Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27551) papp_no1 válasza GaborGh (#27547) üzenetére


papp_no1
senior tag

Köszi! Sajnos azt nem vettem észre, Ezt a gépet néztem még, talán beleférne a keretbe. Mi a véleményed róla?

(#27552) GaborGh válasza spyduck (#27549) üzenetére


GaborGh
őstag

Ha mindez igaz lenne ez az érvelés amit te itt folytatsz, akkor 200.000ft alatt nem lehetne kapni notebookokat, mert azok mind gagyi műanyag házas otthoni felhasználásra szánt belépő szintű gépek lennének és folyamatosan a szervizben rohadnának, de szerintem nem így van.
Ha pedig valóban széthullanának 1 év alatt, egy gyártó sem lenne olyan idióta, hogy 3 év gart vállaljon rá!

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ki az a személy, aki 100%-osan megtudja mondani előre, hogy melyik notival nem lesznek problémák??
Ki az akinek hinni lehet, mert itt a fórumon és máshol is, napi szinten lehet egymásnak szöges ellentétben álló véleményeket olvasni!!!
Talán Te???

[ Szerkesztve ]

(#27553) spyduck válasza Kornel (#27550) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mint korábban is említettem nem üzleti gépet kell ajánlani mindig, de legalább olyan gyártót amelyik normális supporttal rendelkezik.

HP, LENOVO, TOSHIBA, DELL, FUJITSU Lifebook, SONY, APPLE

(#27554) spyduck válasza GaborGh (#27552) üzenetére


spyduck
nagyúr

"szerintem"
Ez a baj!

"ki az a személy, aki 100%-osan megtudja mondani előre, hogy melyik notival nem lesznek problémák??"
Nem lehet megmondani mivel erről szól a consumer piac, 3 havonta új gépet dobnak ki. Ezért mondom, h legalább a supportra figyeljetek oda. Még a gyártó se sejti, kihangsúlyozom, hogy ilyen hamar elromlik.

(#27555) ezanickem válasza GaborGh (#27527) üzenetére


ezanickem
tag

Toshiba Satellite L750 gépek között a 11k típust néztem szerinted tervezéshez elég lesz a videokártya ?

(#27556) GaborGh válasza spyduck (#27554) üzenetére


GaborGh
őstag

Ok, akkor rendben, nem finomkodom tovább és rátérek a lényegre és konkrét példával állok elő, ami közel sem consumer kategória és folyamatosan te ajánlod őket, ez pedig a renew...

Szerinted rendkívül megbízhatóak és egyáltalán nincs velük több probléma, mint a többiekkel.
Igaz ez szerinted??

(#27558) spyduck válasza GaborGh (#27556) üzenetére


spyduck
nagyúr

Semmivel nincs velük több gond mit egy új géppel, sőt a renew gépek 95% új, csak újként nem lehet értékesíteni.

A renew kategóriába tartozik bele a (1) készleten maradt, (2) meghiúsult üzlet, (3) kiállított mintadarab, (4) szállításkor ill. csomagoláskor megsérült (általában apró karcok), (5) 3 napon belül visszavitt, javított (pl.: alaplaphibás volt gyárilag és cseréltek benne alaplapot), (6) nagyon ritkán használt termék (vállalati vagy tesztgép). Pontosan senki nem tudja, h miért vált a program részévé.
Mindegyik gépnek újraindított garanciája van így lényegtelen miért vált a program részévé, ha hibás, akkor szó nélkül cserélik, vagy megjavítják. Ezek a gépek 2 tesztfázison is átmennek mind itthon, mind pedig külföldön így talán még kisebb a hibalehetőség, mint az új gépeknél.
A billentyűzet szinte mindig külföldi melyek a következők:
(1) magyar
(2) angol / US - Itt minden billentyű megvan kivéve a hosszú "í" helye. Ezt el tudod érni az "altgr + J" bill kombóval. Én még a magyaron is ezt használom, mert nekem jobban kézre esik. Természetesen a tipikus magyar ékezetes magánhangzók nincsenek felfestve de a helyük megvan. Erre lehet festeni, gravírozni, matricát rakni.
(3) nemzetközi - ugyanaz mint az angol csak a hosszù "í" -nek a helye megvan.
(4) Francia – ugyan az mint a nemzetközi, csupán 6 db billentyűzet karaktert fel kell cserélni.

Amit nagy előnynek tartok:
- Megvétel előtt kipróbálható így az esetleges pixelhiba illetve hiba könnyen kiszűrhető.
- Él a 3 napos cseregarancia
- Sokszor az eredeti ár 50%-nál is olcsóbb ezáltal a notebook 1 év után is annyit vagy többet érhet mint a vételár.

Ez kinek nem éri meg?

[ Szerkesztve ]

(#27559) Kornel válasza spyduck (#27558) üzenetére


Kornel
veterán

Szerintem senkinek se éri meg. Ahogy TV-t se outletből vesz az ember, laptopot se.
Az meg, hogy 50%-al olcsóbb, egy vicc.
Akkor megérné, egyértelmű.

(#27560) papp_no1 válasza papp_no1 (#27551) üzenetére


papp_no1
senior tag

Vita helyett inkább nekem segítsetek :))

(#27561) Lengyi válasza GaborGh (#27539) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Asusnál félek a kis kijelző + Full HD kombótól. Ha láttad a laptopot működés közben ( sajnos én még nem ) nyugtass meg, hogy nem olyan apró minden, mint képzelem :U

(#27562) GaborGh válasza spyduck (#27558) üzenetére


GaborGh
őstag

Na pontosan erre irányult az előző kérdésem, hogy kiben bízhat meg 100%-osan az ember, mert folyamatosan ellentétes információkkal halmozzák el.

Ebben a hsz-odban is azt állítod, hogy a renew-val semmi gond és nyugodtan meg lehet vásárolni, én ezt el is hiszem/hittem neked egészen addig amíg egy kompetens személy éppen az ellenkezőjét nem állította, legalább akkora meggyőződéssel mint te a tiédet!!!

Szóval teljesen elbizonytalanodtam és kérdezem én, kinek higgyek ezek után?
Neked, aki nyilván érintett és elfogult vagy a portékáddal szemben, vagy a másik személynek, aki szöges ellentétét állítja annak amit te mondasz??
Szerinted???

[ Szerkesztve ]

(#27563) Borote válasza Gazda1 (#27530) üzenetére


Borote
addikt

Na ne túlozzál, az Y570 35-tel drágább, és van hozzá Win.
Ja, meg hűtés is van hozzá :D Ez sem utolsó dolog :)

(#27564) GaborGh válasza Borote (#27563) üzenetére


GaborGh
őstag

Te meg ne humorizálj itt holmi hűtésekkel, mert most nagyon fontos és kényes témáról van szó!!! :DD
Vili???

Még egy ilyen poén és azt is megbánod, hogy Y570-est vettél és nem Medion-t :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27565) Borote válasza Lengyi (#27532) üzenetére


Borote
addikt

Ha meg tudsz barátkozni a tömegével, akkor az Asus.
Az fHD kijelzőtől nem kell tartani, hiszen az ikonok és a betűk mérete testre szabható, a weboldalakra ez még inkább igaz. A mostani gépeden is kipróbálhatod :)

x_o_n: i7-t hűtés miatt én nem javallok notebook-ba, még az Y570-be sem, pedig egészen jó hűtése van. Az Asus G53 ilyen szemszögből más tészta, ugyanis teljesen elkülönült a hűtése a CPU-nak és a GPU-nak. Külön venti, külön bordázat - azért ilyen böszme nagy :D (Ráadásul van benne hely extra HDD-nek is.)

spyduck: zavart érzek az erőben:
UK billentyűzet:

International (US) billentyűzet:

(#27566) cs3cs


cs3cs
csendes tag

Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy játékra szeretnék nem túl drága de nem is túl olcsó notebookot. Kinéztem 2 notebookot ezeket belinkelem:

http://www.laptop.hu/termek/asus-k53sv-sx263d-brown-fd

Core i7 2630QM (2000)
4096 (DDR3) MB
1024 MB NVIDIA GF GT540M

másik:

http://www.laptop.hu/termek/asus-n55sf-sx255d-black-fd

Core i5 2430M (2400)
4096 (DDR3) MB
1024 MB NVIDIA GF GT555M

engem ezek a paraméterek érdekelnek főként 1 gépben :)

kérdések: 1. Játékra melyiket inkább?
2. Azt hallottam hogy az i7 ek nagyon fűtenek azt gondolom h i5höz képest melegebbek de az érdekel h zavaróan fűt e notebook állvány alap nálam amúgy.
3. Ár érték arány sztem az Asus-oknak a legjobb ha kérhetek valakitől tippet h jó e a sejtésem vagy ezeket olcsóbban tudja e valaki vagy ajánljon mást ha tud jobbat ilyen árkategóriában ha lehet :) de ha ezek közül valamelyik is tetszik akkor szavazást kérnék mert nekem ők tetszenek nagyon :)

Acer-t, Fujitsu-t ne ajánljatok ha lehet személyes unszimpátia miatt nem kell.

és egy utolsó 4. kérdés: szerintetek most érdemes venni a karácsonyi "akciókban-dömpingben" notebookot vagy (amúgy én ráérek jövőre is tehát január, február) vagy inkább vegyem meg a készletürítésekkor hátha lejjebb is megy ez még karácsony után?? :)

előre is köszönöm a segítséget!

Levi

(#27567) spyduck válasza GaborGh (#27562) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mondjuk kérdezd meg attól az 500 embertől akinek 2 év alatt eladtam belőle. 1 db cseregari volt és 3db pixelhiba panasz. Természetesen volt 1-2 egyéb hiba is 1 éven belül de még így is 99%-os elégedettségi arány van.

Polip beszólására gondolsz talán? Annak sok oka van :)
Meg persze érdemes elolvasni az érveit is. Ja az nincs, csak egy "szar" jelző :D

[ Szerkesztve ]

(#27568) Lengyi válasza Borote (#27565) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Köszi a választ, igen win és böngészés alatt megoldható, most is fel van húzva a dpi és így egyáltalán nem zavaró. Viszont játékokban ( mivel arra is használnám ) a mostani gépem a maga 17"-os méretével pont jó 1920x1200 mellett, ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon nem kevés e az a 15,6 a fhd-hez

(#27569) cettlee válasza cs3cs (#27566) üzenetére


cettlee
őstag

énis játékra veszek gépet épp, a 2. asust néztem 555 karival. sztem tuti vétel

(#27571) cs3cs válasza cettlee (#27569) üzenetére


cs3cs
csendes tag

sztem is!!! :) de kiv vok a véleményekre nagyon! :D

meg ugye a 4. kérdésre mi lehet a válasz?? :S

(#27572) spyduck válasza Borote (#27565) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hoppá, ennek utána járok. Most ezt leget rosszul tudtam de azt hittem az US - az USA bill. :D

(#27573) Borote válasza cs3cs (#27566) üzenetére


Borote
addikt

i7-t abba a gépbe NE! :)
Az N55 határozottan jobb vétel, matt kijelző (abban nem vagyok biztos, hogy az 1366*768-as is matt, meg kell nézni), erősebb videokártya, kevésbé fűtő processzor.

Lengyi: bevallom őszintén, játékok terén még nem láttam :) De nézd ezt:
17" 1920*1200: 133 DPI
15,6" 1920*1080: 141 DPI
Szerintem ez nem olyan eget rengető különbség - de érdemes akkor elnézni egy boltba, és kipróbálni. 280-ért én G53-t, 220-250 körül N55-t, 190-200-as kategóriában pedig Y570-t vennék jelen pillanatban, ha elsődleges szempont a játék.

PainKiller13: nolifer? Na mész' te ám a... :DDD amikor megunom a cikkolvasást/cikkírást szoktam jönni és olvasgatni egy picit, aztán ha olyan a helyzet, hogy tudok segíteni, akkor írok :)

spyduck: az US az bizony ámerika, de az ottani szabvány a 'nemzetközi'. Na meg lakótárs 4530s-e is 'Int' billentyűzetesen futott, és nem volt rajta 'í' :D
Tudom, hogy a Wikipedia nem a legrelevánsabb forrás, de azért a szerkesztők talán látják, hogy min gépelnek :P

[ Szerkesztve ]

(#27574) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Én úgy látom, hogy mindkét oldal előnyei és hátrányai el vannak túlozva ezen a fórumon.
A consumer nem olyan rossz, mint mondják. 3,5 éve gamer Acer Aspire-t vettem. Mindenki siránkozott, hogy majd milyen szar lesz, túlmelegszik, elolvad, eltörik a zsanér stb. Naponta hordom hátizsákban melóba biciklivel és robogóval, volt már hogy elestem télen a jégen, de egyelőre a gépnek az égvilágon semmi baja, még csak meg sincs karcolódva. A gép heti 5-6 napon 12 órát folyamatosan megy, és bírja, semmi előrejósolt hiba nem jött ki. Tudom, hogy az én történetem csak 1 a sok közül, és azzal jöttök majd, hogy szerencsés vagyok, jót fogtam ki. Az a poén, hogy még legalább 50 ismerősöm ugyanígy járt mint én, tehát tök jó működnek a lesajnált olcsó consumer gépek. Sőt, ismerősi körömben a céges üzleti gépekkel több a baj, mint az olcsó otthoni cuccokkal, pedig mindkettőt egyformán terhelik.
Természetesen az üzleti gépek tényleg erősebbek, jobb a hűtésük, jobb a support és minden itt felsorolt előny igaz, de aki a consumerre vigyáz, nem önti le, nem veri le asztalról annak sok évig simán elműködik az is. Gyári hibák mindegyik márkánál vannak, szóval ha csak asztalon állva használod és sosem viszed sehova akkor is elromolhat, ez benne van a pakliban. Én is megvettem az Acerhez a + 2 évet, biztos ami biztos.
Szóval 2 választás van, vagy gyengébb teljesítményű, de jobb minőségű üzleti gépet, vagy ugyanennyiért erősebb teljesítményű, de gyengébb minőségű consumer gépet vesz az ember. Mindkét választásnak vannak előnyei és hátrányai. A vétel előtt ezeket alaposan mérlegelni kell.
Teszteltem a "gagyi" Acer-em mellett drága üzleti Lenovo-t és HP-t. Tényleg mindenben jobb volt, jobb anyagminőség, jobb, billentyűzet, jobb support. Viszont mindig arra a következtetésre jutottam, hogy az Acer is használható, és nekem nem éri meg az üzleti cucc a felárat amibe kerül, mert nem használom ki.
Nekem ez a véleményem.

(#27575) Lengyi válasza Borote (#27573) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Úgy érzem meggyőztél, ettől független még meglesem testközelből is a masinát :) Köszönöm :R

(#27576) GaborGh válasza spyduck (#27567) üzenetére


GaborGh
őstag

"Mondjuk kérdezd meg attól az 500 embertől akinek 2 év alatt eladtam belőle. 1 db cseregari volt és 3db pixelhiba panasz. Természetesen volt 1-2 egyéb hiba is 1 éven belül de még így is 99%-os elégedettségi arány van."

Még egyszer mondom én nem akarom kétségbe vonni a szavaidat és szeretnék hinni neked...
Tényleg nagyon szívesen megkérdezném, ha megadod vm. elérhetőségüket én megteszem.

"Polip beszólására gondolsz talán? Annak sok oka van :)
Meg persze érdemes elolvasni az érveit is. Ja az nincs, csak egy "szar" jelző :D "

Talált süllyedt, többek között arra is...
Szerinted Polipnak, mint a Laptopszalon értékesítési vezetőjének mennyire van rálátása az eseményekre és mennyire autentikus hang ebben a kérdésben??
El lehet e hinni neki amit állít?

(#27577) Sk8erPeter válasza Borote (#27563) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Neked pont Y570A-d van? Én pont ilyennek a megvásárlásán gondolkodom... csak egyelőre a külseje bizonytalanít el, képek alapján valahogy tetszik is, meg nem is. :B Neked, mint tulajnak, mi a véleményed a külsejéről? Masszív és egyben szép, elegántesz? :D Nincs ez valahol kirakva, ahol meg lehet tapizni? Én még nem láttam sajna élőben.
Amúgy Te mennyire használsz CPU-intenzív programokat? Én elsősorban azért töröm rajta nagyon a fejem, hogy vajon ez legyen-e, ne inkább i5-össel felszerelt laptopot válasszak-e (akkor ilyenből már nyilván nem éri meg az Y570A), mert elég sokszor előfordul, hogy elsősorban CPU-igényes progik futnak egymás mellett sorban (NetBeans, sok böngésző sok füllel, a memória- ÉS CPU-igényes Photoshop, stb., most nem sorolom az összes példát), és tartok tőle, hogy én kihasználnám az i5-ös plusz kapacitásait...
Azt nézem amúgy, hogy elég brutálisan felmentek az árak laptopügyben (gazdasági helyzet miatt nem meglepő), ez az Acer Aspire 5755G, amit még régebben kinéztem magamnak, még 178 ezerbe került akkoriban... most 11 ezerrel drágább, elég durva. Ez annyiban lenne jobb, hogy i5-proci van benne, meg nagyobb vinyó, bár nagy hátránya a rövid, 1 éves garancia, plusz az Y570A-ban ugye GT555 van, az Acerben GT540. A melegedést, amiről sokan pampognak, kollégám, akinek ilyenje van, cáfolja. Külsőre az Acer elég jóféle, de a billentyűzeténél idióta megoldások vannak, pl. az "í" betű totál egyben van a Shifttel, ű meg az Enterrel, stb. Anyaghasználatra nem tűnt rossznak az Acer, nem süppedős szar, a Lenovo mondjuk sanszos, hogy masszívabb, bár azt még nem nyomkodtam.
Köszi a véleményt. :)

Amúgy nincs elcseszve az ipon.hu-n az Acer 5755G oldala? Úgy emlékeztem, ebben egy darab USB 3.0 port is van...

Sk8erPeter

(#27578) spyduck válasza PainKiller13 (#27570) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az ősök már felemelkedtek :D

(#27579) spyduck válasza GaborGh (#27576) üzenetére


spyduck
nagyúr

Természetesen lehet polip-nak hinni mivel van rálátása mindenre de a renew-s beszólása nem vol igaz, bár a tartalmából te is rájöhettél, h miről szólt ;)

Akkor iràny a HP topik és kérdezz, szinte mindenkinek renew gépe van :)

(#27580) cettlee válasza Sk8erPeter (#27577) üzenetére


cettlee
őstag

y570 = LILA :DDD

(#27581) cs3cs válasza Borote (#27573) üzenetére


cs3cs
csendes tag

köszönöm a választ! :)

(#27583) Sk8erPeter válasza cettlee (#27580) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hogy mi? :DDD

Sk8erPeter

(#27584) GaborGh válasza cettlee (#27580) üzenetére


GaborGh
őstag

Tévedés megbízható forrásból állítom, hogy rózsaszín, a forrásom élőben is látta, majd hogy minden kétséget kizáróan igazolják őt még telefonon is megkérdezte, Borote is tanusíthatja :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27585) Gazda1 válasza Borote (#27563) üzenetére


Gazda1
tag

Ok-ok, nem tudtam, hogy jár hozzá win. Amikor én vettem a gépem, akkor 200k lett volna az ugyanolyan hardveres y570-es. Mostanában meg nem néztem az árakat. Azt hittem válság van és már rég drágább lett az y570. :U Hűtés meg nem kell, mert még a vásárlás előtt tudtam, hogy ilyen kategóriás géppel nem érdemes játszani, a gamer gépre meg már sajnáltam a zsét. :O

-... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

(#27586) cettlee válasza Sk8erPeter (#27583) üzenetére


cettlee
őstag

(#27587) Gazda1 válasza GaborGh (#27564) üzenetére


Gazda1
tag

:DDD :DDD végre valaki rájött, hogy milyen komoly most itt a tét. Ezután a nap után minden meg fog változni.

-... - Ne szórakozz, mert felborítalak a fülkével együtt! - De kártyás a fülke. - Akkor kártyás fülkével együtt borítalak fel!

(#27588) GaborGh válasza Gazda1 (#27587) üzenetére


GaborGh
őstag

Abban biztos lehetsz, ez a nap legalább akkora jelentőségű lesz, mint az első lépések a Holdon az emberiségnek, vagy a Függetlenség napja az USA-nak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27589) Sk8erPeter válasza cettlee (#27586) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Vaze, ez ennyi alapján randa. :D Jó, most nyilván ennyiből nem lehet ítélni, fontos élőben látni, dehát izé. Akkor is. Az Acer, amit linkeltem mondjuk tetszetős. De attól még lehet, hogy a Lenovo a jobb választás, még i3-mal is (nem játékra kell, de legyen benne kraft). Na mindegy, technikai részletek is érdekelnének, amiket még pluszban írtam a kérdésemben. :D

Sk8erPeter

(#27590) GaborGh


GaborGh
őstag

Köszi srácok ezt a jó hangulatú beszélgetést mindenkinek, de sajnos mennem kell... :)

Bye

(#27591) endruboy1 válasza ezanickem (#27555) üzenetére


endruboy1
senior tag

Ha tervezéshez Archicadat használsz akkor simán. Archicadék még nem nagyon fárasztották magukat hogy kihasználják a videó kártya nyújtotta erőforrásokat. Ezt most pont tudom egyébként mert építész ismerősöm is tőlem kérdezte hogy milyen gépet vegyen és utána néztem mit tud az a program.

(#27592) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Sziasztok!

Milyen gépet ajánlanátok 180e körül?

Kitételek:
-15.6"
-1366x768
-min. 4GB ram
-hdmi
-usb 3.0 (bár ez nem fő szempont, de jó lenne)

Köszi a segítséget!

(#27593) GaborGh válasza Nayrobi (#27592) üzenetére


GaborGh
őstag

Ha nem elsődleges szempont a játék, akkor ez a noti a legjobb vétel, üzleti középkategória, kiváló anyaghasználat, és megbízhatóság 3 év NBD garancia, backlit bill, Mg merevítés és fémház:
Dell 5520

[ Szerkesztve ]

(#27594) Borote válasza Nayrobi (#27592) üzenetére


Borote
addikt

Hogy ha nem kapsz ILYET, akkor ILYET vagy ILYET :)

Memóriát 5500ft-ért tudsz bővíteni 4GB-ot :) USB3 viszont csak az elsőben van :(
Amúgy mi lenne a felhasználási terület?

(#27595) PainKiller13 válasza GaborGh (#27584) üzenetére


PainKiller13
őstag

Elég sok sarazás van, az meg hogy én hetente 1et postolok kétlem hogy sokat zavarna, akkorsem mást hazuttolok meg. Ettől függetlenül folyamatosan olvasom a forumot, és egyre rosszabb.

(#27596) Nayrobi válasza GaborGh (#27593) üzenetére


Nayrobi
őstag

Köszi mindkettőtöknek a tippeket, elsődlegesen fullhd anyagok vágása CS4-ben, de azért jó lenne ha a játékok is mennének, mert ha egyszer úgy adódik, akkor könnyebb túladni rajta...meg én is szeretnék néha szórakozni :D

Én ezt néztem ki most: [link]

(#27597) papp_no1


papp_no1
senior tag

Ehhez a géphez mit szóltok?

(#27598) GaborGh válasza papp_no1 (#27597) üzenetére


GaborGh
őstag

Játékhoz gyenge lesz és szerintem rendkívül csúnya, de ez csak egy szubjektív vélemény, mármint a külleme.
Amit linkeltem előzőleg azzal mi gond, miért nem felel meg?

[ Szerkesztve ]

(#27599) Borote válasza Nayrobi (#27596) üzenetére


Borote
addikt

A túladással nem lesz olyan hatalmas gond az üzleti notikkal sem. Olvasd el az elmúlt kb 100HSZ-t, pont ilyesmiről ment az eszmecsere, hogy érdemes-e consumer gépet venni :)

Jut eszembe arra az Acerra számolj rá még 2 év garanciabővítést is 22k-ért ;)
Annyiért meg már vehetsz Y570-t is... (kis önreklám: akár az enyémet is :D )

Aláírom, az Acerre 356 napod van megvenni az extra garanciát. De a helyedben először megpróbálkoznék azzal a 166k-s Vostro-val.

(#27600) papp_no1 válasza GaborGh (#27598) üzenetére


papp_no1
senior tag

Nincsen gond vele ,csak nézelődök hátha találnék jobbat ilyen árban!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.