Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#45002) totog válasza Buci21 (#45001) üzenetére


totog
tag

Igazából a Haswell a kérdés. Ha már tud takarékosan üzemelni, hadd üzemeljen úgy (C6/7). Most nem találom a linket, de konkrétan találtam olyan hsz-t valahol, hogy valakinek CTG-500-zal problémája volt, hogy alacsony fogyasztás mellett restartolt a gép, vagyis nem kompatibilis.

Corsair CX 430 a legtöbb cikkben "likely compatible"-ként szerepel, de ennél többet sehol nem találtam (newegg-en volt olyan komment, hogy random restartolt a gép, de proci generációt nem említ az író). Valamint akkor már lehetne a 430M, ami moduláris, de az már újra egy árban van kb. az FSP-550-nel. :)

A hexákat kompatibilisnek mondják (400, 500, stb.), és a hexa 500 is már 3e-rel olcsóbb. Mi a baj amúgy a hexával?

Ezek fényében nem tudom, mi legyen. Tápos fórumban esetleg feldobom még a kérdést. Haswell-re keresve egy hsz-t sem találtam, szóval eddig nem merült fel a dolog.

Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.