Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#2466) dannyl


dannyl
addikt

Üdv! Kellene nekem alaplap, RAM, proci, táp, VGA, úgy kb. 150 körül. Már nézelődtem, de arra a kérdésre nem tudok magamnak válaszolni, hogy egy i7 2600K-s proci alá van, aki 10K-s alaplapot tesz, van, aki meg 30K-sat. Tuning mellőzése esetén számít ez?
Valamint 1920x1080-as felbontáson való játék esetén nem kevés-e az 1Gb-os VGA? A minőség híve vagyok, mindig igényes cuccok voltak a gépemben, szóval ez is szempont. (noname dolgok kizárva, és csak garis, de lehet használt).

Elképzelés:
Lap: ??? (márkás, ezen belül ASUS volt az összes alaplapom, de hallgatok a jó szóra) USB 3, SATA3 elvárás.
Táp: FSP mániás vagyok, de nem tudom, hogy a mai gigabyte/chieftec-ek hozzák-e azt a szintet...
Proci: Láttam jó áron i7 2600K-t, de az i5 7500K is jó (ugye?)
VGA: márkás 6870 minimum (van 2gb-os sapphire pl)
RAM: Igazából ebben tudok dönteni. 2x4Gb márkás cucc lesz. (12K körül)

Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.