Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#178821) sagesz93 válasza SyMbioTe (#178806) üzenetére


sagesz93
addikt

Most egy kicsit máshogy állok hozzá(jó áron és villám gyorsan elvitték a régi konfigot), ráköltenék még akár annyi pénzt is, hogy teljesen platformot váltsak. Van értelme?
Az alap koncepció továbbra is az RX7800XT köré építeni egy ár/érték arányban minél erősebb gépet FHD 144hz-re egyelőre.
Intel vonalon van életképes alternatíva?
Ugyanez a kérdés AM5-ön.
Akkor a RAM menne vissza(benne vagyok még a 14napban), és váltanék DDR5-re.
Táp úgy néz ki ez lesz végül: Seasonic Focus GX 750 Gold
Ház: Montech Air 100
2db M2 ssd és egy sata ssd amit szánok a gépbe.
Proci-RAM-Alaplap amire szükség van, összeget nem írnék, nem a high-end-re utazok, valami ár-érték arányban józan döntést szeretnék hozni.

Jelenleg: Alza felbontottból vadásztam egy Ryzen 5 7600-at 66ezerért meg egy MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI lapot 64ezerért. Ez az irány jó lehet? Mellé 40 ezer körül egy 32GB DDR5 ram és ez az összeg nagyjából emészthető számomra(kb 150-200ezer körül) Csak nem tudom milyen RAM való ehhez a rendszerhez. De ha ez így kevés az RX7800XT-hez, akkor hajlandó vagyok feljebb menni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.