Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#88167) membrandj válasza profi (#88166) üzenetére


membrandj
nagyúr

Nincs logika abba, amit mondasz.
Nem érdekel,hogy fejleszthető legyen, nem érdekel az ereje, nem érdekel,hogy hány éves..:D

Én már elvesztettem amúgy a fonalat.
Am3+ lap: Giga 970a ud3p vagy ud3 vagy asus m5a97 EVO r.2.0
Csak ez a 3. LE, meg egyéb példányok nem jók, nem véletlen nem írom őket.
Ennél drágábban természetesen van jobb lap.
ATX ház az nem lesz kicsi.
Cm n300 a legolcsóbb jól szellőző ház.
Nem igazán látom értelmét,hogy kiadsz házcserére+ lapra~ 35-40k-t,de ahogy érzed. Ha nincs hűtőd, akkor még az is kelleni fog, mert az amd gyári..

Fm2+-ban tudsz még gondolkozni,ott van m-atx is, csak el kell fogadni,hogy a legerősebb proci is max i3 szint, ami oda megy. Egy 5770 mellé mondjuk bőven sok is.

ASROCK FM2A88M-HD+ pl.
vagy
GIGABYTE GA-F2A88XM-HD3
Proci:
AMD Athlon X4 860K 3.70GHz FM2+ BOX

ITT NINCS integrált vga. A lap csak a kivezetést adná,de mivel ez a proci egy a10-es proci integrált vga nélkül , ezért " olcsó".
Viszont mivel az amd hűtő baromi hangos és ezt a procit normálisan már nem tudná hűteni, ezért nézz hozzá hűtőt.
Viszont én nem találtam semmi adatot,hogy mekkora fér bele max. ,így neked kell mérned.Magától a procitól a ház oldaláig. Vonj le belőle azért egy 5 mm-t.

Így van egy közepesen erős, vgad-hoz képest erős,de nem fejleszthető m-atx géped. Mondjuk még mindig több értelme van, mint venni egy több éves lapot.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.