Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#17882) Scorce


Scorce
tag

Sziasztok!

Unokatesómék házába belecsapott a villám és tönkre ment a gépe, ezért kellene neki egy új amit fizetne a biztosító. Sajnos árat éppen ezért nem nagyon tudok mondani mert most nagyon elszállni nem akarnak mert nehogy az legyen hogy a biztosító nem fogja kiperkálni az új gépet. Elvileg javítás lenne és ezért fizetne csak a biztosító, szóval elég necces a dolog... Ezért jobb lenne több összeállítás is, olyan 100-160k között.
Játékra kellene neki a gép, tehát valami izmosabb kellene. Filmnézésre és netezésre is használná. Hosszabb távra tervezi használni olyan 4 évre.
Ami nem kell
ODD (lehet ide-s nem tudom ez gond-e)
HDD (ez sata 2-s samsung 500gb)
HÁZ ( ez valami nagyon olcsó volt, cooler master felsőtápos ház, ha kell a pontos típusa akkor megkérdezem majd tőle)
MONITOR ( a mostani ami van az 22 colos szélesvásznú samsung 1920x1080)

Ami kell:
Alaplap (sajnos ebben nem vagyok jártas asrockot mondtátok ti hogy jó, de ő inkább asus párti, tuningolni nem fog.)

RAM (nem tudom ezt se mi jó mi nem, lényeg legyen 8 giga legalább és ddr 3 legyen vagy ha már van újabb típusú memória akkor azt)

Processzor (4 magos kell neki, én i5 3450-re gondoltam, de jó lehet az i5 2300, 2400 stb széria is. Nem tudom melyik erősebb vagy jobb. Tuningolni nem fog.

SSD (Samsung 830 64 gb-ra gondoltam de ha tudtok jobbat akkor javaslatok jöhetnek)

VGA (na itt tanácstalan vagyok személy szerint a 7770-et gyengének találom, a 7850 meg már lehet túl drága, neki csak geforce volt eddig tehát geforce-osok is jöhetnek)

TÁP (valami jó minőségű kellene, nem tudom van-e olyan ami túlfeszültség ellen védős, de akkor ő olyat szeretne.

Azt hiszem mindent összeszedtem, bár lehet valamit kihagytam vagy nem világos akkor kérlek szóljatok és már írom is.
Köszönöm előre is a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.