Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) flash-


flash-
veterán

panasonic v770-el milyen módban videózzak, hogy a záridő és a rekesz ne magától változzon, de a fehéregyensúly ne?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#13252) Watt25 válasza flash- (#13251) üzenetére


Watt25
veterán

Olvasd el amit írtál. Most akkor mit is akarsz?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13253) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Oyan kamerát keresnék, ami mindenre jó. :) Igazából asszony mondja,hogy kéne valami normális kamera (mert a türkörreflexes nem jó :W ) amivel a gyerek ovis szerepléseit fel lehet venni. Mondom oké, mert ugye egy jó férj tudja,hogy mindig a feleségének van igaza. :DDD
Na, de azért nem akarok semennyiért kamerát venni, hogy egy évben 3x elővegyem valami fél órás ovis szereplésért. Persze fontos , de pénzkidobás kategória. Ezért gondoltam, hogy akkor már olyan kéne, amit többrétűen tudok használni. Elsősorban akció kamerára gondoltam, mivel a zoom annyira nem fontos és motorozásnál lehet jól jönne. Sőt, a tokjában akár a gyerek kezébe is oda lehetne adni.

Mit gondoltok, mennyire lehet használható ilyen téren egy SJ5000X? Esetleg egy Sony AS20 lényegesen jobb kategória? Vagy felejtős az akció kamera ilyenre?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#13254) laszlo168 válasza V.Stryker (#13253) üzenetére


laszlo168
senior tag

Ha nem akarod hogy az asszony nyújtófával egyengessen meg, nem veszel neki akció kamerát:)

(#13255) flash- válasza revex345 (#13171) üzenetére


flash-
veterán

üdv!
te hol vetted a power bankot a panasonic v770-hez?
online külföldről,vagy belföld?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#13256) revex345 válasza flash- (#13255) üzenetére


revex345
csendes tag

http://www.emag.hu/asus-zenpower-power-bank-univerzalis-kulso-akkumulator-10050mah-aranysarga-90ac00p0-bbt003/pd/DL65YYBBM/, csak azert mert itt volt akkor a legjobb aron

[ Szerkesztve ]

(#13257) laszlo168 válasza flash- (#13255) üzenetére


laszlo168
senior tag

Én ilyet használok, ez tökéletes.

(#13258) access_denied válasza laszlo168 (#13257) üzenetére


access_denied
senior tag

Ezeket itthon venni... szerintem nem érdemes. 100.000 mAh ;]

(#13259) huppancs89 válasza access_denied (#13258) üzenetére


huppancs89
tag

Ilyet vettem a Kispolszkimhoz is!

(#13260) Horváth Istv


Horváth Istv
tag

Ahogy látom , van többféle ilyen mobil töltő is , hasonló kapacitással , de elég nagy az árak szórása . Van amire oda kell figyelni a választásnál ? Nagy külömbségek vannak köztük ?

(#13261) Gyöször válasza huppancs89 (#13259) üzenetére


Gyöször
senior tag

Kispolszki? Erről 2 nagypolszkit is be lehet bikázni egyszerre! ;] Ha süt a nap akkor röhögve elviszi a kis fityót önindítózva 4esben akár a harmadik benzinkútig ha kifogy a nyál :C Feltéve ha árérzékeny vagy és az első kettő kutat drágának találod :R Bocs az offért, de a 100 000 mAh akárhogy gondolkozok így éjféltájt az 100Ah-nak tűnik. A zsigulimban meg 55Ah van rendszeresítve :D

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#13262) tecsu válasza Gyöször (#13261) üzenetére


tecsu
addikt

A Zsigulid akksijával valamivel messzebb jutna, ugyanis annak nagyobb a teljesítménye, hiszen az 12V-os, míg a linkelt csak 5V-os. ;-)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13263) AldoWinnfiel válasza Ottó58 (#13201) üzenetére


AldoWinnfiel
csendes tag

Sziasztok!

Tippet szeretnék kérni, mert enyhén hülye vagyok a témához. Kellene egy új videókamera, mert a családban meglévő régi csak SD-t tud, azt is finoman szólva gyengén. (Nokia Lumiám kamerája ezerszer szebb képet csinál.) Szóval, kellene egy megfizethető kategóriájú darab, (100k fölé nem mennék semmiképp, de... Nem értek hozzá, nem tudom, mi, mennyiért, mit tud.) ami azért jónak tekinthető családi videók elkészítéséhez, túravideók felvételéhez, esetleg videoblogoláshoz. De az sem baj, ha ennél többet is tud és sok mindenre jó, de ezek lennének az elsődleges funkciói. (Megjegyzés: videót vágni, szerkeszteni amatőr mód szoktam stb., szóval ehhez a részéhez picit konyítok, de az egyes kamerák technikai részleteiben kicsit sem vagyok otthon.) Egy hónapja született egy pici öcsém, jó volna a gyerekkorát minimum FullHD-ban megörökíteni. Hasznos tanácsaitokat előre is köszönöm!

(#13264) merqree válasza AldoWinnfiel (#13263) üzenetére


merqree
őstag

Beltérben a Panasonic x920 zajos, szemcsés videót produkált fullHDben, pedig más árkategória, mint ami megjelöltél.
Tehát csodák továbbra sem léteznek.

[ Szerkesztve ]

(#13265) Ottó58 válasza merqree (#13264) üzenetére


Ottó58
senior tag

Ez így nem igaz! Honnan veszed a szemcsés videót? Neked ilyen van és tapasztalatból mondod?
Ha szerinted ez szemcséset készít, az olcsóbb, 1érzékelős kamerák képe milyen?
Összevetve a Sony CX250 kamera képével ez szinte szemcsézet nélküli pl.: egy gyertya fényénél.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13266) Horváth Istv válasza Ottó58 (#13265) üzenetére


Horváth Istv
tag

Ez említett Sony-ban , sokkal kisebb érzékelő van , ezért szerintem , nem összehasonlítási alap .
Mondjuk , hasonlítsuk , a képét ( nem a szolgáltatásait ) A Sony AX33-as hoz !
Ha minden igaz , az enyém is megjön nemsokára , akkor konkrét , saját tapasztalaton alapulo véleményt is mondhatok...
Az viszont teljesen igaz , hogy a 100E alatti gépeknél , nem , vagy nem valószínű , hogy teljesülni fognak a kérdező kívánságai :(

(#13267) merqree válasza Ottó58 (#13265) üzenetére


merqree
őstag

Igen, VAN ilyen kamerám, a barcelonai katedrálisban készült nyers videót felteszem google drivera, és megnézheted.

Ezért írtam, hogy egy 200ezres kamera sem tökéletes, akkor ne várjon csodát egy max 100ezrestől.

(#13268) merqree válasza Ottó58 (#13265) üzenetére


merqree
őstag

A forrásra mutató drive link privátban elküldve...

(#13269) Ottó58 válasza merqree (#13267) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nem is azt írtam, hogy tökéletes, de az ilyen árban lévő kamerák közül az egyik legjobb!!!

"Horváth Ist" -azért hasonlítottam a 250-hez, mert valamikor ez is 180körül mozgott, amikor én vettem, és ezekhez voltak tesztfelvételeim.
Sony AX33 egy darab 1/2.3-as érzékelővel szerinted gyenge fénynél jobban teljesít, mint a 920?
Felturbózott 4k-s képe részletgazgagabb NORMÁL fénynél, de nem biztos, hogy gyenge megvilágításnál szebb, szemcsementesebb képet rögzít.
Sony AX33 összehasonlítási alapja a Pana HC-VX980.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13270) AldoWinnfiel


AldoWinnfiel
csendes tag

Hali mindenki!

Akkor úgy fogalmaznék, hogy a lehető legjobb választás érdekel 100k alatt. Egyszerűen nincs rá keret, hogy ennél drágábban vegyünk kamerát. Pedig én lennék a legboldogabb, ha nem kellene nézni az árcédulát. :)

(#13271) merqree válasza AldoWinnfiel (#13270) üzenetére


merqree
őstag

Használd a telefonodat, lehet az is tud olyan felvetelt, mint egy 50ezres kamera, a penzt meg a gyerekre tudod kolteni ;)

(#13272) tecsu válasza Ottó58 (#13269) üzenetére


tecsu
addikt

Félreértetted (természetesen). Olvasd el még egyszer mi volt a kérdés, és mi rá a válasz. ;-)
Nekem nincs ilyen kamerám, akkor én már nem is mondhatom, hogy szemcsés a félhomályban készült, auto-ISO kép? :C

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13273) AldoWinnfiel válasza merqree (#13271) üzenetére


AldoWinnfiel
csendes tag

Speciel a gyerekre nem nekem kell költeni (legalábbis elsősorban :D), mert nekem 'csak" az öcsém. :)

(#13274) tecsu válasza AldoWinnfiel (#13273) üzenetére


tecsu
addikt

Magánvéleményem, hogy az olcsó kamera felesleges. Egy év múlva már nem fogod használni, mert az a minimális plusz, amit ad, nem éri meg a hátrányt is ami vele jár. (Pl. fizettél érte, hogy a mobilod mellett plusz egy csomag, hogy ezt is tölteni kell stb.)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13275) AldoWinnfiel válasza tecsu (#13274) üzenetére


AldoWinnfiel
csendes tag

És mi lenne a belépőszint, amitől szerinted érdemes?:)

(#13276) tecsu válasza AldoWinnfiel (#13275) üzenetére


tecsu
addikt

Az említett Panasonic csúcs kézikamera már elég jó, bár - meg lett említve - félhomályos beltérben még az sem ad sokak szerint elfogadható képet.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13277) merqree válasza tecsu (#13276) üzenetére


merqree
őstag

Kérésre másnak is átküldöm privátban a nyers video linkjét.

(#13278) AldoWinnfiel válasza tecsu (#13276) üzenetére


AldoWinnfiel
csendes tag

Oké, köszönöm, utánanézek és meglátom mit tudok tenni :D

(#13279) tecsu válasza merqree (#13277) üzenetére


tecsu
addikt

Nekem is elküldheted. Köszi.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13280) Ottó58 válasza tecsu (#13272) üzenetére


Ottó58
senior tag

"mergree" hozta szóba a 920-at, hogy még az is zajos képet produkál.
Erre válaszoltam, Neki címeztem és nem Neked!
Valamint "Horváth Istv"-k válaszoltam, amint ő is hozzászólt.

Egyébként is Te ebben a topikban csak a negatív véleményed hangoztatod! Cuccaid közt semmi nem szerepel, így nem lehet tudni, mihez viszonyítod a szólásaid, csak néha idejössz negatív véleményed hangoztatva.
Azt sem értem, ha valakinek van rá pénze, kamerát szeretne, annak segítségre van szüksége, melyik lenne abban a bizonyos árban a "legjobb", ennek ellenére nem jó választ kap.
Miért kell a másik pénztárcájának tartalmában kutakodni, spórolni neki, ha már eldöntötte, hogy áldoz rá.
Ilyen módon az audis is lebeszélhetne az Opel vásárlásáról, mivel az Audi jóval jobb.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13281) tecsu válasza Ottó58 (#13280) üzenetére


tecsu
addikt

Miért negatív az, ha valakit arra bíztatok, hogy ne vásároljon? Szerintem az pozitív.
Jelenleg a te hozzászólásod tűnik negatívnak.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13282) Ottó58 válasza tecsu (#13281) üzenetére


Ottó58
senior tag

Az lenne a pozitív, ha az általa megjelölt árkategóriában segítenél ajánlani bizonyos típust a kérdezőnek.
Honnan veszed az olyan dolgokat, hogy egy év múlva úgysem fogja használni. stb., ezt mind előre tudod, esetleg jós vagy?
Azt hiszed, mindenki úgy gondolkozik, mint Te?
Egyébként sem kellene ennyire a véleményed hangoztatni, hogy nem éri meg egyik kamera sem bizonyos ár alatt.
A piac a profitról szól, ha így állsz hozzá, semmit sem veszel, semmid nem lesz, ami másnak van, vagy lesz!
"Magánvéleményem, hogy az olcsó kamera felesleges."-ez a Te mindenkori véleményed, és ezzel szerinted segítesz másoknak? Mindenki eldönti, mire adja ki a pénzét, és nem kell mások pénztárcájának spórolni.
Egyáltalán miért nézed néha ezt a fórumot,ha nem érdekel a videókamera, esetleg szállj ki a topikból, lehet, sok embernek ezzel segítenél!

Téma részemről Veled LEZÁRVA!

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13283) Horváth Istv válasza Ottó58 (#13269) üzenetére


Horváth Istv
tag

Nem tudom hogy az AX33-as kamerának , jobb vagy rosszabb képe van , csak azért hoztam viszonyítási alapnak , mert abban van akkora érzékelő , mint a Panában . Persze itt még a két fajta érzékelö kialakítás is eltér , ezért ez is csak hozávetőleges...Lehet , inkább egy régebbi HD-kamerát kellett volna , említenem....
Az árkategória , képminöség szempontjábol , nem , vagy csak nagyon kicsi részben van összefügésben a képminőséggel ( ha egyébként , a müszaki tartalom hasonlo.... )
Nem a vita generálása a célom , de annyit szeretnék elmondani , hogy szerintem , az is segítség , mikor a felesleges pénzköltésről lebeszélnek :B
Nekem is van sokmindenem ( régi VHS kamerám is ) amit megvettem , de nem használok , mert nem hozza az elvárt minöséget....Meg vannak ilyen és hozzá hasonló ( nagyon igaz ! ) mondások , hogy " nem vagyok olyan gazdag , hogy rossz minöségű dolgokat vásároljak "
Lehet , nem pontos az idézet , de helytálló !
Konkrétan ! Én is elindultam az 50E-res kameráktol , mikor kezdtem keresgélni , aztán az AX53-asnál álltam meg , mert az hozza azt a szolgáltatást ( számomra , a mai lehetőségek melett ) ami miatt , érdemes egy külön kamerát tartani . Itt lényeges a " külön" , mert ha már van olyan készülékem ami hozzávetőlegesen ellátja ugyanazt a feladatot...! ?
Persze vannak más gyártóknak olcsobb , és hasonlóan jó kamerái , de nekem most a gyártó is kritérium volt....

(#13284) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Hello! Kamerát szeretnék vásárolni ár mind1. Lényeg,h:
Ellehessen szúrni ha lehetséges
több mint 48 órányi üzemidő - ha egyáltalán létezik ilyen vagy ha megoldható valahogy a szitu
képminőség annyira nem fontos elég a sima hd is.
Azért volna szükség erre, h figyelemmel tudjak kisérni egy hozzátartozót, h mi jót is csinál otthon, mert elég sokat lódit és a körmére kell nézni. Ha kábelezni kéne v túl nagy volna akkor nagyon feltűnő volna ezért jó volna apró. De figyelek az ötletekre és tanácsokra! Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13285) tecsu válasza Ottó58 (#13282) üzenetére


tecsu
addikt

Ez meg a te magánvéleményed volt, némi negatív érzelemmel fűszerezve. :D

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13286) tecsu válasza Erwinke (#13284) üzenetére


tecsu
addikt

Hello!
Ezeket ajánlanám, itt nézz körül:

[link]
[link]
[link]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13287) Gyöször válasza Ottó58 (#13282) üzenetére


Gyöször
senior tag

Itt ez a vita már kb 3adszorra vált ki heves érzelmeket. Én a saját véleményem mondom megint el.

Vettem egy Sony CX405öt. Visszaküldtem 14napon belül és vettem egy Sony PJ810et. Úgy álltam neki, hogy nem akarok mozifilmet forgatni, a gyermekem videózni elégnek KELL lennie ma belföldön újonnan kaphatóan 80 ezer Ft-ért egy kamerának, mert a digitális fényképezőm 640x480 30fps videóiból indultam ki. Annál bármi jobb lehet. Igen annál jobb, de beltérben készült képek nézhetetlenek, ha van egy kis jóérzéke az embernek. És tapasztalatom szerint gyermek videózásánál igen sok a beltéri jelenet, legalábbis 1 éves korig biztos, mostmár én kisfiam jár, sokat vagyunk kint is.

Kint is előjön a 200ezres kamera erős előnye, de beltérben _Egyáltalán_ nem vagyok megelégedve a PJ810 képével, legyen akármennyi fényforrás felkapcsolva. Pedig fényévekkel jobb mint a 80ezresé. Én maradtam a Sony-nál a legszélesebb látószög miatt, ha emiatt képminőséget vesztek a Panához képest már le tudom nyelni, nem érdekel.

Ezért szerintem ne ítéljük el azt a véleményt, hogy 100ezerért újonnan semmit! Aki ide jön kérdezni, az egyáltalán nem tudja mire számít, ez egy elég rossz megközelítés, hogyha valaki el akarja költeni a pénzét akkor hagyjuk. Ne! NEM tudja mire vállalkozik!

Ha mégis valamit ajánlani lehet, akkor azt tudom ajánlani amit én is megléptem: nagy boltból pld MMből venni, és INTERNETEN rendelni! legalább 14 nap a törvényi kötelezettség, de az MM karácsonykor 30 vagy 60 napot is adott, hogy indoklás és zokszó nélkül visszaveszik. És Vigyázni a kamerára! Jól kipróbálni aztán ha nem ízlik akkor inkább visszaküldeni. Én nem akartam, hogy a fiam azt mondja, hogy Apa miért ilyen xar a kép?

(még így is mondhatja)

Merqree: nekem is átküldöd a katedrálisos vidit? Nem jársz mostanában felém összehasonlító tesztelni? (Szarvas, Szentes stb)

Szerk: B verzió: 100 ezerért használt komoly műszert venni, ha érzelmileg belefér...

[ Szerkesztve ]

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#13288) anomander


anomander
csendes tag

Sziasztok,

Egy Baptista gyülekezet számára kell kamerát találnom 100 ezer forint környékén (talán egy plusz 20-30 ezer még belefér), youtube-os élő közvetítésre. Láttam, hogy 100 ezer alatt nem igazán tudtok semmit se ajánlani beltérre, bár csak Sonykról és Panákról volt szó, Canonokkal esetleg JVC-el mi a helyzet?

Köszi a segítséget!

(#13289) drnet válasza Ottó58 (#13269) üzenetére


drnet
aktív tag

"Sony AX33 összehasonlítási alapja a Pana HC-VX980"

Egy ideje le szeretném cserélni a régi Pana SD60-amat. Mindenképpen 4K-s kamerát akarok, mert a felvételeimet évek múlva szoktam visszanézni, és akkorra már remélem 4K-s tévém lesz. Egy ideig a Pana HC-X920-at nézegettem, de a 4K miatt inkább úgy döntöttem, hogy még várok, hogy a 4K-s gépek is eljussanak erre a minőségi szintre.
Azt szeretném kérdezni, hogy a HC-VX980 miben gyengébb, mint a HC-X920?
Valamint érdekelne az AX33 és a VC-VX980 közötti különbség. Melyik miben jobb?

(#13290) Horváth Istv


Horváth Istv
tag

Megjött az AX53-as....Lassan , talán érdemben is hozzá tudok szolni a témához :B

(#13291) tecsu válasza drnet (#13289) üzenetére


tecsu
addikt

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13292) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó, totál idegen a téma ,ezért kérdezek.

Középsuliban van lehetőség eszközbeszerzésre, és videókamerát is szeretnénk újítani.

FullHD esetleg 4K jöhetne szóba.

Milyen opciók vannak a piacon / állványozható legyen, képstabi meg ilyenek, de ez gondolom már alap.

-

(#13293) borg25 válasza AldoWinnfiel (#13263) üzenetére


borg25
senior tag

Esetleg annyit, hogy létezik olyan kombo is, hogy rosszabb kamera + külső led lámpa. 30e-ért már vehetsz, vagy ha van affinitásod az elektronikához, akkor akár össze is rakhatsz egyet olcsóbban. (30-100W LED + reflektor, egyenirányító, aksi) Hogy mire képes egy kézi tákolmány ajánlom nézd meg ezt:
https://www.youtube.com/watch?v=-JVqRy0sWWY
Oké, ez már nem az olcsó kategória, de érdemes megnézni, mit tud a gépkocsi xeon lámpája egy házi tákolmányhoz képest :)

Esetleg led lámpa+mobilkamera beltérben. Kici, occo, picit kényelmetlen.

Beltérben bármilyen kamerád is legyen előbb-utóbb kell lámpa. Fényképezőgépnél is hamar rá lehet jönni, hogy oké, van 1 missiért is fényképezőgép, aminek jobb az érzékelője, és 4-5 blendével arrébb is lehet fényképezni, de azért egy rendszervaku már 80eből is kihozható... a profik is használnak studio vakut, igaz ők főként a téma befolyásolására, de alapvetően a videozás is, és a fényképezés is a FÉNY-ről szól.

(#13294) Gyöször válasza Horváth Istv (#13290) üzenetére


Gyöször
senior tag

Kíváncsi vagyok hogy "muzsikál"!

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#13295) Ottó58 válasza tecsu (#13291) üzenetére


Ottó58
senior tag

Sajnos csak kismértékben jó az összehasonlítás.
920-nál pl.: a mikrofonbemenet nincsen felsorolva, sőt hiányzik a szakaszos felvétel, ami állítható 1mp-tól 1percig 5lépésben, stb. és a többinél is elég sok paraméter hiányzik, ami miatt esetleg valaki nem vásárolja meg, hiszen nincsen mindenkinek módja, hogy kézbe fogja és kipróbálja a terméket.

"Horváth Istv"- miért ragaszkodsz a Sony-hoz?
Legalább 10 évig a Sony kamerám mellett mindíg volt más gyártó terméke, de mostanában inkább bizonyos paraméterek miatt a Pana jobban "bejön" nekem.
Remélem nyers videót majd megosztasz a "néppel".
A pénzköltést pedig mindenki maga dönti el, nincsen értelme lebeszélni a másikat, mint példának felhoztam az előzőekben az autót, el kell fogadni, erre van pénze és ezt tiszteletben kell tartani, segítség képpen leírni esetleg a hátrányát a terméknek, netalán ha van előnye is.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13296) Horváth Istv válasza Ottó58 (#13295) üzenetére


Horváth Istv
tag

Van egy szintén Sony , sportkamerám , amivel párban szertném hogy legyenek a felvételi formátumok ( XAVC-S ) És így elméletileg ( még nem próbáltam ki ) , a sportkamera felvételét is el tudom menteni külső tárra , a kézi kamerába át rakott kártyáról.... A Panánál azt olvastam , hogy csak a saját formátumát tuddja kimenteni , ezért nem biztos hogy tudná a sportkamerámét...
Ezeken kívül a Sony , nagyobb bitrátával veszi fel a 4K-s videót ( 70-100 Mbps ) . Mondjuk ez nem biztos hogy nálam érdekes...Láttam összehasonlító videót , abban a Panának , szerintem szebb ( melegebb árnylatú ) színei voltak ! De a formátumok végett , ezt kellet vennem .
Ma ha minden igaz , élesben is próbálva lessz a kamera .
Sajna ,még nem volt időm át tanulmányozni a beállításokat , ezért csak autómatán lessz a kezdés .

A videómegosztással kicsit bajban vagyok , mert nem tudom hova ? Tettem fel valamit Google Drájvra ( vagy hogynevezik... ) A Gémél tárhelye...De ahogy észrevettem , az is butítja :W

[ Szerkesztve ]

(#13297) Watt25 válasza Horváth Istv (#13296) üzenetére


Watt25
veterán

Ha Google drive-ra töltöd fel, akkor nem butítja le, legfeljebb akkor, ha a megjelenítőjével nézed a videót. Ha letöltöd, akkor byte-ra pontosan azt kapod, amit feltöltöttél. Ez tárhely, nem videómegosztó.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13298) Horváth Istv válasza Watt25 (#13297) üzenetére


Horváth Istv
tag

Értem !
Én valóban csak a linkre kattíntva néztem vissza , és azon láttam romlást , de akkor majd oda teszek fel !

(#13299) Ottó58 válasza Horváth Istv (#13296) üzenetére


Ottó58
senior tag

Így érthető a választás.
Én meg azt olvastam, hogy a 4k-snak felturbózott képe van. Engem csak az 1 szenzor zavart, egyébként lehet, hogy én is 4k-t veszek.
Az enyémen manuális módban lehet állítani a színhőmérsékletet, valamint a belehelyezett Sonyval felvett anyagot a Pana kezelte, ettől függetlenül lehet, hogy nem minden mindennel kompatibilis.
Azért auto módban felvett nyers videót is köszönettel fogadnánk, és sok szerencsét a kamerához.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#13300) access_denied válasza Ottó58 (#13299) üzenetére


access_denied
senior tag

Nem tudom, hogy mit értesz "felturbózott" alatt.
Egy 4K kamera 4K képe részletgazdagabb és ezzel párhuzamosan élesebb, mint az 1080 felbontással készült anyag.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.