Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#178147) PistiSan válasza bluemirage (#178124) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!

Külön köszönöm a hosszú válaszod, gondolataidat, látszik hogy sok időt szántál rám.

A hűtőt cseréltem a ID-Cooling 226-ra.
ARCTIC COOLING MX-4-el.
Bár nem értem ezek között mi a különbség? Melyiket vegyem?
https://ipon.hu/shop/termek/arctic-cooling-mx-4-4g-spatula/1900411
https://ipon.hu/shop/termek/arctic-cooling-mx-4-hovezeto-paszta-4g/1940478

CM Elite 300 ODD
A ház amit ajánlottál, kb ugyan az a méret mint amit én is néztem, viszont a CPU hűtő 254mm-es, az én általam nézett házban 255mm hely van neki, kicsit necces, de bele férhet, viszont az ajánlott házban 165mm hely van, szóval ez is cserélve lett.
A felső csatlakozók porosodása nekem is eszembe jutott, de elfogadtam hogy ilyen.

Táp, akkor jól értem hogy ezt ajánlod?
ASUS TUF GAMING 450B

Fenntartom azt, hogy a későbbiekben ez a config lehet hogy fog majd kapni egy VGA-t, ennek tükrében a jelenlegi VGA fogyasztásokat figyelmbe véve is jó ez a táp? Vagy vegyek kicsit nagyobbat, hogy ne akkor keljen cserélni?
Ha veszek később VGA-t, akkor sem tervezek 50, max 100K nál többet kiadni érte, szóval ne a nagyon nagy szörnyek fogyasztása legyen a mérvadó.

Eredetileg 180K körül gondoltam a gépet, jelenleg a fenti dolgokkal együtt már 245 nél tart, szóval az általam eredetileg gondolt kereteket már átléptem jócskán, alaplapot nem cserélnék ha csak nincs rá valami különösebb ok, mint pl a tápnál javasoltad. Nem 0/24-es gép lesz, napjában lesz használva pár órát max, a cél az időtállóság, hogy ne kelljen ezzel foglalkoznom 2 év múlva megint, azért lőttem túl az igényeket.

#178135
SyMbioTe

Köszönöm a te válaszodat is.

A táp és a paszta kérdésre akárkitől várok javaslatot még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.