(TDP ugyanúgy 35W)
És ez ugye az elektronikai kérdésen kívül lehet BIOS probléma is, ha kezelné, csak a BIOS nem támogatja.
Ja és az i5-öt is támogatná, nem ? (leggyorsabb: Core i5-580M - 2.67GHz)

(#8187) Chaser válasza spyduck (#8183) üzenetére


Chaser
titán

Akkor várunk:) :U

atesss: Abból is vannak jó ár/érték arányú gépek, amit mondtam az pl az. A 4520-akra már 3 év gar van ha jól tudom, a linkelt gép nemrég tán iponban 112k volt 3 év garral, már nincs.
Sztem ne bonyolítsd túl a dolgot, vegyél egy A530 i3 380-nal 130k alatt:) Az egy nagyon jó minőségű gép. Legtöbb esetben megveri az azonos órajelű x4-eket, szóval nem lesz kevés még évekig, amit az open CL v GL gyorsítana azt elviszi "izomból".

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8188) atesss válasza atesss (#8186) üzenetére


atesss
addikt

Ja és ami még a proci bővíthetőségnél is fontosabb:
Mindegyik HM55-ös vagy HM57-es noti (persze amelyikben 2 ram slot van) kezel 8GB ramot ?

(#8189) Chaser válasza atesss (#8188) üzenetére


Chaser
titán

A cpu-n múlik, szóval igen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8190) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello!

2D grafikai munkára (kiadványszerkesztésre, illetve úgy általában az Adobe CS3 és Corel csomagokkal való foglalatoskodásra) keresnék egy laptopot ismerősömnek, akinek jelenleg megfelelő az alábbi asztali gép teljesítménye:

C2D E6550
2x1 Gb DDR2 800Mhz
GeForce 7100GS
WinXP

Minimum 15"-os, a fentebbinél nem gyengébb gép kellene, értelemszerűen jó minőségű, ilyen jellegű feladatokra alkalmas, nagyfelbontású, minél színhelyesebb(é tehető) kijelzőpanellel. Gondolom Dell, HP, Lenovo és esetleg Toshiba környékén érdemes nézelődni, de a szakértőket kérdezném, konkrétan mely modellek ajánlottak ilyen célra?

A választ előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#8191) ro_bert17 válasza Z86 (#8185) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszi a linket! :R

Aki meg 100k környékén keres dolgozós notit, annak: [link]

(#8192) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Akkor mit szóltok ehhez a dell inspiron n5010 hez i3 380M 2,53, 4gb ddr3 ram, Ati 5650, 500gb hdd... Hm?? mert még érdemre való választ nem nagyon kaptam. Játékra is kéne... igaz nem vagyok nagy játékos de napi 1-2 órát mindig tolok valamin. Természetesen az új játékok érdekelnének hogy hogyan futnának rajta... yo*tubeon láttam pár vidit a gta 4 elég szépen ment rajta de mondjuk az az amit nem játszok pont! Crysis 2-őzni akarnék meg hasonló kaliber...

Meg arra lennék kíváncsi hogy ezeknek a vga mennyi memóriával rendelkezik és hogy a procinak hány mb a gyorsitótár... mert ennél nem írják sehol :S

köszönöm a választ! :)

üdv

Bankkártyával? Hát persze!

(#8193) lordcortez


lordcortez
csendes tag

Sziasztok!

Épp most készülök egy új MSI CX623X-055XHU notebook-ot venni, de mielőtt vásárlásra adnám a fejem, szeretném kikérni a véleményeteket vele kapcsolatban.

Pár dolog különösen foglalkoztat:

A Windows 7 fut rajta rendesen?
Az Empire Earth és az UT2004 megy rajta zökkenésmentesen?
Mik a gyenge pontjai?

Válaszotokat előre köszönöm!

Cortez

(#8194) lacko22 válasza sirszevenap (#8192) üzenetére


lacko22
aktív tag

Hello. A vga-ban 1 giga ram van. + a linkben a tesztelt játékok a gpuval az oldal alján.
Eléggé melegedős a gép hogyha játszol vele akár 80 fok felé is megy...ja és a kijelzője az nem minőségi hiába ledes LG-Philips van benne ami rosszabb mint a Sony vagy a Samsung ledes. De ennyi pénzért nincs jobb választás csak kompromisszumot kell kötni hogy ez ilyen és van rá 3 év garancia hogyha elromlana. Reméljük a Dellnek jó a garanciája.. Én is ilyet akarok venni ezek ellenére. Egyébként Sonyt vennék csak nekem annyi pénzem nincs rá, spóroljunk azért a vágyakkal :). Persze még mindig igaz az a mondás hogy olcsó húsnak híg a leve. + mellette szól a jófajta billentyűzet, Bluetooth, 4 USB, esata. Iszonyat csendesek a tapipad gombjai igaz használat közben az éles sarkába nekem sokat beleakad az ujjam de nem vészes. Még ellene szól hogy körülményes szétszedni pl ha a vinyót cserélni akarnád.

[link][

[ Szerkesztve ]

(#8195) dkface válasza sirszevenap (#8192) üzenetére


dkface
aktív tag

megy vele minden 720p -ben... Kicsit fárasztó már hogy napi 3 ember kérdez erről a notiról nem kéne sokat visszaolvasni hogy teljes képet kapjon róla bárki 0
ja és msi-t ne helyette hp/lenovo/fuji

(#8196) spyduck válasza Goatman (#8190) üzenetére


spyduck
nagyúr

Milyen árban nézelődünk?

(#8197) sirszevenap válasza dkface (#8195) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszönöm! Igazad van, csak elég zsúfoltak a napjaim így érettségi előtt így a könyebb utat választottam és mivel itt segítőkész emberek vannak nem is csalódtam! :) Köszi

Bankkártyával? Hát persze!

(#8198) sirszevenap válasza lacko22 (#8194) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszönöm, így mostmár minden tudok a gépről, viszont nem lehetne a hűtését utólag megoldani?

Mondtad hogy olcsó húsnak híg a leve! Na most akkor szerintem ez a gép nem olcsó... 155k-t kóstál... Én egy 100 és az alatti gépet mondanék olcsónak. :K Ezt viszont normális árfekvésűnek! Másrészt a Dell mindig biztosíték lesz... szerintem legjobb gyártó ilyen téren...

Bankkártyával? Hát persze!

(#8199) Goatman válasza spyduck (#8196) üzenetére


Goatman
aktív tag

Érdekes lehet minden kb. 200k-ig, akár Renew notik is, de a fentebb vázolt kritériumoknak mindenképp meg kell feleljen a gép.. :)

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#8200) Chaser válasza sirszevenap (#8192) üzenetére


Chaser
titán

A topikban szinte napi szinten van róla szó...

szerk: Ez a gép ilyen tudással "olcsó". Ha minőségibb gépet akarsz hasonló tudással, 3 év garral akkor 180k-t fogsz fizetni kb.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.