Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NFS Underground 2

Hozzászólások

(#1) Bash


Bash
őstag

A nagy sikerű NFS Underground 2 topic folytatása: Bővebben: link.

A játék hivatalos oldala: Bővebben: link.
NFS Underground 2 FAQ: Bővebben: link (hasznos).

http://bashtravel.com/

(#2) K-Night


K-Night
csendes tag

Első lettem! (a hozzászólásban)

Kérdés: Tartogattam az unique cuccokat egy későbbi kocsira, de stage 3-ra lépéskor eltüntek a csillagok a térképről. Ezzel elvesztek az eddig megszerzett cuccok?

[Szerkesztve]

(#3) Bluelite


Bluelite
csendes tag

HELP!!
Hogy lehet LAN-ban nyomni NFSU2-t?
Nekem sehogy se akar működni,haveromnál szintén nem megy.
Tudna valaki segíteni?
Amugy király a game :)

(#4) capus


capus
csendes tag

Szevasztok,

Nekem semmi általános problémám nincs a játékkal. Dobozos bóti példányom van, akkor hülye vagyok? A lényeg a két speciális nehézség, amit átéltem.

Stage 5-ön vagyok, 68%-nál, outrun, rejtett versenyek mennek, még a rendes futamokból van hátra kb 10, meg 4 URL. Van a reptéren egy Drag, ahol mindig felrobban a motorom: Máshol ilyet nem csinál, a kocsim fullos Miata, és a váltó, az ECU meg még pár apróság Unique (volt, hogy csak részalkatrészt adott unique-nak, pl kuplungot), nitrót nem nyomok a dragben mégis szépen vezetek, de amikor hatodikba teszem, elkezd felmenni a kis piros vonal és bang: blown engine! Ötlet?

A másik, letöltöttem 4-féle 1.1-es patch-et, gyári a játék, 3 verziót nem is tudott telepíteni, a negyediket igen, de amikor on-line-t akarok kiírja, hogy van egy patch azt telepítsem. Kérdés: más patch is kell, vagy 100%-ra kell játszani az on-line-hoz vagy mi van?

(#5) Jester.c válasza capus (#4) üzenetére


Jester.c
aktív tag

nem vagy hülye csak jó neked hogy meg t'od venni, és van aki irigyli
Ha nagyon jól állsz gyorsuláson, akkor ne nyomd a gázt max fordulat fölé. Vagy esetleg a tuning műelybe vegyél vissza a teljesítményből. Bár 6-osba szvsz 320-at bírnia kéne a cuccnak, esetleg cserélj rx-7-re.

jesterc.hu

(#6) marlboro1


marlboro1
csendes tag

Nekem a Civicem csinált ilyen túlpörgéseket, de még csak az 5 sebességes váltó volt benne. Aztán elővettem a TT-t és azzal sikerült célbaérni blown engine nélkül :) Próbálkozz más autóval.

A dohányzás vagány dolog

(#7) Robaj válasza Bluelite (#3) üzenetére


Robaj
addikt

Olvass egy kicsit vissza, ott részletesen leírtam, hogy mi a probléma!
Ne legyen má ez is write-only topic!

(#8) Robaj válasza Bluelite (#3) üzenetére


Robaj
addikt

Olvass egy kicsit vissza, ott részletesen leírtam, hogy mi a probléma!
Ne legyen má ez is write-only topic!

Ugye még létezik az előző 5000 hsz?

(#9) GODDIE válasza Bluelite (#3) üzenetére


GODDIE
csendes tag

Meg kezedtleges a lan

Goddie

(#10) penene


penene
őstag

Hello, láttam fps tesztet nfsu-ról, nfs2nél is lehet mérni ilyet? hogy lehet kiiratni, vagy mérni az fpst? akár nfsu1re is, ha tudjátok, de 2höz kéne :) Köszi

[Szerkesztve]

(#11) Scream007


Scream007
őstag

legyen benn jobboldalt.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#12) sequator


sequator
senior tag

egy toyota corollával mennék a gyorsulni, de mikor rányomom a nitrót visszadobja egy sebesség fokozattal (pl 4esből visszadob 3asba) és megfő a motor, ezt vajon miért csinálja??

Sautia

sequator

(#13) penene válasza sequator (#12) üzenetére


penene
őstag

mert automata váltót használsz, ami gagyi :)

(#14) penene


penene
őstag

fps kiiratásra vmi 5let? :)

(#15) Integra


Integra
titán

levadásztam a stage 4 összes outrunját, de csak 2 unique-ot adott
- body kit
- suspension
már 7 darab van:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) ewo8


ewo8
tag

nem tud valaki csalásokat a játék-hoz?

izi rájder öcsém izi rájder

(#17) sequator válasza penene (#13) üzenetére


sequator
senior tag

sajna én csak ilyen kocavezető vagyok(autóversenyt csak mazsola nickkel játszok:)) )
nem mondod, hogy a dragban is él az automata váltó?? ha jól emlékszem az NFSU1ben hiába volt automatán, a dragban csak kézzel lehetett váltani, nem?

Sautia

sequator

(#18) capus


capus
csendes tag

Vazze csak ennél a repteresnél csinálja ezt a motorrobbanást, de megcsináltam a Mustanggal. Azzal meg az a baj, hogy megy de kezelhetetlen, úgy fordul mint egy Hummer, igaz ha szörkiten nekimegyek egy autónak nem lassulok le, csak félredobom a másikat :)! Szóval nekem még mindig a Miata a nyerő, bár van igazság abban, hogy az RSX Drift király, csak a valós élet műszaki tényei miatt nem értem, hogy miért.


És jelzem, hogy nem vagyok hajlandó HARD-on csinálni, mert ugyan lehetséges végigjátszani de unom már a game csalásait! Pl: outrunba átveszem a vezetést, erre az ellenfél csinál egy kézifékes 180 fokost és máris ő vezet, vagy URL-en 4 körös verseny 5-6 mp-vel vezetek a második kör végén és szépen nő a távolság, nem hibázok, aztán egyszer csak elkezdenek gyorsulni és a negyedik kör közepén szépen elmennek mellettem, mintha addig csak pihengéltek volna. Tudom, hogy arcade a játék, de akkor is féltengely a seggükbe!

(#19) simonzé


simonzé
addikt

Most vettem meg a gammát, de van vele egy nagy bajom: az irányítás konfigurálásánál a kormányt választottam, amin vannak a pedálok, a sebváltók, meg még négy gomb. Mindegyikhez rendeltem funkciót, így már nem maradt szabad hely az SMS-hez, a térképhez, meg ilyenekhez. Próbálom a bill.-re konfigurálni ezeket, de az nem megy ha a kormány a controller. :( Valaki tud megoldást? Nehogy már bill.-ről kelljen nyomnom! Az első NFSU-val nem volt ilyen bajom, ott nem volt SMS...

I don't fit in. I fit out.

(#20) simonzé válasza capus (#18) üzenetére


simonzé
addikt

A Mustang is jól kezelhető, ha kilövöd a stability controlt, és gyakran használod a kéziféket kanyarodásnál. Kimondott élmény vele menni!

I don't fit in. I fit out.

(#21) csoki válasza penene (#14) üzenetére


csoki
senior tag

fraps nevű progival.
minden játékban kiírja az fps-t ha fut a játék alatt.

googlebe beírod hogy fraps és már töltheted is le

(#22) Robaj válasza penene (#14) üzenetére


Robaj
addikt

A full-os fraps(2.25) még benchmarkolni is tud! :C

(#23) penene válasza csoki (#21) üzenetére


penene
őstag

Köszi, király :))

Ja, másik téma: én csak hardon csinálom, kivéve a driftet, mert ahhoz nincs humorom :) de már az nfsuban is ez volt, azt az 1et nem élvezem :)

(#24) penene


penene
őstag

Mennyibe kerül a gamma? Bármilyen jó, én sztem feleslegesnek tartok kidobni X ezer ftot.. hacsak neadjisten nem az kell a neten való gamehez (pl. d2)
azért kiváncsi vagyok, mennyit kérnek el.. :)

(#25) Mr.Skyline válasza K-Night (#2) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

fölöslegesen tartogattad, mert miután meg van a cucc másik autóra is rá tudod rakni, csak meg kell venni de a boltban már benne lesz, legalábbis szerintem...

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#26) Integra


Integra
titán

Viktor:
megvan a carbon civic és még neon sincsen alatta:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) ewo8


ewo8
tag

help. lenne 1 pár kérdésem.
1. miért nem jelöli a térképen a különböző pályákat? mert nekem csak a shopokat jelöli.meg néhány versenyzőket.
2. ha belépek a world menübe, tudom hogy ott megtalálom azokat a pályákat amit nem teljesítettem.
3. ha kiválasztok 1 pályát amit persze nem csináltam meg, miért dob 1-ől a versenyre. miért nem tesz ki rendesen az útra. ugyértem hogy mintha rendesen csinálnám a feladatokat/ nevezzük így/ hogy mikor meglátom a jeleket pl: bdrifft,drag,sprint. remérem jól Írtam. és ha rámegyek akkor megtudjam hogy mennyit pénzt lehet vele keresni Ha megnyerem. NA EZT AZTÁN JÓL MEGY FOGALMAZTAM :F :F :F :F

izi rájder öcsém izi rájder

(#28) Grafiqs válasza simonzé (#19) üzenetére


Grafiqs
őstag

Neked nincs olyan problémád a kormánnyal, hogy csak akkor gyorsulé az autó rendesen ha a
kormányra is belôsz egy gázt, és azt is/vagy használod nem csak a pedált?!

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#29) Grafiqs válasza penene (#24) üzenetére


Grafiqs
őstag

A gém 11990 magyar konvertibilis forint. :Y

De olyan szépen csillog a nejlon a dvd borítón, meg amikor beírod a serialt a könyvébôl és nem
valami txt-bôl (biztonsági másolat használatakor ;) ) az valami csodálatos érzés. :))

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#30) Scream007 válasza Integra (#15) üzenetére


Scream007
őstag

menjjjé már.......
lehet mégis bejön amit mondtam???
hogy 9 tj nem cheat. :C


nekem csak 3 van......
:Y

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#31) penene válasza Grafiqs (#29) üzenetére


penene
őstag

lol :D
Én most kormányt akarok hozzá venni a biztonsági másolatból profitálva, csak nemtom mi a jó.. 30kért vett haver vázz :) azér az sok, de ha jó...
Tudtok ajánlani vmi tényleg jót? ha már veszek akkor jó legyen és sokáig tartson.. :) kuplung nem gáz ha nincs, a váltó talán nem zavar ha up-down-os... :)

(#32) Bluelite válasza ewo8 (#16) üzenetére


Bluelite
csendes tag

Ejnyebejnye, máris tul nehez lett a game??????????:DDD az elso hozzászólonál, nemtom ki, van 2, link, az utobbira erdemes benezni
amugy nem szep dolog egy ilyen jatekot csalassal megölni;]

(#33) Bluelite válasza ewo8 (#16) üzenetére


Bluelite
csendes tag

Ejnyebejnye, máris tul nehez lett a game??????????:DDD az elso hozzászólonál, nemtom ki, van 2 link, az utobbira erdemes benezni
amugy nem szep dolog egy ilyen jatekot csalassal megölni;]

(#34) K-Night válasza Mr.Skyline (#25) üzenetére


K-Night
csendes tag

Kösz a választ. Kipróbálom :) Bár ehhez előlről kell kezdenem :O

(#35) atenza válasza capus (#4) üzenetére


atenza
senior tag

Szerintem, ha nem vagy nagyon Mazda párti, akkor válts egy másik autóra (ajánlom a Mitsubishi Lancer Evo 8-at).
Ha jól tudom 68%-nál már majdnem az összes autó megvan, kivéve a WRX, úgyhogy bőven tudsz választani!
Jah és sok sikert a kipörgetéshez, de ne várj túl sokat a végső intro-tól!

(#36) penene


penene
őstag

rx7 meg rx8 mikor lesz a játékban, illetve meik jobb?
Én miatával megyek addig, amíg nem lesz rx7 az tuti, de láttam van rx8 is... aztán nemtom, előre is érdekel a vélemény.

Egyébként nemtom hol tartok, már 2.x tűntek el a fontos küldetések vagymi, kezd a kocsi is már hangyányit gyorsulni..
dragon nekem is leégett 1x a motor, aztán utána jóvót, végén nyomtam rá nitrót gáz nélkül majdnem leégett motorfékkel :D

(#37) Bluelite válasza penene (#36) üzenetére


Bluelite
csendes tag

Mindenképpen Rx-7 legyen(NFS Undergroundba is a legjobb volt, dragban 385km-ig tudtam felvinni, nem szélárnyékban!!!)
amugy késöbb jön mint az Rx-8, ha jol emlekszem

ha benyomod a T-t(alaphelyzetben) megtudod hany szazaleknal jarsz, meg egyeb infok vannak ott
A hidra-pumpba tudja valaki hogy lehet sok pontot szerezni??????

[Szerkesztve]

(#38) penene válasza Bluelite (#37) üzenetére


penene
őstag

kösz, amíg megy a nyerés miatával addig ok :) egyébként drift kivételével csak hardon nyomom, eddig elég laza... bár már gyorsabb az ellenfél, de bénábban vezet szerencsére, gondolom majd még erősödik :) Ha automata váltót használja, akkor azért van esély a manuálissal :))

(#39) Bluelite válasza Robaj (#8) üzenetére


Bluelite
csendes tag

Ha megmondanád hol van az 5000 hozzászólás között, szivesen megneznem:)

(#40) penene válasza Bluelite (#39) üzenetére


penene
őstag

hidralika buli:D de ha versenyezni kő, akkor szerintem inkább a gázt nyomjad :DD

(#41) Senator


Senator
aktív tag

Aki azt mondja, hogy az rx7 a kiraly nfsu2-ben az bolond, vagy nem tudja mirol beszel.
Ime egy kis izelito az ONLINE tevekenysegembol ;-)




[Szerkesztve]

(#42) simonzé válasza Grafiqs (#28) üzenetére


simonzé
addikt

Szerintem a hiba az Ön készülékében van. Menj be a Control panel/Játékvezérlőkbe és kalibráld újra a kormányt. Valszleg a tied USB-s, és automata configot használsz. Eszerint lehet, hogy a gáz szélső állásait nem ideálisan állította be, így a teljes lenyomásnál is csak félgázt érzékel... Nem?

I don't fit in. I fit out.

(#43) Integra válasza Scream007 (#30) üzenetére


Integra
titán

már stage 5-ön vagyok és nincsen semmi outrun
ezek a uniqe-ok vannak:
-engine
-ecu
-suspension
-wheels
-spoiler
-vinyl
-body kit
nem tudom hogy hogyan jön össze a 9, de az is igaz, hogy még van hátra pár futam

és itt az ótó:)


Bővebben: link

Bővebben: link


[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) hcstuning válasza Integra (#43) üzenetére


hcstuning
tag

Honda rlz!
Grat Integra, így kell kinéznie egy Hondának:C
hcs

-=Joey=-

(#45) Tib 82


Tib 82
csendes tag

Egy nagy kérdés:
az USA és Eu verzió különbözik 2-2 autóban... DE! Van egy olyan könytár, hogy '\Need for Speed Underground 2\CARS\' , ahol a játékban lévő autók file-jai vannak külön-külön könyvtárrakban. Namármost ha én ide bemásolnám annak a 2 autónak a könyvtárait, ami a másik verzióban, akkor vajon azokat is kezelné a játék?! És akkor lenne egy 'NFSU2 All in One' verzió :C
Vagy programilag bele van írva, hogy milyen könyvtárakat kezelhet? :O

Ciao, Tib ..:: happytreefrriends.try.hu ::..

(#46) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!!!

Én nagyon amatőr szinten nyomom de kb 22% járok.Eddig a sima egyenesben azaz a gyorsulásokban lenyomtak.Pedig Hunday v6 volt.Most vettem egy AUDI A3 és lássatok csodát mindenkit eddig sikerült ma lenyomnom.
Mit érdemes ez után venni???

DODI

(#47) Integra válasza #00809728 (#46) üzenetére


Integra
titán

kinek mi jön be
én civic-kel nyomtam végig, nincs másik autóm

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) zölcsi


zölcsi
tag

nem tudjátok hogy hogyan lehet saját zenét beteni?

''Jó volna, ha csak az után kezdenél tanítani, ha magad már tanultál valamit!''

(#49) Viktor77 válasza Integra (#26) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem 55%-nál full carbon volt a az autóm, kép a régi topicban, az egyik uccsó hsz-ben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#50) Scream007 válasza Integra (#43) üzenetére


Scream007
őstag

ja így 7, akkor jo természetes.
én csak a performanceket számolom.
abbol 3 van neked is, az első 3 az.
a többi vynil, body meg ilyen egyénie szarok
ezekböl nekem is 7 van asszem.
de ezt hol si lehet megnézni???
3 tj+gianelle egyedi felni+weght body kit....meg még van valami kicsi szarok, nem tom mik.

én az exhasut system kevéségét hiányolom, abbol miért nincs unique???

megvan az rx7, rx8 plafon full tuning.
azonos tjkkel.

hát el kell mondanom az rx8 jobb.gyorsabb, jobban gyorsul, és könnyebben kanyarodik, jobban csuszik a kanyarban, az rx7 is, jo de az elején lassabban gyorsul, ha ráteszed a falra megfoghatatlan elkezd csuszizni.
szal ha 1 10es skálán kéne értékelni. skyline 9.5, rx8 9, rx7 7....tiburon 6.5!!! :C

rx7 már 353nál leég akármit csinálsz, rx8 még 364nél sem blowozott, igaz égett már a motor fullon :DDD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NFS Underground 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.