Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) merqree válasza KL48 (#13500) üzenetére


merqree
őstag

Amit linkeltem, nem kínából érkezett, hanem Németországból.
Megvettem, kifizettem, és mielőtt megjött a csomag, megegyeztünk, ha nem működik visszaküldöm, és visszakapom a pénzt. (A visszapostázást természetesen nekem kellett volna állni.)

(#13502) Ottó58 válasza KL48 (#13497) üzenetére


Ottó58
senior tag

Az enyém ilyen.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13503) drnet válasza Ottó58 (#13494) üzenetére


drnet
aktív tag

Hívtam a Pick-packot, hogy mikor jön már a csomag, mert lassan egy hete náluk van. Utána néztek, és napok óta átvehető, csak rosszul érkeztették a csomagot, és nem küldtek értesítőt. Munka után átveszem. :DD

(#13504) Horváth Istv válasza drnet (#13503) üzenetére


Horváth Istv
tag

Akkor végre csak sikerül , egy jó kamera , boldog tulajdonosának lenned ! :K Kívánom hogy készíts sok szuper videót vele !

(#13505) Ottó58 válasza drnet (#13503) üzenetére


Ottó58
senior tag

Mostanában pontra kértem egy csomagot, sms, szerdán átvehetem. Csomag sehol, rá 2 nap múlva tudtam átvenni.Talán utaztatta a futár?
Grat. a kamerához. Ja, és majd teszt, vélemény a kameráról!!!
Ha esetleg ugy. akkut is vásárolnál, kíváncsian várom, elfogadta-e a kamera.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13506) huppancs89


huppancs89
tag

Sziasztok!
Ért valaki a GoProhoz? A problémám az lenne vele, hogy 60fps-be vennék fel videót, és sokszor elugrik 30 fps-be, vagy kisebbe. Nem csak sötétben, napfényben is a szabadban. Ennek mi lehet az oka? Hero 4 Silverről van szó.

(#13507) KL48 válasza drnet (#13503) üzenetére


KL48
tag

Az ugy. akksi tapasztalat engem is nagyon érdekelne. Közben én is tovább próbálkozom az itt ajánlottak szerint, és megírom a fejleményeket. Sok sikert!

(#13508) merqree válasza KL48 (#13507) üzenetére


merqree
őstag

Mondtam, nekem pozitív a tapasztalatom. Linkeltem is.

(#13509) drnet


drnet
aktív tag

Tőlem ne várjatok akksi tesztet. Általában rövid max 1 órás felvételeket szoktam készíteni. Ezt meg lehet tenni egy akkuval, tehát nem gondolkodok bővítésben. Inkább nagylátószögű előtét lencsét vennék. Valakinek van, és ajánlana is? 0,7x-re gondolnék, hogy még ne torzítson. A gyáriját néztem ( a VW-W4907H-t), szép képe van, de az ára horror.

(#13510) drnet válasza drnet (#13509) üzenetére


drnet
aktív tag

Ez a 0.45x valószínű belelógna a kép szélébe, ezért inkább erre gondoltam. Egy ilyen adapterrel fel is lehetne rakni. Szerintem működhet. Vélemény?

(#13511) TY


TY
csendes újonc

sziasztok akció kamerát keresek
-min HD
-keret 20-30k

A kialakítás:szemüvegben beépített!

Tippek?
Köszi :R

(#13512) KL48 válasza TY (#13511) üzenetére


KL48
tag

Attól tartok rossz helyen érdeklődsz. Talán itt. A kamera a szemüvegben szerintem nem akció kategória, hanem spy.

[ Szerkesztve ]

(#13513) voaps válasza drnet (#13510) üzenetére


voaps
csendes tag

Az adapter teljesen rendben van. Viszont Pana X920-hoz egyáltalán nem ajánlok kínai noname nagylátó lencsét. Nekem Pana HS700-am van (az X920 elődje 2010-ből, az X920 2012-es modell), próbáltam már rajta kínai ebayes lencséket is, de csak a Raynox lencsék működtek tökéletesen - még hordótorzításuk sincs! (az is van ebayen).

Az én kamerámra a HD-6600 az ideális, az X920-ra inkább a HD-7000-et ajánlom a nagyobb gyári látószög miatt, de az sajnos több, mint dupla annyiba kerül - úgyhogy oda is marad a HD-6600, pl. ez:

http://www.ebay.com/itm/RAYNOX-HD-6600-PRO-55mm-WIDE-ANGLE-HD-6600PRO-Fuji-NEW-/370180901203?hash=item5630804953:g:rHIAAOxydgZTG5NQ

Jaaa, és a kínai ebayes 0.45x lencsék kisebb!!! látószöget adnak, mint a 0.66x-os Raynox!

[ Szerkesztve ]

(#13514) drnet válasza voaps (#13513) üzenetére


drnet
aktív tag

Köszönöm a válaszod.
Sajnos 33 eFt-ot nem akarok rászánni. Csak ritkán használnám, bár akkor nagyon jó lenne.
Néztem a HD-6600-ról tesztvideókat. Tényleg jó.
Neked személy szerint milyen van? Írtad, hogy a tiédre a HD-6600 az ideális. Ilyened is van?
Ezzel a kínaival, amit linkeltem mi lehet a probléma? Torzít a szélén? Nem ad éles képet?

(#13515) Horváth Istv válasza drnet (#13514) üzenetére


Horváth Istv
tag

Nekem azon bukot meg a nagylátó elötét használata , hogy az objektív alap állásán is bele logott a képbe az elötét széle ( nem csak a sarka ! ) Mikor a stabilizátor megmozdult , akkor meg nagyon ! Arra figyelj , hogy az elötét felfogó menete , ne legyen kissebb mint a kamera szűrő menete !!! Én meg venném akár a gyári elötétet is , ha rendesen használlható lenne , de sajnos ehhez a kamerához nincs :W

(#13516) drnet válasza voaps (#13513) üzenetére


drnet
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#13517) drnet válasza drnet (#13514) üzenetére


drnet
aktív tag

Rendeltem ilyet:
Elvileg ugyan az, mint a HD-6600.
Majd beszámolok róla, hogy milyen.

(#13518) Horváth Istv válasza drnet (#13517) üzenetére


Horváth Istv
tag

Én is ilyet próbáltam ! Jókat olvastam róla . A tesztet amit olvastam , egy Pana kamerával írták , ahhoz éppen jó még , mert a Panának kisebb a nagylátója , mint a Sonynak .

(#13519) drnet válasza Horváth Istv (#13518) üzenetére


drnet
aktív tag

Menetátalakítót már kaptam, lencse holnap érkezik elvileg. Csinálok majd tesztvideót, és megosztom veletek.

(#13520) huppancs89


huppancs89
tag

Srácok erről tudtok valamit? Sony HDR HC1E
Tudom, elég régi, már-már muzeális, de csak itt porosodik nekem. Eladnám, ha valakit érdekel, gondoltam megkérdem először itt.

(#13521) Ottó58 válasza huppancs89 (#13520) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nekem HC5Evolt.
Abban az időben volt egy HC62 kamerám, egy megapixel volt a videófelbontása, de a HC5 jóval jobb videót készített. Sajnos csak erre futotta, mivel a HV40 nagyon drága volt.
2012 nyarán adtam el, mivel ki volt nézve a Sony CX250, de még 30ezret sem akartak érte adni. (28-ért kelt el).

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13522) voaps válasza drnet (#13517) üzenetére


voaps
csendes tag

Óóó, már 2 éve HD-6600-al videózok (55 mm-essel, 46-55-ös átalakítóval)

A linkelt kínaival az a probléma, hogy nagylátószögön hordótorzítása van - mint a GoPro kameráknak - (az élek nem egyenesek, hanem görbék) igaz, nem olyan mértékben, de hosszútávon zavaró nekem.

[példa]

A nagyobb gond, hogy zoomoláskor nagyon erősen torzít a széleken, gyakorlatilag használhatatlan.

[példa]

(Én még anno 25 ezerért vettem a HD-6600-at USA-ból (áfával, mindennel)

A HD-6600-ról: A képe tökéletes, nincs hordótorzítás, nem torzít zoomnál sem, nem lógnak be a szélei egyáltalán a gyengébb képstabinál (az erősebbnél igen, ez a két féle van a kamerámon+a kikapcsolt állapot). Teljesen elégedett vagyok vele, de! Az én kamerámnak még 35 mm az induló látószöge, a modernebbeknek már jóval nagyobb (pl. a Sonyknál pl. 26.8 mm a divat most - itt már durván belelógna, de Canonokhoz, Panasonicokhoz szerintem még mindig jók)

Van a Raynoxoknak egy ritkán előjövő hibája is, amiről kevesen beszélnek - hidegebb időben szeretnek párásodni, és kell vagy 15-20 perc míg kiszáradnak. (Télen ha valamit gyorsan kell felvenni, inkább a kínai lencsét rakom fel és lencse nélkül zoomolok)

Tesztvideók: :)

[https://www.youtube.com/watch?v=GjfakDmfD5I]
[https://www.youtube.com/watch?v=XzepLCv8zvY]
[https://www.youtube.com/watch?v=q5O77KenI4U]
[https://www.youtube.com/watch?v=OpvoQILztXY]

[ Szerkesztve ]

(#13523) voaps válasza huppancs89 (#13520) üzenetére


voaps
csendes tag

Azzal szerintem még ma is jól lehet videózni, az okostelókat lealázza :DD

(#13524) drnet válasza voaps (#13522) üzenetére


drnet
aktív tag

Tegnap megjött, ki is próbáltam. Sajnos nagyon belelóg a sarkoknál. Ha kizoomolom, akkor meg kisebb a látószög, mint az előtét nélkül. Sajnos megszívtam.

(#13525) huppancs89 válasza drnet (#13524) üzenetére


huppancs89
tag

Nekem is ugyan ez volt a problémám...

(#13526) huppancs89 válasza voaps (#13523) üzenetére


huppancs89
tag

Jah, komolya gép, csak kár hogy szalagos.

(#13527) Ottó58 válasza drnet (#13524) üzenetére


Ottó58
senior tag

A HS700 és a 920-nak más a látószöge.
35mm-re vonatkoztatva a HS700-nak 35mm [link], a 920-nak 29,8mm [link].
Valószínű ez okozza a "belógást" a sarkoknál.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13528) drnet válasza Ottó58 (#13527) üzenetére


drnet
aktív tag

Ahonnan vettem, nagyon segítőkészek. Elmondták, hogy rendelés előtt érdeklődnöm kellett volna, és akkor tudnak ajánlani. Sajnos szerintük kizárólag a Raynox HDP 2800ES a megfelelő a kamerámhoz, ami már 0,28x-os, tehát igazi halszem.

(#13529) KL48


KL48
tag

Ma megérkezett 920-hoz a pót akksi. Rendben elfogadta a kamera, és jól működik az infochip és a töltés is. Örülök, hogy megoldódott a problémám. Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, linkeket. :R

(#13530) merqree válasza KL48 (#13529) üzenetére


merqree
őstag

Ők árulnak hozzá dokkolós töltőt, ami azért jó, mert ameddig az egyik akksit töltöd, addig a másikkal tudod használni a kamerát.

szerk:
Nah ugye, hogy megmondtam :)

[ Szerkesztve ]

(#13531) KL48 válasza merqree (#13530) üzenetére


KL48
tag

Ok. Meg van hozzá az is.

(#13532) Horváth Istv


Horváth Istv
tag

Szeretnék segítséget kérni a kamera kezelésével kapcsolatban .
Ma probáltam készíteni olyan jeleneteket , hogy le tettem a kamerát az út mellé , és elmentem melette motorral . Uti videohoz vágo jelenetnek....
A problémám az , hogy elég erösen bemozdulásos a motor képe a videoban :( Fényképezőnél , a záridő csökkentésével meg lehet az ilyesmit oldan , de videonál , mit kell ehhez állítani a kamerán ? Ha lehet....
A kamera , a mostani felvételkor automatán volt , csak az az expozíciót állítottam kézin , hogy ne legen kiéget...

(#13533) Ottó58 válasza Horváth Istv (#13532) üzenetére


Ottó58
senior tag

SCN beállításnál a "sport" mód. -"gyors mozgásokhoz, például sporteseményekhez"-ezt írja a kamera, és 50p-s mód.
De! HC-X920-nál tudom csökkentem 1/8000-ig a zársebességet a manuális beállításnál.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13534) tecsu válasza Horváth Istv (#13532) üzenetére


tecsu
addikt

Eddig te oktattál ki minket a kamerák használatáról, most meg nem tudod az alapbeállításokat? :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13535) Horváth Istv válasza Ottó58 (#13533) üzenetére


Horváth Istv
tag

Köszönöm a segítséget !

(#13536) Horváth Istv válasza tecsu (#13534) üzenetére


Horváth Istv
tag

Nekem nem rémlik , hogy bárkit is kioktattam volna , már csak azért sem , mert nem értek hozzá ! :( Legfeljeb elmondtam a kifogásaimat..... :K Ne keverjük a szezont a fazonnal kérem :R
De azért remélem , jólesö érzés volt rúgni egyet olyanon , aki segítséget kér ;) Na mindegy...Nem vagyunk egyformák . Szerencsére...

(#13537) Sasi82


Sasi82
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudtok nekem segíteni :)

Egy olyan fényképező+kamera kombót szeretnék vásárolni, ami megközelíti a tükrösök képminőségét és a videofelvétele is nagyon jó minőségű.
Ami fontos lenne, hogy lehetőleg könnyű legyen a készülék. (Hölgy használná)
Legfőképpen utazásokra, családi eseményekre, bulikba.
Az autófókusz gyorsasága nem annyira lényeges, vagyis nem sportfotózásra kell, viszont sötétben is szép videót készítsen.
Kb 200-300.000 Ft lenne rá a keret.

Tudtok nekem valami jót ajánlani?

Előre is köszönök mindenféle segítséget!

(#13538) Horváth Istv válasza Sasi82 (#13537) üzenetére


Horváth Istv
tag

Akkor video képes fényképezőgépet kell venned , mert ebben az árban , nem tudnak a kamerák olyan minőségű fotót ! Talán , egy Sony A68 + UZ-objektív , megfelelne . Vagy valamelyik MILC . De azokat nem ismerem....Ara érdemes odafigyelni , hogy a videókat , ha lehet , 28 Mbps-nál nagyobb bitrátával tudjon felvenni .

[ Szerkesztve ]

(#13539) access_denied válasza Sasi82 (#13537) üzenetére


access_denied
senior tag

Ha fényképezőgépet veszel, akkor nem lesz annyira kényelmes a videózás. Canonnál az STM obik halkak, videózáshoz lettek kitalálva, de nem hiszem, hogy egy Canon 70D + 18-125 STM obi könnyűnek lenne mondható, pedig fotóban 5-ös, videóban 4-est kaphatna.

Olyan kamera, amelyik jó fényképet is készít, sztem még nem készült. Ebben az árkategóriában. Sztem.

(#13540) merqree válasza Sasi82 (#13537) üzenetére


merqree
őstag

ismeretlen definíció: lehetőleg könnyű legyen (hölgy használná)
:DD

Onnantól kezdve, hogy tükrös egy gép, az nem könnyű. Ha kompakt akkor meg szar képet csinál.

Vegyen ájfónt abból a pénzből ;)

[ Szerkesztve ]

(#13541) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Sziasztok,

Adott egy terv: feleseg szultesnapjara csaladi videot keszitenek (tobb jelenttel, rokonok interjuztatasa, effektek) es moziban vetitetnenk le. Kerdesem az elnne hogy milyen parameterekkel rendelkezo kamerara van szuksegem, hogy jo minosegu (hang es kep) igenyes filmet tudjak osszeallitani (vagy osszeallitattni). Tovabba ez milyen arkategoriaba esik? Nem
Penz van, de tenyleg csak erre kellene a kamera + egyeb csaladi videok rogzitesere, szoval ha nem muszaj nem vennek semmi professzionalis felszerelest, cask a minimumot, amivel elegseges jminosegu felveteleket tudok kesziteni a celhoz.

Elore is kosz!

[ Szerkesztve ]

(#13542) access_denied válasza nagy.laurent (#13541) üzenetére


access_denied
senior tag

Szia. Mindenki Panasonic HC-X920-ast ajánlana, előnye a fényerőssége, én nem, én HC-VX870-et.
Előbbi sötét helységben, utóbbi szembe fénynél (HDR) ad szebb képet. Előbbi max. fHD utóbbi max. 4K felbontású.

(#13543) nagy.laurent válasza access_denied (#13542) üzenetére


nagy.laurent
tag

Kosz! Utananezek ezeknek, elolvasom a hozajuk fuzott kommenteket es majd ugy dontok!

(#13544) Ottó58


Ottó58
senior tag

Az előzőekhez: lehet én is 4k-s kamerát veszek a 920 helyett. De! Elgondolkoztam rajta, vajon kell-e nekem? Mivel nem állt szándékomban 4k-s tv vásárlása (fölösleges beruházásnak tartottam főleg a GYENGE MŰSOROK és ismétlések miatt), így használhatóbbnak tartottam a 920-at a 3MOS rendszerben, színpadi, és gyengébb fényviszonyok közt használva nálam kifogástalanul teljesít. Ha 3MOS lenne, lehet, hogy ezt venném, és nem 1db 1/2.3. Interpolarizáció
Vágom, szerkesztem, effektelem, feliratozom a videóim, így a sz.gép erőssége sem utolsó szempont.
Senki sem írta ezt hogyan oldja meg 4k-ban, de már olyan volt itt a fórumon, aki a 4k-st meghirdette, itt 920-at még senki nem adott el. Ettől függetlenül jó kamera.
De hát mindenkinek megvan a saját elképzelése, felhasználási területe és nem utolsósorban a ráfordított összege, amit tiszteletben kell tartani. Véleményem nem kötelező mindenkinek elfogadni, van aki tanul a leírt tapasztalataimból, van aki teljesen más véleményen van.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13545) access_denied válasza Ottó58 (#13544) üzenetére


access_denied
senior tag

Félreértések elkerülése végett nem vitatkozni szeretnék.

A szenzor mérete a két kamerának azonos. Fotózok, tudom, hogy mennyire fontos a szenzor mérete, a tükrös fényképezőgéphez képest ezen kameráké szinte lepkefing ([link]).

Lehet itt 3MOS rendszerről beszélni, de nem ez a lényeg, hanem a végeredmény. Sajnos még nem láttam összehasonlító teszteket amely a kérdéses két kamera videóanyagát azonos felbontásban mutatta volna.

Kételyeim vannak, mert amíg egy jobb tükrös fényképezőgép váza többszöröse ezen kameráék árának, vagy
egy jobb objektív ezen kamerák áránál kezdődik, addig nem biztos, hogy érdemi képminőségről beszélhetünk.

Magyarán amit látsz anyag, az kell, hogy neked megfeleljen. Sztem.

(#13546) Bak-Elyt


Bak-Elyt
csendes tag

Sziasztok.Jelenleg 50p-ben rögzíttek a Sony HDR-CX 900-as kamerámmal de kipróbáltam a 25p-t 50-es záridővel de eszméletlenül darabos az oldal irányú mozgásoknál.Ha nagyon lassan svenkelek akkor tűrhető.Én is a 4k felé akarok nyitni de 1,5 millió alatti kamerák csak 25p,24p és 30p-ben tudnak rögzíteni. Természetesen a 25p-t 50hz-en próbáltam.A 24p-is ugyan ilyen darabos,viszont a 24p-s Blu-Ray filmek mozgása meg sokkal folyamatosabb. A 25p-vel ugyan az a helyzet mert a DVD filmek is 25p-sek de sokkal folyamatosabbak.Láttam olyan esküvős videót ahol 25p-ben rögzítetek de a végeredmény teljesen folyamatos volt és 25p maradt a vágás után is. Az Adobe Premier Pro cc 2015-öt használom vágásra.Biztosan létezik valami megoldás erre.
Mivel 4k-ról beszélünk ezért itt nem alkalmazható ami a Full Hd-nál hogy a 25p-t átalakítjuk 50i-re ami kisebb minőségromlással jár(élesség vesztés)
2011-ben vettem az első Sony HDR-CX130-as Full Hd-s kamerámat aminek tűrhető volt a képminősége a 106cm-es plazmán de mikor tévé csere lett akkor láttam hogy ez az alsó kategória,aztán lett egy Sony HDR-PJ810-es kamerám aminek már jelentősen jobb képe volt.Az a nagyon nagy igazság hogy 60-és kb 200 ezer forintig szinte ugyan azt a képminőséget produkálják a kamerák.A Sony HDR-CX900 azt a minőséget produkálja amire azt mondtam mikor megláttam hogy ez igen.Ha valakit érdekel tudok Sony HDR-PJ810 AVCHD 50p-s 28MB/s-os és Sony HDR-CX900 XAVC-S 50p 50MB/s videot mutatni.
Ha valaki tudna segitteni azt nagyon megköszönném mert biztosan van valami megoldás erre a 25p-re. :R

(#13547) Horváth Istv válasza access_denied (#13545) üzenetére


Horváth Istv
tag

Az melett , hogy én is inkább fényképezőgépet vennék , Nem össze keverendö a foto , és a video felvétel , minöségi igénye ! Videora , teljesen megfelelnek ezek a kis érzékelök ( mármint az 1/2.3-asok ) ! Tényleg nagyon szép , éles stb. FHD-felvételeket lehet velük készíteni ! Persze nem mondom , hogy a nagyobb nem jobb , de ez is megfelel a felhasználás igényének....Eg határon túl , már csak ronygyrázás a dolog.....Egy videot , álltallában TV-n nézünk , aminek alapbol nem sokszor van nagyobb felbontása FHD-nál . Inkább kevesebb....A másik dolog , hogy egy mozgókép , nem annyira érzékeny az élességre sem ( nem látható ) . Nem beszélve arrol , hogy mikor a kamerát mozgatjuk felvétel közben , a kép sokkal életlenebbé válik , mint a leg rosszabb fényképezőgép objektívja....
Persze ez csak a videozásra igaz . Ezek az érzékelök , a videokamerákban , csak egy gyengébb fényképezögép , fénykép minöségét tudják .
Nem rég probáltam egy Sony RX10-es kompaktot . Én is azon variálltam , hogy egyben legyen a kettö , a kamera , és a fényképezö . De sajna annak a viszonylag jó kompaktnak is erösen zajos fotoja van , az én fotokkal szembeni elvárásaimhoz képest . Így marad a külön....
És egy kicsi pontosítás . Valóban meghirdettem a 4K-s kamerámat ( magam sem hiszem hogy el tudnám adni áron ) de az eladási szándékomnak , semmi köze nincs a képminöséghez . Mert az , nagyon tuti !

(#13548) Horváth Istv válasza Bak-Elyt (#13546) üzenetére


Horváth Istv
tag

A darabos mozgásba valamilyen szinten , bele játszik , a lejátszo készülék kompatibilitása is . Nekem olyan tapasztalatom van , hogy még a 60P-s felvételt számítógép monitoron lejátszva , teljesen sima a mozgás , addig az 50P-s felvétel szaggatottan mozog . TV-n viszont az 50P-s is szép símán fut ! Valami , monitor frekvencia összeférhetetlenségröl van szo... Ha megpróbálod a 30P-4K-s felvételt , az lehet , hogy simábban fog mozogni . Persze a képsebesség hiánya , az nem szünik teljesen meg....Én erre tippelek... :F
Ezektöl függetlenül , szerintem , tényleg csak a nagyon nagy TV-khez van értelme a 4K-s felvételnek , de ennek észveszejtö feldolgozási , tárolási vonzatai is vannak ! :((( Mikor forumokon azt olvasom , hogy halandó felhasználoknak szánt Í7-es procik , meg a hozzá tartozó körítés épp hogy kielígíti az FHD felvételk feldolgozását ? Háááát , nemtom van-é értelme.... :B

(#13549) Bak-Elyt válasza Horváth Istv (#13548) üzenetére


Bak-Elyt
csendes tag

Mivel Európai kamera (Sony)25p 24p 50p van benne.A 4k-s ban pedig 25p 24p csak(Panasonic DMC-FZ1000).Az 50p kiváló a tévén és a monitoromon is mert Dual View módban van és a képfrisités 50HZ.A tévé ami egy Panasonic TX-P65ST60E 2000HZ-et tud szoftveresen amitől a 25p videó olyan sima lesz mint a babapopsi,de ez ugyebár csalás mert ha másnak csinálnám a videót és nincs ilyen tv-je akkor azon meg nagyon darabos a mozgás. :C

(#13550) Bak-Elyt válasza Bak-Elyt (#13549) üzenetére


Bak-Elyt
csendes tag

A számítógre egyébként nem sajnáltam a pénzt kb 1 éve Full HD vágásra lett összerakva de elég erős lett.
I7 4790,Geforce GTX 970 4GB DDR5,8GB Ram,táp kb 650W.
1080p 50MB/s 60 perc videó 3 óra
4k 100MB/s 60 perc videó 6 óra :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.